Pořiďte si motucko od firmy Bravo, ulehčíte si tak práci nejen na zahradě, ale také ve stavebnictví, zemědělství a v řadě dalších případů. Díky bezúdržbovému elektromotoru, kterým je motúčko vybaveno, zcela odpadá fyzická práce, kterou jste museli u klasického kolečka vyvíjet k tlačení. Bravo Motučko oceníte také při práci ve svahu. Do kopce Vám motucko umožní doslova vyběhnout, z vršku naopak motúčko automaticky brzdí příliš rychlý pohyb.Motor i převodovku má motůčko umístěno v ose kola, motorová část tedy nijak neovlivňuje hmotnost, kterou musíte zdvihat.

Ovládání a napájení motúčka

Ovládání má motucko, podobně jako motocykl, chytře umístěno v rukojeti a rychlost tak regulujete plynule pouhým pohybem jedné ruky. Nemusíte mít obavy ani z náročné údržby Vašeho nového pomocníka. Veškeré elektrické obvody, včetně gelového 12V akumulátoru jsou dokonale izolovány a tak motúčko nemůže poškodit dokonce ani stříkající voda. Pokud budete motucko využívat častěji a po delší dobu tak se určitě vyplatí investice do druhého akumulátoru. K nabíjení slouží buď Vaše autonabíječka, nebo originální Bravo nabíječka pro Motúčko.

Příslušenství pro motúčko

Z dalšího příslušenství nabízíme nástavec na motučko mokař, vhodný především pro přepravu dřeva a objemnějších předmětů, které se na klasické motúčko nevejdou. Pro přepravu takovýchto objemnějších nákladů se může hodit také 180ti litrová plastová korba. V zimních měsících pak pomáhá motucko i s úklidem sněhu - stačí jej osadit originálním motučko pluhem a ani odhrnutí větší vrstvy sněhu nebude pro motúčko problém. Nabízíme také pluh na brázdy, naviják, nebo přídavná zadní kolečka díky nimž nebudete muset motučko držet v rukách.


Další informace o motúčku najde v následujích prezentacích:

http://www.youtube.com/watch?v=9wyrU957rBw#t=50

http://www.youtube.com/watch?v=lKFyuBZh2_o


Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím