Digitální fotoaparát BenQ G1, 14MP, 5x opt, 3,0"" LCD, F1,8, ISO6400, FullHD video

Kategorie: Digitální kompakty Kód produktu: 01006045

Je nám líto, ale toto zboží se již neprodává.
Zkuste vybrané alternativní produkty.

Popis a parametry

Nahoru

Hmotnost: 0,21 kg
Záruka: 24 měsíců
Barva: Černá
Optický zoom: 4,6 x
Rozlišení fotoaparátu: 14,3 Mpix
Typ fotoaparátu : kompakt
Odolné provedení: nemá
Menu v češtině,slovenštině: ANO
Materiál těla: kov
Závit na stativ: NE
Druh snímače: CMOS
Počet bodů celkově (Mpix): 14.3
Počet bodů efektivně (Mpix): 14
Velikost snímače (1/"): 2.3
Optický zoom (x): 4.6
Digitální zoom (x): 6
Min. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu) (mm): 24
Max. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu) (mm): 110
Optický stabilizátor: ANO
Světelnost objektivu (f/): 1,8
Expoziční režimy: A - priorita clony; M - manuální; P - automatická; S - priorita času; scénické režimy
Sekvenční snímání (sn./s): 4
Samospoušť (min. prodleva) (s): 10
Detekce obličeje: ANO
Redukce červených očí: ANO
Zvukové poznámky: NE
Kompatibilita s Eye-Fi: NE
Režim 3D fotografie: NE
Kreativní režimy: black/white; přibarvení; sephia
Nejmenší vzdálenost ostření (cm): 30
Nejmenší vzdálenost ostření-makro (cm): 3
Pomocné světlo AF: ANO
Vyvážení bílé: automatické; manuální; s výběrem světelného zdroje
Typ hledáčku: bez hledáčku
Velikost LCD (cm): 8
Rozlišení LCD (pix): 920000
Polohovatelný displej: naklápěcí; natáčecí
Podporované paměťové karty / typ karty: SD Card; SDHC (SD High-Capacity); SDXC (SD Extended-capacity)
Interní paměť : 83 MB
Formát záznamu foto: JPEG
Externí blesk: NE
Konektory: USB konektor
Propojení Wi-Fi: NE
Propojení Bluetooth: NE
Podpora přímého tisku: ANO
GPS Modul: NE
Videosekvence: se zvukem
Max. rozlišení videa (pix): Full HD (1920x1080)
Max. frekvence snímkování (sn./s): 30
Délka videa omezena jen pam. Kartou: ANO
Formát záznamu videa: MOV
Typ baterií: Li-Ion akumulátor
Barva: černá

Provedení výrobku: černá barva

Nejtenčí digitální fotoaparát s výklopným displejem a clonou f1.8 na světě.

Zcela nový, lehký a kompaktní fotoaparát BenQ G1 je nejtenčím digitálním fotoaparátem s otočným displejem a světelností F1,8 na světě*. G1, vždy perfektní pro pořizování nádherných fotografií ve dne i v noci, vám umožňuje ukázat světu svůj životní příběh podle sebe (ve srovnání s 2012 Q2 nepravými zrcadlovkami s otočným displejem vybavenými světlým objektivem).

BenQ G1 disponuje čtyřmi nejmodernějšími inteligentními technologiemi, abyste měli k dispozici kompletní řešení pro fotografování

Objektiv se světelností F1,8
* Objektiv BenQ G1 má sedm prvků objektivu v šesti skupinách, včetně prvku asférického objektivu, který zlepšuje zaostřování a integritu obrazu korekcí optických aberací a minimalizací ztráty světla.
* Vysoká prostupnost, částečně skleněný materiál objektivu a široký 17mm závit objektivu zvyšují prostupnost světla pro dosažení optimální optické čistoty v slabě osvětleném prostředí nebo v noci.
* Stabilizátor obrazu pracující s posunutím objektivu v kombinaci s pokročilým digitálním obrazovým procesorem efektivně snižují šum a rozmazání způsobené chvěním rukou.
* Malá hloubka ostrosti skvěle rozmazává pozadí pro tvorbu snímků s nádherným bokehem.

CMOS snímač
14megapixelový CMOS snímač s vestavěnými diodami citlivými na světlo zvyšuje množství absorpce světla jednotlivými pixely pro dosažení dvojnásobného poměru propustnosti světla ve srovnání s běžnými snímači a pro snížení obrazového šumu o 50 % – takže extrémně čisté fotografie lze pořídit bez stativu i v prostředí se slabým osvětlením a v noci. Nízkonapěťový přenos snímků dále snižuje spotřebu energie, abyste mohli pořídit více videosekvencí a fotografií.

Vysokorychlostní dvoujádrový DSP
* Dvoujádrové operace efektivně zpracovávají snímky s vysokým rozlišením i vícenásobné úlohy pro umožnění natáčení Full HD videosekvencí a sériově snímaných fotografií bez zvýšení spotřeby energie.
* Nová generace „pipelines“ pro zpracování obrazu přenáší obraz s vysokým rozlišením s nízkou citlivostí na světlo, aby se dosáhlo optimální kvality obrazu a videosekvencí v prostředí se slabým osvětlením nebo u scén s rychlým pohybem.
* Nová funkce na potlačení šumu produkuje čisté a svěží snímky, a to i při zvýšené citlivosti ISO při slabém osvětlení.

3" otočný displej s rozlišením 920tis. pixelů
* Široký barevný gamut: Podstatně vylepšuje optickou kvalitu pro sytější barvy a realističtější snímky.
* Vysoké rozlišení: Rozlišení obrazu 920tis. pixelů pro ostřejší a čistější obraz.
* Vysoký kontrast: Podpora vysokého kontrastního poměru 800 : 1 pro vyšší sytost a gradaci barev.
* Široký zorný úhel: Věrná prezentace snímků a videosekvencí zleva, zprava, shora či zdola.
* Vysoká citlivost: Pro přehrávání dynamických videosekvencí s rychlým pohybem bez obrazového šumu.
* Vysoký jas: Více než 400 nitů jasu, aby byl obraz jasný i za slunečního světla.

Nádherné noční snímky díky světelnosti objektivu F1,8
Objektiv se světelností F1,8 zvyšuje propustnost světla při nedostatečném osvětlení při fotografování, což umožňuje G1 pořizovat úžasné noční snímky s fantastickou hloubkou ostrosti a vynikajícími náměty – aniž byste museli zvyšovat ISO nebo se obávat o rozmazání snímků vlivem chvěním rukou.

Nádherné noční snímky získané bez námahy v režimu Handheld Night Shot
Díky objektivu se světelností F1,8 můžete používat funkci Handheld Night Shot pro pořizování čistých a svěžích snímků v noci bez použití stativu.


Speciální režimy fotografování
* Simulací efektu malé hloubky ostrosti digitální zrcadlovky fotoaparát G1 automaticky zachytává dva snímky s různou hloubkou ostrosti a pak je spojí dohromady, aby vytvořil jemné a rozmazané pozadí zvýrazňující objekt fotografie.
* Proměňte nejobyčejnější pohledy na skvostné záběry pomocí kouzelných divadelních efektů. Jedinečná funkce BenQ MagiQ Filter je navržena s cílem dodat vaším fotografiím intenzitu prostřednictvím zvýšeného kontrastu a sytosti barev v okamžiku, kdy stisknete spoušť.
* Funkce HDR-Art aplikuje stejný mechanismus jako technologie HDR pro vylepšení obrazu za účelem kombinace několika fotografií s dynamickým rozsahem úrovní expozice nastaveným mezi nejsvětlejšími a nejtmavšími oblastmi fotografie. Výsledkem je nádherný umělecký obraz, který je perfektně vyvážený z hlediska kontrastu i jasu.
* Režim Oil Painting simuluje množství a texturu barev dosahovanou štětcem pro olejomalbu redukcí vrstev barev ve fotografii – každý tak může vytvořit ze skvělého snímku klasický filmový plakát.
* Pro vytvoření snímku připomínajícího náčrt nakreslí G1 vaše fotografie se zvýrazněnými detaily v tmavších a světlejších oblastech kompozice. Bez barev pro vytvoření komplexní scény můžete vyjádřit svůj pohled nejjednodušším způsobem.
* Kromě běžně zobrazeného červeného, zeleného a modrého barevného filtru nabízí G1 pět nových barev – oranžovou, žlutou, modrozelenou (cyan), purpurovou a růžovou – díky čemuž se můžete bez námahy realizovat v různých tématech.
* Stiskněte tlačítko spouště a G1 pořídí 16 následných fotografií rychlostí 30 snímků za sekundu a automaticky je zkombinuje do jednoho působivého snímku.

Vyprávějte svůj příběh podle sebe
Vyzkoušejte všechny nové ruční funkce BenQ G1

* Režim M (ruční): Tato funkce umožňuje bez omezení nastavit rychlost závěrky a hodnotu clony pro větší flexibilitu při fotografování.
* Režim Av (priorita clony): 14 možností hodnoty clony při zoomu 1 umožňuje zvýraznit fotografické téma a vytvořit snímky s velkou hloubkou.
* Režim Tv (priorita závěrky): Tato funkce umožňuje přizpůsobit rychlost závěrky pohybujícím se objektům pro jasné zachycení dynamických snímků.
* Režim P (program): Fotoaparát bude automaticky upravovat rychlost závěrky a hodnotu clony, takže stačí pouze zaostřit pro vytvoření dokonalé kompozice.

* Překlopte, nastavte barvy a upravte rychlost
* Buďte při Full HD záznamu videosekvencí kreativní
* Proveďte zvětšení nebo zmenšení pro zvýraznění všech dojemných okamžiků
* Během záznamu proveďte zvětšení nebo zmenšení pro bezproblémové zachycení detailních záběrů vašich objektů. Díky nezávislému tlačítku pro záznam a stereo kvalitě zvukového záznamu nezmeškáte žádné okamžiky!

Nastavte tempo pomalého nebo rychlého záznamu videosekvencí
* G1 provádí vysokorychlostní záznam rychlostí 120 a 60 snímků za sekundu s maximální dobou záznamu 12 minut a 30 sekund a plynulé přehrávání videosekvencí se zpomaleným pohybem rychlostí 30 snímků za sekundu – díky tomu objevíte detaily, které můžete pouhým okem přehlédnout. Podporuje rovněž pomalý záznam videosekvencí rychlostí 15 snímků za sekundu, takže můžete přehrávat videosekvenci dvojnásobkem původní rychlosti - rychlostí 30 snímků za sekundu - pro získání vizuálního efektu rychlého pohybu.

Ukažte své barvy při tvorbě své videosekvence
* Díky podpoře vylepšení barev nabízí G1 během záznamu videosekvence barevné efekty pro černou a bílou – stejně jako sépiově hnědou, svěží barvy, svěží červenou, svěží zelenou a svěží modrou.

Označení ecoFACTS
Označení ecoFACTS dokazuje, jak jsou produkty BenQ ekologické!
* Společnost BenQ nechce jen pasivně plnit normy pro ekologické produkty, ale chce rovněž aktivně vyvíjet produkty šetrné k životnímu prostředí! ecoFACTS prohlašuje, že BenQ vyvíjí maximální úsilí v oblastech náhrady nebezpečných látek, volby materiálu, designu obalů, energeticky úsporného designu a jiných aspektů svých produktů.

Exkluzivní technologie Image Registration a Ghost Image Removal dále zlepšují kvalitu funkcí pro skládání vícenásobných snímků, jako například Handheld Night Shot, HDR a Background Defocus.


Specifikace:
* Senzor: Panasonic 14 Mega Pixels, 1/2.3 inch CMOS

* Zoom
- Optický: 4.6X
- Digitální: až 6X (Preview) / až 12X (Playback)

* Optika
- f = 4.3 (W) ~ 19.8 (T) mm
- F= 1.8 (W) ~ 4.9 (T) (f = 24~110mm, 35mm equivalent)

* Rozsah ostření
- Normal: W=30cm ~ nekonečno ; T=60cm ~ nekonečno
- Macro: W=3cm ~ nekonečno

* LCD: 3.0” 920k pixels swivel LCD
* Rozlišení obrazu: 14M / 8M / 4M / 2M / VGA / 16:9

* Režim videa
- FHD 1080p (1920 x 1080) 30fps / HD 720p (1280 x 720) 30fps / VGA (640 x 480) 30fps
- Slow motion: VGA (640x480) 120fps / HD 720p (1280x720) 60fps
- Fast motion: FHD 1080p (1920x1080) 15fps

* Rychlost závěrky: Auto: 1/2000 ~ 2 sec, Manuální režim: 1/2000 ~15 sec.
* Vyvážení bílé: Auto / Daylight / Cloudy / Tungsten / Fluorescent H / Fluorescent L / Manual
* Expozice: –2.0 ~ +2.0 EV (0.3EV / krok)
* ISO: Auto, 100, 200, 400, 800, 1600 ,3200, 6400
* Blesk: Auto blesk, Redukce červených očí, Zapnuto, Slow Sync, Vypnuto
* Režimy snímání: Off / 10 sec. / 2 sec. / detekce úsměvu
* Napájení: výdrž CIPA cca. 260 fotografií na přibalenou Li-Ion baterii

* Uložiště
- Zabudované: 82 MB (+-5%)
- SD slot: 4GB SD / 32GB SDHC / SDXC(> 32GB) kompatibilní

* Formát souborů
- Fotografie: JPEG (EXIF 2.3 kompatibilní)
- Video: MOV / Audio: WAV

* Rozměry a hmotnost
- 114 x 62.5 x 25.5 mm
- 195g ( bez baterie a SD karty)

* Rozhraní
- Digitální výstup: USB 2.0
- Video/Audio výstup: (NTSC/PAL) & HDMI
- PictBridge kompatibilní

* Příslušenství: USB kabel / USB Adaptér / Li-ion Baterie / Software & UM CD / manuál


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.195
Výška (cm): 6.25
Šířka (cm): 11.40
Hloubka (cm): 2.55

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.205
Výška (cm): 15.00
Šířka (cm): 15.00
Hloubka (cm): 5.00
EAN: 4718755039119

Záruční doba: 24 měsíců

Digitální fotoaparát

Recenze uživatelů

Nahoru

Buďte první kdo vloží recenzi k tomuto produktu.

Přidat vlastní recenzi

: *

:

1 nejhorší, 5 nejlepší 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *

: *

:


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Z kategorie Mobily, foto, GPS / Digitální fotoaparáty Vám můžeme doporučit produkt Digitální fotoaparát BenQ G1, 14MP, 5x opt, 3,0"" LCD, F1,8, ISO6400, FullHD video. Přečtěte si podrobné informace o produktu Digitální fotoaparát BenQ G1, 14MP, 5x opt, 3,0"" LCD, F1,8, ISO6400, FullHD video. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz k produktu Digitální fotoaparát BenQ G1, 14MP, 5x opt, 3,0"" LCD, F1,8, ISO6400, FullHD video, napište do diskuze na této stránce. Naši pracovníci se Vám budou snažit co nejdříve odpovědět.

Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím