Televize Sony KDL-32WD759BAEP

Televize Sony KDL-32WD759BAEP

Doprava
zdarma

Kategorie: LED televize Kód produktu: 01099491

Dostupnost: Do 5 dnů

Internetová cena: 14 075 Kč

Popis a parametry

Nahoru

Hmotnost: 10 kg
Záruka: 24 měsíců
3D: Ne
Úhlopříčka: 80 cm
Smart TV: Ano
Tuner: DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S2
Rozlišení: Full HD
Úhlopříčka obrazovky: 80 cm (32")
Rozlišení displeje: Full HD
3D: Ne
Frekvenční index: 400 Hz
Zobrazovací frekvence panelu (Hz): 50
Jas (cd/m2):
Technologie displeje: LED
HDR: Ne
Počet tunerů: 1 tuner (s nahráváním)
Smart TV: Ano
HbbTV: Ano
Wifi: Integrovaná
TV tuner: DVB-C; DVB-S2; DVB-T; DVB-T2 (H.265); DVB-T2 (H.265) - Certifikováno ČRa
Integrovaný DVD přehrávač: NE
Nahrávání dig.TV vysílání: ano
Dual Play: NE
Prohnutá obrazovka: Ne
Chytrý ovladač: Ne
IPS panel: NE
Konverze z 2D na 3D: NE
Operační systém TV: OS značky
Ovládání hlasem: Ne
Ovládání gesty: Ne
Upscaling do rozlišení UHD: Ne
web kamera: Ne
Výkon L+R (W): 10
HDMI vstup: 2
Scart AV: 1
LAN (Ethernet): ANO
USB 2.0: 2
USB 3.0: 0
Sluchátkový výstup: Ano ( nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV)
Energetická třída: A+
Příkon v zapnutém stavu prům. (W): 40
Příkon v pohotovostním režimu (W): 0.5
Příkon ve vypnutém stavu (W): 0
Napájení autozapalovač 12V: NE
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok (Kč): 210
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let (Kč): 1051
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let (Kč): 2102
Hotelový mód: ANO
Hmotnost bez podstavce (kg): 6.4
Výška bez podstavce (cm): 42.9
Šířka bez podstavce (cm): 71.7
Hloubka bez podstavce (cm): 6.1
Rozšířená záruka:
VESA standard uchycení (mm): 300x200
Distribuce: oficiální ČR
Televize pro náročné: Ne
Barva TV: černá

Provedení výrobku: černá barva

Špičkový obraz a odpovídající styl
Kvalita obrazu, která předčí Full HD. Snadný přístup ke světu filmů, televizních pořadů a aplikací. A navíc tenký a elegantní design. Nemusíte televizi jen sledovat – sledujte ji stylově.

Ještě dokonalejší vysoké rozlišení
Rozlišení Full HD
Zažijte úchvatnou kvalitu našeho obrazu Full HD, ať už sledujete cokoli. Náš unikátní obrazový procesor X-Reality PRO™ analyzuje, čistí a vylepšuje obraz pro dosažení zážitku plného detailů. Dokonce i obsah streamovaný v nízkém rozlišení je vylepšován technologií X-Reality PRO™, aby mohla společnost Sony poskytnout obraz, který probudí k životu veškerý sledovaný obsah.

Objevte znovu každý detail
Technologie X-Reality PRO zdokonaluje každý pixel pro dosažení výjimečné zřetelnosti obrazu. Snímky jsou analyzovány a každá scéna je porovnána s databází pro zlepšení obrazu a potlačení šumu. Výsledkem je neuvěřitelně realistický obraz.

Všude vypadá dobře
Tento televizor nebude vaše obývací prostory ovládat, ale obohacovat. Skvěle se hodí k montáži na stěnu, šetří místo a doplní každou místnost.

Zjistěte více o zábavě, kterou máte rádi
Ať už si chcete připomenout svůj oblíbený film nebo se jen podívat na video na YouTube™, s televizorem Sony máte neomezené možnosti.

Bez použití kabelů
Není třeba hledat síťový kabel. Streamujte všechnu svou oblíbenou zábavu od filmů až po hudbu prostřednictvím připojení Wi-Fi® a zbavte se změti kabelů.

Zobrazte chytrý telefon na velké obrazovce
Zrcadlení obrazovky vám umožní vychutnat si obsah a aplikace ve vašem smartphonu na obrazovce televizoru Sony. Zvětšete všechny své vzpomínky a vychutnejte si je na velké obrazovce s rodinou a přáteli.

Snadné sdílení fotografií
Photo Sharing Plus je pro vás a vaše přátele snadným způsobem pro sdílení fotografií a videí na velké obrazovce. Vyžeňte z televizní obrazovky své oblíbené hvězdy, protože vaši přátelé se s vámi podělí o výjimečné okamžiky – pomocí až 10 zařízení.

Pro hraní jako stvořené
Připravte se na silnější zážitky. Na televizorech Sony přizpůsobených pro hraní dostanete ze svých her maximum.
Pro vítěze jen to nejlepší
Spojení BRAVIA® a PlayStation®
Nenechte si ujít možnost vyhrát. Díky televizoru od společnosti Sony budete mít lepší šanci objevit, zaútočit, skórovat nebo prostě hrát oblíbené hry, jak nejlépe umíte.
Dostaňte je, než dostanou oni vás
Rychle vše na obrazovce odhalte, rozhodněte se a splňte úkoly. Díky výjimečně rychlé době odezvy a zřetelným detailům máte výhodu.
Všimněte si každého pohybu ve stínu
Nové televizory s technologiemi HDR a 4K mají nejlepší kontrast ve své třídě, takže ve hře realisticky zobrazí každý detail.
Živoucí krása, větší kouzlo
Krásná krajina, kterou na svých cestách potkáte, ožije na této obrazovce v dynamických, živoucích barvách. Díky široké paletě barev Sony se i fantazie jeví realisticky.
Mějte náskok před ostatními
Televizory Sony poskytují rychlou odezvu s minimálním zpožděním, takže budete mít kontrolu nad každou akcí v reálném čase.
Optimalizovaná grafika pro PlayStation®
Takto přesné zobrazení grafiky PlayStation® zvládne jen televizor od společnosti Sony. Díky vynikající kvalitě obrazu televizoru Sony uvidíte hry takové, jak si je vývojáři představovali.
Snadné ovládání z vašich oblíbených zařízení
Díky Sony se ovladač DualShock® 4 může proměnit v dálkový ovladač televizoru. Stačí stáhnout aplikaci BRAVIA TV Player pro PlayStation®4 z obchodu PlayStation®Store. Dálkovým ovladačem lze rovněž ovládat základní uživatelské rozhraní.
Zábava kdykoli
Mobilní hraní na velké obrazovce
Platforma Android TV poskytuje přístup k tisícům herních aplikací ze služby Google Play™. Každý se může bavit.
Vaše oblíbené herní aplikace
Vychutnejte si širokou nabídku aplikací a obsahu, včetně těch ze služby Google Play™, v novém kabátě.
Hrajte na různých zařízeních
Synchronizace účtu vám umožní hrát na tabletu i smartphonu.

Nejedná se o běžné 4K, ale o 4K od Sony
Vše co sledujete na televizorech Sony je ostré a zřetelné díky nejnovějším technologiím vylepšení detailů a redukce šumu zajišťujícím neuvěřitelně realistický obraz.
Jeden čip vše změní
4K Processor X1™ je inovativní technologie využívající pokročilé algoritmy pro omezení šumu a zvýraznění detailů. V kombinaci s technologií 4K X-Reality PRO zajišťuje ostrý, čistý a neuvěřitelně realistický obraz.
Přibližte kvalitu obrazu rozlišení 4K
Zpracování obrazu jedinečnou technologií 4K X-Reality PRO od společnosti Sony zvyšuje rozlišení jednotlivých pixelů, čímž zajišťuje pozoruhodnou zřetelnost obrazu. Pixely z více záběrů jsou analyzovány za účelem zajištění ostrého a čistého obrazu v reálném čase.
Nová definice reality
Technologie 4K X-Reality PRO využívá řadu metod redukce šumu pro dosažení ostrého a čistého obrazu. Podívejte se na obraz, který je zřetelnější, plynulejší a přirozenější.
Každý pixel plný života
Technologie 4K X-Reality PRO porovnává obrazové vzory se vzory uloženými v jedinečné databázi za účelem nalezení nejlepšího odstínu, sytosti a jasu pro jednotlivé pixely. Využíváme znalosti získané vývojem a natáčením filmových trháků a televizních pořadů pro dosažení přirozených detailů ve všem, co sledujete.

Více barev života
Vychutnejte si ještě více krásy života. Televizory Sony dokážou reprodukovat úchvatnou řadu živých, přirozených barev, díky kterým působí vše skutečnějším a věrnějším dojmem.
Snímek malovaný více barvami
Zažijte rozdíl s displejem TRILUMINOS™
Unikátní displej TRILUMINOS společnosti Sony umocní váš zážitek ze sledování díky širší paletě barev a přirozenějším odstínům a tónům.
Blíže skutečným barvám než kdy dříve
Displej TRILUMINOS skvěle reprodukuje červené, zelené a modré odstíny, tedy barvy, jejichž přesné zobrazení dělá televizorům běžně problémy. Díky rozsáhlé paletě barev a přesné gradaci navíc nádherně zobrazuje odstíny pleti.
Odborně odhalené věrné barvy
Televizory s displejem TRILUMINOS dokážou zobrazit více barev než většina jiných televizorů. Selektivně mapují barvy z širší palety, díky čemuž jsou jemné odstíny jasnější a nikdy nejsou příliš syté. Výsledkem je živý, věrný obraz plný bohatých a přirozených barev s realistickými odstíny a tóny.

Mistři světla
Televizory Sony reprodukují širší rozsah jasu, který odráží skutečný svět věrněji než většina jiných televizorů. A díky širšímu a lepšímu kontrastu zobrazují také více detailů a přirozenější barvy.
Úžasně jasný, neuvěřitelně tenký
Slim Backlight Drive™
Naše inovativní technologie Slim Backlight Drive1 chytře navádí světlo tam, kde je na obrazovce nejvíc potřeba. Zažijete to nejlepší z obou světů – výjimečnou kvalitu obrazu v ultratenkém televizoru.
Jak funguje technologie Slim Backlight Drive
Technologie dvou vrstev pro dokonalejší podsvícení směruje světlo tam, kde je potřeba
Technologie Slim Backlight Drive™ má dvě vrstvy, které vedou světlo, přičemž umožňuje přesné ovládání místního ztlumení, které má obdobnou kvalitu jako podsvícení Full Array LED.2 Tato nová struktura společně s naším algoritmem podsvícení X-tended Dynamic Range™ PRO přináší nádherný kontrast v neuvěřitelně tenkém provedení.
Zachycuje plný rozsah tmavých a světlých odstínů
Technologie X-tended Dynamic Range PRO díky přesnému vyvážení světelného výkonu na celé obrazovce, ztlumení některých oblastí a zesílení jiných dosahuje třikrát3 většího rozsahu jasu než u televizorů s LED podsvícením4 a vylepšuje zdroj na kvalitu blízkou HDR s širším rozsahem jasu.
Špičkový výkon
Jak funguje technologie X-tended Dynamic Range PRO
Díky technologii X-tended Dynamic Range PRO s mimořádně přesnou regulací podsvícení jsou tmavé oblasti ještě tmavší a jasné scény ještě jasnější, což každou scénu oživuje nejširším možným rozsahem jasu.
Optimalizace jasu snímek po snímku
4K Processor X1™ s vylepšením dynamického kontrastu
Televizory 4K s 4K procesorem X1 dramaticky vylepšují rozsah jasu, dokonce i bez technologie X-tended Dynamic Range PRO. Umožňuje to vylepšení dynamického kontrastu, které optimalizuje rozsah jasu snímek po snímku podle toho, co se odehrává na obrazovce.
Už vám nikdy neuteče žádná akce
4K procesor X1
Vylepšení dynamického kontrastu vytěží maximum z vizuálních efektů, ať už se jedná o záblesk při explozi nebo záři laserového paprsku.
Světlo tam, kde je nejvíc potřeba
4K procesor X1
Jas se neustále přizpůsobuje akci na obrazovce, takže zatímco po obloze nad hřištěm putuje slunce, vy uvidíte jasně každý pohyb a střelu.
Vychutnejte si širší rozsah jasu
Díky 4K procesoru X1 uvidíte více jasných a tmavých odstínů v každém snímku
Vysoký dynamický rozsah – připravte se na budoucnost
Vysoký dynamický rozsah (HDR) představuje stejně jako 4K obrovský pokrok v kvalitě obrazu. Zatímco jsou současné videostandardy založeny na televizorech CRT s nízkým jasem, signály HDR přenáší mnohem více informací o jasu. Televizory připravené na HDR tak dokážou zobrazit větší kontrast, širší barevné spektrum a lepší detaily.

Nekonečná zábava
Objevujte hry a fotografie, hudbu a filmy, internet a aplikace. Díky platformě Android TV od Sony jste připraveni otevřít zcela nové světy zábavy.
Najděte vše rychleji
Spousta obsahu, snadné vyhledávání
Zkontrolujte během chvilky všechny nejnovější box sety, nadupané akční filmy a zábavné pořady. Nová obsahová lišta na televizorech Sony usnadňuje nalezení zábavy, po které toužíte.
Objevte vše během chvilky
Poznejte novou generaci zábavy, kde jsou tradiční televizní kanály a internet dokonale integrovány do jednoduchého uživatelského rozhraní. Jediné tlačítko vám pomůže v mžiku objevit naprosto vše.
Nejrychlejší způsob, jak si užít web YouTube™
Zjistěte, co frčí na webu YouTube™. Přihlaste se a sledujte své oblíbené kanály nebo si vychutnejte nepřerušované přehrávání mezi zařízeními.
Stvořený pro službu Netflix
Služba Netflix je dostupná prostřednictvím obsahové lišty. Procházejte doporučené filmy nebo ihned najděte oblíbené pořady. Je to nejlepší způsob, jak si Netflix užít.
Podívejte se na tyto tituly prostřednictvím služby Netflix.
Řekněte, co chcete
„Jaké je počasí v New Yorku? Které filmy byly nominovány na cenu Oscar® v roce 2011? Pusť film Amazing Spider-Man 2.“ Díky hlasovému vyhledávání se můžete rozloučit s komplikovaným navigováním nebo únavným psaním – stačí se jen zeptat.
Váš nový chytrý život
Odesílejte obsah na větší, lepší obrazovku pomocí služby Google Cast
Služba Google Cast vám umožňuje přenášet oblíbená videa, hry a aplikace z mobilního zařízení v plné kvalitě do televizoru. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu na obrazovce zařízení se systémem Android nebo iOS a váš oblíbený obsah získá větší rozměry. Přeneste obsah a poté můžete pokračovat v procházení obsahu na telefonu či tabletu.
Zábava bez hranic
Vaše oblíbené aplikace na obrazovce televizoru
Vše je přímo na obrazovce – nejnovější online filmy, hry, hudba a televizní pořady – vše máte na dosah. Vychutnejte si obrovskou nabídku zábavy zcela novým způsobem.
Pro hraní jako stvořené
Připravte se na silnější zážitky. Na televizorech Sony přizpůsobených pro hraní dostanete ze svých her maximum.
Přehrát více
Prohlédněte si kompatibilní zařízení pro skvělé herní zážitky
Vyberte si z našich speciálně vybraných ovladačů a vychutnejte si špičkové hraní na velké obrazovce nebo intuitivní ovládání televizoru pomocí klávesnice.

Pohodlnější domácí zábava
Zasáhne vás děj na obrazovce televizoru Sony, ale místnost zůstane stejně příjemná jako vždy. Tajemství: nový design, který se řídí designem interiéru.
Design vhodný do jakéhokoli prostředí
Představte si designérovu paletu. Jsou na ní tvary, vzory a další prvky, které se nachází ve výřezu z obývacího pokoje. Většina výřezů by obsahovala ploché předměty tvaru obdélníku, např. obrázky na zdi, knihy na poličce nebo talíře na stole. Proto jsme při navrhování produktu využili těchto tvarů jako základních stavebních kamenů.
Díky využití této palety a obdélníku jako vzoru pro vzhled a styl našich nových televizorů je tenké provedení v harmonii s vaším obývacím pokojem, ale přesto také vynikne.
Základem je pohodlí obývacího pokoje
Vlivem ztenčování obrazovek a rámů jsou televizory méně výrazné coby hmotné předměty v pokoji, naopak místnost jako celek silněji ovlivňuje divácký zážitek. Přestože jsme cílili na strhující zážitek, jaký lidé očekávají od modelu BRAVIA®, uvědomili jsme si, že bychom měli myslet dál a soustředit se na pohodlí obývacího pokoje. Tato rozšířená perspektiva – nejen sledování jako takové, ale širší pohled na sledování v obývacím pokoji – inspirovalo design Slice of Living. Tako, hlavní umělecký ředitel.
Nový standard jednoduchého složení
Jednoduchý design televizorů řady BRAVIA® 2016 souzní se vzhledem obývacího pokoje, protože se skládá z obdélníkových tvarů. Stojany působí jako části zdí nebo podlahy, obrazovky připomínají okna nebo obrazy. Nejsou jen tenké, zároveň také neobsahují žádné rušivé prvky. V produktech nové řady je možné vést kabely stojanem, takže jsou skryté ze všech stran. Vytvořili jsme nový standard elegantního televizoru pro pohodlí vašeho obývacího pokoje.
Nádherně vyvážený design
Za vynikající obrazem kvality 4K HDR řady XD94/93 stojí dvě vrstvy: nádherný povrch obrazovky a nová technologie Slim Backlight Drive™2, které jsou navržené tak, aby vytěžily z každého obrazu to nejlepší, a jsou zdánlivě odděleny linií v barvě bílého zlata vedoucí po stranách televizoru. Elegantní plochý rám vytváří vizuální spojení mezi všemi stranami a rámuje a zdůrazňuje velmi tenké provedení televizoru.
Naše odhodlání vytvářet krásný design prostupuje každý prvek televizoru včetně stojanů. Řada XD94/93 se honosí elegantním zkoseným předním panelem, který zvedá a natáčí televizor, čímž dodává dojem lehkosti, ale také zajišťuje stabilitu. Hliníková povrchová úprava hřejivě stříbrné barvy dokonale doplňuje jak televizor, tak váš obývací pokoj.
Můžete jej rovněž upevnit na zeď, kde bude díky speciálně vyvinutému ventilačnímu otvoru a držáku vypadat stejně přirozeně jako okno vašeho obývacího pokoje.
Design a zpracování na stejné vlně
Jak by se lidem líbil design Slice of Living? Abychom to zjistili, zeptali jsme se obyvatel několika států. Zpětná vazba k výrobkům, zejména stojanům, které jsme vyrobili v mnoha tvarech, sklonech a barvách a z různých materiálů, nám umožnila soustředit se na to důležité. Jakmile jsme si byli jisti, že tohle je ten správný směr v designu, začali jsme pracovat na detailech s našimi techniky. Naše spolupráce umožnila realizovat i tyto konstrukčně složité televizory bez nutnosti uchylovat se ke kompromisu. Yokota, umělecký ředitel.

Naše nové modely BRAVIA® nabízí víc než jen výjimečnou konstrukci a nádherný design. Jsou částí naší větší mise s cílem změnit způsob, jakým přemýšlíte o zábavě ve svém domově. Díky porozumění tomu, jak produkty souvisí a interagují se svým okolím, můžeme přinést silné emocionální prožitky, které změní způsob, jakým posloucháte, hrajete a sledujete. Objevte změny, které do vašeho domova může přinést Sony.

OBSAH BALENÍ:

• Baterie (R03 a R6P)
• Dálkový ovladač (RMT-TX102D a RMT-TX210E)
• Napájecí adaptér AC (ACDP-085S03, ACDP-085E03)
• Napájecí kabel
• Provozní pokyny
• Průvodce rychlým nastavením
• Stojan na stůl (samostatně, nutná montáž)

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Velikost a hmotnost
TELEVIZOR BEZ STOJANU NA STŮL (Š X V X H)
71,7 x 42,9 x 6,1 cm
TELEVIZOR SE STOJANEM NA STŮL (Š X V X H)
71,7 x 47,4 x 21,8 cm
ŠÍŘKA STOJANU
Přibl. 42,0 cm
ROZMĚRY KRABICE (Š X V X H)
Přibl. 80,3 x 53,1 x 15,7 cm
TELEVIZOR BEZ STOJANU NA STŮL
6,4 kg
TELEVIZOR SE STOJANEM NA STŮL
6,9 kg

Speciální funkce
ELECTRONIC PROGRAMME GUIDE (EPG)
Ano
ČASOVAČ ZAPNUTÍ A VYPNUTÍ
Ano
BRAVIA® SYNC
Ano
RODIČOVSKÁ KONTROLA
Ano
PŘEHRÁVÁNÍ Z ROZHRANÍ USB
Ano (podporovaný systém souborů: FAT16/FAT32/NTFS)
ZÁZNAM USB HDD
Ano
PODPORA VÍCE JAZYKŮ NA OBRAZOVCE
BUL/CAT/CZE/DAN/GER/GRE/ENG/SPA/EST/FIN/FRE/HEB/HRV/HUN/ITA/KAZ/LIT/LAV/DUT/NOR/POL/POR/RUM/RUS/SLO/SLV/SRP/SWE/TUR/UKR/BOS/MAC

Funkce obrazu a zvuku
PŘEHLED AUDIOVÝBAVY
• Dolby® Digital / Dolby® Digital Plus / Dolby® Pulse
• Reproduktor typu Clear Phase
• S-Master
• Zvukový výstupní výkon (zvukový výstupní výkon 2 x 5 W)
PŘEHLED FUNKCÍ OBRAZU
• 24p True Cinema™
• Advanced Contrast Enhancer (ACE)
• Motionflow XR 400 Hz
• X-Reality PRO
REPRODUKTOR TYPU CLEAR PHASE
Ano
ZVUKOVÝ VÝSTUPNÍ VÝKON
5 W + 5 W
NASTAVENÍ ZVUKOVÝCH REŽIMŮ
Standardní / Hudba / Kino / Hra / Sport
S-MASTER
Ano
DOLBY® DIGITAL / DOLBY® DIGITAL PLUS / DOLBY® PULSE
Ano
X-REALITY™ PRO
Ano
REŽIM OBRAZU
Živé barvy, Standardní, Vlastní, Živé foto, Standardní foto, Vlastní foto, Kino, Hra, Grafika, Sport
ŠIROKOÚHLÝ REŽIM
Široký zoom/Normální/14:9/Plný/Zoom
ŠIROKOÚHLÝ REŽIM PRO POČÍTAČ
Normální / Plné 1 / Plné 2 pro počítače
AUTOMATICKÝ ŠIROKOÚHLÝ REŽIM
Ano
TECHNOLOGIE PRO LEPŠÍ VYKRESLENÍ POHYBU
Motionflow XR 400Hz
OBNOVOVACÍ FREKVENCE PANELU
50 Hz
ADVANCED CONTRAST ENHANCER (ACE)
Ano
FUNKCE SCENE SELECT
Fotografie / Hudba / Kino / Hra / Grafika / Sport / Automatický
24P TRUE CINEMA™
Ano
CINEMOTION / REŽ. FILM / JEDN. KINA
Ano

Displej
PŘEHLED FUNKCÍ DISPLEJE
• LCD
• Podsvícení LED (Edge LED)
ROZLIŠENÍ
Full HD (1920 x 1080)
LCD
Ano
PODSVÍCENÍ LED
Edge LED
VELIKOST OBRAZOVKY
32´´ (80,1 cm)
POMĚR STRAN
Poměr stran obrazu 16:9
POZOROVACÍ ÚHEL (ZPRAVA/ZLEVA)
178 (89/89) stupňů
POZOROVACÍ ÚHEL (SHORA/ZDOLA)
178 (89/89) stupňů

Připojení k síti
PŘEHLED BEZDRÁTOVÝCH FUNKCÍ
• Přímé rozhraní Wi-Fi®
• Zrcadlení obrazovky
ZRCADLENÍ OBRAZOVKY
Ano
FUNKCE DOMÁCÍ SÍTĚ
Ano
STANDARD BEZDRÁTOVÉ SÍTĚ LAN
Integrováno
APLIKACE
Ano
PŘÍMÉ ROZHRANÍ WI-FI®
Ano

Designové funkce
KONSTRUKCE STOJANU
Stříbrný panel, tvar U
KOMPATIBILITA SE STANDARDY VESA
Ano

Videosignál
1080/24P (POUZE HDMI®)
Ano
480/60I
Ano
480/60P
Ano
576/50I
Ano
576/50P
Ano
720/24P (POUZE HDMI®)
Ano
720/30P (POUZE HDMI®)
Ano
720/50P
Ano
720/60P
Ano
1080/60I
Ano
1080/50I
Ano
1080/30P (POUZE HDMI®)
Ano
1080/60P (HDMI® / KOMPONENTNÍ)
Ano
1080/50P (HDMI® / KOMPONENTNÍ)
Ano

Rozhraní
VSTUP HDMI®
2 (1 zadní/1 boční)
VSTUP PŘIPOJENÍ RF
1 boční
VSTUP SCART
1 (zadní)
VSTUP PRO SÍŤ ETHERNET
1 zadní
VSTUP USB
2 boční
VÝSTUP AUDIA
1 zadní
DIGITÁLNÍ VÝSTUP AUDIA
1 zadní
VSTUPNÍ A VÝSTUPNÍ KONEKTORY
HDCP (HDCP1.4); vstup napájení AC (napájecí adaptér AC (spodní)); vstup připojení RF (1 boční); konektor SCART (1 zadní bez funkce Smartlink); vstup IF (BS/CS) (1 boční); HDMI (2 (1 zadní/1 boční)); výstup videa SCART (1 zadní); analogový vstup zvuku (1 zadní); digitální výstup zvuku (1 zadní); výstup zvuku (1 boční/hybridní se sluchátky); výstup na sluchátka (1 boční/hybridní s výstupem zvuku); výstup subwooferu (1 spodní/hybridní se sluchátky a výstupem zvuku); USB (2 boční); Ethernet (1 zadní); slot pro kartu PCMCIA (1 horní); počítačový vstup HDMI

Vestavěné tunery
DVB-T (DIGITÁLNÍ POZEMNÍ)
Ano
DVB-T2 (DIGITÁLNÍ POZEMNÍ)
Ano
DVB-S (DIGITÁLNÍ SATELITNÍ VYSÍLÁNÍ)
Ano
DVB-S2 (DIGITÁLNÍ SATELITNÍ)
Ano
DVB-C (DIGITÁLNÍ KABELOVÉ)
Ano
CI+
Ano
ANALOGOVÝ
Ano

Kompatibilita
VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ
Držák pro montáž na stěnu (SU-WL450: 60, 20 mm)

Eco funkce a úspora energie
ENERGETICKÉ HODNOCENÍ
A
VELIKOST OBRAZOVKY (ÚHLOPŘÍČKA)
32", 80,1 cm
SPOTŘEBA ENERGIE (BĚHEM PROVOZU / STANDARDNÍ)
40 W
SPOTŘEBA ENERGIE (BĚHEM PROVOZU / VIVID)
71 W
ROČNÍ SPOTŘEBA ENERGIE*
58 kWh
PŘÍTOMNOST
Ano
SPOTŘEBA ENERGIE (POHOT. REŽIM)
0,50 W
POMĚR ŠPIČKOVÉ SVÍTIVOSTI
72 %
OBSAH RTUTI
0,0 mg
REŽIMY ÚSPORY ENERGIE
Ano
DYNAMICKÉ NASTAVENÍ PODSVÍCENÍ
Ano
REŽIM BEZ PODSVÍCENÍ
Ano
SPOTŘEBA ENERGIE – REPLIKÁTOR PORTU (V POHOTOVOSTNÍM REŽIMU SÍTĚ)
1,50 W (Wi-Fi®) / 1,00 W (LAN)


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 6.900
Výška (cm): 47.40
Šířka (cm): 71.70
Hloubka (cm): 21.80

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 10.000
Výška (cm): 53.10
Šířka (cm): 80.30
Hloubka (cm): 15.70
EAN: 4548736024755

Záruční doba: 24 měsíců

Úhlopříčka 80 cm, LED, Full HD, 400 Hz, Smart TV, WiFi integrovaná, DVB-C/S2/T/T2 (H.265) - Certifikováno ČRa, HDMI vstup 2x, Energetická třída A+

Recenze uživatelů

Nahoru

Buďte první kdo vloží recenzi k tomuto produktu.

Přidat vlastní recenzi

: *

:

1 nejhorší, 5 nejlepší 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *

: *

:


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Dotazy na prodejce

Nahoru

Buďte první kdo vloží dotaz k tomuto produktu.

Položit dotaz

: *

:

: *


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

na vaše dotazy odpovídají odborní prodejci Elektro Spáčil na vaše dotazy odpovídají odborní prodejci Elektro Spáčil

Z kategorie TV, audio, video / Televize Vám můžeme doporučit produkt Televize Sony KDL-32WD759BAEP. Přečtěte si podrobné informace o produktu Televize Sony KDL-32WD759BAEP. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz k produktu Televize Sony KDL-32WD759BAEP, napište do diskuze na této stránce. Naši pracovníci se Vám budou snažit co nejdříve odpovědět.

Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím