Společnost ELEKTRO SPÁČIL, obchodní síť zabývající se prodejem elektrospotřebičů, vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

Prodavač/prodavačka:     Újezd u Brna

Náplň práce
- aktivní prodej zboží a služeb
- zodpovědnost za svěřený úsek na prodejně
- péče o zákazníky na prodejně, např. při řešení reklamací

Požadujeme
- příjemné vystupování a komunikativnost
- chuť pracovat a učit se novým věcem
- zodpovědnost a spolehlivost
- znalost práce na PC
- trestní bezúhonnost

Nabízíme
- zaškolení a propracovaný systém školení
- možnost osobního a profesního růstu
- zázemí stabilní české společnosti
- možnost nástupu ihned
- plat až 25 000 Kč (základní mzda 10 000 Kč +provize z prodeje)

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici zasílejte životopisy vč. průvodního dopisu a uveďte prosím níže uvedený text ve Vašem průvodním dopise:
„Souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji společnosti Josef  Spáčil“ELEKTRO“ v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.“
Pokud se Vám neozveme do 10 dnů po odeslání žádosti, dali jsme přednost vhodnějšímu uchazeči.

Elektro Spáčil
Nádražní 173
664 53  Újezd u Brna
kontaktní osoba: Petra Spáčilová

Poslat na e-mail

Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Souhlasím