Fotoaparát Nikon Coolpix S9500 ,stříbrný

Výrobce: Nikon, Kategorie: Digitální kompakty, Digitální kompakty Nikon, Kód produktu: 01030390

Je nám líto, ale toto zboží se již neprodává.
Zkuste vybrané alternativní produkty.

Popis a parametry

Nahoru

Hmotnost: 0,4 kg
Záruka: 24 měsíců
Barva: Stříbrná
Výrobce: Nikon
Optický zoom: 22 x
Rozlišení fotoaparátu: 18,9 Mpix
Typ fotoaparátu : kompakt
Odolné provedení: nemá
Menu v češtině,slovenštině: ANO
Závit na stativ: ANO
Druh snímače: CMOS
Počet bodů celkově (Mpix): 18.91
Počet bodů efektivně (Mpix): 18.1
Velikost snímače (1/"): 2.3
Max. počet bodů X (pix): 4896
Max. počet bodů Y (pix): 3672
Optický zoom (x): 22
Digitální zoom (x): 4
Min. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu) (mm): 25
Max. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu) (mm): 550
Optický stabilizátor: ANO
Světelnost objektivu (f/): 3,4 - 6,3
Expoziční režimy: scénické režimy
Detekce obličeje: ANO
Redukce červených očí: ANO
Režim 3D fotografie: NE
Pomocné světlo AF: ANO
Vyvážení bílé: automatické
Typ hledáčku: bez hledáčku
Velikost LCD (cm): 7.5
Rozlišení LCD (pix): 614000
Polohovatelný displej: ne
Podporované paměťové karty / typ karty: SD Card; SDHC (SD High-Capacity); SDXC (SD Extended-capacity)
Interní paměť : 23 MB
Formát záznamu foto: JPEG
Externí blesk: NE
Konektory: A/V konektor; USB konektor
Propojení Wi-Fi: ANO
Propojení Bluetooth: NE
Podpora přímého tisku: NE
GPS Modul: ANO
Videosekvence: se zvukem
Max. rozlišení videa (pix): Full HD (1920x1080)
Max. frekvence snímkování (sn./s): 30
Formát záznamu videa: MOV
Typ baterií: Li-Ion akumulátor
Rodinný kompaktní fotoaparát: ANO
Barva: stříbrná

Provedení výrobku: stříbrná barva

Štíhlé tělo fotoaparátu COOLPIX S9500 skrývá množství špičkových technologií, které tento přístroj s 18 miliony pixelů staví před konkurenci.

Spolu s vestavěným připojením Wi-Fi, které umožňuje ihned sdílet snímky a videosekvence, nabízí fotoaparát objektiv NIKKOR s 22× optickým superzoomem a obrazový snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod a 18 miliony pixelů pro snadné pořizování snímků vzdálených objektů i momentek blízkých objektů. Optická redukce vibrací zaručuje ostré výsledky a stabilní obraz na velkém 7,5cm (3“) monitoru OLED pro snadnou tvorbu kompozice snímků.

Jednoduchým stisknutím tlačítka lze zaznamenávat Full HD videosekvence a spojovat i oddělené záběry do jediné videosekvence. Vestavěné zařízení GPS umožňuje kdykoli opatřovat pořizované snímky geografickými značkami nebo si prohlédnout podniknutou cestu na počítači.

COOLPIX S9500 – kompaktní fotoaparát s rozsáhlým vybavením.

Vestavěné připojení Wi-Fi: dovoluje přenášet vysoce kvalitní snímky a videosekvence přímo na chytrá zařízení* a z těchto zařízení dále na oblíbená sociální média.

Zoom s velkým rozsahem: širokoúhlý objektiv NIKKOR s 22× optickým zoomem (25–550 mm) a optickými skly ED poskytuje obraz s vynikající ostrostí při fotografování z téměř libovolných vzdáleností.

Obrazový snímač CMOS s 18 miliony pixelů a technologií přímého osvětlení fotodiod: vysoce citlivý obrazový snímač, který díky vyšší světelné účinnosti jednotlivých pixelů poskytuje společně s obvodem pro zpracování obrazu EXPEED C2 brilantní snímky za každého osvětlení.

7,5cm (3“) monitor OLED s 614 000 pixely: technologie OLED znamená, že tento velký monitor nabízí vysoce kontrastní obraz s vynikající viditelností ve všech světelných podmínkách včetně přímého slunečního světla.

Optická redukce vibrací: technologie automatické redukce vibrací společnosti Nikon potlačuje účinky chvění fotoaparátu v reálném čase a zaručuje stabilní snímky a videosekvence.

Záznam Full HD videosekvencí (1080p): snadno zachytí život v pohybu včetně stereofonního zvuku. Samostatné tlačítko záznamu videosekvence usnadňuje zahájení záznamu.

Vestavěné zařízení GPS: zaznamenává přesné údaje o poloze (zeměpisnou šířku a zeměpisnou délku) místa pořízení snímků ve formě geografických značek a umožňuje využívat informace o bodech zájmu (POI) při přehrávání nebo zpětně procházet uskutečněnou cestu na počítači.

Pokročilé funkce pro videosekvence: dovolují pozastavit a obnovit záznam pro získání jediné videosekvence. Během záznamu videosekvence je k dispozici optický zoom a automatické zaostřování, a vestavěný konektor HDMI zajišťuje přímé propojení s televizory HDTV.

Automatický režim HDR: fotoaparát při každém stisknutí tlačítka spouště pořídí dva snímky s různou expozicí, z nichž vytvoří jediný snímek s velkým dynamickým rozsahem a bohatou barevnou gradací.

Inteligentní portrétní systém: Samospoušť s detekcí úsměvu automaticky pořídí snímek v okamžiku, kdy se vybraný objekt usměje, Kontrola mrknutí varuje v případě, že detekuje mrknutí fotografované osoby v okamžiku expozice snímku, a funkce Vylepšení vzhledu napomáhá dosažení příznivěji působících portrétních snímků.

Jednoduché panoráma 360 °/180 °: umožňuje vytvářet dynamické vodorovné nebo svislé panoramatické snímky.

Režim 3D fotografování: slouží k tvorbě snímků 3D, které lze následně zobrazit na televizorech a počítačích podporujících zobrazení 3D.

Menu retušování: umožňuje vylepšovat snímky přímo na místě jejich pořízení s využitím široké nabídky vestavěných filtrových efektů včetně režimu rychlých efektů při přehrávání. Filtr Selektivní barva převede snímek na monochromatický a poté barevně zvýrazní jeho vybranou část, zatímco Filtr typu hvězda dodá bodovým zdrojům světla hvězdicové reflexy.

Rychlé sériové snímání: pořizuje snadno ostré snímky probíhajících akcí. Fotoaparát je schopen pořizovat série až 5 snímků rychlou frekvencí 7,5 obr./s.

Volič provozních režimů: většinu důležitých provozních režimů lze rychle a snadno aktivovat pomocí prakticky umístěného voliče provozních režimů.

19 motivových programů: motivové programy automaticky optimalizují nastavení fotoaparátu pro oblíbené fotografované motivy, efekty a místa. Vynikajících výsledků lze dosáhnout pouhým výběrem motivového programu odpovídajícího aktuálním snímacím podmínkám.

Sledování objektu: pořizuje ostré snímky pohybujících se objektů. Zaostřování se sledováním objektu zajistí perfektní zaostření zvoleného objektu i v případě, že se objekt stále pohybuje.

Štíhlé tělo fotoaparátu: s tloušťkou pouhých 30,7 mm v nejtlustší a 23 mm v nejtenčí části potvrzuje přístroj COOLPIX S9500, že lze zkonstruovat fotoaparát s širokou nabídku funkcí a možností při zachování velmi malých rozměrů.

EXPEED C2: rychlý a výkonný systém zpracování obrazu Nikon, který nabízí rychlý provoz, vylepšený záznam videosekvencí, vyšší citlivost a maximální kvalitu obrazu.


* Před použitím této funkce je třeba nainstalovat aplikaci Nikon Wireless Mobile Adapter Utility do chytrého zařízení (kompatibilní s operačními systémy iOS a Android™).

Specifikace

Název výrobku - S9500
Typ - Kompaktní digitální fotoaparát
Počet efektivních pixelů - 18,1 milionů
Obrazový snímač - 8,5mm (1/2,3“) obrazový snímač CMOS; celkem cca 18,91 milionů pixelů
Objektiv - Objektiv NIKKOR s 22× optickým zoomem
Ohnisková vzdálenost - 4,5–99 mm (obrazový úhel je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností 25–550 mm na kinofilmovém fotoaparátu nebo digitálním fotoaparátu formátu FX)
Světelnost - f/3,4–6,3
Konstrukce objektivu - 12 čoček/10 členů (1 optický člen ze skel ED)
Zvětšení digitálního zoomu Max. 4× (obrazový úhel je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností cca 2200 mm na kinofilmovém fotoaparátu nebo digitálním fotoaparátu formátu FX)
Redukce vibrací - Kombinovaná optická a elektronická redukce vibrací (statické snímky); optická redukce vibrací (videosekvence)
Redukce pohybové neostrosti - Detekce pohybu (statické snímky)
Automatické zaostřování (AF) - Automatické zaostřování s detekcí kontrastu
Rozsah zaostření - [W]: cca 50 cm až nekonečno, [T]: cca 1,5 m až nekonečno;
Volba zaostřovacích polí - Detekce tváří, střední zaostřovací pole, manuální volba 99 zaostřovacích polí, sledování objektu, zaostřování s vyhledáním hlavního objektu
Monitor - 7,5cm (3“) monitor OLED s cca 614 000 pixely, širokým pozorovacím úhlem, antireflexní vrstvou a pětistupňovou regulací jasu
Obrazové pole (režim fotografování) - Cca 98 % obrazu horizontálně a 98 % obrazu vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
Obrazové pole (režim přehrávání) - Cca 100 % obrazu horizontálně a 100 % obrazu vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
Paměťová média - Interní paměť (cca 23 MB); paměťové karty SD/SDHC/SDXC
Systém souborů - Kompatibilní se standardy DCF, Exif 2.3, DPOF a MPF
Formáty souborů - Statické snímky: JPEG; Snímky 3D: MPO; Zvukové soubory (zvukové poznámky): WAV; Videosekvence: MOV (Obraz: H.264/MPEG-4 AVC, Zvuk: stereofonní AAC)
Velikost obrazu (v pixelech) 18M (vysoká kvalita obrazu) [4896 × 3672 (jemná kvalita obrazu)]; 18M [4896 × 3672]; 8M [3264 × 2448]; 4M [2272 × 1704]; 2M [1600 × 1200]; VGA [640 × 480]; 16 : 9 13M [4864 × 2736]
Provozní režimy - Auto, Automatická volba motivových programů, Motivové programy (Portrét, Krajina, Sporty, Párty/interiér, Pláž, Sníh, Západ slunce, Úsvit/soumrak, Makro, Jídlo, Muzeum, Ohňostroj, Černobílá reprodukce, Jednoduché panoráma, Portrét zvířat, Snímky 3D), Noční krajina, Noční portrét, Protisvětlo, Speciální efekty, Inteligentní portrét
Sériové snímání - Jednotlivé snímky (výchozí nastavení), Sériové snímání R (série max. 5 snímků frekvencí cca 7,5 obr./s), Sériové snímání P (série cca 31 snímků frekvencí cca 1,9 obr./s), Vyrovnávací paměť před expozicí snímků (snímací frekvence: max. 12 obr./s / počet pořízených snímků: max. 25 snímků), Sériové snímání R: 120 obr./s (50 snímků pořízených časem závěrky cca 1/120 s nebo kratším), Sériové snímání R: 60 obr./s (25 snímků pořízených časem závěrky cca 1/60 s nebo kratším), BSS (funkce výběru nejlepšího snímku), Mozaika 16 snímků
Videosekvence - 1080 (jemná kvalita)/30p (výchozí nastavení): 1920 × 1080/16 : 9/cca 30 obr./s, 1080/30p: 1920 × 1080/16 : 9/cca 30 obr./s, 720/30p: 1280 × 720/16 : 9/cca 30 obr./s, iFrame 540/30p: 960 × 540/16 : 9/cca 30 obr./s, 480/30p: 640 × 480/4 : 3/cca 30 obr./s, HS 240/8×: 320 × 240/4 : 3, HS 480/4×: 640 × 480/4 : 3, HS 720/2×: 1280 × 720/16 : 9, HS 1080/0,5×: 1920 × 1080/16 : 9
Citlivost ISO (standardní výstupní citlivost) - ISO 125–1600; ISO 3200 (k dispozici při použití režimu Auto)
Metody měření expozice - Matrix, Integrální měření se zdůrazněným středem, Bodové měření (při použití digitálního zoomu 2× nebo většího)
Řízení expozice - Programová automatika a korekce expozice (-2 až +2 EV v krocích po 1/3 EV)
Závěrka - Mechanická závěrka a elektronická závěrka CMOS
Časy závěrky - 1/1500–1 s; 1/4000–1/120 s (Sériové snímání R: 120 obr./s); 1/4000–1/60 s (Sériové snímání R: 60 obr./s); 4 s (motivový program Ohňostroj)
Clona - Elektronicky řízený filtr ND (-2 EV)
Rozsah clony - 2 clony (f/3,4, f/6,8 [W])
Samospoušť - Nastavitelná doba zpoždění 2 s nebo 10 s
Pracovní rozsah blesku (přibližný) (Citlivost ISO: Automaticky) - [W]: 0,5–6 m; [T]: 1,5–3,5 m
Řízení záblesku - TTL řízení záblesku s měřicími předzáblesky
Rozhraní - Hi-Speed USB
Komunikační protokoly pro přenos dat - MTP, PTP
Videovýstup - Volitelně NTSC a PAL
Výstup HDMI - Volitelné režimy Automaticky, 480p, 720p a 1080i
Vstupní/výstupní konektory - A/V výstup; digitální vstup/výstup (USB); mikrokonektor HDMI (Typ D) (výstup HDMI)
Standardy Wi-Fi (bezdrátová síť LAN) - IEEE 802.11b/g/n (standardní bezdrátový protokol LAN), ARIB STD-T66 (standard pro datové komunikační systémy s nízkým výkonem)
Komunikační protokoly Wi-Fi (bezdrátová síť LAN) - IEEE 802.11b: DBPSK, DQPSK, CCK; IEEE 802.11g: OFDM; IEEE 802.11n: OFDM
Dosah Wi-Fi (bezdrátová síť LAN) (přímý výhled) - Cca 30 m (mění se podle pozice)
Pracovní frekvence Wi-Fi (bezdrátová síť LAN) - 2412–2462 MHz (kanály 1–11)
Datový tok Wi-Fi (bezdrátová síť LAN) (aktuální měřené hodnoty) - IEEE 802.11b: 5 Mbps; IEEE 802.11g: 12 Mbps; IEEE 802.11n: 12 Mbps
Zabezpečení Wi-Fi (bezdrátová síť LAN) - OPEN/WPA2
Přístupové protokoly Wi-Fi (bezdrátová síť LAN) - CSMA/CA
Elektronický kompas - 16 hlavních bodů (korekce polohy pomocí snímače zrychlení ve třech osách, automatická korekce magnetické deklinace a náklonu)
Zařízení GPS - Frekvence přijímače 1575,42 MHz (kód C/A), geodetický systém WGS 84
Podporované jazyky - Arabština, bengálština, čínština (zjednodušená a tradiční), čeština, dánština, holandština, angličtina, finština, francouzština, němčina, řečtina, hindština, maďarština, indonéština, italština, japonština, korejština, maráthština, norština, perština, polština, portugalština (evropská a brazilská), rumunština, ruština, španělština, švédština, tamilština, telugština, thajština, turečtina, ukrajinština, vietnamština
Zdroje energie - Jedna dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL12 (součást dodávky); síťový zdroj EH-62F (dostupný samostatně)
Doba nabíjení - Cca 3 h a 50 min (při použití síťového zdroje/nabíječky EH-70P a zcela vybité baterie)
Výdrž baterie 1 - Statické snímky: cca 230 snímků při použití baterie EN-EL12; Záznam videosekvencí (výdrž baterie pro záznam) 2: Cca 50 min při použití baterie EN-EL12
Stativový závit - 1/4“ (ISO 1222)
Rozměry (Š × V × H) - Cca 110,1 × 60,3 × 30,7 mm (bez výstupků)
Hmotnost - Cca 205 g (včetně baterie a paměťové karty SD)
Teplota - 0°C–40°C
Vlhkost - 85 % nebo méně (bez kondenzace)
Dodávané příslušenství - Popruh fotoaparátu, A/V kabel EG-CP16, dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL12 (včetně krytky kontaktů), síťový zdroj/nabíječka EH-70P, kabel USB UC-E6, disk CD-ROM se softwarem ViewNX 2, disk CD-ROM s příručkou Návod k použití
Volitelné příslušenství - Nabíječka baterií MH-65, síťový zdroj EH-62F

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.205
Výška (cm): 6.03
Šířka (cm): 11.01
Hloubka (cm): 3.07

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.400
Výška (cm): 8.00
Šířka (cm): 16.00
Hloubka (cm): 8.00
EAN: 018208934898

Záruční doba: 24 měsíců

Recenze uživatelů

Nahoru

Buďte první kdo vloží recenzi k tomuto produktu.

Přidat vlastní recenzi

: *

:

1 nejhorší, 5 nejlepší 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *

: *

:


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Z kategorie Mobily, foto, GPS / Digitální fotoaparáty Vám můžeme doporučit produkt Fotoaparát Nikon Coolpix S9500 ,stříbrný. Přečtěte si podrobné informace o produktu Fotoaparát Nikon Coolpix S9500 ,stříbrný. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz k produktu Fotoaparát Nikon Coolpix S9500 ,stříbrný, napište do diskuze na této stránce. Naši pracovníci se Vám budou snažit co nejdříve odpovědět.

Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím