Emos nabízí

Recenze uživatelů

Nahoru

 • Hypermoderni | 16.02. 2015 | Tenda N3 WiFi router

  1 z 5

  Pro:

  nedodali zboží = nemůže se posrat

  Proti:

  žádná

  Shrnutí:

  Jak můžu napsat hodnocení když jste zboží nedodali? Udělejte si pořádek ve vlastním debilním a zasraném systému a pak otravujte minulé zákazníky!!!

 • Mira | 26.03. 2015 | Emos AOK-5018B meteostanice

  4 z 5

  Pro:

  + cena/kvalita a užitná hodnota
  + přesnost naměřených hodnot
  + velké množství zobrazených údajů (včetně času v sekundách a pořadového čísla týdne v roce)
  + u podstatných údajů dostatečná velikost zobrazených cyfer
  + pohledný, solidní zevnějšek

  Proti:

  - časový posun astrologických jevů na Moravě od jediné pro celé ČR nabízené Prahy
  - vně umístovaný vysílač by mohl být odolný vůči plnému dešti
  - zhoršená čitelnost displaye z podhledu

  Shrnutí:

  První dodávka zboží nebyla kompletní, ale reklamace u „Spáčila“ byla bez prodlení vyřízena k mé spokojenosti. Opravdu velké množství údajů, na rozměrném display, je po krátkém užívání srozumitelné a velmi racionálně uspořádané. Předpovědní ikona je dle očekávání přesná z cca 70%. Tlak vzduchu, aby byl úspěšně přepočítán na hladinu moří, potřeboval přidat 70 m ke skutečné nadmořské výšce, ale pak je velmi přesný. Měsíční fáze se mění správně zprava doleva. Nevhodné je v Brně pouze nastavitelná Praha (PRG), jako vztažné místo pro určení časů východů a západů Slunce a Měsíce, ale volba Vídně (VIE) je dobrá a nabízí v Brně pouze minutové odchylky. Přesnost měření teploty je nad očekávání velmi přesné a pokud je stanice a čidlo delší dobu vedle sebe ukazují na desetinu shodné údaje s kalibrovaným teploměrem. Vlhkost vzduchu ukazují měřidla též slušně, hodnoty se vzájemně liší +-1%, ale jsou o cca 5% nižší než na kalibrovaném vlhkoměru. Čidlo mám za dvojitým sklem okna a dvěma panely a na 2. a 3. kanále je příjem o.k.. 1. kanál má již obsazen dalším vlastníkem meteostanice, ale jeho čidlo je na jižní straně, tak mi stanice na 1. kanálu ukazuje hodnoty teploty a vlhkosti i z Jihu. Mé čidlo (30 cm vzdálené od severního okna) ukazuje správné hodnoty na 2. kanále. V husté zástavbě doporučuji před vložením baterií do čidla zkusit navázat spojení stanice, zda na některém kanálu nevysílá již nějaké cizí čidlo. Signál DSF77 stanice chytá pouze na parapetech oken, na rozdíl od mého budíku, který to zvládá v celém bytě. Cifry času jsou příjemně velké a je zobrazeno i pořadové číslo týdne v roce. Stanici lze zavěsit na stěnu. Tento svůj původní záměr jsem však opustil, i když jsem vyřešil přístup k tlačítkům na zadní straně, tím že jsem na stanici ponechal stojánek a stanici zavěsil na 2 cm vyčnívající závěs. Display na stěně je vsedě špatně čitelný. Tento nedostatek se neprojeví, pokud mám stanici postavenou na pracovním stole, kdy je dobře čitelná i z vzdálenějších míst. Výrobci bych snad pouze doporučil zařadit Brno (BRN) a pár dalších míst mezi Century/Cities pro časy východů a západů. Symbol „vločka“ by měl být vázán na hodnoty z vnějšího čidla, místo na teplotu u stanice v místnosti. Pokud nepožadujete profesionální stanici za pár tisíc, tak tato meteostanice za pár stovek je pohledná, pro amatérské potřeby perfektní a mohu ji doporučit.

 • P. C. | 24.08. 2015 | Elektrický lapač hmyzu IK105-4W

  5 z 5

  Pro:

  kamenná prodejna

  Proti:

  žádné

  Shrnutí:

  velmi operativní přístup - výrobek se pokazil, ale byl obratem bez problémů ihned vyměněn

 • Václav Nejezchleba | 13.09. 2015 | Emos AOK-5018B meteostanice

  4 z 5

  Pro:

  Pracuje podle návodu, dostatečně velký a přehledný displej.
  Potřeboval jsem mít navíc možnost sledovat teplotu a vlhkost i ve skleníčku s kaktusy.
  Pro můj účel je výhodou to, že externí snímač má čidlo teploty oddělené a připojené kablíkem. Tím umožňuje snímat teplotu v konkrétním místě i když samotná krabička snímače musí být z důvodu spolehlivého přenosu dat umístěna jinde.

  Proti:

  Nabízí se jen základní kombinace, tj. balení jen s jedním externím čidlem. Další čidlo se musí shánět jinde - např. v tsbohemia.cz.
  Pro českou republiku se v programu nabízí jen nastavení na Prahu, což je v Brně nevhodné pro určení časů východu a západu slunce a měsíce. Proto je lepší volit bližší Vídeň.

  Shrnutí:

  Protože mám přikoupený ještě jeden externí snímač, zkusil jsem srovnávat výsledky měření teploty a vlhkosti jak interním, tak i oběma externími snímači. EMOS totiž uvádí jen rozlišení údaje na displeji, ale o přesnosti měření mlčí. Výsledky se vešly do tolerance lepší než +-1°C u teploty a cca +-5% u vlhkosti, což odpovídá údajům, které u svých výrobků uvádějí jiní výrobci (či dodavatelé čínských výrobků). Předpověď počasí nehodnotím, protože přístroj používám dosud krátkou dobu. Maximální dosah venkovního snímače jsem nezkoušel, používám jej do cca 15 metrů a nevadí ani blízké kovové předměty (např armatura ve stropním panelu - ta ale asi bude snižovat dosah).

 • Soňa | 08.01. 2016 | Emos E5060C meteostanice

  5 z 5

  Pro:

  Meteostanice splňuje to jsem od ní očekávala.

  Proti:

  Displej by mohl být o něco víc lépe viditelný. Při podsvícení je to dobrý ale za denního světla se trochu ztrácí.

 • Jirka Liška | 30.08. 2016 | Elektrický lapač hmyzu IK105-4W

  1 z 5

  Pro:

  Malé lehké. Levné.

  Proti:

  Zářivky mi při neustálém svícení, na prodloužení trvanlivosti zářivky,opatrné čištění, jedenkrát za tu dobu,nevydržely ani měsíc a půl, což je žalostně málo. Náhradní zde pro tento tip nemohu ani najít. Ze 6 lapačů jsou již 3 mimo provoz.Dírky v krytu jsou tak malé, že se tam dostane max.komár. Můra nemá šanci. Takže večer, kdy je více můr, molů atd.je vlastně k ničemu. Max příjemnému osvětlení, než odejde zakrátko zářivka.

  Shrnutí:

  Nikdy už bych si je nekoupil, ani za ty směšné ceny v akci. V práci máme velké lapače na velké trubice,kde se upeče i Smrtihlav. Pracuji léta spolehlivě,ovšem cena není o 200kc,ale už o nějakém tisíci nebo tisících. Tak toto opravdu nikomu nedoporucim. Byly zakoupené v OK-ELEKTRO.Ne nikde na tržnici.

Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím