Fotoaparát Nikon Coolpix S2800 růžový

Výrobce: Nikon, Kategorie: Digitální kompakty, Digitální kompakty Nikon, Kód produktu: 01057585

Je nám líto, ale toto zboží se již neprodává.
Zkuste vybrané alternativní produkty.

Příslušenství k Fotoaparát Nikon Coolpix S2800 růžový

Popis a parametry

Nahoru

Hmotnost: 0,8 kg
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Nikon
Typ fotoaparátu : kompakt
Odolné provedení: nemá
Druh snímače: CCD
Počet bodů celkově (Mpix): 20
Počet bodů efektivně (Mpix): 20
Optický zoom (x): 5
Digitální zoom (x): 20
Min. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu) (mm): 26
Max. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu) (mm): 130
Optický stabilizátor: NE
Světelnost objektivu (f/): 3,2 - 6,5
Režim 3D fotografie: NE
Typ hledáčku: bez hledáčku
Velikost LCD (cm): 2.7
Polohovatelný displej: ne
Podporované paměťové karty / typ karty: SD Card; SDHC (SD High-Capacity); SDXC (SD Extended-capacity)
Konektory: USB konektor
Propojení Wi-Fi: NE
GPS Modul: NE
Max. rozlišení videa (pix): HD (1280x720)
Typ baterií: Li-Ion akumulátor
Rodinný kompaktní fotoaparát: ANO
Barva: růžová

Provedení výrobku: růžová barva

COOLPIX S2800 s 20 miliony pixelů je jednoduchý a stylový fotoaparát, který umožňuje bez námahy pořizovat perfektní snímky. Jde o štíhlý, snadno přenosný fotoaparát s objektivem vybaveným 5násobným optickým zoomem, který vás přenese do srdce každé akce.

Rodinu a přátele zachytíte vždy v těch nejlepších pozicích díky systému inteligentního portrétu, který vás upozorní, pokud se fotografovaná osoba zasměje nebo mrkne, zatímco pokročilé funkce vylepšení vzhledu vám umožní například vybělit zuby nebo přidat efekt líčení zvolené osobě. Automatická volba motivových programů optimalizuje veškerá potřebná nastavení, takže stačí jen zaměřit a stisknout.

Své děti a domácí zvířata proměníte ve filmové hvězdy pomocí záznamu HD videosekvencí, které lze snadno pořizovat a přehrávat s využitím velkého 6,7cm/2,7“ monitoru LCD fotoaparátu.

COOLPIX S2800 – jednoduchý fotoaparát pro fotografování všech životních událostí.

Hlavní rysy

Obrazový snímač CCD s 20 miliony pixelů
Působivý obrazový snímač s 20 miliony pixelů poskytuje krásné snímky s vysokou úrovní detailů, které jsou ideální pro zvětšení na velikost plakátů.

Širokoúhlý objektiv NIKKOR s 5× optickým zoomem
Pomocí 5násobného optického zoomu, který vás přiblíží každé akci, lze snadno pořídit skupinové snímky a portréty.

Menu retušování
Umožňuje vylepšovat snímky s využitím široké nabídky vestavěných filtrových efektů dostupných při přehrávání a pomocí 32 rychlých efektů, jako je například Selektivní barva.

Štíhlé a stylové provedení
Fotoaparát se štíhlým tělem o tloušťce necelých 20 mm padne perfektně do rukou i do kapsy – a dodává se v šesti výrazných barevných provedeních.

Pokročilé funkce vylepšení vzhledu
S 12 snadno použitelnými retušovacími efekty jsou lichotivé portréty hračkou. Můžete přidat líčení, skrýt kruhy pod očima nebo zesvětlit odstíny pleti, takže získáte perfektní vzhled za všech okolností.

Záznam videosekvencí HD 720p
Samostatné tlačítko záznamu videosekvence pomáhá s okamžitým zachycením akce a zaručuje, že nikdy nezmeškáte žádný nezapomenutelný okamžik volající po zachycení na videu.

Inteligentní portrét: Fotoaparát zajistí, aby každá osoba vypadala na snímku co nejlépe – Samospoušť detekující úsměv automaticky pořídí snímek v okamžiku, kdy se vybraný objekt usměje, Kontrola mrknutí varuje v případě, že detekuje mrknutí fotografované osoby v okamžiku expozice snímku, a Redukce efektu červených očí koriguje chybné zbarvení očí v důsledku použití blesku.

6,7cm/2,7“ monitor LCD: Obsahuje antireflexní vrstvu a regulaci jasu zaručující snadné fotografování a přehrávání i na jasném slunečním světle.

Redukce pohybové neostrosti: S funkcí redukce pohybové neostrosti získáte vždy ostré snímky s minimalizovanými účinky chvění fotoaparátu a korigovaným pohybem fotoaparátu nebo objektu.

Automatická volba motivových programů: Nechte fotoaparát pracovat za vás automatickou optimalizací nastavení podle snímacích podmínek a volbou vhodného motivového programu.

Lithium-iontová baterie: Buďte ekologičtí s dobíjecí baterií, která umožňuje dlouhodobější práci s fotoaparátem a méně zatěžuje životní prostředí.

18 motivových programů: Motivové programy automaticky optimalizují nastavení fotoaparátu pro oblíbené fotografované motivy, efekty a místa. Získejte vynikající výsledky pouhým výběrem motivového programu odpovídajícího aktuálním snímacím podmínkám.

Zaostřování s vyhledáním hlavního objektu: Užívejte si rychlé a přesné automatické zaostřování fotoaparátu, které automaticky rozpozná a zaostří fotografovaný objekt a poskytne vysokou brilanci snímků i při fotografování pohyblivých objektů.

EXPEED C2: Rychlý a výkonný systém zpracování obrazu Nikon, který zaručuje rychlý provoz, vysokou citlivost ISO a výjimečnou kvalitu obrazu.

Nikon Image Space: Při použití cloudové služby Nikon pro sdílení a archivaci snímků Nikon Image Space mají všichni uživatelé výrobků Nikon k dispozici zdarma úložný prostor online o kapacitě 20 GB. Další informace naleznete na stránce NIKON IMAGE SPACE.

Obsah balení
• fotoaparát
• Poutko
• dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL19
• síťový zdroj/nabíječka EH-70P
• kabel USB UC-E6
• disk CD-ROM se softwarem ViewNX 2

Specifikace

Název výrobku COOLPIX S2800
Typ Kompaktní digitální fotoaparát
Počet efektivních pixelů 20,1 milionu
Obrazový snímač 11mm (1/2,3“) obrazový snímač CCD; celkový počet pixelů: cca 20,48 milionu
Objektiv Objektiv NIKKOR s 5× optickým zoomem
Ohnisková vzdálenost 4,6–23 mm (obrazový úhel je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností 26–130 mm na kinofilmovém fotoaparátu nebo digitálním fotoaparátu formátu FX)
Světelnost f/3,2–6,5
Konstrukce objektivu 6 čoček/5 členů
Zvětšení digitálního zoomu Max. 4× (obrazový úhel je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností 520 mm na kinofilmovém fotoaparátu nebo digitálním fotoaparátu formátu FX)
Redukce vibrací Elektronická (videosekvence)
Redukce pohybové neostrosti Elektronická redukce vibrací (statické snímky), detekce pohybu (statické snímky)
Automatické zaostřování (AF) Automatické zaostřování s detekcí kontrastu
Rozsah zaostření [W]: Cca 50 cm až nekonečno, [T]: Cca 80 cm až nekonečno. Režim Makro: Cca 10 cm až nekonečno (při nastavení nejkratší ohniskové vzdálenosti). (Všechny vzdálenosti měřeny od vrcholu přední čočky objektivu)
Volba zaostřovacích polí Detekce tváří, střední zaostřovací pole, manuální volba 99 zaostřovacích polí, sledování objektu, zaostřování s vyhledáním hlavního objektu
Monitor 6,7cm (2,7“) monitor TFT LCD s cca 230 000 pixely a pětistupňovou regulací jasu
Obrazové pole (režim fotografování) Cca 98 % obrazu horizontálně a 98 % obrazu vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
Obrazové pole (režim přehrávání) Cca 98 % obrazu horizontálně a 98 % obrazu vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
Paměťová média Interní paměť (cca 25 MB), paměťové karty SD/SDHC/SDXC
Systém souborů Kompatibilní se standardy DCF, Exif 2.3 a DPOF
Formáty souborů Statické snímky: JPEG. Zvukové soubory (zvukové poznámky): WAV. Videosekvence: AVI (kompatibilní s Motion JPEG)
Velikost obrazu (v pixelech) 20M (vysoká kvalita obrazu) [5152 × 3864 (jemná kvalita obrazu)]; 20M [5152 × 3864]; 10M [3648 × 2736]; 4M [2272 × 1704]; 2M [1600 × 1200]; VGA [640 × 480]; 16 : 9 (14M) [5120 × 2880]; 1 : 1 [3864 × 3864]
Provozní režimy Automatická volba motivových programů, Motivové programy (Portrét, Krajina, Sport, Noční portrét, Párty/interiér, Pláž, Sníh, Západ slunce, Úsvit/soumrak, Noční krajina, Makro, Jídlo, Muzeum, Ohňostroj, Černobílá reprodukce, Protisvětlo, Panoráma s asistencí, Portrét domácích zvířat), Speciální efekty, Inteligentní portrét, Auto
Sériové snímání Jednotlivé snímky (výchozí nastavení), Sériové snímání (snímací frekvence sériového snímání je cca 1,1 obr./s a maximální počet snímků v sérii je cca 6), BSS (funkce výběru nejlepšího snímku), Mozaika 16 snímků
Videosekvence 720/30p: 1280 × 720/16 : 9, 720/25p: 1280 × 720/16 : 9, 480/30p: 640 × 480/4 : 3, 480/25p: 640 × 480/4 : 3, 240/30p: 320 × 240/4 : 3, 240/25p: 320 × 240/4 : 3
Citlivost ISO (standardní výstupní citlivost) ISO 80–1600. ISO 3200 (k dispozici při použití režimu Auto)
Metody měření expozice Matrix, Integrální měření se zdůrazněným středem (při použití digitálního zoomu s faktorem menším než 2×), Bodové měření (při použití digitálního zoomu s faktorem větším než 2×)
Řízení expozice Programová automatika a korekce expozice (-2 až +2 EV v krocích po 1/3 EV)
Závěrka Mechanická závěrka a elektronická závěrka CCD
Časy závěrky 1/2000–1 s. 4 s (při použití motivového programu Ohňostroj)
Clona Elektronicky řízený filtr ND (-2,6 EV)
Rozsah clony 2 clony (f/3,2 a f/8 [W])
Samospoušť Volitelné zpoždění 10 s a 2 s
Pracovní rozsah blesku (přibližný) (Citlivost ISO: Automaticky) [W]: 0,5–4 m. [T]: 0,8–2 m
Řízení záblesku TTL řízení záblesku s měřicími předzáblesky
Rozhraní Hi-Speed USB
Komunikační protokoly pro přenos dat MTP, PTP
Videovýstup Volitelně NTSC a PAL
Vstupní/výstupní konektory A/V výstup, digitální vstup/výstup (USB)
Podporované jazyky Arabština, bengálština, bulharština, čínština (zjednodušená a tradiční), čeština, dánština, holandština, angličtina, finština, francouzština, němčina, řečtina, hindština, maďarština, indonéština, italština, maráthština, norština, perština, polština, portugalština (evropská a brazilská), rumunština, ruština, srbština, španělština, švédština, tamilština, telugština, thajština, turečtina, ukrajinština, vietnamština
Zdroje energie Jedna dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL19 (součást dodávky). Síťový zdroj EH-62G (prodávaný samostatně)
Doba nabíjení Cca 3 h (při použití síťového zdroje/nabíječky EH-70P a zcela vybité baterie)
Výdrž baterie1 Cca 250 snímků při použití baterie EN-EL19
Záznam videosekvencí (aktuální výdrž baterie pro záznam)2 Cca 1 h 5 min při použití baterie EN-EL19
Stativový závit 1/4“ (ISO 1222)
Rozměry (Š × V × H) Cca 93,8 × 58,4 × 19,8 mm (bez výstupků)
Hmotnost Cca 120 g (včetně baterie a paměťové karty SD)
Teplota 0 °C–40 °C
Vlhkost 85 % nebo méně (bez kondenzace)
Dodávané příslušenství Poutko, dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL19, síťový zdroj/nabíječka EH-70P, kabel USB UC-E6, disk CD-ROM se softwarem ViewNX 2
Volitelné příslušenství Nabíječka baterií MH-66, síťový zdroj EH-62G, A/V kabel EG-CP14


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.500
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.800
Výška (cm): 16.00
Šířka (cm): 8.00
Hloubka (cm): 16.00
EAN: 018208938384

Záruční doba: 24 měsíců

20Mpix CCD snímač, 5x optický zoom,světelnost objektivu f3,2 - 6,5, Li-Ion akumulátor

Recenze uživatelů

Nahoru

Buďte první kdo vloží recenzi k tomuto produktu.

Přidat vlastní recenzi

: *

:

1 nejhorší, 5 nejlepší 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *

: *

:


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Z kategorie Mobily, foto, GPS / Digitální fotoaparáty Vám můžeme doporučit produkt Fotoaparát Nikon Coolpix S2800 růžový. Přečtěte si podrobné informace o produktu Fotoaparát Nikon Coolpix S2800 růžový. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz k produktu Fotoaparát Nikon Coolpix S2800 růžový, napište do diskuze na této stránce. Naši pracovníci se Vám budou snažit co nejdříve odpovědět.

Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím