Limitovaná edice sporáků Mora 190 let. – se zárukou na 5 let zdarma.

Tradiční česká značka kuchyňských spotřebičů MORA společně se svými zákazníky slaví tento rok 190. výročí založení. K tomuto významnému výročí založení firmy, uvádí značka MORA na trh speciální limitovanou edici sporáků. Součástí této speciální edice je sklokeramický sporák CS 607MWL a kombinovaný sporák KS 759MWL.

Oba sporáky mají originální výroční logo MORA 190 let a jsou nadstandardně vybaveny. Sporáky mají multifunkční troubu, komfortní tlumené zavírání dvířek trouby, originální plechy s výročním logem MORA 190 let, teleskopický výsuv a plnou záruku 5 let na celý výrobek. Navíc s každým sporákem získá zákazník jako DÁREK silikonovou magnetickou podložku s originálním výročním logem MORA 190 let.

MORA MORAVIA je firma s bohatou tradicí a může tak stavět na zkušenostech odborníků předávaných z generace na generaci. Výrobky jsou u zákazníků známy a vyhledávány především díky své spolehlivosti a kvalitě provedení.

Láska ke značce MORA se v některých rodinách doslova dědí. 190 let od založení firmy je důkazem toho, že si značka našla spousty příznivců a toho je také důkazem limitovaná edice sporáků MORA, která je symbolem české kvality a umu českých lidí. Registraci pro získání 5-ti leté záruky můžete provést na http://www.mora.cz/limitovana-edice-sporaku/


Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím