Fotoaparát zrcad. Nikon D7100

Fotoaparát zrcad. Nikon D7100

Doprava
zdarma

Výrobce: Nikon, Kategorie: Digitální zrcadlovky, Digitální zrcadlovky Nikon, Kód produktu: 01030454

Je nám líto, ale toto zboží se již neprodává.
Zkuste vybrané alternativní produkty.

Popis a parametry

Nahoru

Hmotnost: 0,8 kg
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Nikon
Typ fotoaparátu : digitální zrcadlovka (DSLR)
Menu v češtině,slovenštině: ANO
Počet bodů efektivně (Mpix): 24.1
Velikost snímače (DSLR) (mm): 23,5 x 15,6
Druh snímače: CMOS
Formát snímač: APS-C
Max. počet bodů X (pix): 6000
Max. počet bodů Y (pix): 4000
Min. citlivost (ISO): 100
Max. citlivost (ISO): 25600
Systém redukce prachu: ANO
Počet objektivů v setu: žádný
Stabilizátor obrazu: ne; optický
Sekvenční snímání (sn./s): 6
Samospoušť (min. prodleva) (s): 2
Detekce obličeje: ANO
Systém ostření: multibodové AF; středobodové AF; volitelný bod AF
Pomocné světlo AF: ANO
Vyvážení bílé: automatické; manuální; s výběrem světelného zdroje
Kompenzace expozice +/-EV délka kroku: -5 až +5 EV v krocích po 1/3 nebo 1/2 EV
Nejkratší čas expozice (s): 1/8000
Nejdelší čas expozice (s): B (dle stisku spouště)
Zorné pole hledáčku (%): 100
Velikost LCD (cm): 8
Rozlišení LCD (pix): 1229000
Obrazové pole displeje (%): 100
Polohovatelný displej: ne
Podporované paměťové karty / typ karty: SD Card; SDHC (SD High-Capacity); SDXC (SD Extended-capacity)
Formát záznamu foto: JPEG
Konektory: HDMI (mini); USB konektor
Propojení Wi-Fi: NE
Propojení Bluetooth: NE
Podpora přímého tisku: ANO
GPS Modul: NE
Max. rozlišení videa (pix): Full HD (1920x1080)
Max. frekvence snímkování (sn./s): 60
Formát záznamu videa: MOV
Typ baterií: Li-Ion akumulátor

Poskytněte své fotografické vášni adrenalinovou injekci výjimečně výkonným fotoaparátem D7100.

Tento na své rozsáhlé vybavení a odolné tělo překvapivě lehký a kompaktní fotoaparát nabízí vynikající výkonnost ve formátu DX, která posune vaši fotografii na novou úroveň. Vzhledem k tomu, že přístroj D7100 neobsahuje antialiasingový filtr (OLPF), využívá maximálně možností obrazového snímače CMOS formátu DX s 24,1 milionů pixelů a zachycuje s vysokou ostrostí i ty nejjemnější struktury. Systém automatického zaostřování s 51 zaostřovacími poli nabízí vysokou rychlost a extrémní přesnost na profesionální úrovni. Fotoaparát je odolný proti prachu a klimatickým vlivům, je vybavený horním a zadním krytem z hořčíkové slitiny, nabízí sériové snímání s frekvencí 6 obr./s, inovativní funkci výřezu 1,3× z formátu DX a vysokou citlivost s nastavením v rozmezí ISO 100–6400 pro vynikající výsledky za špatného osvětlení nebo při fotografování rychlých akcí.

Přístroj D7100 umožňuje fotografovat s využitím hledáčku nebo živého náhledu, aplikovat v reálném čase speciální efekty pro statické snímky i Full HD videosekvence a bezdrátově odesílat snímky* na chytrá zařízení pro jejich sdílení na sociálních médiích – poskytuje tak fotografům výjimečnou úroveň kontroly a možnost pracovat za libovolných podmínek na libovolném místě.

Hlavní rysy

Obrazový snímač CMOS formátu DX s 24,1 milionů pixelů bez antialiasingového filtru: poskytuje extrémně ostrý obraz s nejjemnějšími detaily.

Systém zpracování obrazu EXPEED 3: nabízí rychlý provoz, věrnou reprodukci živých barev a zlepšenou redukci šumu.

Citlivost ISO 100–6400 s možností dalšího zvýšení na ISO 25 600: zaručuje výjimečnou výkonnost za nízké hladiny osvětlení.

Automatické zaostřování profesionální úrovně: využívá 51 zaostřovacích polí včetně 15 snímačů křížového typu pro rychlé a přesné automatické zaostření.

Sériové snímání s frekvencí 6 obr./s: umožňuje zachycení i těch nejrychlejších akcí.

Výřez 1,3× z plochy obrazového snímače pro rozšíření možností formátu DX: nabízí účinek použití delších ohniskových vzdáleností, umožňuje pracovat se snímací frekvencí až 7 obr./s a zaručuje automatické zaostřování ve větší ploše obrazového pole.

2016pixelový RGB snímač měření expozice se systémem detekce motivu: provádí vysoce přesná měření pro získání optimální expozice (AE), automatického zaostření (AF) a automatického vyvážení bílé barvy (AWB).

Full HD videosekvence D-Movie: 1920×1080 při frekvenci 24p/25p/30p až 50i/60i pro plynulý záznam videosekvencí.

Výkonný hledáček: zobrazuje cca 100 % obrazového pole a nabízí zvětšení 0,94×.

Monitor LCD s vysokým rozlišením: 8cm/3,2“ monitor s cca 1 229 000 pixely a širokým pozorovacím úhlem.

Praktické přenosné provedení: výkonné vybavení v těle kompaktních rozměrů s hmotností pouhých 675 g.

Odolné tělo s kryty z hořčíkové slitiny: utěsněné proti prachu a klimatickým vlivům.

Dva sloty pro paměťové karty SD: umožňují postupný záznam snímků, zálohování nebo oddělený záznam snímků RAW a JPEG.

Snadno dostupné praktické funkce: zlepšené tlačítko „i“ a možnost bodového vyvážení bílé barvy pro rychlé a přesné nastavení vyvážení bílé barvy v režimu živého náhledu.

Funkce Active D-Lighting (ADL): zachovává detaily ve světlech a stínech pro optimálně vyvážené snímky.

Vysoký dynamický rozsah (HDR): kombinuje dvě expozice na jediném snímku pro získání snímků kontrastních motivů s vysokou úrovní detailů.

Režim speciálních efektů: umožňuje vybírat a aplikovat efekty na statické snímky a videosekvence v režimu živého náhledu.

Bezdrátová propojitelnost*: podpora bezdrátového mobilního adaptéru WU-1a.

Objektivy NIKKOR: s vysoce oceňovanými objektivy NIKKOR plně využijete výhod obrazového snímače fotoaparátu s 24,1 milionů pixelů a režimem výřezu 1,3× při tvorbě výjimečných snímků a oceníte snadnou přenosnost objektivů formátu DX.

Dálkové ovládání: pomocí bezdrátového vysílače/přijímače WR-R10 a bezdrátového vysílače WR-T10 můžete bezdrátově ovládat spuštění závěrky, resp. můžete v kombinaci s dálkovým ovládáním WR-1 plně ovládat nastavení fotoaparátu.

* Kompatibilní s chytrými zařízeními s operačními systémy iOS™ a Android™. Tato funkce vyžaduje použití speciální aplikace Wireless Mobile Adapter Utility, která je k dispozici zdarma ke stažení na webových stránkách Google Play™ a Apple App Store™. Android, Google, Google Play, YouTube a další názvy jsou ochranné známky společnosti Google Inc.


Specifikace

* Typ - Digitální jednooká zrcadlovka
* Upevňovací bajonet - Bajonet Nikon F (s AF propojením a AF kontakty)
* Efektivní obrazový úhel - Formát Nikon DX; ekvivalent objektivu s cca 1,5× delší ohniskovou vzdáleností na kinofilmovém fotoaparátu nebo digitálním fotoaparátu formátu FX
* Počet efektivních pixelů - 24,1 milionů
* Obrazový snímač - Snímač CMOS o rozměrech 23,5 x 15,6 mm
* Celkový počet pixelů - 24,71 milionů
* Systém redukce prachu - Čištění obrazového snímače, referenční data pro funkci Odstranění prachu ze snímku (vyžaduje volitelný software Capture NX 2)
* Ukládání dat – velikost obrazu (v pixelech) - Obrazové pole formátu DX (24 × 16): 6000 × 4000 (L), 4494 × 3000 (M), 2992 × 2000 (S); obrazové pole formátu 1,3× (18 × 12): 4800 × 3200 (L), 3600 × 2400 (M), 2400 × 1600 (S); snímky s obrazovým polem formátu DX (24 × 16) pořízené v režimu živého náhledu: 6000 × 3368 (L), 4494 × 2528 (M), 2992 × 1860 (S); snímky s obrazovým polem 1,3× (18 × 12) pořízené v režimu živého náhledu pro videosekvence: 4800 × 2696 (L), 3600 × 2024 (M), 2400 × 1344 (S);
* Formát souborů - NEF (RAW): 12 nebo 14 bitů, bezeztrátově komprimované nebo komprimované; JPEG: standardní algoritmus JPEG s volitelnou kompresí Jemný (cca 1 : 4), Normální (cca 1 : 8) a Základní (cca 1 : 16) a možností preference jednotné velikosti souboru (Priorita velikosti) nebo optimální kvality (Optimální kvalita); NEF (RAW) + JPEG: záznam snímku současně ve formátech NEF (RAW) a JPEG
* Systém Picture Control - Vestavěné základní předvolby Standardní, Neutrální, Živé, Monochromatické, Portrét a Krajina s možností modifikace parametrů u vybraných předvoleb; možnost uložení uživatelských předvoleb Picture Control
* Paměťová média - Paměťové karty SD (Secure Digital), paměťové karty SDHC a SDXC s podporou UHS-I
* Dva sloty pro paměťovou kartu - Slot 2 lze použít jako záložní nebo doplňkový slot, resp. lze oba sloty použít k oddělenému ukládání snímků ve formátech NEF+JPEG; snímky lze kopírovat mezi paměťovými kartami v obou slotech.
* Systém souborů - DCF (Design Rule for Camera File System) 2.0, DPOF (Digital Print Order Format), Exif (Exchangeable Image File Format for Digital Still Cameras) 2.3, PictBridge
* Hledáček - Pevně vestavěný pentagonální hranol
* Zorné pole - Cca 100 % obrazu vertikálně a 100 % obrazu horizontálně
* Zvětšení - Cca 0,94× (objektiv 50 mm f/1,4 zaostřený na nekonečno; -1 m-1)
* Předsunutí výstupní pupily okuláru - 19,5 mm (-1 m-1; od vrcholu oční čočky okuláru hledáčku)
* Dioptrická korekce -2 až +1 m-1
* Zaostřovací matnice - Čirá matnice typu B BriteView Clear Matte Mark II s indikací zaostřovacích polí a možností zobrazení pomocné mřížky
* Zrcadlo - Automaticky vratné
* Kontrola hloubky ostrosti - Stisknutím tlačítka kontroly hloubky ostrosti se objektiv zacloní na hodnotu clony předvolenou uživatelem (režimy A a M) nebo nastavenou fotoaparátem (ostatní režimy)
* Clona objektivu- Elektronicky řízená automatická irisová clona
* Kompatibilní objektivy - Kompatibilní s objektivy AF NIKKOR včetně typů G a D (na objektivy typu PC se vztahují určitá omezení) a objektivy DX, AI-P NIKKOR a objektivy bez CPU vybavenými systémem AI (pouze expoziční režimy A a M). Objektivy IX NIKKOR, objektivy pro F3AF a objektivy bez systému AI nelze použít. V kombinaci s objektivy se světelností f/5,6 a vyšší lze použít elektronický dálkoměr (při použití středního zaostřovacího pole lze použít elektronický dálkoměr již od světelnosti f/8).
* Závěrka - Elektronicky řízená štěrbinová závěrka s vertikálním chodem
* Časy závěrky - 1/8000–30 s v krocích po 1/3 nebo 1/2 EV, Bulb (B), Time (T), X250
* Synchronizační čas pro práci s bleskem - X=1/250 s; možnost synchronizace při časech závěrky 1/320 s a delších (při použití časů závěrky v rozmezí 1/320 s až 1/250 s klesá dosah blesku)
* Snímací režimy - Jednotlivé snímky (S), pomalé sériové snímání (CL), rychlé sériové snímání (CH), tichá expozice (Q), samospoušť, předsklopení zrcadla (MUP); podpora intervalového snímání
* Přibližná snímací frekvence - Snímky JPEG a 12bitové snímky NEF (RAW) zaznamenané při použití formátu DX (24 × 16) v položce Obrazové pole CL: 1–6 obr./s, CH: 6 obr./s Snímky JPEG a 12bitové snímky NEF (RAW) zaznamenané při použití formátu 1,3× (18 × 12) v položce Obrazové pole CL: 1–6 obr./s, CH: 7 obr./s 14bitové snímky NEF (RAW) zaznamenané při použití formátu DX (24 × 16) v položce Obrazové pole CL: 1–5 obr./s, CH: 5 obr./s 14bitové snímky NEF (RAW) zaznamenané při použití formátu 1,3× (18 × 12) v položce Obrazové pole CL: 1–6 obr./s, CH: 6 obr./s
* Samospoušť - 2 s, 5 s, 10 s, 20 s; 1–9 expozic v intervalech 0,5, 1, 2 nebo 3 s
* Režimy dálkového ovládání (ML-L3) - Dálkové ovládání se zpožděním, dálkové ovládání s rychlou reakcí, dálkové předsklopení zrcadla
* Expozice – metody měření - TTL měření expozice pomocí 2016pixelového RGB snímače
* Expozice – metody měření - Matrix: 3D Color Matrix II (objektivy typu G a D); Color Matrix II (ostatní objektivy s vestavěným CPU); Color Matrix (objektivy bez CPU po zadání dat objektivu uživatelem) Integrální měření se zdůrazněným středem: 75 % citlivosti měření je soustředěno do kruhové plošky o průměru 8 mm uprostřed obrazu. Průměr kruhové plošky lze volitelně změnit na 6, 10 nebo 13 mm; možnost integrálního měření celého obrazového pole (při použití objektivů bez CPU je velikost centrální kruhové plošky fixována na hodnotě 8 mm) Bodové měření: měří kruhovou plošku o průměru 3,5 mm (cca 2,5 % obrazového pole) v místě vybraného zaostřovacího pole (při použití objektivu bez CPU – uprostřed obrazového pole)
* Expozice – rozsah měření (ISO 100, objektiv f/1,4, 20 °C) - Matrix a integrální měření se zdůrazněným středem: 0–20 EV, Bodové měření: 2–20 EV
* Propojení expozimetru - Kombinované CPU a AI
* Expozice – expoziční režimy - Plně automatické režimy (auto, auto [vypnutý blesk]); programová automatika s flexibilním programem (P); clonová automatika (S); časová automatika (A); manuální expoziční režim (M); motivové programy (portrét; krajina; děti; sporty; makro; noční portrét; noční krajina; párty/interiér; pláž/sníh; západ slunce; úsvit/soumrak; portrét zvířat; světlo svíčky; kvetoucí příroda; podzimní barvy; jídlo); speciální efekty (noční vidění; barevná skica; efekt miniatury; selektivní barva; silueta; high-key a low-key); U1 (uživatelské nastavení 1), U2 (uživatelské nastavení 2)
* Korekce expozice - K dispozici v rozmezí -5 až +5 EV v krocích po 1/3 EV nebo 1/2 EV v expozičních režimech P, S, A a M
* Expoziční bracketing - 2–5 snímků v krocích po 1/3, 1/2, 2/3, 1, 2 nebo 3 EV
* Zábleskový bracketing - 2–5 snímků v krocích po 1/3, 1/2, 2/3, 1, 2 nebo 3 EV
* Bracketing vyvážení bílé barvy - 2–5 snímků v krocích po 1, 2 nebo 3
* Bracketing ADL - 2 snímky exponované s využitím předvoleného nastavení funkce ADL pro jeden snímek, nebo 3 snímky s využitím předvolených hodnot pro všechny snímky
* Expoziční paměť - Naměřené hodnoty jasu lze uložit do paměti stisknutím tlačítka AE-L/AF-L
* Citlivost ISO (doporučený expoziční index) - ISO 100–6400 v krocích po 1/3 nebo 1/2 EV. Možnost dalšího nastavení o cca 0,3, 0,5, 0,7, 1 nebo 2 EV (ekvivalent ISO 25 600) nad hodnotu ISO 6400; automatická regulace citlivosti ISO
* Funkce Active D-Lighting - Automaticky, Velmi vysoký, Vysoký, Normální, Nízký a Vypnuto
* Zaostřování – automatické zaostřování - Pokročilý AF modul Nikon Multi-CAM 3500DX s TTL fázovou detekcí, možností jemného doladění zaostření, 51 zaostřovacími poli (včetně 15 snímačů křížového typu; střední zaostřovací pole je k dispozici u světelností nižších než f/5,6 a vyšších než f/8, resp. při světelnosti f/8) a pomocným světlem AF (pracovní rozsah pomocného světla je cca 0,5–3 m)
* Zaostřování – pracovní rozsah -2 až +19 EV (ISO 100, 20 °C)
* Zaostřování – zaostřovací režimy - Automatické zaostřování (AF): Jednorázové zaostření (AF-S); kontinuální zaostřování (AF-C); automatická volba režimu AF-S/AF-C (AF-A); automatická aktivace prediktivního zaostřování v závislosti na stavu fotografovaného objektu Manuální zaostřování (M): lze použít elektronický dálkoměr
* Zaostřovací pole - Lze volit z 51 nebo 11 zaostřovacích polí
* Režimy činnosti zaostřovacích polí - Jednotlivá zaostřovací pole, dynamická volba zaostřovacích polí (9-, 21- nebo 51 polí), 3D sledování objektu, automatická volba zaostřovacích polí
* Blokování zaostření - Zaostřenou vzdálenost lze zablokovat namáčknutím tlačítka spouště do poloviny (jednorázové zaostření) nebo stisknutím tlačítka AE-L/AF-L
* Blesk – vestavěný blesk - Programy auto, portrét, děti, makro, noční portrét, párty/interiér, portrét zvířat, barevná skica: automatická aktivace blesku s automatickým vyklopením do pracovní polohy Expoziční režimy P, S, A, M, jídlo: manuální vyklopení do pracovní polohy pomocí tlačítka
* Blesk – směrné číslo - Cca 12; 12 v manuálním zábleskovém režimu (m, ISO 100, 20 °C)
* Řízení záblesku - TTL: i-TTL řízení záblesku s využitím 2016pixelového RGB snímače v kombinaci s vestavěným bleskem a blesky SB-910, SB-900, SB-800, SB-700, SB-600 a SB-400; i-TTL vyvažovaný vyjasňovací záblesk pro digitální jednooké zrcadlovky v kombinaci s měřením Matrix a integrálním měřením se zdůrazněným středem; standardní i-TTL záblesk pro digitální jednooké zrcadlovky v kombinaci s bodovým měřením
* Zábleskové režimy - Automatická aktivace blesku, automatická aktivace blesku s redukcí efektu červených očí, automatická aktivace blesku včetně synchronizace s dlouhými časy, automatická aktivace blesku včetně synchronizace s dlouhými časy a redukce efektu červených očí, doplňkový záblesk, redukce efektu červených očí, synchronizace blesku s dlouhými časy, synchronizace blesku s dlouhými časy včetně redukce efektu červených očí, synchronizace blesku na druhou lamelu včetně synchronizace s dlouhými časy, synchronizace na druhou lamelu, vypnuto; podpora automatické vysoce rychlé FP synchronizace blesku
* Korekce zábleskové expozice - -3 až +1 EV v krocích po 1/3 nebo 1/2 EV
* Indikace připravenosti k záblesku - Svítí po plném nabití vestavěného blesku a volitelných blesků; bliká po vyzáření záblesku na plný výkon
* Blesk – sáňky pro upevnění příslušenství - Standardní sáňky ISO 518 se středovým kontaktem, datovými kontakty a aretací
* Systém kreativního osvětlení Nikon (CLS) - Podpora pokrokového bezdrátového osvětlení v kombinaci s: bleskem SB-910, SB-900, SB-800 nebo SB-700 jako hlavním bleskem Master a blesky SB-600 nebo SB-R200 jako blesky Remote, resp. s řídicí jednotkou SU-800 jako hlavním bleskem ve funkci řídicí jednotky – vestavěný blesk lze použít rovněž v režimu řídicí jednotky. Podpora automatické vysoce rychlé FP synchronizace blesku a modelovacího osvětlení se všemi blesky systému CLS kromě blesku SB-400; podpora přenosu hodnoty barevné teploty záblesku a podpora blokování zábleskové expozice se všemi blesky systému CLS
* Blesk – synchronizační konektor - Adaptér AS-15 se standardním synchronizačním konektorem PC pro připojení blesků kabelem (volitelné příslušenství)
* Vyvážení bílé barvy - Automaticky (2 typy), žárovkové světlo, zářivkové světlo (7 typů), přímé sluneční světlo, blesk, zataženo, stín, manuální nastavení (možnost uložení až 6 hodnot, možnost bodového měření vyvážení bílé barvy v režimu živého náhledu), výběr barevné teploty (2500 K až 10 000 K), vše s možností jemného vyvážení
* Živý náhled – režimy - Živý náhled pro statické snímky, živý náhled pro videosekvence
* Živý náhled – zaostřovací režimy - Automatické zaostřování (AF): Jednorázové zaostření (AF-S); nepřetržité zaostřování (AF-F) Manuální zaostřování (M)
* Živý náhled – režimy činnosti zaostřovacích polí - Zaostřování s detekcí tváří, Velkoplošná zaostřovací pole, Standardní zaostřovací pole, Sledování objektu
* Živý náhled – automatické zaostřování - Automatické zaostřování s detekcí kontrastu v libovolném místě obrazového pole (při použití režimu Zaostřování s detekcí tváří nebo Sledování objektu volí fotoaparát místo zaostření automaticky)
* Videosekvence – měření expozice - TTL měření expozice pomocí obrazového snímače
* Videosekvence – metody měření expozice - Matrix
* Videosekvence – velikost obrazu (v pixelech) a snímací frekvence - 1920 × 1080; 60i (59,94 obr./s)/50i (50 obr./s) * 1920 × 1080; 30 p (progresivní), 25p, 24p 1280 × 720; 60p, 50p Přesné snímací frekvence režimů 60p, 50p, 30p, 25p a 24p jsou 59,94, 50, 29,97, 25 a 23,976 obr./s; volitelné možnosti podporují standardní a vysokou kvalitu obrazu * K dispozici pouze při použití možnosti 1,3× (18 × 12) v položce Obrazové pole. Výstup z obrazového snímače je cca 60 nebo 50 obr./s.
* Formát souborů videosekvencí - MOV
* Komprese videa - Pokročilé kódování videa H.264/MPEG-4
* Formát záznamu zvuku - Lineární PCM
* Zařízení pro záznam zvuku - Vestavěný nebo externí stereofonní mikrofon; regulace citlivosti
* Monitor - 8cm/3,2“ monitor TFT s cca 1 229 000 pixely (VGA; 640 × 4 × 480 = 1 228 800 pixelů), pozorovacím úhlem cca 170°, zobrazením cca 100 % obrazového pole a regulací jasu
* Přehrávání - Jednotlivé snímky a náhledy (4, 9 nebo 72 snímků; přehrávání podle kalendáře), zvětšení výřezu snímku, přehrávání videosekvencí, prezentace snímků a videosekvencí, zobrazení histogramů, indikace nejvyšších jasů, zobrazení informací o snímku, zobrazení dat GPS a automatické otáčení snímků
* Rozhraní – USB - Hi-Speed USB
* Výstup HDMI - Minikonektor HDMI (Typ C)
* Konektor pro připojení příslušenství - Bezdrátové dálkové ovládání: bezdrátová dálková ovládání WR-1 a WR-R10 (dostupná samostatně) Kabelová spoušť: MC-DC2 (dostupná samostatně) Zařízení GPS: jednotka GP-1 (dostupná samostatně)
* Zvukový vstup - Stereofonní konektor mini jack (průměr 3,5 mm; podpora napájení)
* Zvukový výstup - Stereofonní konektor mini jack (3,5 mm)
* Podporované jazyky - Arabština, bengálština, čínština (zjednodušená a tradiční), čeština, dánština, holandština, angličtina, finština, francouzština, němčina, řečtina, hindština, maďarština, indonéština, italština, japonština, korejština, norština, perština, polština, portugalština (evropská a brazilská), rumunština, ruština, španělština, švédština, tamilština, thajština, turečtina, ukrajinština, vietnamština
* Zdroj energie – baterie - Jedna dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL15
* Battery Pack - Volitelný multifunkční Battery Pack MB-D15 napájený jednou dobíjecí lithium-iontovou baterií Nikon EN-EL15, resp. šesti alkalickými, nikl-metal hydridovými nebo lithiovými tužkovými bateriemi AA
* Síťový zdroj - Síťový zdroj EH-5b; vyžaduje konektor pro připojení síťového zdroje EP-5B (dostupný samostatně)
* Stativový závit - 1/4“ (ISO 1222)
* Rozměry (Š × V × H) - Cca 135,5 × 106,5 × 76 mm
* Hmotnost - Cca 765 g včetně baterie a paměťové karty, ale bez krytky těla; cca 675 g (pouze tělo fotoaparátu)
* Provozní podmínky – teplota - 0°C–40°C
* Provozní podmínky – vlhkost - 85 % nebo méně (bez kondenzace)
* Dodávané příslušenství - Dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL15 (s krytkou kontaktů), nabíječka baterií MH-25, krytka okuláru hledáčku DK-5, popruh AN-DC1, kabel USB UC-E6, krytka sáněk pro upevnění příslušenství BS-1, gumová očnice DK-23, krytka těla BF-1B, disk CD-ROM se softwarem ViewNX 2, návod k obsluze

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.675
Výška (cm): 10.65
Šířka (cm): 13.55
Hloubka (cm): 7.60

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.800
Výška (cm): 16.00
Šířka (cm): 16.00
Hloubka (cm): 8.00
EAN: 018208929740

Záruční doba: 24 měsíců

Digitální fotoaparát 24.1Mpix APS-C CMOS snímač, citlivost (ISO) 100 - 25600, nejkratší expoziční čas (s): 1/8000

Recenze uživatelů

Nahoru

Buďte první kdo vloží recenzi k tomuto produktu.

Přidat vlastní recenzi

: *

:

1 nejhorší, 5 nejlepší 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *

: *

:


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Z kategorie Mobily, foto, GPS / Digitální fotoaparáty Vám můžeme doporučit produkt Fotoaparát zrcad. Nikon D7100. Přečtěte si podrobné informace o produktu Fotoaparát zrcad. Nikon D7100. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz k produktu Fotoaparát zrcad. Nikon D7100, napište do diskuze na této stránce. Naši pracovníci se Vám budou snažit co nejdříve odpovědět.

Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím