Aligator A340 černý

Je nám líto, ale toto zboží se již neprodává.
Zkuste vybrané alternativní produkty.

Popis a parametry

Nahoru

Hmotnost: 0,1 kg
Záruka: 24 měsíců
Barva: Černá
Výrobce: Aligator
Pohotovostní režim: 240 hod
Dual SIM: Ne
Novinka značky ALIGATOR nabízí jednoduché a pohodlné ovládání, které výrobce seniorských telefonů ALIGATOR na základě poznatků zákazníků neustále zdokonaluje.
Jedním z výsledků vývoje je i tento zbrusu nový model A340, navržený s novou sw platformou, díky které telefon podporuje i mobilní bankovnictví a SIM toolkit.
A340 senior v sobě kombinuje vysokou užitnou hodnotu při zachování velmi příznivé ceny. Nabízí také možnost použití nabíjecího stojánku (není součástí balení).

Technická specifikace:
Rozměry: 110 x 47,6 x 16,3 mm
Hmotnost: 60 gramů

Displej: 128 x 64, monochromatický, oranžové podsvícení.

Baterie: Li-Ion 600 mAh
Doba hovoru: až 240 minut
Pohotovostní doba: až 240 hodin
Doba nabíjení: cca 2 hodiny
Nabíjecí konektor: micro USB

Pásma GSM: 900/1800 MHz

Počet uložených čísel: 200 + 250 SIM
Počet uložených SMS: 100 + 10
Podpora SIM toolkit: Ano
Mobilní bankovnictví: Ano
Počet vyzváněcích tónů: 10
Klávesy s hlasovým doprovodem: Ano
Vestavěná svítilna: Ano
Mechanický zámek klávesnice: Ano
SOS tlačítko: Ano
Počet SOS čísel: 5
Nabíjecí stojánek: volitelné příslušenství

SOS Locator - funkce určení polohy telefonu

Co je to SOS Locator?

SOS Locator je služba určená pro většinu telefonů ALIGATOR v aktuální nabídce. SOS Locator je soubor funkcí, které umožňují odeslání polohy telefonu po stisku SOS tlačítka pomocí běžné SMS zprávy. Příjemce zprávy si pak snadno prohlédne v mapě, kde se telefon nachází.

Jak se používá?

Majitel telefonu ALIGATOR stiskne SOS tlačítko. Vzápětí příjemce obdrží nouzovou SMS zprávu obsahující webový odkaz na zobrazení telefonu v mapě. Stačí tedy kliknout na tomto odkazu při čtení SMS zprávy a pozice telefonu je přehledně zobrazena přímo v mapě. Kromě toho je zobrazen stav nabití baterie odesílajícího telefonu, čas odeslání zprávy a další informace. Pro prohlížení stačí běžný telefon s internetovým připojením (není nutný smartphone).

Co je to vzdálené ovládání?

Některé modely telefonů ALIGATOR umožňují na dálku ovládat SOS Locator pomocí SMS zpráv. Uživatel tedy zašle speciální SMS zprávu na telefon ALIGATOR a ten mu odpoví odesláním SMS zprávy s jeho aktuální polohou. Je také možné nastavit si odesílání zpráv s polohou v pravidelných intervalech a sledovat tak pohyb telefonu v mapě.

Jak SOS Locator určí polohu?

SOS locator využívá dvě metody určení polohy, jednak zaměření přes systém GPS, jednak zaměření v mobilní síti GSM. Telefony ALIGATOR, které jsou vybaveny GPS přijímačem kombinují obě metody, telefony bez GPS přijímače používají druhou metodu.

Metoda pomocí GPS umožňuje velmi přesné určení polohy s přesností na metry či dokonce centimetry, bohužel však nefunguje uvnitř budov nebo je-li omezen výhled na oblohu. Určení polohy může také být poměrně časově náročné.

Naproti tomu výhody metody GSM spočívají v rychlosti zaměření, která je téměř okamžitá a navíc funguje spolehlivě i uvnitř budov. Přesnost je závislá na hustotě pokrytí GSM sítě v lokalitě. Ve městech je přesnost zaměření typicky desítky až několik málo stovek metrů, mimo města s klesající hustotou sítě, klesá i přesnost zaměření. Přesto však poskytuje dobrou informaci o lokalitě, kde se telefon nachází.

Kolik SOS Locator stojí?

Služba SOS Locator je poskytována všem uživatelům podporovaných telefonů ALIGATOR zcela zdarma. Odeslání zprávy je tarifikováno podle standardního ceníku operátora za odeslání SMS zprávy.

Jaké telefony podporují službu SOS Locator?

Služba je momentálně dostupná na telefonech A330, A340, A350, A600 a R5

Poznámka výrobce:

Abychom pomohli seniorům se vstupem do mobilního světa, připravili jsme speciální mobilní telefony ALIGATOR, které vynikají svou praktičností a vzhledově přitom rozhodně nezaostávají. Řekli jsme si, že telefon pro seniory musí být přítelem, osobním asistentem i záchranou v případě nouze. Měl by mít pevnou konstrukci, aby vydržel pád na zem. Velká tlačítka, pro snadné ovládání i s hůře citlivými prsty. Nesmí samozřejmě chybět velké číslice a písmena na dobře čitelném displeji.

Recenze uživatelů

Nahoru

Buďte první kdo vloží recenzi k tomuto produktu.

Přidat vlastní recenzi

: *

:

1 nejhorší, 5 nejlepší 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *

: *

:


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Z kategorie Mobily, foto, GPS / Mobilní telefony Vám můžeme doporučit produkt Aligator A340 černý. Přečtěte si podrobné informace o produktu Aligator A340 černý. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz k produktu Aligator A340 černý, napište do diskuze na této stránce. Naši pracovníci se Vám budou snažit co nejdříve odpovědět.

Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím