Fotoaparát Nikon Coolpix P600 červený

Výrobce: Nikon, Kategorie: Digitální kompakty, Digitální kompakty Nikon, Kód produktu: 01061095

Je nám líto, ale toto zboží se již neprodává.
Zkuste vybrané alternativní produkty.

Příslušenství k Fotoaparát Nikon Coolpix P600 červený

Popis a parametry

Nahoru

Hmotnost: 0,8 kg
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Nikon
Typ fotoaparátu : kompakt
Odolné provedení: nemá
Menu v češtině,slovenštině: ANO
Druh snímače: CMOS
Počet bodů celkově (Mpix): 16
Počet bodů efektivně (Mpix): 16
Optický zoom (x): 60
Digitální zoom (x): 4
Min. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu) (mm): 24
Max. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu) (mm): 1440
Optický stabilizátor: ANO
Světelnost objektivu (f/): 3,3 - 6,5
Režim 3D fotografie: NE
Vyvážení bílé: automatické
Typ hledáčku: elektronický
Velikost LCD (cm): 3
Rozlišení LCD (pix): 921000
Polohovatelný displej: natáčecí
Podporované paměťové karty / typ karty: SD Card; SDHC (SD High-Capacity); SDXC (SD Extended-capacity)
Formát záznamu foto: JPEG
Konektory: USB konektor
Propojení Wi-Fi: ANO
GPS Modul: ANO
Max. rozlišení videa (pix): Full HD (1920x1080)
Formát záznamu videa: MOV
Typ baterií: Li-Ion akumulátor
Pokročilý kompaktní fotoaparát: ANO
Barva: červená

Provedení výrobku: červená barva

Přehled


Objevte svět plný nových kreativních možností s fotoaparátem COOLPIX P600 vybaveným 16 miliony pixelů a zoomem s extrémně velkým rozsahem. Úžasný 60násobný optický zoom rozšiřitelný na neuvěřitelný 120násobný zoom s funkcí Dynamic Fine Zoom1 vám umožní pořizovat detailní snímky s vysokou přesností.


Vytvořte si svou vlastní jedinečnou perspektivu pomocí rozměrného výklopného a otočného monitoru, užívejte si pořizování videosekvencí Full HD doslova jedním dotykem a využijte možnosti jednoduše sdílet snímky v chytrém zařízení2 prostřednictvím vestavěného připojení Wi-Fi. Pokročilá optická redukce vibrací (VR) zajistí vašemu fotoaparátu stabilitu, což vám umožní získat brilantní snímky i při použití nejdelší ohniskové vzdálenosti nebo při fotografování za pohybu.


S manuálními expozičními režimy (P/A/S/M) a elektronickým hledáčkem je fotoaparát COOLPIX P600 výkonným a přesto jednoduše použitelným přístrojem.


Hlavní rysy
Objektiv NIKKOR s 60× optickým zoomem
Tento objektiv s extrémním zoomem lze pomocí funkce Dynamic Fine Zoom1 rozšířit až na 120× zoom, pokrývá ohniskové vzdálenosti 24–1 440 mm a využívá optické sklo Super ED, jež zaručuje výjimečnou kvalitu obrazu.


Obrazový snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod a 16 miliony pixelů
Citlivý obrazový snímač zajistí špičkový výkon a vysoké rozlišení i za nízké hladiny osvětlení, takže vaše snímky budou vždy ostré.


Pokročilá optická redukce vibrací
Redukce vibrací přináší brilantní snímky i při použití 60× teleobjektivu, zatímco režim Active (Aktivní) koriguje pohyb při chůzi nebo fotografování z jedoucího vozidla.


Velký výklopný a otočný monitor RGBW LCD
Jasný 7,5cm/3" monitor s 921 000 pixely vám zajistí brilantní obraz za každých světelných podmínek a umožňuje snadnou tvorbu kompozice snímků pod nevídanými úhly.


Vestavěné připojení Wi-Fi
Využijte možnosti snadné tvorby portrétů díky připojení Wi-Fi, které umožňuje používat chytré zařízení2 jako dálkové ovládání, a také sdílet snímky na vašich oblíbených sociálních médiích.


Videosekvence Full HD
Jednoduchým stisknutím tlačítka lze zaznamenávat videosekvence v rozlišení 1080/60i se stereofonním zvukem, u kterých lze přepínat mezi formátem NTSC (60i/30p) a PAL (50i/25p).


Inteligentní algoritmus automatického zaostřování
Díky rychlé reakci inteligentního algoritmu automatického zaostřování a lepšímu zaostřování za nízké hladiny osvětlení zachytíte každý pomíjivý okamžik.


Zvýraznění
Při manuálním zaostřování se obrysy zaostřené oblasti zvýrazní bílou barvou, abyste je mohli snadno pozorovat na monitoru a upravit intenzitu k dosažení jemnějších detailů.


Provádění několika operací současně: díky možnosti provádění několika operací současně nyní můžete pořídit druhý snímek, zatímco se zpracovává ten první, což výrazně zkracuje dobu čekání.


Optimalizovaný zoom s extrémním teleobjektivem: optický člen ze skla Super ED, které běžně naleznete pouze v některých profesionálních výměnných objektivech pro digitální jednooké zrcadlovky, a 4 optické členy ze skel ED zprostředkovávají korekci barevné vady pro dosažení špičkové kvality obrazu. Speciální motivové programy nabízejí automatizovaná nastavení pro fotografování superteleobjektivy, kdy bývá těžké dosáhnout požadovaných výsledků, například při sledování ptáků nebo pořizování vysoce kontrastních snímků měsíce. Režim Active (Aktivní) koriguje pohyb objektu při fotografování za chůze nebo z jedoucího vozidla. Boční ovladač zoomu je umístěn tak, aby nabízel maximální stabilitu, a tím i vždy ostré snímky a plynulé videosekvence.


Pořizování makrosnímků: zaručuje nepřekonatelné makrosnímky ze vzdálenosti již 1 cm – ideální při fotografování přírody.


Uživatelsky přizpůsobitelné funkční tlačítko (Fn): k tomuto funkčnímu tlačítku můžete pro rychlý přístup přiřadit některé často používané funkce (např. citlivost ISO, vyvážení bílé barvy nebo měření expozice). Nastavení můžete změnit jediným stisknutím tlačítka.


Volič expozičních režimů: využívejte rychlý přístup k nastavení manuálních expozičních režimů (P/S/A/M) a k uživatelskému režimu a okamžitě zadejte upřednostňované nastavení fotoaparátu.


Vestavěný elektronický hledáček: s použitím hledáčku můžete vytvářet snímky se stejnou kompozicí jako na monitoru. Při fotografování s využitím hledáčku je také váš postoj stabilnější, čímž dochází k menšímu chvění fotoaparátu, a lze snáze vytvářet kompozice snímků za ostrého slunečního světla.


Pokročilé funkce pro videosekvence: během záznamu lze používat optický zoom a automatické zaostřování a pořizovat statické snímky. Nepotřebnou stopáž můžete ze záznamu vymazat přímo ve fotoaparátu. Pokud budete chtít vytvářet kreativní videosekvence, můžete pořídit zpomalený nebo zrychlený záznam. Také lze pomocí funkce pozastavení záznam přerušit a později v něm opět pokračovat.


Wi-Fi pro snadné sdílení: vestavěné připojení Wi-Fi umožňuje odeslat snímky do chytrého zařízení2 za účelem sdílení na sociálních médiích. Snímky, které přenesete do svého chytrého zařízení, můžete opatřit daty GPS, abyste mohli přesně určit, kde byly jednotlivé snímky pořízeny.


Rychlé sériové snímání: díky sériovému snímání 7 snímků při frekvenci až 7 obr./s nebo 200 snímků při frekvenci 1 obr./s můžete snadno zachytit rychle se pohybující objekty i prchavé výrazy ve tvářích.


21 motivových programů: fotoaparát automaticky optimalizuje nastavení pro oblíbené fotografované motivy, efekty a místa. Vynikajících výsledků tak snadno dosáhnete jednoduchým výběrem programu, který odpovídá vašim fotografickým záměrům.


Automatický režim HDR: při každém stisknutí tlačítka spouště se automaticky pořídí dva snímky s různou expozicí a vytvoří se jediný snímek s velkým dynamickým rozsahem a bohatou barevnou gradací.


Zaostřování s vyhledáním hlavního objektu: díky rychlému a přesnému automatickému zaostřování fotoaparátu, které automaticky rozpozná a zaostří fotografovaný objekt a poskytne vysokou brilanci snímků i při fotografování pohyblivých objektů, je pořizování snímků vždy hračkou.


Jednoduché panoráma 360°/180°: zachycujte úchvatné scény co nejkvalitněji – k získání dynamických panoramatických snímků vám stačí jen svisle nebo vodorovně panorámovat fotoaparátem.


Menu retušování: vylepšete již pořízené snímky některým z široké nabídky filtrových efektů, jako je např. Změkčení portrétu, který portrét zvýrazní zjemněním pozadí, nebo Fotografická ilustrace, který doostří okraje a propůjčí vašemu snímku vzhled plakátu nebo ilustrace.


Dobíjecí lithium-iontová baterie: tato dobíjecí baterie je ještě šetrnější k životnímu prostředí, nabízí delší výdrž i při kompaktní velikosti a umožňuje pořídit až 300 snímků na jedno nabití. Testováno podle standardů CIPA.


Rychlé nabíjení prostřednictvím USB: díky rychlému nabíjení prostřednictvím USB bude baterie vždy snadno a rychle plně nabitá, díky čemuž budete vždy připraveni začít ihned fotografovat.


EXPEED C2: rychlý a výkonný systém zpracování obrazu Nikon zaručuje rychlý provoz, vysokou citlivost ISO a výjimečnou kvalitu obrazu.


Nikon Image Space: při použití cloudové služby Nikon Image Space pro sdílení a archivaci snímků mají všichni uživatelé výrobků Nikon k dispozici zdarma úložný prostor online o kapacitě 20 GB. Další informace naleznete na stránce NIKON IMAGE SPACE.


1 Funkce Dynamic Fine Zoom dále 2× prodlužuje ohniskovou vzdálenost při použití nejdelší optické ohniskové vzdálenosti objektivu za současného zachování maximálního rozlišení obrazu.
2 Před použitím této funkce je nutné do chytrého zařízení nainstalovat aplikaci Nikon Wireless Mobile Utility (kompatibilní s operačními systémy iOS™ a Android™).Obsah balení
• fotoaparát
• Popruh fotoaparátu
• krytka objektivu LC-CP29 (s lankem)
• dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL23
• síťový zdroj/nabíječka EH-71P
• kabel USB UC-E21

Specifikace

Typ Kompaktní digitální fotoaparát
Počet efektivních pixelů 16,1 milionu
Obrazový snímač 11mm (1/2,3“) obrazový snímač CMOS; celkem cca 16,76 milionu pixelů
Objektiv NIKKOR s 60× optickým zoomem
Ohnisková vzdálenost 4,3–258 mm (obrazový úhel je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností 24–1 440 mm u kinofilmu)
Světelnost f/3,3–6,5
Konstrukce objektivu 16 čoček/11 členů (včetně 4 optických členů ze skel ED a 1 optického členu ze skla Super ED)
Zvětšení digitálního zoomu Max. 4× (obrazový úhel je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností cca 5 760 mm u kinofilmu)
Redukce vibrací Optická
Redukce pohybové neostrosti Detekce pohybu (statické snímky)
Automatické zaostřování Automatické zaostřování s detekcí kontrastu
Rozsah zaostření [W]: cca 50 cm až nekonečno, [T]: cca 2 m až nekonečno. Režim Makro: Cca 1 cm (při širokoúhlé pozici zoomu) až nekonečno. (Všechny vzdálenosti měřeny od vrcholu přední čočky objektivu)
Volba zaostřovacích polí Zaostřování s vyhledáním hlavního objektu, Priorita ostření na obličej, Manuálně (bodový), Manuálně (normální), Manuálně (širokoúhlý), Sledování objektu
Hledáček 0,5cm (0,2“) elektronický hledáček s cca 201 000 pixely a dioptrickou korekcí (–4 až +4 m-1)
Obrazové pole (režim fotografování) Cca 100 % obrazu horizontálně a 100 % obrazu vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
Obrazové pole (režim přehrávání) Cca 100 % obrazu horizontálně a 100 % obrazu vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
Monitor 7,5cm (3“) výklopný a otočný monitor TFT LCD s cca 921 000 pixely (RGBW), širokým pozorovacím úhlem, antireflexní vrstvou a šestistupňovou regulací jasu
Obrazové pole (režim fotografování) Cca 100 % obrazu horizontálně a 100 % obrazu vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
Obrazové pole (režim přehrávání) Cca 100 % obrazu horizontálně a 100 % obrazu vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
Paměťová média Interní paměť (cca 56 MB), paměťové karty SD/SDHC/SDXC
Systém souborů Kompatibilní se standardy DCF, Exif 2.3 a DPOF
Formáty souborů Statické snímky: JPEG. Zvukové soubory (zvukové poznámky): WAV. Videosekvence: MOV (Obraz: H.264/MPEG-4 AVC, Zvuk: stereofonní LPCM)
Velikost obrazu (v pixelech) 16 M [4 608 × 3 456]. 8 M [3 264 × 2 448]. 4 M [2 272 × 1 704]. 2 M [1 600 × 1 200]. VGA [640 × 480]. 16 : 9 12 M [4 608 × 2 592]. 16 : 9 2M [1 920 × 1 080]. 3 : 2 [4 608 × 3 072]. 1 : 1 [3 456 × 3 456]
Režimy fotografování Auto, Motivové programy (Noční krajina, Noční portrét, Krajina, Automatická volba motivových programů, Portrét, Sport, Párty/interiér, Pláž, Sníh, Západ slunce, Úsvit/soumrak, Makro, Jídlo, Muzeum, Ohňostroj, Černobílá reprodukce, Protisvětlo, Jednoduché panoráma, Portrét domácích zvířat, Měsíc, Sledování ptáků), Speciální efekty, režimy P, S, A, M, Uživatelská nastavení
Sériové snímání Jednotlivé snímky (výchozí nastavení), Sériové snímání R (frekvence sériového snímání je přibližně 7 obr./s a maximální počet pořízených snímků je přibližně 7), Sériové snímání P (frekvence sériového snímání je přibližně 1 obr./s a maximální počet pořízených snímků je přibližně 200), Vyrovnávací paměť před expozicí snímků (frekvence sériového snímání je přibližně 15 obr./s a maximální počet pořízených snímků je přibližně 20, včetně maximálně pěti snímků pořízených v režimu vyrovnávací paměti před expozicí snímků), Sériové snímání R: 120 obr./s (frekvence sériového snímání je přibližně 120 obr./s a maximální počet pořízených snímků je přibližně 60), Sériové snímání R: 60 obr./s (frekvence sériového snímání je přibližně 60 obr./s a maximální počet pořízených snímků je přibližně 60), BSS (funkce výběru nejlepšího snímku), Mozaika 16 snímků, Intervalové snímání
Videosekvence 1080/30p (výchozí nastavení): 1920 × 1080/16 : 9, 1080/25p (výchozí nastavení): 1920 × 1080/16 : 9, 1080/60i: 1920 × 1080/16 : 9, 1080/50i: 1920 × 1080/16 : 9, 720/30p: 1280 × 720/16 : 9, 720/25p: 1280 × 720/16 : 9, iFrame 720/30p: 1280 × 720/16 : 9, iFrame 720/25p: 1280 × 720/16 : 9, 480/30p: 640 × 480/4 : 3, 480/25p: 640 × 480/4 : 3, HS 480/4×: 640 × 480/4 : 3, HS 720/2×: 1280 × 720/16 : 9, HS 1080/0,5×: 1920 × 1080/16 : 9
Citlivost ISO (standardní výstupní citlivost) ISO 100–1600. ISO 3200, 6400 (k dispozici při použití režimu P, S, A nebo M). Hi 1 (ekvivalent ISO 12 800) (k dispozici při použití monochromatických snímků s vysokou citlivostí ISO v režimu speciálních efektů)
Metody měření expozice Matrix, Integrální měření se zdůrazněným středem nebo Bodové měření
Řízení expozice Programová automatika s flexibilním programem, clonová automatika, časová automatika, manuální expoziční režim, expoziční bracketing, korekce expozice (-2 až +2 EV v krocích po 1/3 EV)
Závěrka Mechanická závěrka a elektronická závěrka CMOS
Časy závěrky 1/4 000*–1 s. 1/4 000*–15 s (při nastavení citlivosti ISO na hodnotu 100 v režimu M). * Při nastavení clony na hodnotu f/7,6 (širokoúhlá pozice).
Clona objektivu Elektronicky řízená šestilamelová irisová clona
Rozsah clon 8 kroků po 1/3 EV (W) (režimy A a M)
Samospoušť Nastavitelná délka běhu 10 s a 2 s
Pracovní rozsah blesku (přibližný) (Citlivost ISO: Automaticky) [W]: 0,5–7,5 m. [T]: 1,5–4 m
Řízení záblesku TTL řízení záblesku s měřicími předzáblesky
Korekce zábleskové expozice V krocích po 1/3 EV v rozmezí –2 až +2 EV
Rozhraní Ekvivalent Hi-Speed USB
Komunikační protokoly pro přenos dat MTP, PTP
Výstup HDMI Volitelné režimy Automaticky, 480p, 720p a 1080i
Vstupní/výstupní konektory Mikrokonektor USB. Mikrokonektor HDMI (typ D) (výstup HDMI)
Standardy Wi-Fi (bezdrátová síť LAN) IEEE 802.11b/g (standardní bezdrátový protokol LAN). ARIB STD-T66 (standard pro datové komunikační systémy s nízkým výkonem)
Komunikační protokoly Wi-Fi (bezdrátová síť LAN) IEEE 802.11b: DBPSK/DQPSK/CCK. IEEE 802.11g: OFDM
Dosah Wi-Fi (bezdrátová síť LAN) (přímý výhled) Cca 10 m
Pracovní frekvence Wi-Fi (bezdrátová síť LAN) 2 412–2 462 MHz (kanály 1–11)
Zabezpečení Wi-Fi (bezdrátová síť LAN) OPEN/WPA2
Přístupové protokoly Wi-Fi (bezdrátová síť LAN) CSMA/CA
Podporované jazyky Arabština, bengálština, bulharština, čínština (zjednodušená a tradiční), čeština, dánština, nizozemština, angličtina, finština, francouzština, němčina, řečtina, hindština, maďarština, indonéština, italština, japonština, korejština, maráthština, norština, perština, polština, portugalština (evropská a brazilská), rumunština, ruština, srbština, španělština, švédština, tamilština, telugština, thajština, turečtina, ukrajinština, vietnamština
Zdroje energie Jedna dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL23 (součást dodávky). Síťový zdroj EH-67A (dostupný samostatně)
Doba nabíjení Cca 3 h (při použití síťového zdroje/nabíječky EH-71P a zcela vybité baterie)
Výdrž baterie1 Cca 330 snímků při použití baterií EN-EL23
Záznam videosekvencí (aktuální výdrž baterie pro záznam)2 Cca 1 h 20 min při použití baterií EN-EL23
Stativový závit 1/4“ (ISO 1222)
Rozměry (Š × V × H) Cca 125 × 85 × 106,5 mm (bez výstupků)
Hmotnost Cca 565 g (včetně baterie a paměťové karty SD)
Teplota 0 °C–40 °C
Vlhkost Relativní vlhkost pod 85 % (bez kondenzace)
Dodávané příslušenství Popruh fotoaparátu, krytka objektivu LC-CP29 (s lankem), dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL23, síťový zdroj/nabíječka EH-71P, kabel USB UC-E21

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.565
Výška (cm): 8.50
Šířka (cm): 12.50
Hloubka (cm): 10.65

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.800
Výška (cm): 16.00
Šířka (cm): 16.00
Hloubka (cm): 8.00
EAN: 018208939862

Záruční doba: 24 měsíců

16Mpix CMOS snímač, 60x optický zoom,světelnost objektivu f3,3 - 6,5, video Full HD (1920x1080), Li-Ion akumulátor

Recenze uživatelů

Nahoru

Buďte první kdo vloží recenzi k tomuto produktu.

Přidat vlastní recenzi

: *

:

1 nejhorší, 5 nejlepší 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *

: *

:


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Z kategorie Mobily, foto, GPS / Digitální fotoaparáty Vám můžeme doporučit produkt Fotoaparát Nikon Coolpix P600 červený. Přečtěte si podrobné informace o produktu Fotoaparát Nikon Coolpix P600 červený. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz k produktu Fotoaparát Nikon Coolpix P600 červený, napište do diskuze na této stránce. Naši pracovníci se Vám budou snažit co nejdříve odpovědět.

Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím