Dotykový tablet Apple iPad Air 9,7"", 32 GB, WF, BT, GPS, iOS - stoíbrný

Dotykový tablet Apple iPad Air 9,7"", 32 GB, WF, BT, GPS, iOS - stoíbrný

Doprava
zdarma

Výrobce: Apple, Kategorie: Tablety, Tablety Apple, Kód produktu: 01052793

Je nám líto, ale toto zboží se již neprodává.
Zkuste vybrané alternativní produkty.

Popis a parametry

Nahoru

Hmotnost: 0,67 kg
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Apple
Operační systém: iOS
Úhlopříčka displeje(palce): 9,7 "
Výdrž baterie: 10 hod
Paměť RAM: 1 GB
Flash paměť: 32 GB
Frekvence procesoru (MHz): 1300
Poeet jader: dvoujádrový procesor
Úhlopoíeka displeje (palce) ("): 9.7
Rozlišení displeje (bodu): 2048 x 1536
Kapacita flash pamiti: 32 GB
Velikost pamiti RAM: 1GB
Akcelerometr (G-Sensor): ANO
Gyroskop: ANO
Wi-Fi: ANO
Bluetooth: ANO
3G: NE
4G/LTE: NE
GPS: NE
Web kamera: poední; zadní
Rozlišení poední kamery (Mpix): 1,2
Rozlišení zadní kamery (Mpix): 5
Integrovaný mikrofon: ANO
TV tuner: NE
Podpora pami?ových karet: NE
Sluchátkový výstup: ANO
Dokovací klávesnice: NE
Výdrž baterie (hod.): 10
Operaení systém: iOS
OS v eeštini: ANO
Obsah pro diti a školáky: NE
Kompatibilita TAB: Apple iPad Air 9,7"

Provedení výrobku: stoíbrná barva

iPad Air

Lehká strana síly.
Nový iPad Air je neuvioitelni tenký a lehký. A poitom je o tolik výkonnijší a schopnijší. Díky eipu A7, vyspilým bezdrátovým rozhraním a skvilým aplikacím na práci a tvorbu – krásni integrovaným s iOS 7 – toho s iPadem Air dokážete ješti víc, než vás kdy napadlo. A na víc místech.

Úplni nový design.
Leheí váha. Tižší poevaha.

Poestože je iPad Air neskuteeni tenký, jeho unibody konstrukce z hliníku je zároveo neuvioitelni pevná. Proti iPadu poedchozí generace ubral témio etvrtinu objemu. Takže neváží ani pul kila. Opravdu pozoruhodné je ale na iPadu Air to, že ve svém štíhlém tile koncentruje tolik výkonu a schopností. Takže i když toho s sebou máte mío, zvládnete toho ješti víc.

méni než 0,5 kg
o 28 % leheí
o 20 % teneí
o 24 % menší objem


Retina displej.
Budete koukat. Jak je ho málo.

iPad je od zaeátku o displeji. A u iPadu Air to platí ješti víc. Protože jsme na obou stranách displeje zúžili okolní rámeeek, ale úchvatný Retina displej zustal stejni velký. Takže uvidíte ješti víc obsahu než doív. V rozlišení 2048 × 1536 s více než 3,1 miliónu pixelu vynikají nejmenší detaily fotek a videí a text je ostrý jak boitva. Vaše oei jednotlivé pixely nerozliší. Takže vidíte jen to, na co se chcete dívat.

9,7palcový displej
Rozlišení 2048 x 1536
3,1 miliónu pixelu


Ohromná síla.
Výkon jsme nevzali na lehkou váhu.

Nový eip A7 navržený spoleeností Apple poináší do iPadu 64bitovou architekturu, jaká byla ješti poed pár lety doménou stolních poeítaeu. To znamená dvojnásobný výpoeetní a grafický výkon ve všech úlohách. Baterie poitom pooád vydrží až 10 hodin studia, poehrávání, sestavování a vytváoení eehokoli, na co se cítíte.

Eip A7
Eip A7 pozvedá iPad do nových výšin výkonu a rychlosti. Aplikace díky eipu A7 biží svižniji. Hry mají lepší odezvu. A všechno, co na iPadu Air diláte, pusobí rychleji, protože to je rychlejší. Dvakrát. Jenže to je teprve zaeátek. Podporuje i rozhraní OpenGL ES 3.0, které umožouje rendrovat tak detailní grafiku a vizuální efekty, jaké ješti nedávno zvládaly jen stolní poeítaee a herní konzole. 64bitová architektura eipu A7 otevírá prostor ješti robustnijším a výkonnijším aplikacím. Což pro vás znamená ješti vitší prostor k vlastní realizaci na iPadu Air.

Koprocesor M7
iPad Air je navržený jako mobilní zaoízení. Proto v nim dává takový smysl koprocesor M7. Ten na základi dat z akcelerometru, gyroskopu a kompasu vyhodnocuje pohyby iPadu Air. A aplikace pohyby zohledoují v podstatných detailech uživatelského prostoedí. Normálni by to bylo na eipu A7. Jenže M7 je na to optimalizovaný, a tak šetoí energii.

Stejni skvilá výdrž baterie
iPad Air je výkonný, nikoli však ve vysávání baterie. I když je o 20 procent teneí a až dvakrát rychlejší než iPad poedchozí generace, pooád na baterii vydrží stejných deset hodin. Eip A7 je totiž nejen výkonnijší, ale taky úspornijší. A? tedy s iPadem Air vyrazíte kamkoli, budete mít dost energie jít ješti dál.

až 10 hodin .

Vyspilý bezdrát.
Zustaote ve spojení. I v pohybu.

Vaše nová oblíbená aplikace, kniha nebo film. Další FaceTime hovor nebo iMessage. Ultrarychlým bezdrátem se z iPadu Air dostanete k vicem, které vás baví. Být v kontaktu a na dosah tak jde ješti líp než doív.

Ultrarychlý bezdrát
iPad Air díky dvima anténám a technologii MIMO (multiple-input multiple-output) dosahuje až dvojnásobného výkonu WiFi. Rychlosti stahování s dvoupásmovou (2,4 GHz a 5 GHz) WiFi 802.11n a technologií MIMO dosahují až 300 Mb/s – dvojnásobku poenosové rychlosti iPadu poedchozí generace. Takže když si tei budete chtít stáhnout film, nasdílet fotky nebo dokumenty poes AirDrop nebo si jen prohlížet web, bude vaše poipojení ješti rychlejší než doív.
Až 2x rychlejší WiFi
Až 300 Mb/s

Veetni skvilých aplikací.
Zaenite rovnou pracovat. Nebo se bavit.

iPad Air je dokonalý spoleeník pro každý den. Obsahuje totiž aplikace na pohodlné oešení všedních záležitostí – vyoizování emailu nebo volání mámi poes FaceTime. iPhoto, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers a Keynote jsou tei s iPadem Air zdarma.3 Mužete tak napsat výjimeený román, trefit správnou podobu prezentace nebo zkomponovat muziku k domácímu videu – všechno na svém iPadu Air. Veškeré tyto aplikace jsou optimalizované pro 64bitovou architekturu. Biží hladce a výkonni, a tak toho s nimi na iPadu Air svedete víc než doív. Od okamžiku, kdy ho zapnete.

iMovie
Promiote svá videa na HD filmy nebo upoutávky v hollywoodském stylu. Vystavte svá dílka na YouTube a Facebooku. A díky iCloudu si je pus?te na jakémkoli ze svých zaoízení.
Další informace o iMovie
GarageBand
Tvooit hudbu na iPadu pomocí dotykových a chytrých hudebních nástroju je snadné a zábavné. Své skladby pak doladíte kompletní výbavou nástroju na nahrávání, míchání a stoih.
Pages
Lehce vytváoejte a editujte zprávy, souhrny a dokumenty, a? se pohybujete kdekoli.
Psaní ješti nikdy nebylo tak snadné, teeka.
Numbers
Chystejte si tabulky, které vypovídají víc než suchá fakta a eísla. Využívejte v nich poedem poipravené vzorce. Nebo dotykem vytváoejte bezvadné interaktivní grafy.
Keynote
A? se vydáte kamkoli, máte možnost vytvooit poesvideivou prezentaci. Klepnite na elegantní téma navržené spoleeností Apple, doplote grafy, fotky a kinematografické poechody.
V Keynote to všechno jde hravi – a poenosni.

App Store.
Eeká na vás poes 475 tisíc dobrodružství.

Naplánujte si dovolenou. Studujte migraci velryb. Vyprojektujte stavbu. Nebo odrazte invazi zombie. A? si vzpomenete cokoli, pro iPad už na to existuje aplikace. A do App Storu neustále poibývají další. Na aplikace pro iPad si zvyknete tak snadno, protože to nejsou jen roztažené telefonní aplikace. Vypadají jak dilané pro iPad – protože jsou dilané pro iPad. Využívají Retina displej do posledního pixelu a rozumí si i s gyroskopem, akcelerometrem a kompasem. Jenže vzhledem k ohromnému potenciálu 64bitové architektury je to jen zaeátek toho, co na iPadu Air budete moct dilat. Objevovat, studovat, naertávat. Anebo likvidovat.

Kamery FaceTime a iSight.
Pár duvodu k úsmivu navíc.

Kamera FaceTime HD

Nikdy je fajn dát rozhovoru tváo. FaceTime na iPadu Air poenese každou nuanci vašich videohovoru. Poi videohovorech poes WiFi nebo mobilní poipojení vám na nádherném displeji neunikne žádný záblesk výrazu v tváoi.4 Kamera FaceTime HD tei má snímae se zadním osvitem další generace s vitšími pixely. Všechna vaše setkání na FaceTimu, autoportréty i skupinové fotky v aplikaci Photo Booth tak budou i poi slabším osvitlení jasnijší.
5MP fotoaparát iSight
Protože nám záleží na všech aspektech skvilého snímku, vy se tím už zabývat nemusíte. Technické oešení 5megapixelového fotoaparátu iSight na iPadu Air poeítá s tím, že všechny životní okamžiky budete chtít zachytit okamžiti. Retina displej vám poslouží jako pohodlný hledáeek pro dokonalou kompozici snímku. Poejíždiním rychle poepnete mezi focením a HD videem v rozlišení 1080p. Obrazový signální procesor v eipu A7 poi každém focení v souhoe s fotoaparátem provádí spoustu úprav a automaticky se stará o to, abyste mili výborný obrázek nebo video. Vaší jedinou starostí tak muže být, s kým se o tento okamžik chcete podilit.

Dva mikrofony
iPad Air vás vnímá jasni. Má totiž dva mikrofony. Ty nejen snímají víc zvuku, ale spoleeni zachycují lepší zvuk, protože potlaeují zdroje mimo zábir. S omezeným hlukem na pozadí tak jsou hovory poes FaceTime srozumitelnijší. Videonahrávky zní eistiji.

iPad Air a iOS 7.
Probouzejí v sobi to nejlepší.

Protože je iOS 7 navržený pro iPad Air, všechno nejen vypadá krásni, ale taky krásni funguje. iOS 7 poináší skvilé nové funkce jako chytoejší multitasking, AirDrop a Ovládací centrum, se kterými jsou každodenní záležitosti ješti jednodušší, rychlejší a zábavnijší. Je v nim všechno, co jste si na iOS zamilovali. V podobi, kterou si zamilujete ješti snáz.
Další informace o iOS 7

iCloud.
Vše, co potoebujete. Kdekoli právi jste.

iCloud udržuje veškerý váš obsah synchronizovaný na všech vašich zaoízeních – automaticky. Je do nich dokonale integrovaný, takže mužete zaeít psát dokument v Pages na Macu a pak si ho po sobi poeeíst na iPadu Air. Fotky z iPhonu se díky Sdílení fotografií na iCloudu okamžiti zobrazí na iPadu Air. Nebo si cestou vlakem pus?te film na iPadu Air a doma pak pokraeuje na Apple TV poesni od místa, kde jste skoneili.


Rozmiry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.469
Výška (cm): 24.00
Šíoka (cm): 16.95
Hloubka (cm): 0.75

Rozmiry balení:
Hmotnost (kg): 0.669
Výška (cm): 20.00
Šíoka (cm): 20.00
Hloubka (cm): 7.00
EAN: 885909773473

Záruení doba: 24 misícu

Dotykový tablet (1,3GHz), 9,7", 2048 x 1536, Pami? 32 GB, WiFi, Bluetooth, GPS, iOS

Recenze uživatelů

Nahoru

Buďte první kdo vloží recenzi k tomuto produktu.

Přidat vlastní recenzi

: *

:

1 nejhorší, 5 nejlepší 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *

: *

:


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Z kategorie Počítače, kancelář / Tablety a E-booky Vám můžeme doporučit produkt Dotykový tablet Apple iPad Air 9,7"", 32 GB, WF, BT, GPS, iOS - stoíbrný. Přečtěte si podrobné informace o produktu Dotykový tablet Apple iPad Air 9,7"", 32 GB, WF, BT, GPS, iOS - stoíbrný. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz k produktu Dotykový tablet Apple iPad Air 9,7"", 32 GB, WF, BT, GPS, iOS - stoíbrný, napište do diskuze na této stránce. Naši pracovníci se Vám budou snažit co nejdříve odpovědět.

Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím