Fotoaparát Nikon Coolpix P330 černý

Výrobce: Nikon, Kategorie: Digitální kompakty, Digitální kompakty Nikon, Kód produktu: 01030349

Je nám líto, ale toto zboží se již neprodává.
Zkuste vybrané alternativní produkty.

Popis a parametry

Nahoru

Hmotnost: 0,8 kg
Záruka: 24 měsíců
Barva: Černá
Výrobce: Nikon
Optický zoom: 5 x
Rozlišení fotoaparátu: 12,2 Mpix
Typ fotoaparátu : kompakt
Odolné provedení: nemá
Menu v češtině,slovenštině: ANO
Závit na stativ: ANO
Druh snímače: CMOS
Počet bodů celkově (Mpix): 12
Počet bodů efektivně (Mpix): 12.2
Velikost snímače (1/"): 1.7
Max. počet bodů X (pix): 4000
Max. počet bodů Y (pix): 3000
Optický zoom (x): 5
Digitální zoom (x): 2
Min. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu) (mm): 24
Max. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu) (mm): 120
Optický stabilizátor: ANO
Světelnost objektivu (f/): 1,8 - 5,6
Expoziční režimy: scénické režimy
Vyvážení bílé: automatické
Typ hledáčku: bez hledáčku
Velikost LCD (cm): 7.5
Rozlišení LCD (pix): 921000
Polohovatelný displej: ne
Podporované paměťové karty / typ karty: SD Card; SDHC (SD High-Capacity); SDXC (SD Extended-capacity)
Interní paměť : 15 MB
Formát záznamu foto: JPEG; RAW
Konektory: USB konektor
Videosekvence: se zvukem
Max. rozlišení videa (pix): Full HD (1920x1080)
Max. frekvence snímkování (sn./s): 60
Formát záznamu videa: MOV
Typ baterií: Li-Ion akumulátor
Pokročilý kompaktní fotoaparát: ANO

Věnujte se fotografování důkladněji s brilantním fotoaparátem COOLPIX P330.

Objektiv přístroje se světelností f/1,8 poskytuje řezavě ostré snímky a vysoce citlivý 14,9mm (1/1,7“) obrazový snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod nabízí vynikající výsledky v libovolném osvětlení. Optická redukce vibrací Nikon druhé generace produkuje brilantní a ostré snímky a zaručuje stabilní obraz na velkém monitoru LCD s vysokým rozlišením.

V manuálním režimu plně realizujete své tvůrčí představy a funkční tlačítko vám poskytne okamžitý přístup k oblíbeným nastavením. Chcete-li pořizovat Full HD videosekvence, je díky samostatnému tlačítku záznamu videosekvence záznam videosekvencí vzdálený na pouhý dotek.

COOLPIX P330 – přístroj s výjimečnými možnostmi.

14,9mm (1/1,7“) obrazový snímač CMOS s 12 miliony pixelů a technologií přímého osvětlení fotodiod: vysoce citlivý obrazový snímač velkých rozměrů, který díky vyšší světelné účinnosti jednotlivých pixelů poskytuje společně se systémem zpracování obrazu EXPEED C2 brilantní snímky za každého osvětlení.

Světelný objektiv NIKKOR s 5× optickým zoomem (24–120 mm): nabízí vysokou světelnost f/1,8 při nastavení nejkratší ohniskové vzdálenosti, optická skla HRI, sedmilamelovou irisovou clonu pro přirozenou reprodukci neostrého pozadí a ND filtr pro všestrannější práci s expozicí.

Pokročilá optická redukce vibrací (VR): redukce vibrací druhé generace společnosti Nikon potlačuje v reálném čase účinky chvění fotoaparátu a umožňuje používat až o 3 EV delší časy závěrky. Nový režim Active (Aktivní) zaručuje ostré snímky i při fotografování z pohybujících se dopravních prostředků.

Vestavěné připojení Wi-Fi: nabízí přenos vysoce kvalitních snímků a videosekvencí s využitím bezdrátových sítí Wi-Fi přímo na chytrá zařízení* prostřednictvím volitelného adaptéru Wi-Fi (WU-1a).

Záznam Full HD videosekvencí (1080/60i): samostatné tlačítko záznamu videosekvence usnadňuje zahájení záznamu v režimu Full HD (při frekvenci 50, 30 nebo 25 obr./s) a během záznamu lze rovněž pokračovat v pořizování statických snímků.

Zpracování dat RAW (NRW): podporuje obrazová data ve formě komprimovaných souborů RAW (formát NRW) a umožňuje zpracovávat a přizpůsobovat neupravená data snímků přímo ve fotoaparátu.

7,5cm (3“) monitor LCD s 921 000 pixely: velký monitor LCD s antireflexní vrstvou nabízí při fotografování na přímém slunci i za nízké hladiny osvětlení vysoký kontrast a jasné zobrazení.

Vestavěné zařízení GPS: zaznamenává přesné údaje o poloze (zeměpisnou šířku a zeměpisnou délku) místa pořízení snímků ve formě geografických značek a umožňuje využívat informace o bodech zájmu (POI) při přehrávání nebo využívat data protokolů GPS o poloze pro pozdější kontrolu vykonané cesty (pomocí počítače).

Vysoká citlivost ISO (100–3200) (s možností manuálního zvýšení až na hodnotu 12 800 s využitím nastavení Hi 2): umožňuje použít kratší časy závěrky pro snímky s jemnými detaily a minimálním šumem při fotografování rychle se pohybujících objektů a při fotografování za nízké hladiny osvětlení.

Funkce pokročilých videosekvencí včetně formátu iFrame: dovoluje používat optický zoom a automatické zaostřování během záznamu a pořizovat zpomalené nebo zrychlené videosekvence frekvencí max. 120 obr./s. Fotoaparát lze propojit pomocí vestavěného konektoru HDMI přímo s televizorem HDTV.

Uživatelsky přizpůsobitelné funkční tlačítko (Fn): dovoluje obejít menu a vytvořit zástupce oblíbených nastavení fotoaparátu.

Režim Makro: umožňuje zaostřit na velmi blízké objekty (účinně již ze vzdálenosti 3 cm) a zachytit i ty nejmenší detaily.

Automatický režim HDR: zachycuje snímky s působivými tonálními detaily v libovolné světelné situaci s využitím režimu HDR. Přístroj při každém stisknutí tlačítka spouště pořídí dva snímky s různou expozicí, z nichž vytvoří jediný snímek s velkým dynamickým rozsahem a bohatou barevnou gradací.

Jednoduché panoráma 360 °/180 °: umožňuje vytvářet dynamické vodorovné nebo svislé panoramatické snímky.

Režim 3D fotografování: vytváří 3D snímky libovolných statických objektů, které lze následně zobrazit na televizorech a počítačích s podporou 3D zobrazení. Fotoaparát zkombinuje dva snímky pořízené z odlišné pozice; druhý snímek je pořízen automaticky v okamžiku, kdy fotoaparát rozpozná, že se nacházíte ve správné pozici.

Volič expozičních režimů s manuálními expozičními režimy (P/S/A/M) a uživatelským režimem: umožňuje okamžitě vyvolat upřednostňovaná nastavení fotoaparátu.

Rychlé sériové snímání: umožňuje pořídit sérii až 10 snímků s plnou velikostí obrazu frekvencí 10 obr./s, resp. sérii až 30 snímků s plnou velikostí obrazu frekvencí 1 obr./s.

Rychlé a přesné automatické zaostřování: chcete-li fotografovat složité objekty, můžete použít pro získání extrémně ostrých snímků manuální zaostřování a 99 zaostřovacích polí automatického zaostřování.

Sledování objektu: pořizuje ostré snímky objektů, které se nepřestávají pohybovat. Zaostřování se sledováním objektu zajistí perfektní zaostření zvoleného objektu i v případě, že se objekt pohybuje.

Menu retušování: umožňuje vylepšovat snímky přímo na místě jejich pořízení pomocí řady filtrových efektů. K dispozici je široká nabídka možností, například filtr Selektivní barva, který snímek převede na monochromatický a poté přidá barvu do zvolené oblasti, nebo Filtr typu hvězda, který k bodovým zdrojům světla dodá hvězdicové reflexy.

20 motivových programů: automaticky optimalizuje nastavení fotoaparátu pro nejběžnější motivy, efekty a místa. Vynikajících výsledků lze dosáhnout pouhým výběrem motivového programu odpovídajícího aktuálním snímacím podmínkám.

EXPEED C2: rychlý a výkonný systém zpracování obrazu Nikon, který nabízí rychlý provoz, vylepšený záznam videosekvencí, vyšší citlivost a maximální kvalitu obrazu.


* Vyžaduje nainstalování aplikace Nikon „Wireless Mobile Utility“ (kompatibilní s operačními systémy iOS a Android™) na chytré zařízení.

Android, Google, Google Play, YouTube a další názvy jsou ochranné známky společnosti Google Inc.

Specifikace

Název výrobku - COOLPIX P330
Typ - Kompaktní digitální fotoaparát
Počet efektivních pixelů - 12,2 milionů
Obrazový snímač - 14,9mm (1/1,7“) obrazový snímač CMOS; celkem cca 12,76 milionů pixelů
Objektiv - Objektiv NIKKOR s 5× optickým zoomem
Ohnisková vzdálenost - 5,1–25,5 mm (obrazový úhel je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností 24–120 mm na kinofilmovém fotoaparátu nebo digitálním fotoaparátu formátu FX)
Světelnost - f/1,8–5,6
Konstrukce - 7 čoček/6 členů
Zvětšení digitálního zoomu - Max. 2× (obrazový úhel je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností cca 240 mm na kinofilmovém fotoaparátu nebo fotoaparátu s obrazovým snímačem formátu FX)
Redukce vibrací - Optická
Redukce pohybové neostrosti - Detekce pohybu (statické snímky)
Automatické zaostřování (AF) - Automatické zaostřování s detekcí kontrastu
Rozsah zaostření [W]: cca 30 cm až nekonečno, [T]: cca 50 cm až nekonečno Režim Makro: cca 3 cm až nekonečno (v širokoúhlé pozici zoomu) (všechny vzdálenosti měřeny od vrcholu přední čočky objektivu)
Volba zaostřovacích polí - Detekce tváří, automatická (automatická volba 9 zaostřovacích polí), střední zaostřovací pole (velkoplošné, normální), manuální volba 99 zaostřovacích polí, sledování objektu, zaostřování s vyhledáním hlavního objektu
Monitor 7,5cm (3“) monitor TFT LCD s cca 921 000 pixely, širokým pozorovacím úhlem, antireflexní vrstvou a pětistupňovou regulací jasu
Obrazové pole (režim fotografování) - Cca 100 % obrazu horizontálně a 100 % obrazu vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
Obrazové pole (režim přehrávání) - Cca 100 % obrazu horizontálně a 100 % obrazu vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
Ukládání dat – média - Interní paměť (cca 15 MB) Paměťové karty SD/SDHC/SDXC
Systém souborů - Kompatibilní se standardy DCF, Exif 2.3, DPOF a MPF
Formáty souborů - Statické snímky: JPEG, RAW (formát Nikon NRW) Snímky 3D: MPO Zvukové soubory (zvukové poznámky): WAV Videosekvence: MOV (Obraz: H.264/MPEG-4 AVC, Zvuk: stereofonní AAC)
Velikost obrazu (v pixelech) - 12M 4000 × 3000 8M 3264 × 2448 4M 2272 × 1704 2M 1600 × 1200 VGA 640 × 480 16 : 9 9M 3968 × 2232 16 : 9 2M 1920 × 1080 3 : 2 3984 × 2656 1 : 1 3000 × 3000
Provozní režimy Auto, Motivové programy (Automatická volba motivových programů, Portrét, Krajina, Sporty, Noční portrét, Párty/interiér, Pláž, Sníh, Západ slunce, Úsvit/soumrak, Makro, Jídlo, Muzeum, Ohňostroj, Černobílá reprodukce, Protisvětlo, Panoráma, Portrét zvířat, Speciální efekty, Snímky 3D), P, S, A, M, Uživatelská nastavení
Sériové snímání - Jednotlivé snímky (výchozí nastavení), Sériové snímání R (série až 10 snímků frekvencí cca 10 obr./s), Sériové snímání P (série až 30 snímků frekvencí cca 1 obr./s), Vyrovnávací paměť před expozicí snímků (snímací frekvence: max. 15 obr./s / počet pořízených snímků: max. 20 snímků), Sériové snímání R: 120 obr./s (60 snímků pořízených časem závěrky cca 1/125 s nebo kratším), Sériové snímání R: 60 obr./s (60 snímků pořízených časem závěrky cca 1/60 s nebo kratším), BSS (funkce výběru nejlepšího snímku), Mozaika 16 snímků, Intervalové snímání
Videosekvence - 1080 (jemná kvalita)/30p (výchozí nastavení): 1920 × 1080/16 : 9/cca 30 obr./s, 1080 (jemná kvalita)/25p (výchozí nastavení): 1920 × 1080/16 : 9/cca 25 obr./s, 1080/30p: 1920 × 1080/16 : 9/cca 30 obr./s, 1080/25p: 1920 × 1080/16 : 9/cca 25 obr./s, 1080/60i: 1920 × 1080/16 : 9/cca 60 obr./s, 1080/50i: 1920 × 1080/16 : 9/cca 50 obr./s, 720/30p: 1280 × 720/16 : 9/cca 30 obr./s, 720/25p: 1280 × 720/16 : 9/cca 25 obr./s, iFrame 540/30p: 960 × 540/16 : 9/cca 30 obr./s, iFrame 540/25p: 960 × 540/16 : 9/cca 25 obr./s, 480/30p: 640 × 480/4 : 3/cca 30 obr./s, 480/25p: 640 × 480/4 : 3/cca 25 obr./s, HS 480/4×: 640 × 480/4 : 3, HS 720/2×: 1280 × 720/16 : 9, HS 1080/0,5×: 1920 × 1080/16 : 9
Citlivost ISO (standardní výstupní citlivost) - ISO 80–3200 Hi 1 (ekvivalent ISO 6400), Hi 2 (ekvivalent ISO 12 800) (k dispozici při použití režimů P, S, A a M)
Expozice – metody měření - Matrix, Integrální měření se zdůrazněným středem a Bodové měření
Řízení expozice - Programová automatika (s flexibilním programem), clonová automatika, časová automatika, manuální expoziční režim, expoziční bracketing, korekce expozice (-2 EV až +2 EV v krocích po 1/3 EV)
Závěrka - Mechanická závěrka a elektronická závěrka CMOS
Rozsah časů - 1/2000–1 s 1/2000–60 s (při nastavení citlivosti ISO 80–400 v režimu M) 1/4000 s (nejkratší čas závěrky při použití vyrovnávací paměti před expozicí snímků nebo sériového snímání R)
Clona - Elektronicky řízená sedmilamelová irisová clona
Rozsah clony - 14 kroků po 1/3 EV (W) (režimy A a M)
Samospoušť - Nastavitelná doba zpoždění 2 s nebo 10 s
Blesk – pracovní rozsah (přibližný) - (Citlivost ISO: Automaticky) [W]: 0,5–6,5 m [T]: 0,5–2,5 m
Řízení záblesku - TTL řízení záblesku s měřicími předzáblesky
Korekce zábleskové expozice - V krocích po 1/3 EV v rozmezí -2 až +2 EV
Rozhraní - Hi-Speed USB
Komunikační protokoly pro přenos dat - MTP, PTP
Videovýstup - Volitelně NTSC a PAL
Výstup HDMI - Volitelné režimy Automaticky, 480p, 720p a 1080i
Vstupní/výstupní konektory - A/V výstup; digitální vstup/výstup (USB); mikrokonektor HDMI (Typ D) (výstup HDMI)
Zařízení GPS - Frekvence přijímače 1575,42 MHz (kód C/A), geodetický systém WGS 84
Podporované jazyky - Arabština, bengálština, čínština (zjednodušená a tradiční), čeština, dánština, holandština, angličtina, finština, francouzština, němčina, řečtina, hindština, maďarština, indonéština, italština, japonština, korejština, maráthština, norština, perština, polština, portugalština (evropská a brazilská), rumunština, ruština, španělština, švédština, tamilština, telugština, thajština, turečtina, ukrajinština, vietnamština
Zdroje energie - Jedna dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL12 (součást dodávky) Síťový zdroj EH-62F (dostupný samostatně)
Doba nabíjení - Cca 4 h a 30 min (při použití síťového zdroje/nabíječky EH-69P a zcela vybité baterie)
Výdrž baterie (statické snímky)1 - Cca 200 snímků při použití baterie EN-EL12
Stativový závit - 1/4“ (ISO 1222)
Rozměry (Š × V × H) - Cca 103 × 58,3 × 32 mm (bez výstupků)
Hmotnost - Cca 200 g (včetně baterie a paměťové karty SD)
Provozní podmínky – teplota - 0°C–40°C
Vlhkost - 85 % nebo méně (bez kondenzace)
Dodávané příslušenství - Popruh fotoaparátu, dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL12 (včetně krytky kontaktů), síťový zdroj/nabíječka EH-69P, kabel USB UC-E6, A/V kabel EG-CP16, disk CD-ROM se softwarem ViewNX 2, disk CD-ROM s příručkou Návod k použití
Volitelné příslušenství - Nabíječka baterií MH-65, síťový zdroj EH-62F, bezdrátový mobilní adaptér WU-1a, popruh AN-SGL2

1 Hodnoty podle standardů CIPA pro měření výdrže baterií do fotoaparátů.

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.676
Výška (cm): 5.83
Šířka (cm): 10.30
Hloubka (cm): 3.20

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.800
Výška (cm): 16.00
Šířka (cm): 16.00
Hloubka (cm): 8.00
EAN: 018208934829

Záruční doba: 24 měsíců

Recenze uživatelů

Nahoru

Buďte první kdo vloží recenzi k tomuto produktu.

Přidat vlastní recenzi

: *

:

1 nejhorší, 5 nejlepší 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *

: *

:


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Z kategorie Mobily, foto, GPS / Digitální fotoaparáty Vám můžeme doporučit produkt Fotoaparát Nikon Coolpix P330 černý. Fotoaparát Nikon Coolpix P330 černý máme skladem. Přečtěte si podrobné informace o produktu Fotoaparát Nikon Coolpix P330 černý. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz k produktu Fotoaparát Nikon Coolpix P330 černý, napište do diskuze na této stránce. Naši pracovníci se Vám budou snažit co nejdříve odpovědět.

Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím