Fotoaparát Nikon Coolpix P520,černý

Výrobce: Nikon, Kategorie: Digitální kompakty, Digitální kompakty Nikon, Kód produktu: 01030351

Je nám líto, ale toto zboží se již neprodává.
Zkuste vybrané alternativní produkty.

Popis a parametry

Nahoru

Hmotnost: 0,7 kg
Záruka: 24 měsíců
Barva: Černá
Výrobce: Nikon
Optický zoom: 42 x
Rozlišení fotoaparátu: 18,1 Mpix
Typ fotoaparátu : kompakt
Odolné provedení: nemá
Menu v češtině,slovenštině: ANO
Závit na stativ: ANO
Druh snímače: CMOS
Počet bodů celkově (Mpix): 18.91
Počet bodů efektivně (Mpix): 18.1
Velikost snímače (1/"): 2.3
Max. počet bodů X (pix): 4896
Max. počet bodů Y (pix): 3672
Optický zoom (x): 42
Digitální zoom (x): 2
Min. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu) (mm): 24
Max. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu) (mm): 1000
Optický stabilizátor: ANO
Světelnost objektivu (f/): 3 - 5,9
Expoziční režimy: A - priorita clony; M - manuální; P - automatická; S - priorita času; scénické režimy
Samospoušť (min. prodleva) (s): 2
Detekce obličeje: ANO
Redukce červených očí: ANO
Vyvážení bílé: automatické; manuální; s výběrem světelného zdroje
Typ hledáčku: elektronický
Velikost LCD (cm): 8
Rozlišení LCD (pix): 921000
Polohovatelný displej: naklápěcí; ne
Podporované paměťové karty / typ karty: SD Card; SDHC (SD High-Capacity); SDXC (SD Extended-capacity)
Interní paměť : 15 MB
Formát záznamu foto: JPEG
Konektory: A/V konektor; HDMI (mini); USB konektor
Videosekvence: se zvukem
Max. rozlišení videa (pix): Full HD (1920x1080)
Max. frekvence snímkování (sn./s): 30
Formát záznamu videa: MOV
Typ baterií: Li-Ion akumulátor
Barva: černá

Provedení výrobku: černá barva

Odstraňte hranice svých tvůrčích možností s fotoaparátem COOLPIX P520, kompaktním přístrojem s elektronickým hledáčkem a 42× zoomem. Tento fotoaparát vybavený 18 miliony pixelů a objektivem NIKKOR s ohromujícím rozsahem ohniskových vzdáleností od širokoúhlého objektivu 24 mm až po superteleobjektiv 1000 mm vám umožní přiblížit se každé akci přesně tak, jak budete chtít.

Obrazový snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod a pokročilá optická redukce vibrací vám usnadní získání stabilních snímků s 18 miliony pixelů za každého osvětlení a výklopný monitor LCD vám nabídne obraz s perfektním rozlišením při pohledu z libovolné perspektivy.

Režim Full HD videosekvencí aktivovaný samostatným tlačítkem zaručuje okamžité pořízení videosekvencí a vestavěné zařízení GPS zapisuje do obrazových dat snímků geografické informace. Volitelný adaptér Wi-Fi umožňuje přenášet snímky a videosekvence na chytrá zařízení*.

COOLPIX P520 – fotoaparát se zoomem, který překoná vaše očekávání.

Objektiv NIKKOR s působivým 42× optickým zoomem (24–1000 mm): nabízí ohniskové vzdálenosti od silně širokoúhlého objektivu až po superteleobjektiv. Čtyři optické členy ze skel ED minimalizují projevy barevné vady.

Obrazový snímač CMOS s 18 miliony pixelů a technologií přímého osvětlení fotodiod: vysoce citlivý obrazový snímač, který díky vyšší světelné účinnosti jednotlivých pixelů poskytuje společně s obvodem pro zpracování obrazu EXPEED C2 brilantní snímky za každého osvětlení.

Pokročilá optická redukce vibrací: redukce vibrací druhé generace, která dovoluje použití až o 4 EV delších časů závěrky a nabízí „Aktivní režim“ pro pořízení stabilních snímků z pohybujících se dopravních prostředků.

Záznam Full HD videosekvencí (1080p/60i) se stereofonním zvukem: samostatné tlačítko záznamu videosekvence usnadňuje zahájení záznamu a režim umožňuje rovněž pořizovat statické snímky v průběhu záznamu.

Výklopný 8cm (3,2“) monitor LCD s 921 000 pixely: umožňuje fotografovat a zaznamenávat videosekvence z libovolných úhlů. Tento monitor s vysokým rozlišením, využívaný rovněž u profesionálních digitálních jednookých zrcadlovek Nikon, je vybaven antireflexní vrstvou a nabízí vynikající barevné podání.

Vestavěné připojení Wi-Fi: umožňuje přenášet vysoce kvalitní snímky a videosekvence s využitím bezdrátových sítí Wi-Fi přímo na chytrá zařízení* prostřednictvím volitelného adaptéru Wi-Fi (WU-1a).

Vestavěné zařízení GPS: zaznamenává přesné údaje o zeměpisné šířce a délce místa pořízení snímků ve formě geografických značek a umožňuje využívat informace o bodech zájmu (POI) při přehrávání nebo zpětně procházet uskutečněnou cestu na počítači.

Automatický režim HDR: kombinuje dva snímky s různou expozicí pořízené při jediném stisknutí tlačítka spouště a vytváří snímek s širokým dynamickým rozsahem a bohatou barevnou gradací v libovolných snímacích podmínkách.

Režim Makro: umožňuje zaostřit na velmi blízké objekty (účinně již od vzdálenosti 1 cm) a zachytit sebemenší detaily.

Jednoduché panoráma 360 °/180 °: umožňuje vytvářet dynamické vodorovné nebo svislé panoramatické snímky.

Režim 3D fotografování: vytváří 3D snímky libovolných statických objektů, které lze následně zobrazit na televizorech a počítačích s podporou 3D zobrazení.

Uživatelsky přizpůsobitelné funkční tlačítko: umožňuje obejít menu vytvořením zástupců oblíbených nastavení fotoaparátu.

Funkce pokročilých videosekvencí: dovoluje používat optický zoom a automatické zaostřování během záznamu a pořizovat zpomalené nebo zrychlené videosekvence (max. 120 obr./s). Videosekvence se zaznamenávají ve formátu iFrame a prostřednictvím vestavěného konektoru HDMI je lze přehrávat na odpovídajících zařízeních.

Rychlé sériové snímání: umožňuje pořizovat série až 7 snímků s plnou velikostí obrazu frekvencí 7 obr./s, resp. série až 30 snímků s plnou velikostí obrazu frekvencí 1 obr./s.

Volič expozičních režimů: nabízí standardní expoziční režimy (P/S/A/M) a Uživatelský režim, který slouží k okamžitému vyvolání sady upřednostňovaných nastavení fotoaparátu.

19 motivových programů: motivové programy automaticky optimalizují nastavení fotoaparátu pro nejběžnější motivy, efekty a místa. Vynikajících výsledků lze dosáhnout pouhým výběrem motivového programu odpovídajícího aktuálním snímacím podmínkám.

Rychlé a přesné automatické zaostřování: chcete-li fotografovat složité objekty, můžete použít pro získání extrémně ostrých snímků manuální zaostřování a 99 zaostřovacích polí automatického zaostřování.

Sledování objektu: dosahuje ostrých snímků objektů, které se nepřestávají pohybovat. Zaostřování se sledováním objektu zajistí perfektní zaostření zvoleného objektu i v případě, že se objekt pohybuje.

Menu retušování: umožňuje vylepšovat pořízené snímky přímo ve fotoaparátu pomocí řady filtrových efektů. K dispozici je široká nabídka možností, například filtr Selektivní barva, který snímek převede na monochromatický a poté barevně zvýrazní jeho vybranou část, nebo Filtr typu hvězda, který k bodovým zdrojům světla dodá hvězdicové reflexy.

EXPEED C2: rychlý a výkonný systém zpracování obrazu Nikon, který nabízí rychlý provoz, vylepšený záznam videosekvencí, vyšší citlivost a maximální kvalitu obrazu.

Specifikace

Název výrobku - P520
Typ - Kompaktní digitální fotoaparát
Počet efektivních pixelů - 18,1 milionů
Obrazový snímač - 8,5mm (1/2,3“) obrazový snímač CMOS; celkem cca 18,91 milionů pixelů
Objektiv - Objektiv NIKKOR s 42× optickým zoomem
Ohnisková vzdálenost - 4,3–180 mm (obrazový úhel je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností 24–1000 mm na kinofilmovém fotoaparátu nebo digitálním fotoaparátu formátu FX)
Světelnost - f/3–5,9
Konstrukce objektivu - 14 čoček/10 členů (4 optické členy ze skel ED)
Zvětšení digitálního zoomu - Max. 2× (obrazový úhel je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností cca 2000 mm na kinofilmovém fotoaparátu nebo digitálním fotoaparátu formátu FX)
Redukce vibrací - Optická
Redukce pohybové neostrosti - Detekce pohybu (statické snímky)
Automatické zaostřování (AF) - Automatické zaostřování s detekcí kontrastu
Rozsah zaostření - [W]: cca 50 cm až nekonečno, [T]: cca 1,5 m až nekonečno; Režim Makro: cca 1 cm až nekonečno (v širokoúhlé pozici zoomu) (všechny vzdálenosti měřeny od vrcholu přední čočky objektivu)
Volba zaostřovacích polí - Detekce tváří, automatická (automatická volba 9 zaostřovacích polí), střední zaostřovací pole (velkoplošné, normální), manuální volba 99 zaostřovacích polí, sledování objektu, zaostřování s vyhledáním hlavního objektu
Hledáček - Elektronický hledáček, 0,5cm (0,2“) hledáček LCD s 201 000 pixely a dioptrickou korekcí (-4 až +4 m-1)
Obrazové pole (režim fotografování) Cca 100 % obrazu horizontálně a 100 % obrazu vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
Obrazové pole (režim přehrávání) - Cca 100 % obrazu horizontálně a 100 % obrazu vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
Monitor - 8cm (3,2“) výklopný monitor TFT LCD s cca 921 000 pixely, širokým pozorovacím úhlem, antireflexní vrstvou a pětistupňovou regulací jasu
Obrazové pole (režim fotografování) - Cca 100 % obrazu horizontálně a 100 % obrazu vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
Obrazové pole (režim přehrávání) - Cca 100 % obrazu horizontálně a 100 % obrazu vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
Paměťová média - Interní paměť (cca 15 MB); paměťové karty SD/SDHC/SDXC
Systém souborů - Kompatibilní se standardy DCF, Exif 2.3, DPOF a MPF
Formáty souborů Statické snímky: JPEG; Snímky 3D: MPO; Zvukové soubory (zvukové poznámky): WAV; Videosekvence: MOV (Obraz: H.264/MPEG-4 AVC, Zvuk: stereofonní AAC)
Velikost obrazu (v pixelech) - 18M [4896 × 3672]; 8M [3264 × 2448]; 4M [2272 × 1704]; 2M [1600 × 1200]; VGA [640 × 480]; 16 : 9 13M [4864 × 2736]; 16 : 9 2M [1920 × 1080]; 3 : 2 [4896 × 3264]; 1 : 1 [3672 × 3672]
Provozní režimy - Auto, Motivové programy (Automatická volba motivových programů, Portrét, Sporty, Noční portrét, Párty/interiér, Pláž, Sníh, Západ slunce, Úsvit/soumrak, Makro, Jídlo, Muzeum, Ohňostroj, Černobílá reprodukce, Panoráma, Portrét zvířat, Snímky 3D), Noční krajina, Krajina, Protisvětlo, Speciální efekty, User settings (Uživatelská nastavení), P, S, A, M
Sériové snímání - Jednotlivé snímky (výchozí nastavení), Sériové snímání R (série až 7 snímků frekvencí cca 7 obr./s), Sériové snímání P (série až 30 snímků frekvencí cca 1 obr./s), Vyrovnávací paměť před expozicí snímků (snímací frekvence: max. 15 obr./s / počet pořízených snímků: max. 20 snímků), Sériové snímání R: 120 obr./s (60 snímků pořízených časem závěrky cca 1/125 s nebo kratším), Sériové snímání R: 60 obr./s (60 snímků pořízených časem závěrky cca 1/60 s nebo kratším), BSS (funkce výběru nejlepšího snímku), Mozaika 16 snímků, Intervalové snímání
Videosekvence - 1080 (jemná kvalita)/30p (výchozí nastavení): 1920 × 1080/16 : 9/cca 30 obr./s, 1080 (jemná kvalita)/25p (výchozí nastavení): 1920 × 1080/16 : 9/cca 25 obr./s, 1080/30p: 1920 × 1080/16 : 9/cca 30 obr./s, 1080/25p: 1920 × 1080/16 : 9/cca 25 obr./s, 1080/60i: 1920 × 1080/16 : 9/cca 60 obr./s, 1080/50i: 1920 × 1080/16 : 9/cca 50 obr./s, 720/30p: 1280 × 720/16 : 9/cca 30 obr./s, 720/25p: 1280 × 720/16 : 9/cca 25 obr./s, iFrame 540/30p: 960 × 540/16 : 9/cca 30 obr./s, iFrame 540/25p: 960 × 540/16 : 9/cca 25 obr./s, 480/30p: 640 × 480/4 : 3/cca 30 obr./s, 480/25p: 640 × 480/4 : 3/cca 25 obr./s, HS 480/4×: 640 × 480/4:3, HS 720/2×: 1280 × 720/16 : 9, HS 1080/0,5×: 1920 × 1080/16 : 9
Citlivost ISO (standardní výstupní citlivost) - ISO 80–1600; ISO 3200, Hi 1 (ekvivalent ISO 6400) (k dispozici v expozičních režimech P, S, A a M), Hi 2 (ekvivalent ISO 12 800) (k dispozici při použití funkce Monochromatický režim s vysokou citlivostí v režimu speciálních efektů)
Metody měření expozice - Matrix, Integrální měření se zdůrazněným středem, Bodové měření
Řízení expozice - Programová automatika (s flexibilním programem), clonová automatika, časová automatika, manuální expoziční režim, expoziční bracketing, korekce expozice (-2 EV až +2 EV v krocích po 1/3 EV)
Závěrka - Mechanická závěrka a elektronická závěrka CMOS
Časy závěrky - 1/4000*–1 s; 1/4000*–8 s (při pevném nastavení citlivosti ISO 80 nebo 100 v expozičních režimech P, S, A a M) * Při nastavení clony na hodnotu mezi f/6,6 a f/8,3 a použití širokoúhlého nastavení zoomu.
Clona - Elektronicky řízená šestilamelová irisová clona
Rozsah clony - 10 kroků po 1/3 EV (W) (režimy A a M)
Samospoušť - Nastavitelná doba zpoždění 2 s nebo 10 s
Pracovní rozsah blesku (přibližný) (Citlivost ISO: Automaticky) - [W]: 0,5–8 m; [T]: 1,5–4,5 m
Řízení záblesku - TTL řízení záblesku s měřicími předzáblesky
Korekce zábleskové expozice - V krocích po 1/3 EV v rozmezí -2 až +2 EV
Rozhraní - Hi-Speed USB
Komunikační protokoly pro přenos dat - MTP, PTP
Videovýstup - Volitelně NTSC a PAL
Výstup HDMI - Volitelné režimy Automaticky, 480p, 720p a 1080i
Vstupní/výstupní konektory - A/V výstup; digitální vstup/výstup (USB); minikonektor HDMI (Typ C) (výstup HDMI)
Zařízení GPS - Frekvence přijímače 1575,42 MHz (kód C/A), geodetický systém WGS 84
Podporované jazyky - Arabština, bengálština, čínština (zjednodušená a tradiční), čeština, dánština, holandština, angličtina, finština, francouzština, němčina, řečtina, hindština, maďarština, indonéština, italština, japonština, korejština, maráthština, norština, perština, polština, portugalština (evropská a brazilská), rumunština, ruština, španělština, švédština, tamilština, telugština, thajština, turečtina, ukrajinština, vietnamština
Zdroje energie - Jedna dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL5 (součást dodávky); síťový zdroj EH-62A (dostupný samostatně)
Doba nabíjení - Cca 4 h a 30 min (při použití síťového zdroje/nabíječky EH-69P a zcela vybité baterie)
Výdrž baterie - 1 Statické snímky: cca 200 snímků při použití baterie EN-EL5
Stativový závit - 1/4“ (ISO 1222)
Rozměry (Š × V × H) - Cca 125,2 × 84,1 × 101,6 mm (bez výstupků)
Hmotnost - Cca 550 g (včetně baterie a paměťové karty SD)
Teplota - 0°C–40°C
Vlhkost - 85 % nebo méně (bez kondenzace)
Dodávané příslušenství - Popruh fotoaparátu, krytka objektivu LC-CP24 (s lankem), dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL5 (včetně krytky kontaktů), síťový zdroj/nabíječka EH-69P, kabel USB UC-E6, A/V kabel EG-CP16, disk CD-ROM se softwarem ViewNX 2
Volitelné příslušenství - Nabíječka baterií MH-61, síťový zdroj EH-62A, poutko AH-CP1, bezdrátový mobilní adaptér WU-1a


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.550
Výška (cm): 12.52
Šířka (cm): 8.41
Hloubka (cm): 10.16

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.700
Výška (cm): 8.00
Šířka (cm): 16.00
Hloubka (cm): 8.00
EAN: 018208933846

Záruční doba: 24 měsíců

Recenze uživatelů

Nahoru

Buďte první kdo vloží recenzi k tomuto produktu.

Přidat vlastní recenzi

: *

:

1 nejhorší, 5 nejlepší 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *

: *

:


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Z kategorie Mobily, foto, GPS / Digitální fotoaparáty Vám můžeme doporučit produkt Fotoaparát Nikon Coolpix P520,černý. Přečtěte si podrobné informace o produktu Fotoaparát Nikon Coolpix P520,černý. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz k produktu Fotoaparát Nikon Coolpix P520,černý, napište do diskuze na této stránce. Naši pracovníci se Vám budou snažit co nejdříve odpovědět.

Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím