Motúčko - motorové kolečko, perfektní pomocník nejen na zahradu!

Pořiďte si motucko od firmy Bravo, ulehčíte si tak práci na zahradě, ve stavebnictví, zemědělství a v řadě dalších případů. Díky bezúdržbovému elektromotoru, kterým je motúčko vybaveno, zcela odpadá fyzická práce, kterou jste museli vyvíjet k tlačení kolečka. Motučko oceníte také při práci ve svahu. Do kopce Vám motucko umožní doslova vyběhnout, z vršku naopak motúčko automaticky brzdí příliš rychlý pohyb.Motor i převodovku má motůčko umístěno v ose kola, to znamená že motorová část nijak neovlivňuje hmotnost, kterou musíte zdvihat.

Ovládání a napájení motúčka

   Ovládání má motucko chytře umístěno v rukojeti a rychlost tak regulujete plynule pouhým pohybem jedné ruky. Nemusíte mít obavy ani z údržby Vašeho nového pomocníka. Veškeré elektrické obvody, včetně gelového 12V akumulátoru jsou dokonale izolovány a tak motúčko nemůže poškodit ani stříkající voda. Pokud budete motucko využívat častěji a po delší dobu určitě se vyplatí investice do druhého akumulátoru. K nabíjení slouží buď Vaše autonabíječka, nebo originální Bravo nabíječka pro Motúčko.

Příslušenství pro motúčko

  Z dalšího příslušenství pro motúčko můžeme doporučit nástavec mokař, vhodný především pro přepravu dřeva a objemnějších předmětů, které se na klasické motúčko nevejdou. Pro přepravu objemnějších nákladů se může hodit také 180ti litrová plastová korba.V zimních měsících pomůže motucko i s úklidem sněhu. Stačí jej osadit originálním motučko pluhem a odhrnutí i větší vrstvy sněhu se stane hračkou. Nabízíme také pluh na brázdy, naviják, nebo přídavná zadní kolečka.


Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím