Fotoaparát Samsung EC-ST150F, růžový

Výrobce: Samsung, Kategorie: Digitální kompakty, Digitální kompakty Samsung, Kód produktu: 01051667

Je nám líto, ale toto zboží se již neprodává.
Zkuste vybrané alternativní produkty.

Popis a parametry

Nahoru

Hmotnost: 0,25 kg
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Samsung
Typ fotoaparátu : kompakt
Odolné provedení: nemá
Menu v češtině,slovenštině: ANO
Závit na stativ: ANO
Druh snímače: CCD
Počet bodů celkově (Mpix): 16.56
Počet bodů efektivně (Mpix): 16.2
Max. počet bodů X (pix): 4608
Max. počet bodů Y (pix): 3456
Optický zoom (x): 5
Digitální zoom (x): 5
Min. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu) (mm): 25
Max. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu) (mm): 125
Světelnost objektivu (f/): 2,5 - 6,3
Expoziční režimy: scénické režimy
Samospoušť (min. prodleva) (s): 2
Detekce obličeje: ANO
Redukce červených očí: ANO
Režim 3D fotografie: NE
Pomocné světlo AF: ANO
Vyvážení bílé: automatické; manuální; s výběrem světelného zdroje
Typ hledáčku: bez hledáčku
Velikost LCD (cm): 7.5
Rozlišení LCD (pix): 230000
Polohovatelný displej: ne
Podporované paměťové karty / typ karty: SD Card; SDHC (SD High-Capacity); SDXC (SD Extended-capacity)
Formát záznamu foto: JPEG
Externí blesk: NE
Konektory: USB konektor
Propojení Wi-Fi: NE
Propojení Bluetooth: NE
GPS Modul: NE
Videosekvence: se zvukem
Max. rozlišení videa (pix): HD (1280x720)
Max. frekvence snímkování (sn./s): 30
Typ baterií: Li-Ion akumulátor
Barva: růžová

Provedení výrobku: růžová barva

Sdílejte své brilantní vzpomínky během několika sekund

Díky svému objektivu s vysokou světelností F2,5 a rozlišením 16,2 megapixelů vám fotoaparát Samsung SMART CAMERA ST150F pomůže pořizovat ohromující fotografie – a jeho přímé připojení Wi-Fi vám umožní, abyste se o tuto zábavu ihned podělili.

Fotoaparát Samsung SMART CAMERA ST150F s rozlišením 16,2 megapixelů představuje kombinaci brilantních fotografických schopností a kovové elegance. Díky širokoúhlému 25 mm objektivu s vysokou světelností F2,5 a 5násobným optickým zoomem budete moci zachycovat skutečně nezapomenutelné snímky. A pomocí vyhrazeného tlačítka přímého připojení se budete moci rychle připojit k síti Wi-Fi a ihned sdílet své úžasné fotografie nebo videa ve vysokém rozlišení 720p se svými blízkými nebo ve své oblíbené sociální síti.

Blíže, šířeji, jasněji
Objektiv se světelností F2,5, ohniskovou vzdáleností 25 mm a 5násobným zoomem, rozlišení 16,2 megapixelů
Když fotografujete představení, každé sedadlo může být tím nejlepším místem k sezení. S 5násobným optickým zoomem můžete vytvářet skvělé detailní záběry, dokonce i ze zadní řady. Sedíte úplně vepředu? S 25 mm širokoúhlým objektivem zachytíte celou akci, která se odehrává na jevišti. Díky kombinaci rozlišení 16,2 megapixelů a objektivu se světelností F2,5 zase získáte mimořádně kvalitní fotografie – dokonce i při tlumeném osvětlení.

Okamžité a jednoduché sdílení a ukládání
Připojení Wi-Fi
Poznejte výhody bezdrátového připojení Wi-Fi fotoaparátu SMART CAMERA a jeho skutečně inteligentní funkce. Můžete se rychle připojovat k sítím Wi-Fi, zatímco funkce AutoShare, sdílení v sociálních sítích, cloud, e-mail, AllShare Play a automatické zálohování do počítače vám umožní sdílet vaše vzpomínky s přáteli a rodinou po celém světě. Pomocí dalších funkcí, jako je oznamování aktualizací softwaru, aplikace Samsung SMART CAMERA, funkce MobileLink a vzdálený hledáček, se snadno připojíte ke svému inteligentnímu telefonu nebo tabletu.

Ukládejte fotografie do fotoaparátu a inteligentního telefonu během snímání
Aplikace AutoShare
Odesílejte všechny pořízené snímky prostřednictvím připojení Wi-Fi současně i do svého mobilního telefonu – zálohování a sdílení vašich fotografií ve vysoké kvalitě tak bude mimořádně jednoduché. Funkci AutoShare stačí nastavit jen jednou a fotoaparát ji uloží jako výchozí nastavení. Funkce AutoShare také pomocí inteligentního telefonu přidává k fotografiím značky GPS.

Fotoaparát, inteligentní telefony a tablety – nejjednodušší způsob sdílení
Aplikace MobileLink
Pomocí aplikace Samsung MobileLink nyní můžete vybrat a odeslat fotografii nebo album přímo do libovolného inteligentního telefonu se systémem Android, iPhonu nebo tabletu. Záběry dokonce nemusíte odesílat prostřednictvím textových zpráv ani e-mailu. Pomocí aplikace MobileLink můžete ovládat album ve svém telefonu a provedené změny budou uloženy i do fotoaparátu.

Dálkové ovládání fotoaparátu pomocí inteligentního telefonu
Vzdálený hledáček
Ovládejte fotoaparát pomocí svého inteligentního telefonu používaného jako hledáček. Aplikace Vzdálený hledáček umožňuje zobrazit ukázku záběrů, upravit nastavení fotoaparátu, přibližovat a oddalovat nebo zarámovat scénu – a to vše bezdrátově z vašeho telefonu. Tato funkce je k dispozici u vybraných inteligentních telefonů.

Rychlejší připojení k fotoaparátu – tři aplikace jediným dotykem
Aplikace Samsung SMART CAMERA
Stáhněte si aplikaci Samsung SMART CAMERA, která zahrnuje aplikace Vzdálený hledáček, AutoShare a MobileLink, aniž byste museli tyto aplikace stahovat jednotlivě. Namísto toho, abyste tyto aplikace spouštěli ve svém inteligentním telefonu jednu po druhé, můžete pouhým dotykem prstu otevřít všechny tři najednou.

Bezproblémové sdílení a přehrávání – mezi všemi zařízeními
Funkce AllShare Play
Funkce AllShare Play umožňuje připojení ke všem zařízením s podporou funkce AllShare Play. Můžete bezdrátově vysílat fotografie a videa z fotoaparátu do blízkých zařízení a sdílet je s přáteli a rodinou, nebo je můžete okamžitě načíst do webového úložiště a snadno je spravovat. Vychutnávejte si svobodu sdílení s funkcí AllShare Play!

Už nikdy neztraťte své cenné vzpomínky
Cloud
Díky cloudu už nikdy nebudete mít nedostatek místa na paměťové kartě ani neztratíte své cenné záběry – a to ani na cestách. Snímky můžete bezdrátově ukládat do cloudové služby, jako je služba Microsoft SkyDrive nebo cloudová služba místního poskytovatele, a potom si je můžete kdykoli prohlížet na svém inteligentním telefonu či tabletu nebo je později stáhnout do počítače.

Sdílejte se světem – kdekoli na světě
Sdílení v sociálních sítích a e-mail
Důležité fotografie a videa můžete okamžitě odesílat e-mailem nebo publikovat ve svých oblíbených sociálních sítích. Stačí, když na místě s připojením Wi-Fi vyberete a odešlete požadovaný obsah a potom přidáte značky a komentáře. Sdílejte svůj obsah s odběrateli ve službě Blogger nebo ho publikujte na Facebooku, ve službě Picasa či YouTube a v mnoha dalších sociálních sítích.

Jednou vyfoťte. A uložte navěky.
Automatické zálohování
Bezdrátově přenášejte fotografie a videa do počítače PC nebo Mac. Stačí jen vybrat položku AutoBackup. Všechny vaše fotografie a videa budou bezdrátově přeneseny a bezpečně uloženy do počítače. Nyní můžete soubory z fotoaparátu s klidným srdcem smazat, protože víte, že v počítači jsou uloženy jejich kopie.

Získávejte ve fotoaparátu automatická oznámení o aktualizacích firmwaru
Oznámení o aktualizaci softwaru
Když bude pro fotoaparát Samsung SMART CAMERA k dispozici aktualizace firmwaru a připojíte se k síti Wi-Fi, objeví se na jeho obrazovce okno s oznámením. Připojte fotoaparát k počítači, nainstalujte aktualizaci a začněte ihned používat nejnovější funkce.

Když jde o jas, je dokonalý: inteligentní displej LCD s úhlopříčkou 3" (75 mm)
Displej LCD s úhlopříčkou 3" (75 mm)
Tento fotoaparát disponuje 3palcovým (75 mm) inteligentním displejem LCD se zlepšeným kontrastem a reprodukcí barev, na kterém si vychutnáte širší a čistší obraz. Displej také automaticky detekuje okolní osvětlení a upraví jas pro optimální zobrazení. Fotoaparát SMART CAMERA myslí na vás, a proto je pro vás tou správnou volbou.

Videozáznamy v rozlišení HD jako na dlani
Nahrávání videí v kvalitě HD (720p, 30 snímků za sekundu, MPEG)
Pomocí tohoto stylového a zároveň výkonného fotoaparátu můžete nahrávat videozáznamy ve formátu MPEG, v kvalitě 720p HD a rychlostí 30 snímků za sekundu. Získáte tak čistější obraz než při nahrávání videa pomocí běžného kompaktního digitálního fotoaparátu. Vytvářejte videa v kvalitě HD, ať jste kdekoli – ať už v koncertním sále nebo na narozeninové oslavě.

Jednoduchá cesta k profesionalitě
Inteligentní automatický režim
Inteligentní automatický režim fotoaparátu Samsung SMART CAMERA automaticky analyzuje snímané prostředí a potom vybere vhodný scénický režim, aby zajistil ty nejlepší možné výsledky. Tato funkce analyzuje nejdůležitější prvky kompozice a automaticky přizpůsobuje 16 režimů fotografování a 4 režimy videozáznamu tak, abyste vytvořili ten nejlepší záběr.

Přidejte akci na své statické fotografie
Fotografie v pohybu
Pomocí funkce fotografie v pohybu můžete zastavit čas kolem pohybujícího se subjektu a vytvořit tak kouzelné záběry. Zachyťte tančící přítelkyni, zatímco všichni kolem ní stojí jako sochy – přesně jako v hollywoodském trháku. Stačí jednoduše pořídit záběr a potom vybrat oblast, ve které se má zvýraznit akce. Všechno okolo se zastaví – není to hračka?

Funkce Magic Frame
Vytvořte portrét a upravte jej do historické podoby, nebo třeba umístěte svoji tvář na měsíc. S 12 šablonami pozadí funkce Magic Frame zažijete při fotografování spoustu zábavy. Záběry můžete také vložit do televizoru nebo filmu z 50. let. Máte k dispozici tolik možností zábavy – zvláště když se o výsledky podělíte v kvalitě plakátu!

Inteligentní filtr
S funkcí inteligentního filtru zažijete ještě více kreativní zábavy – a to přímo na displeji! S filtrem kresleného filmu bude každá fotografie vypadat jako scéna z animovaného filmu, zatímco s křížovým filtrem budou zdroje světla vycházet z různých míst, podobně jako hvězdy. K dispozici je také filtr s efektem inkoustové malby a polotónových bodů a mnoho dalších způsobů, jakými můžete vyjádřit svou kreativní stránku.

Specifikace

Obrazový snímač
* Typ snímače - CCD
* Počet efektivních pixelů - Cca 16,2 Mpix
* Celkový počet pixelů - Cca 16,56 Mpix

Objektiv
* Ohnisková vzdálenost - 25 mm (ekvivalent kinofilmu: 25 mm)
* F No. - F2,5 – 6,3
* Optický zoom - 5x
* Digitální zoom - Režim fotografie: 1 – 5x, režim přehrávání: 1 – 14,4x (závisí na velikosti obrazu)

Stabilizace obrazu
* Režim - Digitální stabilizace obrazu (DIS)

Displej
* Typ - TFT LCD
* Velikost - 3"
* Funkce - 3" (75 mm), 230.000 bodů

Zaostřování
* Typ - Automatické zaostřování TTL (středové, vícebodové, sledování objektů, detekce tváří)
* Rozsah - Normální: 80 cm – nekonečno (širokoúhlý objektiv), 250 cm – nekonečno (teleobjektiv), makro: 5 cm – 80 cm (širokoúhlý objektiv), 100 cm – 250 cm (teleobjektiv); automatické makro: 5 cm – nekonečno (širokoúhlý objektiv), 100 cm – nekonečno (teleobjektiv)

Rychlost závěrky
* Inteligentní automatický režim: - 1/8 – 1/2.000 s, programový režim: 1 – 1/2.000 s, noční režim: 16 – 1/2.000 s, ohňostroj: 2 s

Expozice
* Ovládání - Programová automatická expozice
* Systém měření - Multisegmentové, bodové, středově vyvážené, automatická expozice s detekcí tváří
* Kompenzace - ±2 EV (krok 1/3 EV)
* ISO ekvivalent - Auto, 80, 100, 200, 400, 800, 1.600, 3.200

Blesk
* Režim - Automatický, automatický s redukcí červených očí, trvale zapnutý, pomalá synchronizace, vypnutý, korekce červených očí
* Rozsah - Širokoúhlý objektiv: 0,8 m – 4 m, teleobjektiv: 0,5 m – 1,6 m (ISO)
* Doba nabíjení - 5 s

Vyvážení bílé
* Režim - Automatické vyvážení bílé, denní světlo, zataženo, zářivka H, zářivka L, žárovka, vlastní

Statický snímek
* Režim - Inteligentní automatický režim, programový režim, scéna, fotografický filtr, rozdělený záběr, fotografie v pohybu, krásná tvář, záběr zblízka, kouzelný rámeček, živé panoráma, záběr s parukou (pouze SSA), noční záběr

Zobrazení fotografií
* Jednotlivé snímky, náhledy, rozšířená prezentace, videoklip, inteligentní album

Date Imprinting
* Datum a čas, datum, vypnuto (možnost výběru)

Videoklip
* Nahrávání - Režim: videozáznam, inteligentní videozáznam; velikost záznamu (snímková frekvence): 1.280 x 720 (30 sn./s, 15 sn./s), 640 x 480 (30 sn./s, 15 sn./s), 320 x 240 (30 sn./s, 15 sn./s), formát pro sdílení (30 sn./s, 15 sn./s) * Formát: MP4 (maximální doba záznamu: 20 minut) * Zapnutí funkce Sound Alive, vypnutí funkce Sound Alive, ztlumení zvuku
* Efekt - Inteligentní filtr videozáznamu: miniatura, vinětace, polotónové body, skica, rybí oko, klasická, retro, paleta 1, paleta 2, paleta 3, paleta 4
* Editovat - Uložení fotografie z videa, střih

Úložiště
* Podpora médií - Externí paměť (volitelná): micro SD™ (garantováno až do kapacity 2 GB), micro SDHC (garantováno až do kapacity 32 GB), micro SDXC (garantováno až do kapacity 64 GB)
* Formát souborů - Fotografie: JPEG (DCF), EXIF 2.21, DPOF 1.1, GIF; videoklip: MP4 (H.264); zvuk: AAC
* Rozměr fotografií - 16 Mpix: 4.608 x 3.456, 14 Mpix: 4.608 x 3.072, 12 Mpix (širokoúhlý obraz): 4.608 x 2.592, 10 Mpix: 3.648 x 2.736, 5 Mpix: 2.592 x 1.944, 3 Mpix: 1.984 x 1.488, 2 Mpix (širokoúhlý obraz): 1.920 x 1.080, 1 Mpix: 1.024 x 768

Rozhraní
* Digitální výstupní konektor - USB 2.0
* Zvuk - Mikrofon: monofonní
* Interní reproduktor: - monofonní
* Video výstup - AV: NTSC, PAL (možnost výběru)
* Vstupní napájení DC - 5 V
* Cradle - Ne

Napájení
* Zdroj napájení - Typ Dobíjecí baterie: BP-70A, 3,7 V ,
* Nabíječka: - SAC-48 ,
* Konektor stejnosměrného napájení: - 20kolíkový ,
* Dodávaná baterie se může lišit v závislosti na oblasti prodeje.

Fyzické specifikace
* Rozměry - Rozměry (ŠxVxH) 94,4 x 58 x 17,7 (20) mm
* Hmotnost - 114 g (bez baterie a paměťové karty)
* Provozní teplota - 0 – 40°C
* Provozní vlhkost - 5 - 85%

S/W a PC OS
* Bundle PC S/W - Vestavěný počítačový software
* Kompatibilní OS - Ex) Windows XP SP2/Vista/Windows 7

Systémové požadavky
* Macintosh - Power Mac G3 nebo novější; Mac OS 10,5 nebo vyšší; min. 256 MB paměti RAM; 110 MB volného místa na disku; port USB; jednotka CD-ROM
* Windows - PC s procesorem Intel Core 2 Duo 1,66 GHz / AMD Athlon Dual Core X2 2,2 GHz nebo výkonnějším; min. 512 MB paměti RAM (doporučeno více než 1 GB); Windows XP SP2 / Vista / 7 / 8; 250 MB volného místa na disku (doporučeno více než 1 GB); port USB 2.0; jednotka CD-ROM; grafická karta nVIDIA Geforce 7600GT nebo vyšší/ATI řady X1600 nebo vyšší; kompatibilní monitor s rozlišením 1.024 x 768 pixelů a 16bitovou hloubkou barev (doporučuje se monitor s rozlišením 1.280 x 1024 pixelů a 32bitovou hloubkou barev); rozhraní Microsoft DirectX 9.0c nebo vyšší

Wireless
* Wireless - * Připojení Wi-Fi – MobileLink, vzdálený hledáček, sociální sítě a cloud, e-mail, automatické zálohování, AllShare Play, oznámení o aktualizaci softwaru, AutoShare * AllShare Play: blízké zařízení, webové úložiště * Sociální sítě a cloud - globální: Facebook, YouTube, Picasa, SkyDrive - Čína: Weibo, RenRen, Poco, SkyDrive - Hongkong: Facebook, YouTube, Picasa, Weibo, RenRen, Poco, SkyDrive - Korea: Facebook, YouTube, Picasa, SkyDrive * Oznámení o aktualizaci softwaru: podporováno v režimu Wi-Fi a pouze k oznamování * Facebook, Weibo, e-mail: podpora přidávání komentářů


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.114
Výška (cm): 9.44
Šířka (cm): 5.78
Hloubka (cm): 1.80

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.250
Výška (cm): 12.60
Šířka (cm): 7.40
Hloubka (cm): 6.00
EAN: 8806085412842

Záruční doba: 24 měsíců

16.2Mpix CCD snímač, 5x optický zoom,světelnost objektivu f2,5 - 6,3, LCD 7.5cm, video HD (1280x720), Li-Ion akumulátor

Recenze uživatelů

Nahoru

Buďte první kdo vloží recenzi k tomuto produktu.

Přidat vlastní recenzi

: *

:

1 nejhorší, 5 nejlepší 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *

: *

:


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Z kategorie Mobily, foto, GPS / Digitální fotoaparáty Vám můžeme doporučit produkt Fotoaparát Samsung EC-ST150F, růžový. Přečtěte si podrobné informace o produktu Fotoaparát Samsung EC-ST150F, růžový. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz k produktu Fotoaparát Samsung EC-ST150F, růžový, napište do diskuze na této stránce. Naši pracovníci se Vám budou snažit co nejdříve odpovědět.

Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím