Fotoaparát Olympus SP-820UZ černý

Výrobce: Olympus, Kategorie: Digitální kompakty, Digitální kompakty Olympus, Kód produktu: 01054027

Je nám líto, ale toto zboží se již neprodává.
Zkuste vybrané alternativní produkty.

Popis a parametry

Nahoru

Hmotnost: 0,8 kg
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Olympus
Typ fotoaparátu : kompakt
Odolné provedení: nemá
Menu v češtině,slovenštině: ANO
Závit na stativ: ANO
Druh snímače: CMOS
Počet bodů celkově (Mpix): 15.3
Počet bodů efektivně (Mpix): 14
Velikost snímače (1/"): 2.3
Max. počet bodů X (pix): 4288
Max. počet bodů Y (pix): 3216
Optický zoom (x): 40
Digitální zoom (x): 4
Min. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu) (mm): 22.4
Max. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu) (mm): 896
Optický stabilizátor: ANO
Světelnost objektivu (f/): 3,4 - 5,7
Expoziční režimy: scénické režimy
Detekce obličeje: ANO
Redukce červených očí: ANO
Pomocné světlo AF: ANO
Vyvážení bílé: automatické; manuální; s výběrem světelného zdroje
Typ hledáčku: bez hledáčku
Velikost LCD (cm): 7.6
Rozlišení LCD (pix): 460000
Polohovatelný displej: ne
Podporované paměťové karty / typ karty: SD Card; SDHC (SD High-Capacity); SDXC (SD Extended-capacity)
Interní paměť : 43 MB
Formát záznamu foto: JPEG
Externí blesk: NE
Konektory: A/V konektor; HDMI (mini); USB konektor
Propojení Wi-Fi: NE
Propojení Bluetooth: NE
Podpora přímého tisku: NE
GPS Modul: NE
Videosekvence: se zvukem
Max. rozlišení videa (pix): Full HD (1920x1080)
Typ baterií: AA
Rodinný kompaktní fotoaparát: ANO
Barva: černá

Provedení výrobku: černá barva

Vše co potřebujete v jednom objektivu
Zachyťte i vzdálené obzory v detailním zobrazení
Tento kompaktní 40x optický zoom poskytuje ohromný rozsah ohnisek od 22.4 do 896mm*. Díky 80x přiblížení s funkcí Super resolution se dostanete neuvěřitelně blízko i k velmi vzdáleným objektům.
*Ekvivalent na 35mm fotoaparát.

Hvězdářské přiblížení dnem i nocí.
Proměňte složité záběry na jednoduché s pomocí iHS technologie.
Technologie iHS, původně navržená pro zrcadlovky a fotoaparáty PEN, dociluje díky procesoru TruePic V a CMOS snímači vysoké citlivosti a extrémně rychlého a kvalitního zpracování obrazu. Výsledkem jsou detailně prokreslené záběry a to i za špatného světla.

Zachytíte mnohem více.
Buďte v centru dění za všech okolností.
Někdy je obtížné, aby se na fotku vešlo vše, co potřebujete. S extrémně širokým ohniskem 22.4mm, což je ještě širší, než v této třídě běžných 24mm, zachytíte vše, co potřebujete - od krajinek, až po rodinné foto.

Speciální okamžiky vyžadují speciální videa
Zachyťte životní osudy v úchvatné Full HD kvalitě
Stejně jako 1080p Full HD nabízí vysoce kvalitní video, dokáže funkce vysokorychlostního snímání zachytit i ty nejrychleji se pohybující se objekty ve zpomaleném režimu okénko po okénku. Zachytí i to, co lidské oko není schopno postřehnout. Následně si scénu promítnete zpomaleně na Full HD TV obrazovce.

Zvětšete si svůj svět.
Vyzkoušejte svět makro fotografie v režimu Super makro.
Super makro režim je vyvinutý speciálně pro zachycení drobností makroskopického světa kolem nás. Prozkoumejte tento svět do posledního detailu!

Duální stabilizátor obrazu
Vestavěný stabilizátor obrazu je navržený tak, aby minimalizoval rozmazání snímku, způsobené pohybem fotoaparátu - a to i v případech, kdy se váš snímaný objekt pohybuje.

Smart Panorama
Foťte úchvatná panoramata pouhým stisknutím spouště a pohybem fotoaparátu kolem své osy.

Noční focení
Tato funkce pořídí více stejných snímků s různou expozicí, pak vybere nejlepší přechody a spojí je dohromady do jednoho, ideálně exponovaného záběru.

80x super resolution zoom
Na rozdíl od běžných digitálních zoomů zaručuje tento objektiv v režimu Super resolution zoom jedinečnou ostrost a rozlišení i při velkém přiblížení.

12 magických filtrů
Dodejte svým fotkám a videím umělecký nádech. Vyberte si některý z 12 uměleckých filtrů.

Procesor TruePic
Tento výkonný modul pro zpracování obrazu tvoří část integrovaných technologií iHS zaměřených na celkové zvýšení kvality obrazu. Nejenže nabízí možnosti zpracování obrazu ve vysokém rozlišení při zachování přesné reprodukce barev, ale také poskytuje zdokonalené možnosti řízení v oblasti konkrétních barev, jako jsou smaragdově zelená a žlutá. Rychlost zpracování obrazu je také vyšší, stejně jako rychlost spuštění a pořízení snímku.

Vysokorychlostní záznam
Vysokorychlostní záznam umožňuje zachytit i ty nejrychleji se pohybující předměty s extrémní frekvencí 120 nebo dokonce 240 snímků/s. Můžete zaznamenat pohyb, který lidské oko ani nezachytí, a poté jej přehrát zpomaleně na televizoru snímek za snímkem.

Vysokorychlostní nepřetržité snímání
Místo toho, abyste měli na zachycení fotografie jen jednu šanci, rychlé nepřetržité snímání umožňuje precizně zaznamenat celou akci a pohyb snímek za snímkem.

12–16 MEGAPIXELŮ
Pro vysoce kvalitní videoklipy, fotografie a velkoformátové výtisky máte k dispozici rozlišení až 16 megapixelů. S podsvíceným snímačem CMOS navíc získáte vyšší kvalitu obrazu s nižší úrovní šumu, zejména za slabého osvětlení.

CMOS
Důležitou část zobrazovací technologie tvoří čip BSI CMOS, speciální typ snímače navržený tak, aby dosahoval vyššího dynamického rozsahu s velmi vysokou citlivostí a nízkou úrovní šumu, obzvláště při špatných světelných podmínkách.

Funkce Photo with Movie Clip (Fotografie s videoklipem)
Tato funkce „multitaskingu“ umožňuje zaznamenávat videoklipy a statické snímky stejného objektu či scény, a to automatickým spuštěním záznamu videa buď přímo před, nebo ihned po pořízení statického snímku.

Kompatibilita s technologií Eye-Fi
Paměťová karta Eye-Fi umožňuje automaticky odesílat snímky pomocí sítě Wi-Fi. Kompatibilita s fotoaparátem znamená, že tuto funkci můžete dle potřeby aktivovat nebo deaktivovat přímo v nabídce nastavení. Takže kdykoli budete potřebovat, můžete fotografie a videoklipy z fotoaparátu přímo sdílet s jinými zařízeními. Můžete je třeba přenést do jakéhokoli mobilního zařízení a poté je sdílet s rodinou a přáteli na sociálních sítích.

3" DISPLEJ
Displej s úhlopříčkou 3 palce je cestou ke snadnému pořizování, prohlížení i sdílení fotografií a videoklipů. Obrazové možnosti těchto displejů jsou charakterizovány přesnou reprodukcí barev, vysokým kontrastem, zvýšeným rozlišením až 1 030 000 bodů a skvělými novými technologiemi jako OLED, které dále zlepšují možnosti fotografování a prohlížení.

Technologie detekce obličejů
Tato technologie vyhledává v záběru obličeje a rozpoznává je jako hlavní objekty. Automaticky na ně zaostří a optimálně upraví expozici, aby byl výsledný snímek ve správných místech ostrý a ideálně exponovaný. Pokročilá detekce obličejů je k dispozici při pořizování fotografií i videoklipů a dokáže rozpoznat až osm obličejů.

Záznam s hybridní pětiosou stabilizací obrazu
Světově první* hybridní pětiosá stabilizace obrazu pro záznam videa v kompaktním fotoaparátu je navržena tak, aby potlačovala rozmazávání obrazu i za špatného osvětlení, v dlouhých videozáznamech a při pohybu. Ty stejné výhody platí také pro systém tříosé stabilizace používané při pořizování statických snímků. V obou případech je obraz ve třech osách stabilizován mechanickým systémem, takže jsou fotografie ostřejší díky kompenzaci otřesů fotoaparátu a rozmazávání způsobeného špatnými světelnými podmínkami.

AF TRACKING
Tento systém umožňuje automaticky sledovat pohybující se předmět tak, aby byl stále zaostřený. Dokonce je schopen si daný předmět zapamatovat, když zmizí ze záběru, a pokračovat v jeho sledování, jakmile se znovu objeví.

Korekce stínů
Pořizujte nádherné portréty v prostředích s vysokým kontrastem, jejichž zachycení by bylo za normálních okolností problematické. Díky výkonu procesoru TruePic umožňuje technologie Advanced Shadow Adjustment automaticky upravit jas a gradaci. To zajišťuje snížení hladiny šumu v tmavých oblastech a vytvoření přirozeně vyhlížející fotografie.

Režim BEAUTY MAKE-UP
Na obličeje na fotografiích můžete téměř bez prodlevy aplikovat různé efekty, ještě než snímek vůbec pořídíte. Na výběr máte z 18 různých efektů, jako je například oční linka, rtěnka, zesvětlení očí, vyhlazení tváří a měkké rozostření. Na jedné fotografii je možné tyto efekty použít až na tři obličeje.

Kompenzace prostisvětla HDR
Místo zachycení jediného snímku pořídí fotoaparát několik snímků velmi rychle za sebou s různým nastavením expozice a poté je automaticky sloučí. Výsledkem je koláž snímků plynule prolnutých do jediné perfektně exponované fotografie. Svoji scénu můžete zachytit přesně tak, jak ji vidíte, i když fotíte proti světlu.

Záznam s vícesměrnou stabilizací obrazu
Stabilizace obrazu videa při pohybu ve více směrech tvoří systém efektivně kompenzující rozmazávání – a to i při natáčení videa za chůze a u pomalu se pohybujících objektů, dlouhých záběrů a panoramat. Je ideální pro vytváření dynamických a spontánních videoklipů, když jste zrovna venku a nemáte u sebe stativ.

Ultraširokoúhlé přibližovací objektivy
Přibližovací objektivy Olympus jsou kompaktní a snadno přenosné, a přesto velmi výkonné. Až 40násobné přiblížení umožňuje vytvářet extrémně detailní záběry – zároveň ale neztrácíte možnost pořizovat širokoúhlá panoramata. Širokoúhlé objektivy od 24 do 28 mm kombinují neuvěřitelné možnosti telefotografie s ohniskovou vzdáleností až 896 mm bez jakýchkoli efektů digitálního zoomu.

iAUTO
Nová a zdokonalená verze režimu iAuto rozpoznává širokou škálu scén a automaticky použije vhodná nastavení, aby vznikl co možná nejlepší snímek. Díky tomuto režimu je snadné pořizovat profesionálně vypadající fotografie a videa pouhým stisknutím tlačítka, dokonce i pod vodou.

Specifikace

Obrazový senzor
* Efektivní počet pixelů - 14 Megapixely
* Uspořádání filtru - Filtr primárních barev (RGB)
* Plné rozlišení - 15.3 Megapixelů
* Typ - 1/2.3´´ CMOS

Objektiv
* Optický zoom - 40x (Široký)
* Ohnisková vzdálenost - 4.0 - 160.0 mm
* Ohnisková vzdálenost ekv. na 35 mm fotoaparátu - 22.4 - 896 mm
* Maximální clona - 3.4 - 5.7
* Struktura - 14 členy / 9 skupiny
* Asférické optické členy - 4
* ED členy - 1

Digitální zoom
* Zvětšovací faktor - 4x / 160x kombinovaný s optickým zoomem
* Zoom s vysokým rozlišením - 2 x / 80 x kombinovaný s optickým zoomem

Monitor
* Rozlišení - 460000 body
* Velikost LCD obrazovky - 7.6 cm / 3.0´´
* Typ monitoru - TFT
* Pomocné rámečky - Ano
* Korekce jasu - +/- 2 úrovně
* Ochranný panel - Ano

Zaostřovací systém
* Metoda - TTL iESP auto fokus s rozeznáním kontrastu

Režimy
* iESP
* Vyhledání a zaostření obličejů AF
* Bodové
* AF Tracking

* Standardní režim - 0.1m - oo (širokoúhlý) / 3.0m - oo (tele)
* Makro režim - 0.1m - oo (širokoúhlý) / 3.0m - oo (tele)
* Super makro režim - Nejkratší zaostřovací vzdálenost: 1 cm
* AF lampa - Ano

Měření světla
Režimy
* ESP integrální měření
* Bodové měření

* Histogram v režimu focení - Ano

Expoziční systém
Režimy
* i-Auto
* Programová automatika
* Kráska
* Scénické režimy
* Magický filtr
* Panorama
* Noční scéna z ruky
* P + video klip

* Rychlost závěrky - 1/4 - 1/2000 s / < 4 s (noční scéna)
* Kompenzace expozice - +/- 2 EV / 1/3 kroků
* Funkce rozšíření - Mechanická stabilizace obrazu
* Technologie pokročilého režimu detekce tváří - Detekce domácích mazlíčků

Scénické režimy
* Počet scénických režimů - 15

Režimy
* Portrét
* Krajina
* Noční scéna
* Noční scéna s portrétem
* Sporty
* Interiér
* Autoportrét
* Západ slunce
* Ohňostroj
* Kuchyně
* Dokumenty
* Pláž a sníh
* Domácí mazlíčci (kočka)
* Domácí mazlíčci (pes)
* Backlight HDR

Magický filtr
Typy
* Pop Art
* Camera obscura
* Rybí oko
* Kresba
* Změkčení
* Punk
* Odlesky
* Water color
* Odlesky
* Miniatury
* Fragmenty
* Dramatický

Citlivost
* Auto - AUTO / High AUTO
* Manuální - ISO 80, 100, 200, 400, 800, 1600, 3200, 6400

Vyvážení bílé
* AUTO WB systém - Ano
* Manuální vyvážení bílé - Lze zaregistrovat až 2 uživatelská nastavení

Přednastavené hodnoty
* Zamračeno
* Slunce
* Žárovka
* Zářivka 1

Vestavěný blesk
Režimy
* AUTO
* Redukce jevu červených očí
* Doplňkový
* Vypnutý

* Pracovní rozsah (wide) - 0.2 - 15.0 m (ISO 3200)
* Pracovní rozsah (tele) - 3.0 - 8.9 m (ISO 3200)

Sekvenční snímání
Režim vysokorychlostního sekvenčního snímání
* 30 s/s / 34 záběrů (v režimu 3MP)
* 10 s/s / 34 záběrů (v režimu 3MP)
* 3 s/s / 3 záběry (plný formát obrázku)

* Režim sekvenčního snímání - 1.5 s/s / 200 záběry (plný formát obrázku)

Zpracování obrazu
* Redukce šumu - Ano
* Mapování pixelů - Ano
* Procesor - TruePic V
* Kompenzace stínění - Ano
* Kompenzace zkreslení - Ano

Úpravy snímků
* Změnit velikost - Ano
* Ořez - Ano
* Korekce sytosti - Ano
* Redukce jevu červených očí - Ano
* Nastavení stínu - Ano
* Vyhlazení pleti - Ano

Prohlížení snímků
Režimy
* Jednotlivé
* Index
* Zoom
* Promítání snímků
* Událost

* Index - 5 x 4 záběry
* Zoom - 1.1 - 10x
* Automatické otočení - Ano
* Režim ochrany snímků - Ano
* Histogram v režimu prohlížení - Ano

Prohlédnout video
Režimy
* Snímek po snímku
* Rychlé převíjení vpřed
* Zpětné přehrávání

Nahrávání snímků
* DCF - Ano
* RAW - No
* EXIF - 2.3
* PIM - III
* DPS - PictBridge
* DPOF - Ano

Systém nahrávání videa
* Režim záznamu - QuickTime Motion JPEG®
* Režim stabilizace obrazu - Digitální obrazová stabilizace

Vysokorychlostní nahrávání
* QVGA / 240 s/s Doba záznamu: 20 s
* VGA / 120 s/s Doba záznamu: 20 s
* 720P / 60 s/s Doba záznamu: 20 s

HD Kvalita obrazu
* 1080P Doba záznamu: 29 min.
* 720P Doba záznamu: 29 min.

* Kvalita obrazu - VGA Doba záznamu: Až do plné kapacity karty
* Poznámka: maximální velikost souboru 4GB

Magický filtr
* Pop Art
* Camera obscura
* Rybí oko
* Kresba
* Změkčení
* Punk
* Water color
* Odlesky
* Miniatury

Systém záznamu zvuku
* Přehrávání zvuku - Ano
* Záznam zvuku - Ano , formát: PCM
* Komentář ke snímku - 4 s
* Reproduktor - Ano

Paměť
* Přepisovatelné médium - SD / SDHC / SDXC (UHS-I třída podporována)
* Kompatibilní s Eye-Fi - Ano
* Vnitřní paměť - 43 MB

Velikost obrazu
* 14M - 4288 x 3216
* 8M - 3264 x 2448
* 5M - 2560 x 1920
* 3M - 2048 x 1536
* 2M - 1600 x 1200
* 1M - 1280 x 960

* VGA - 640 x 480
* 16:9 - 4288 x 2416, 1920 x 1080

Menu
* Jazykové verze pro menu fotoaparátu - 39

Další prvky
* Samospoušť - 2 / 12 s Automaticky fotí zvířecí miláčky
* Náhled nejlepšího snímku - Ano
* Menu průvodce - Ano
* Funkce panorama - Smart Panorama
* Vyznačení datumu - Ano
* SNS upload - Ano

Napájení
* Baterie - AA baterie Alkalické nebo Ni-MH (nekompatibilní s CR-V3)

Rozhraní
* Kombinovaný A/V a USB výstup - Ano
* Vysokorychlostní USB - Ano
* HDMI™ - Ano Mikro konektor (Typ D) *

* "HDMI", logo HDMI a "High-Definition Multimedia Interface" jsou obchodní značky nebo registrované obchodní značky společnosti HDMI Licensing LLC.

Velikost
* Rozměry (š x v x h) - 116.9 x 78.0 x 93.2 mm
* Hmotnost - 485 g (včetně baterie a paměťové karty)

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.485
Výška (cm): 7.80
Šířka (cm): 11.69
Hloubka (cm): 9.32

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.800
Výška (cm): 16.00
Šířka (cm): 16.00
Hloubka (cm): 8.00
EAN: 4545350041984

Záruční doba: 24 měsíců

Recenze uživatelů

Nahoru

Buďte první kdo vloží recenzi k tomuto produktu.

Přidat vlastní recenzi

: *

:

1 nejhorší, 5 nejlepší 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *

: *

:


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Z kategorie Mobily, foto, GPS / Digitální fotoaparáty Vám můžeme doporučit produkt Fotoaparát Olympus SP-820UZ černý. Přečtěte si podrobné informace o produktu Fotoaparát Olympus SP-820UZ černý. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz k produktu Fotoaparát Olympus SP-820UZ černý, napište do diskuze na této stránce. Naši pracovníci se Vám budou snažit co nejdříve odpovědět.

Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím