Fotoaparát Samsung EC-WB800F, černý

Výrobce: Samsung, Kategorie: Digitální kompakty, Digitální kompakty Samsung, Kód produktu: 01051678

Je nám líto, ale toto zboží se již neprodává.
Zkuste vybrané alternativní produkty.

Popis a parametry

Nahoru

Hmotnost: 0,42 kg
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Samsung
Typ fotoaparátu : kompakt
Odolné provedení: nemá
Menu v češtině,slovenštině: ANO
Závit na stativ: ANO
Druh snímače: CMOS
Počet bodů celkově (Mpix): 17
Počet bodů efektivně (Mpix): 16.3
Velikost snímače (1/"): 2.3
Max. počet bodů X (pix): 4608
Max. počet bodů Y (pix): 3456
Optický zoom (x): 21
Digitální zoom (x): 5
Min. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu) (mm): 23
Max. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu) (mm): 483
Optický stabilizátor: ANO
Světelnost objektivu (f/): 2,8 - 5,9
Expoziční režimy: A - priorita clony; M - manuální; S - priorita času; scénické režimy
Samospoušť (min. prodleva) (s): 2
Detekce obličeje: ANO
Redukce červených očí: ANO
Pomocné světlo AF: ANO
Vyvážení bílé: automatické; manuální; s výběrem světelného zdroje
Typ hledáčku: bez hledáčku
Velikost LCD (cm): 7.5
Rozlišení LCD (pix): 460000
Polohovatelný displej: ne
Podporované paměťové karty / typ karty: SD Card; SDHC (SD High-Capacity); SDXC (SD Extended-capacity)
Externí blesk: NE
Konektory: USB konektor
Propojení Wi-Fi: ANO
Propojení Bluetooth: NE
Videosekvence: se zvukem
Max. rozlišení videa (pix): Full HD (1920x1080)
Max. frekvence snímkování (sn./s): 30
Typ baterií: Li-Ion akumulátor
Barva: černá

Provedení výrobku: černá barva

Zachyťte vzácné okamžiky se všemi detaily a okamžitě je sdílejte

Fotoaparát Samsung SMART CAMERA WB800F, vybavený širokoúhlým objektivem s ohniskovou vzdáleností 23 mm, 21násobným zoomem, zdokonaleným připojením Wi-Fi a intuitivním hybridním dotykovým uživatelským rozhraním, usnadňuje pořizování a sdílení úžasných fotografií a videa v rozlišení Full HD.

Okamžité sdílení fotografií bez námahy – to je hlavní myšlenka, která stojí za fotoaparátem Samsung SMART CAMERA WB800F, inspirovaným klasickými modely. Rychle odesílejte výjimečné snímky své rodině, přátelům nebo do svého inteligentního telefonu pomocí tlačítka přímého připojení nebo prostřednictvím hybridního dotykového uživatelského rozhraní. Širokoúhlý objektiv s ohniskovou vzdáleností 23 mm a 21násobným zoomem a technologie Nejlepší tvář vám pomohou vytvářet úchvatné fotografie a video v rozlišení Full HD, o které by bylo škoda se nepodělit.

Jediný dotyk otevírá celý svět možností připojení
Připojení Wi-Fi s tlačítkem přímého připojení
Poznejte bezdrátové výhody připojení Wi-Fi fotoaparátu SMART CAMERA a jeho skutečně inteligentní funkce. Vyhrazené tlačítko přímého připojení vám pomůže rychle se připojovat k sítím Wi-Fi, zatímco funkce AutoShare, sdílení v sociálních sítích, cloud, e-mail, AllShare Play a automatické zálohování do počítače vám umožní sdílet vaše vzpomínky s přáteli a rodinou po celém světě. Pomocí dalších funkcí, jako je oznamování aktualizací softwaru, aplikace Samsung SMART CAMERA, funkce MobileLink a vzdálený hledáček, se snadno připojíte ke svému inteligentnímu telefonu nebo tabletu.

Ukládejte fotografie do fotoaparátu a inteligentního telefonu během snímání
Aplikace AutoShare
Odesílejte všechny pořízené snímky prostřednictvím připojení Wi-Fi současně i do svého mobilního telefonu – zálohování a sdílení vašich fotografií ve vysoké kvalitě tak bude mimořádně jednoduché. Funkci AutoShare stačí nastavit jen jednou a fotoaparát ji uloží jako výchozí nastavení. Funkce AutoShare také pomocí inteligentního telefonu přidává k fotografiím značky GPS.

Fotoaparát, inteligentní telefony a tablety – nejjednodušší způsob sdílení
Aplikace MobileLink
Pomocí aplikace Samsung MobileLink nyní můžete vybrat a odeslat fotografii nebo album přímo do libovolného inteligentního telefonu se systémem Android, iPhonu nebo tabletu. Záběry dokonce nemusíte odesílat prostřednictvím textových zpráv ani e-mailu. Pomocí aplikace MobileLink můžete ovládat album ve svém telefonu a provedené změny budou uloženy i do fotoaparátu.

Dálkové ovládání fotoaparátu pomocí inteligentního telefonu
Vzdálený hledáček
Ovládejte fotoaparát pomocí svého inteligentního telefonu používaného jako hledáček. Aplikace Vzdálený hledáček umožňuje zobrazit ukázku záběrů, upravit nastavení fotoaparátu, přibližovat a oddalovat nebo zarámovat scénu – a to vše bezdrátově z vašeho telefonu. Tato funkce je k dispozici u vybraných inteligentních telefonů.

Rychlejší připojení k fotoaparátu – tři aplikace jediným dotykem
Aplikace Samsung SMART CAMERA
Stáhněte si aplikaci Samsung SMART CAMERA, která zahrnuje aplikace Vzdálený hledáček, AutoShare a MobileLink, aniž byste museli tyto aplikace stahovat jednotlivě. Namísto toho, abyste tyto aplikace spouštěli ve svém inteligentním telefonu jednu po druhé, můžete pouhým dotykem prstu otevřít všechny tři najednou.

Bezproblémové sdílení a přehrávání – mezi všemi zařízeními
Funkce AllShare Play
Funkce AllShare Play umožňuje připojení ke všem zařízením s podporou funkce AllShare Play. Můžete bezdrátově vysílat fotografie a videa z fotoaparátu do blízkých zařízení a sdílet je s přáteli a rodinou, nebo je můžete okamžitě načíst do webového úložiště a snadno je spravovat. Vychutnávejte si svobodu sdílení s funkcí AllShare Play!

Už nikdy neztraťte své cenné vzpomínky
Cloud
Díky cloudu už nikdy nebudete mít nedostatek místa na paměťové kartě ani neztratíte své cenné záběry – a to ani na cestách. Snímky můžete bezdrátově ukládat do cloudové služby, jako je služba Microsoft SkyDrive nebo cloudová služba místního poskytovatele, a potom si je můžete kdykoli prohlížet na svém inteligentním telefonu či tabletu nebo je později stáhnout do počítače.

Sdílejte se světem – kdekoli na světě
Sdílení v sociálních sítích a e-mail
Důležité fotografie a videa můžete okamžitě odesílat e-mailem nebo publikovat ve svých oblíbených sociálních sítích. Stačí, když na místě s připojením Wi-Fi vyberete a odešlete požadovaný obsah a potom přidáte značky a komentáře. Sdílejte svůj obsah s odběrateli ve službě Blogger nebo ho publikujte na Facebooku, ve službě Picasa či YouTube a v mnoha dalších sociálních sítích.

Jednou vyfoťte. A uložte navěky.
Automatické zálohování
Bezdrátově přenášejte fotografie a videa do počítače PC nebo Mac. Stačí jen vybrat položku AutoBackup. Všechny vaše fotografie a videa budou bezdrátově přeneseny a bezpečně uloženy do počítače. Nyní můžete soubory z fotoaparátu s klidným srdcem smazat, protože víte, že v počítači jsou uloženy jejich kopie.

Získávejte ve fotoaparátu automatická oznámení o aktualizacích firmwaru
Oznámení o aktualizaci softwaru
Když bude pro fotoaparát Samsung SMART CAMERA k dispozici aktualizace firmwaru a připojíte se k síti Wi-Fi, objeví se na jeho obrazovce okno s oznámením. Připojte fotoaparát k počítači, nainstalujte aktualizaci a začněte ihned používat nejnovější funkce.

Naprostá kontrola, nyní ještě intuitivnější
Hybridní dotyková obrazovka
Představujeme uživatelské rozhraní s dvojnásobným množstvím výhod. Hybridní dotykové uživatelské rozhraní nabízí dvě možnosti: Pomocí pětisměrného tlačítka se můžete intuitivně pohybovat v nabídce prostřednictvím rychlého přesouvání kurzoru nahoru, dolů, doleva a doprava a vybírat položky na obrazovce s úhlopříčkou 3,0" (75 mm) a rozlišením hVGA. Chcete-li zadat text, jako například e-mailovou adresu při sdílení fotografií, stačí zadat znaky na dotykové obrazovce, podobně jako na inteligentním telefonu. Používání ovládacích prvků a sdílení fotografií již nemůže být jednodušší. S přívětivým a přehledným inteligentním panelem fotoaparátu máte nejdůležitější ovládací prvky vždy po ruce.

Pořizujte perfektní širokoúhlé záběry z dálky
23 mm, 21 násobný zoom
Zachyťte celý širý svět. Zachyťte pomocí širokoúhlého objektivu s ohniskovou vzdáleností 23 mm malebnou řadu tudorovských domů nebo zpěněný, kilometr široký vodopád – tento objektiv zvládne jakékoli úchvatné panoráma včetně tak širokých, že je neobsáhnete pouhým okem. K dispozici je vám i 21násobný optický zoom, který vám umožňuje rychle pořizovat úchvatné podrobné záběry z velké dálky, díky čemuž například ostře zachytíte pohybující se postavy na zvonkohře na věži nebo barevné detaily exotického ptactva v přírodním parku.

Zachyťte nádheru při slabém osvětlení
16 megapixelový snímač BSI CMOS a funkce Záběr při nízkém osvětlení
Večírek na pláži při západu slunce, tlumeně osvětlený taneční klub – skvělé fotografické příležitosti nejsou vždy nejlépe osvětlené. Pořizujte správně exponované snímky v situacích s nedostatečným osvětlením pomocí 16 megapixelového snímače BSI (Back Side Illuminated) CMOS, který potřebuje méně světla než běžné snímače. A pomocí funkce Záběr při nízkém osvětlení automaticky vyberte nejlepší nastavení a spojte čtyři sekvenční záběry do jednoho čistého snímku.

Inteligentní fotoaparát s inteligentním designem
Stylový a klasický design
Nenápadně krásný fotoaparát SMART CAMERA přetváří klasický profesionální fotoaparát a přináší ho do digitální éry. Design štíhlého těla zvýrazňuje moderní vlastnosti fotoaparátu prostřednictvím náznaků nadčasové elegance. Dokonce i nenápadné tlačítko přímého připojení zachovává elegantní vzhled. Působivý širokoúhlý objektiv pomáhá přimět fotografované osoby k úsměvu, zatímco vyklápěcí blesk je překvapí a potěší.

Ihned se vraťte k obrazově dokonalému okamžiku
Nejlepší tvář
Nestihli jste ten pravý okamžik? S funkcí Nejlepší tvář se vám to již nestane. Pomocí této funkce se můžete vrátit v čase po pořízení snímku a nahradit tváře obrazem z dokonalého okamžiku. Můžete otevřít oči, vyměnit úsměv nebo najít dokonalý výraz. Díky kombinaci bleskurychlého dávkového snímání a rozpoznávání tváří stačí jen klepnout na tvář, která se dívá nesprávným směrem, a dalším klepnutím ji nahradit výrazem, který byl pořízený několik okamžiků před daným snímkem. Je to skutečně magické.

Nejjednodušší způsob, jak fotografovat jako profesionál
Inteligentní režim
Přestaňte žárlit na profesionály s jejich velkými fotoaparáty a začněte pořizovat skvělé záběry. Pouhým rychlým klepnutím na tlačítko Smart Mode na displeji zobrazíte nabídku různých speciálních režimů. Zachyťte dokonalé světelné stopy na rušné noční křižovatce plné červených koncových světel aut nebo nasnímejte rychle se pohybující scénu pomocí funkce Sportovní záběr. Pomocí funkce Bohaté odstíny vytvářejte mimořádně surrealistické snímky s výraznými barvami, kterými vyjádříte svou kreativní stránku. Stačí jen vybrat požadovaný režim a můžete začít vytvářet dokonalé záběry.

Nahrávání videa v rozlišení Full HD
Nahrávejte videa v rozlišení 1.920 x 1.080 Full HD s kontinuálním automatickým zaostřováním a zachycujte realistické barvy a mimořádně ostré detaily. Formát H.264 umožňuje pořizovat delší záznamy než fotoaparát, který využívá formát MPEG. Připojte videokameru k televizoru HDTV a sledujte své jedinečné záznamy s vysokým rozlišením v pohodlí obývacího pokoje.

Plně manuální režim
Plně manuální režim (A / S / M) vám poskytuje naprostou kreativní kontrolu. Pomocí nastavení priority clony a závěrky můžete experimentovat s rychlostí závěrky a hloubkou ostrosti, například při fotografování rychle se pohybujících objektů v nedostatečných světelných podmínkách. Pomocí fotoaparátů Samsung pořídíte přesně takové fotografie, jaké chcete.

Fotografie v pohybu
Pomocí funkce fotografie v pohybu můžete znehybnit dění kolem pohybujícího se subjektu a vytvořit tak zábavnou scénu. Zachyťte tančící přítelkyni – a všechny kolem ní nechte stát jako sochy. Stačí jednoduše pořídit záběr a potom na displeji vybrat oblast, ve které se má zachovat pohyb. Všechno okolo se zastaví – není to hračka?

Rozhraní HDMI
Jen jeden kabel HDMI – to je vše, co potřebujete k přímému připojení fotoaparátu nebo videokamery k televizoru, počítači nebo přehrávači disků DVD. S fotoaparátem nebo videokamerou je vytváření videí v profesionální kvalitě stejně snadné jako jejich sdílení.

Specifikace

Obrazový snímač
* Typ snímače - Snímač BSI CMOS o velikosti 1/2,3" (cca 7,76 mm)
* Počet efektivních pixelů - Cca 16,3 Mpix
* Celkový počet pixelů - Cca 17,0 Mpix

Objektiv
* Ohnisková vzdálenost - Objektiv Samsung s 21 násobným zoomem, f = 4,1 – 86,1 mm (ekvivalent kinofilmu: 23 – 483 mm)
* F No. - 2,8 (W) – 5,9 (T)
* Optický zoom - 21 násobný optický zoom
* Digitální zoom - Statické snímky: 1,0x – 5,0x
* Režim přehrávání: - 1,0x – 9,4x (podle velikosti obrazu)
* Inteligentní zoom: - 2,0x

Stabilizace obrazu
* Režim - Optická stabilizace obrazu

Displej
* Typ - TFT-LCD (dotykový displej typu C)
* Velikost - 75,0 mm (3,0"), 460.000 bodů

Zaostřování
* Typ - Automatické zaostřování TTL (středové, vícebodové, sledování, detekce tváří, dotykové), manuální zaostřování
* Rozsah - Normální: 80 cm – nekonečno (širokoúhlý objektiv), 350 cm – nekonečno (teleobjektiv); makro: 5 cm – 80 cm (širokoúhlý objektiv), 180 cm – 350 cm (teleobjektiv); automatické makro: 5 cm – nekonečno (širokoúhlý objektiv), 180 cm – nekonečno (teleobjektiv); manuální režim: 5 cm – nekonečno (širokoúhlý objektiv), 180 cm – nekonečno (teleobjektiv)

Rychlost závěrky
* Inteligentní automatický režim: - 1/8 – 1/2.000 s, programový režim: 1 – 1/2.000 s, manuální režim: 16 – 1/2.000 s

Expozice
* Ovládání - Programová automatická expozice, automatická expozice s prioritou clony, automatická expozice s prioritou času, manuální expozice
* Systém měření - Multisegmentové, bodové, středově vyvážené, automatická expozice s detekcí tváří
* Kompenzace - ±2 EV (krok 1/3 EV)
* ISO ekvivalent - Automatická, 100, 200, 400, 800, 1.600, 3.200

Blesk
* Režim - Automatický, automatický s redukcí červených očí, trvale zapnutý, pomalá synchronizace, vypnutý, korekce červených očí
* Rozsah - Širokoúhlý objektiv: 0,3 m – 3,38 m (ISO Auto), teleobjektiv: 0,5 m – 1,51 m (ISO Auto)
* Doba nabíjení - Cca 4 s

Vyvážení bílé
* Režim Automatické vyvážení bílé, denní světlo, zataženo, zářivka H, zářivka L, žárovka, vlastní, K

Statický snímek
* Režim - * Režim (ovladač): 1) Automatický režim 2) Programový režim 3) A / S / M 4) Inteligentní režim 5) Magic Plus 6) Nejlepší tvář 7) Nastavení 8) Wi-Fi
* Automatický režim: portrét, noční portrét, noc, portrét v protisvětle, protisvětlo, krajina, bílá, makro, makro text, stativ, akce, makro barva, přirozená zeleň, modrá obloha, západ slunce, ohňostroj, nízké osvětlení, bodové osvětlení, makro s bodovým osvětlením, portrét s bodovým osvětlením
* Inteligentní režim: krásná tvář, krajina, znehybnění akce, panoráma, vodopád, silueta, západ slunce, ohňostroj, světelná stopa, záběr při nízkém osvětlení, bohaté odstíny, sekvenční snímání, makro
* Režim Magic Plus: můj magický záběr, rozdělený záběr, fotografie v pohybu, fotografický filtr, videofiltr, editor fotografií
* Wi-Fi: MobileLink, vzdálený hledáček, sociální sítě a cloud, e-mail, automatické zálohování, AllShare Play, oznámení o aktualizaci softwaru, AutoShare
* Režim záběrů: jednotlivé snímky, kontinuální snímání (8 sn./s, 3 sn./s), stupňování expozice
* Samospoušť: vypnuto, 2 s, 10 s

Zobrazení fotografií
* Jednotlivé snímky, náhledy, rozšířená prezentace, videoklip, inteligentní album

Date Imprinting
* Datum a čas, datum, vypnuto (možnost výběru)

Videoklip
* Nahrávání - * Inteligentní videozáznam: krajina, modrá obloha, přirozená zeleň, západ slunce * Rozlišení záznamu: 1.920 x 1.080 (30 sn./s), 1.280 x 720 (30 sn./s), 640 x 480 (30 sn./s), 320 x 240 (30 sn./s), 240 web * 18násobný optický zoom (maximální doba záznamu: 20 minut) * Zvuk: zapnutí funkce Sound Alive, vypnutí funkce Sound Alive, ztlumení zvuku * Dvojité snímání (video s rozlišením 1080p při frekvenci 30 sn./s a fotografie s rozlišením 2 Mpix)
* Efekt - * Inteligentní filtr: miniatura, vinětace, skica, rybí oko, klasická, retro, paleta 1, paleta 2, paleta 3, paleta 4
* Editovat - Pozastavení při záznamu a přehrávání, uložení snímku z videa, střih

Úložiště
* Podpora médií - Interní paměť: přibližně 9,5 MB; externí paměť: SDSC (garantováno až do kapacity 2 GB), SDHC (garantováno až do kapacity 32 GB), SDXC (garantováno až do kapacity 64 GB)
* Formát souborů - * Fotografie: JPEG (DCF), EXIF 2.21 * Videoklip: MP4 (video: MPEG4, AVC / H.264, zvuk: AAC)

Rozměr fotografií
16M: 4.608 x 3.456, 14M: 4.608 x 3.072
* 10M: 3.648 x 2.736, 12M: 4.608 × 2.592,
* 5M: 2.592 x 1.944, 3M: 1.984 x 1.488,
* 2MW: 1.920 x 1.080, 1M: 1.024 x 768, 8M: 2.832 x 2.832

Rozhraní
* Digitální výstupní konektor - USB 2.0
* Zvuk - Mikrofon: monofonní; interní reproduktor: monofonní
* Video výstup - AV: NTSC, PAL (možnost výběru)
* Vstupní napájení DC - 5 V

Napájení
* Zdroj napájení - Typ Dobíjecí baterie: SLB-10A, typ konektoru: micro USB (5 kolíkový)

Fyzické specifikace
* Rozměry - Rozměry (ŠxVxH) 110,6 x 65 x 21,5 mm
* Hmotnost - 218,0 g (bez baterie a paměťové karty)
* Provozní teplota - 0 – 40°C
* Provozní vlhkost - 5 ~ 85%

S/W a PC OS
* Bundle PC S/W - i-Launcher
* Kompatibilní OS - Windows XP SP2 / Vista / 7 / 8

Systémové požadavky
* Macintosh - Power Mac G3 nebo novější; Mac OS 10,5 nebo vyšší; min. 256 MB paměti RAM; 110 MB volného místa na disku; port USB; jednotka CD-ROM
* Windows - PC s procesorem Intel Core 2 Duo 1,66 GHz / AMD Athlon Dual Core X2 2,2 GHz nebo výkonnějším; min. 512 MB paměti RAM (doporučeno více než 1 GB); Windows XP SP2 / Vista / 7 / 8; 250 MB volného místa na disku (doporučeno více než 1 GB); port USB 2.0; jednotka CD-ROM; grafická karta nVIDIA Geforce 7600GT nebo vyšší / ATI řady X1600 nebo vyšší; kompatibilní monitor s rozlišením 1.024 x 768 pixelů a 16 bitovou hloubkou barev (doporučuje se monitor s rozlišením 1.280 x 1.024 pixelů a 32 bitovou hloubkou barev); rozhraní Microsoft DirectX 9.0c nebo vyšší

Wireless
* Wireless - * Připojení Wi-Fi – MobileLink, vzdálený hledáček, sociální sítě a cloud, e-mail, automatické zálohování, AllShare Play, oznámení o aktualizaci softwaru, AutoShare * AllShare Play: blízké zařízení, webové úložiště * Sociální sítě a cloud - globální: Facebook, YouTube, Picasa, SkyDrive - Čína: Weibo, RenRen, Poco, SkyDrive - Hongkong: Facebook, YouTube, Picasa, Weibo, RenRen, Poco, SkyDrive - Korea: Facebook, YouTube, Picasa, SkyDrive * Oznámení o aktualizaci softwaru: podporováno v režimu Wi-Fi a pouze k oznamování * Facebook, Weibo, e-mail: podpora přidávání komentářůRozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.218
Výška (cm): 11.06
Šířka (cm): 6.50
Hloubka (cm): 2.15

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.418
Výška (cm): 14.00
Šířka (cm): 8.20
Hloubka (cm): 8.00
EAN: 8806085402171

Záruční doba: 24 měsíců

16.3Mpix CMOS snímač, 21x optický zoom, stabilizace obrazu, světelnost objektivu f2,8 - 5,9, LCD 7.5cm, video Full HD (1920x1080), Wi-Fi, Li-Ion akumulátor

Recenze uživatelů

Nahoru

Buďte první kdo vloží recenzi k tomuto produktu.

Přidat vlastní recenzi

: *

:

1 nejhorší, 5 nejlepší 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *

: *

:


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Z kategorie Mobily, foto, GPS / Digitální fotoaparáty Vám můžeme doporučit produkt Fotoaparát Samsung EC-WB800F, černý. Přečtěte si podrobné informace o produktu Fotoaparát Samsung EC-WB800F, černý. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz k produktu Fotoaparát Samsung EC-WB800F, černý, napište do diskuze na této stránce. Naši pracovníci se Vám budou snažit co nejdříve odpovědět.

Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím