Monitor BenQ XL2411Z Flicker Free 24"",3D, LED, TN, 1ms, 12000000:1, 350cd/m2, 1920 x 1080,

Kategorie: Monitory Kód produktu: 01061136

Je nám líto, ale toto zboží se již neprodává.
Zkuste vybrané alternativní produkty.

Popis a parametry

Nahoru

Hmotnost: 5,1 kg
Záruka: 24 měsíců
Úhlopříčka v palcích: 24 "
Technologie podsvícení: LED
Technologie panelu: TN
3D: ANO
Dotykový displej: ne
Úhlopříčka displeje (palce) ("): 24
Rozlišení displeje (bodů): 1920 x 1080
Doba odezvy (ms): 1
Jas (cd/m2): 350
Kontrast (:1): 12000000
Barevná hloubka (mil): 16.7
Rozteč bodu (mm): 0.276
Pozorovací úhel horizontální (°): 170
Pozorovací úhel vertikální (°): 160
Formát obrazovky: 16:9
Prohnutý monitor: Ne
TV tuner: NE
Herní monitor: Ano
Typ TV tuneru: -
Dálkové ovládání v balení: NE
Integrovaná webkamera: NE
Integrované reproduktory: NE
Integrovaný mikrofon: NE
Pivot (otáčení panelu): ANO
VESA standard uchycení (mm): 100x100
VGA vstup : ANO
DVI vstup: ANO
HDMI : ANO
DisplayPort: NE
USB : NE
Scart: NE
S-Video výstup: NE
Spotřeba energie (W): 36

Provedení výrobku: černá barva

Monitor pro šampióny
Dokonale plynulý obraz 24" herního monitoru XL2411Z vám umožní na vlastní kůži pocítit opravdové vzrušení a radost z akční hry. Monitor BenQ vybavený nejnovějšími technologiemi Motion Blur Reduction, Low Blue Light, Gaming-comfort Flicker-free, Gaming Refresh rate Optimization Management a funkcí Display Pilot nabízí neuvěřitelný obraz, rychlost a agilitu a současně přináší při sledování pocit maximálního pohodlí, abyste si mohli naplno vychutnat jakoukoli hru! Buďte připraveni na vítězství!

Řada BenQ XL, navržená pro totální vítězství, vám umožní převzít kontrolu nad svým osudem. Díky přesnosti a rychlosti, kterou lze od vysoce výkonného herního monitoru očekávat, můžete mít nyní dobré vyhlídky na vítězství nad vašimi protivníky ve všech hrách, které hrajete.

Technologie Motion Blur Reduction pro zvýšenou přesnost během her
Nová technologie BenQ Motion Blur Reduction dále zlepšuje zážitky z extrémně plynulého hraní bez rozmazávání, zejména u FPS her nabitých akcemi, kde rozhoduje každá milisekunda. Díky technologii Motion Blur Reduction již hráči nemusí trpět ztrátou času, herního pohodlí nebo špatnou kvalitou obrazu vlivem rozmazávání pohybu a časového zpoždění. Namísto toho mají vše potřebné, aby díky delšímu času reakce získali na svou stranu výhodu pro dosažení maximálně dokonalého vítězství.

Technologie Low Blue Light jako preventivní opatření pro ochranu zraku
Dívejte se dlouhé hodiny na jasný a příjemný obraz nebo soutěžte s prvotřídními podmínkami zobrazení, které přináší nová technologie BenQ Low Blue Light. Světlo modrého spektra, které je vytvářeno běžnými obrazovkami počítačů, je kritickou příčinou poškození zraku, únavy očí, bolestí hlavy a poruch spánku. Nyní je zrak hráčů lépe chráněn díky nabídce různých nastavitelných nízkých úrovní modrého světla. Nejsou tedy již potřeba brýle žlutého odstínu pro zvýšenou ochranu zraku a hraní her může být jasné, pohodlné a bezproblémové!

BenQ X pro profesionální hráče CS
Ve společnosti BenQ pevně věříme, že hraní her spočívá v detailech, a proto se snažíme posouvat hranice našeho výzkumu a vývoje tak, abychom mohli nabídnout bezkonkurenční úroveň ovládání, přesnosti a zábavy všem profesionálním hráčům a herním nadšencům. Díky naší spolupráci s nejlepšími profesionálními hráči Counter-Strike bylo možno vytvořit nejvýkonnější funkce, kterými se může pochlubit řada XL, včetně režimu Display Mode a funkce Smart Scaling.

Technologie Gaming Refresh rate Optimization Management
Jakožto přední světová značka v oblasti herních monitorů přináší společnost BenQ více, než jen pouhou funkci obnovovací frekvence pro různá rozlišení - pomocí technologie GROM se dosahuje více úrovní optimálních obnovovacích frekvencí (100/120/144 Hz), což přináší uživatelům bezkonkurenční herní výkon. S technologií GROM založenou na poznatcích hráčů a spolupracující s funkcemi Display Mode a Smart Scaling nabízí společnost BenQ komplexní řešení pro obnovovací frekvenci, které je určeno pro herní nadšence.

Technologie Gaming-comfort Flicker-free
Monitor XL2411Z vyvinutý ve spolupráci s profesionálními hráči byl vylepšen tak, aby eliminoval blikání obrazu při všech úrovních jasu. To přináší efektivní snížení únavy zraku a zvýšení herního výkonu prostřednictvím extrémně pohodlného zobrazení i těm nejzapálenějším hráčům, kteří tráví hraním her dlouhé hodiny. Herní monitor BenQ vybavený technologií pro potlačení blikání obrazu Gaming-comfort Flicker-free představuje účinnou zbraň na vaše nejsilnější soupeře.

Software Display Pilot pro OSD navigaci
Nový software Display Pilot poskytuje uživatelům platformu pro provádění OSD nastavení a komfort přímého přístupu ke stránce zavaděče herního režimu Game Mode Loader pro okamžité stažení a instalaci předvoleb nastavení displeje jejich oblíbené hry nebo obrazovky profesionálního hráče.

Přizpůsobte své individuální preference zobrazení
Funkce Display Mode a Smart Scaling umožňují změnit obraz v monitoru podle vašich představ a simulovat jakýkoli herní zážitek. Pomocí režimu Display Mode se můžete okamžitě přepnout mezi různými velikostmi obrazovky, od 17" (4:3), 19" (4:3), 19"W (16:10), 21,5"W (16:9), 22"W (16:10), 23"W (16:9) až po 24"W (16:9). Nebo využijte výhod funkce Smart Scaling a vychutnejte si flexibilitu neomezené změny velikosti obrazu podle vašich preferencí.

Funkce Black eQualizer pro naprostou viditelnost
Špatná viditelnost v tmavých scénách může stát i ty nejlepší hráče úspěch ve hře. Technologie zpracování barev Black eQualizer je navržena tak, aby nabízela bezprecedentní úroveň ovladatelnosti a viditelnosti. Tmavé scény jsou zesvětleny, aniž by došlo k přeexponování světlých oblastí, pro zobrazení životně důležitých detailů, umožňujících hráčům snadno spatřit své nepřátele v rozhodujícím boji a rychle reagovat v jakékoli situaci.

Hrajte jako profesionál díky exkluzivnímu režimu FPS
Najděte svou tajnou vítěznou strategii. Režim FPS byl vyvinut ve spolupráci s hráčskými legendami tak, abyste mohli využívat hluboké znalosti profesionálních hráčů a viděli hru očima herních legend. Tato předvolba fungující ihned po vybalení monitoru automaticky upravuje kalibrace monitoru pro dosažení optimálního jasu, kontrastu, ostrosti a barevného odstínu. Schopnost zahlédnout v každé situaci nepřátele a opatrně sledovat jejich pohyb vám poskytuje výhodu nad vašimi protivníky. K dispozici jsou dvě varianty tohoto speciálního režimu: režim FPS1 navržený pro konfiguraci a optimalizaci zobrazení pro Counter-Strike 1.6 a režim FPS2 pro Counter-Strike Source podle doporučení BenQ. Perfektní kombinace tvaru a funkce poskytuje hráčům dobré vyhlídky na to, aby byli ve hře vždy o krok vpřed.

Rychlá doba odezvy GTG 1 ms
Rychlá doba odezvy GTG 1 ms znamená rychlost bez rozmazávání pro kvalitnější herní zážitky. Akce s rychlým pohybem a dramatické přechody jsou vykreslovány plynule bez nežádoucího rozmazávání či artefaktů. Ovládejte vývoj vaší hry a nenechávejte jej v rukou pomalého displeje.

Extrémně plynulé hraní her
Využijte výhod extrémně nízkého vstupního zpoždění (input lag) 0,001 snímku a vychutnávejte si nejplynulejší hraní her! Aby měli hráči během hry k dispozici vzácné milisekundy, jsou všechny akce vykreslovány jemně bez artefaktů a pohyb myši je synchronizován bez latence.

NVIDIA® 3D Vision™ 2 s kompletní konektivitou
Díky certifikaci NVIDIA® 3D Vision™ 2-ready pro novou technologii NVIDIA 3D LightBoost™ si můžete vychutnávat hry a zábavu jako nikdy předtím, v naprosto reálném a intenzivním grafickém zobrazení. XL2411Z navíc podporuje vstupy D-Sub, HDMI a DVI-DL pro konzolové herní akce.

Nastavení nejlepší polohy pro boj
Upravte výšku, naklonění, otočení, posuv a natočení každého monitoru pro perfektní uspokojení vašich individuálních potřeb! Nenápadná pevnost, jež udrží monitor v požadované poloze.

Vaše největší zbraň
Profesionální herní monitory BenQ nejsou pouze oficiálními monitory turnaje nejlepší celosvětové ligy a dalších turnajů, ale rovněž bezkonkurenčním vítězem světově renomovaných designových ocenění. Kromě toho používají profesionální herní monitory BenQ přední hráči pro zdokonalení jejich umění hrát hry.

Kompatibilita s Win 8
XL2411Z získal certifikaci pro Windows® 8 a je plně kompatibilní se systémy barev Windows® 8. Připojte XL2411Z k vašemu počítači a systém Windows 8 jej okamžitě detekuje, provede nastavení a připojení, aniž byste museli cokoli dělat.

Označení ecoFACTS
Označení ecoFACTS dokazuje, jak jsou produkty BenQ ekologické!
Společnost BenQ nechce jen pasivně plnit normy pro ekologické produkty, ale chce rovněž aktivně vyvíjet produkty šetrné k životnímu prostředí!
ecoFACTS prohlašuje, že BenQ vyvíjí maximální úsilí v oblastech náhrady nebezpečných látek, volby materiálu, designu obalů, energeticky úsporného designu a jiných aspektů svých produktů.


Typ obrazovky: TN
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 24"
Rozlišení: 1920 x 1080
Rozteč bodu: 0.276
Poměr stran: 16 : 9
Jas [cd/m2]: 350nits
Kontrast: 1000:1 (DCR 12M:1)
Odezva[ms]: 1 ms (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 170° / 160°
Počet barev: 16.7 million

Konektory:
D-sub + DVI-DL + HDMI x1, headphone jack

Napájení: interní
Spotřeba [W]: 36W
Stand By režim [W]: 0,5W

Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru: Ano
Sklopné provedení: -5 / 20
Otočení: 45 / 45
Pivot: 90°
Výškově nastavitelná stojan: 130mm

Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm):
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 431 x 570 x 222.6
Hmotnost [kg]: 6 kg

Obsah balení: výrobce neuvádí

Záruka: 24 měsíců


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 6.000
Výška (cm): 43.10
Šířka (cm): 57.00
Hloubka (cm): 22.20

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 5.100
Výška (cm): 30.00
Šířka (cm): 20.00
Hloubka (cm): 10.00
EAN: 4718755051579

Záruční doba: 36 měsíců

Monitor 24" (61 cm), 1920 x 1080 Full HD,3D, LED podsvícení, TN panel, doba odezvy 1ms, jas 350cd/m2, kontrast 12000000:1, HDMI,

Recenze uživatelů

Nahoru

Buďte první kdo vloží recenzi k tomuto produktu.

Přidat vlastní recenzi

: *

:

1 nejhorší, 5 nejlepší 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *

: *

:


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Z kategorie Počítače, kancelář / Periferie Vám můžeme doporučit produkt Monitor BenQ XL2411Z Flicker Free 24"",3D, LED, TN, 1ms, 12000000:1, 350cd/m2, 1920 x 1080,. Přečtěte si podrobné informace o produktu Monitor BenQ XL2411Z Flicker Free 24"",3D, LED, TN, 1ms, 12000000:1, 350cd/m2, 1920 x 1080,. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz k produktu Monitor BenQ XL2411Z Flicker Free 24"",3D, LED, TN, 1ms, 12000000:1, 350cd/m2, 1920 x 1080,, napište do diskuze na této stránce. Naši pracovníci se Vám budou snažit co nejdříve odpovědět.

Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím