Nikon 1 J1 + 10-30mm VR černý

Výrobce: Nikon, Kategorie: Digitální kompakty, Digitální kompakty Nikon, Kód produktu: 012339.2

Je nám líto, ale toto zboží se již neprodává.
Zkuste vybrané alternativní produkty.

Popis a parametry

Nahoru

Hmotnost: 0,5 kg
Záruka: 24 měsíců
Barva: Černá
Výrobce: Nikon
Optický zoom: 3 x
Rozlišení fotoaparátu: 10,1 Mpix
Typ fotoaparátu : kompakt s výměnným objektivem
Odolné provedení: nemá
Menu v češtině: ANO
Materiál těla: kov
Závit na stativ: ANO
Druh snímače: CMOS
Počet bodů celkově (Mpix): 10.1
Počet bodů efektivně (Mpix): 10.1
Velikost snímače (DSLR) (mm): 13,2 x 8,8
Max. počet bodů X (pix): 3872
Max. počet bodů Y (pix): 2592
Min. citlivost (ISO): 100
Max. citlivost (ISO): 3200
Počet objektivů v setu: 1
Objektivy v setu: zakladní objektiv
Optický zoom (x): 3
Min. ohnisková vzdálenost (mm): 27
Max. ohnisková vzdálenost (mm): 81
Stabilizátor obrazu: optický
Expoziční režimy: A - priorita clony; M - manuální; P - automatická; S - priorita času; scénické režimy
Kreativní režimy: black/white; přibarvení
Sekvenční snímání (sn./s): 10
Samospoušť (min. prodleva) (s): 2
Detekce obličeje: ANO
Redukce červených očí: ANO
Histogram: ANO
Zoom při prohlížení : ANO
Kompatibilita s Eye-Fi: ANO
Systém ostření: multibodové AF; středobodové AF; volitelný bod AF
Manuální ostření: ANO
Pomocné světlo AF: ANO
Vyvážení bílé: automatické; manuální; s výběrem světelného zdroje
Kompenzace expozice +/-EV: ANO
Nejkratší čas expozice (s): 1/16000
Nejdelší čas expozice (s): 30
Typ hledáčku: bez hledáčku
Velikost LCD (cm): 7.5
Rozlišení LCD (pix): 460000
Polohovatelný displej: ne
Typ displeje fotoaparátu: LCD
Podporované paměťové karty / typ karty: SD Card; SDHC (SD High-Capacity); SDXC (SD Extended-capacity)
Formát záznamu foto: JPEG; RAW
Externí blesk: NE
Režimy vestavěného blesku: auto; off; on; slow_sync
Konektory: A/V konektor; HDMI (mini); napájení; USB konektor
Propojení Wi-Fi: NE
Propojení Bluetooth: NE
Podpora přímého tisku: NE
GPS Modul: NE
Videosekvence: se zvukem
Max. rozlišení videa (pix): 1440x1080
Max. frekvence snímkování (sn./s): 60
Max. délka videa (min): 29
Délka videa omezena jen pam. Kartou: NE
Formát záznamu videa: MOV
Typ baterií: Li-Ion akumulátor

Provedení výrobku: černá barva

Pokud vedete aktivní život naplněný prchavými příležitostmi zachytit své blízké v akci, potřebujete fotoaparát, který vám to spolehlivě umožní.

Fotoaparát Nikon 1 J1 s výměnnými objektivy a extrémně malými rozměry, konstruovaný tak, aby rychle myslel a ještě rychleji konal, nabízí vše potřebné pro pořízení vynikajících snímků a videosekvencí.

Přístroj je dostatečně přenosný, aby bylo možné mít jej stále při sobě, a přináší novou úroveň rychlosti, jednoduchosti a zábavy do oblasti zachycování okolního světa.Extrémně rychlé automatické zaostřování s pomocí obrazového snímače CMOS: zaostřuje rychleji a přesněji než kdykoli předtím

Vysoce rychlé sériové snímání: pořizuje snímky v plném rozlišení frekvencí až 60 obr./s

Snadno přenosný systém: malé tělo a výměnné objektivy dostupné v širokém spektru barevných provedení

Převratné režimy fotografování: Pohyblivé momentky a Inteligentní výběr snímku

Intuitivní ovládání: přehledná menu, snadno dosažitelný volič provozních režimů a vestavěný blesk

Hlavní rysy:

Nikon 1: Inteligentní a extrémně snadno přenosný systém fotoaparátů. Široká řada speciálních výměnných objektivů 1 NIKKOR s kompaktními rozměry. Konstrukce přinášející novou úroveň rychlosti, jednoduchosti a zábavy do způsobu, jakým zachycujete okolní svět.

Obrazový snímač CMOS formátu CX: optimální výkon pro vynikající snímky a videosekvence. Nabízí ideální vyvážení mezi velikostí systému, rychlostí, citlivostí k působení světla, rozlišením a hloubkou ostrosti. Umožňuje pořizovat překrásně detailní snímky s 10,1 milionů pixelů i při fotografování rychle se pohybujících objektů za libovolného osvětlení.

Výjimečně rychlý systém automatického zaostřování: zaostřuje tak rychle, že bez zpoždění zachytíte každý letmý okamžik. Nabízí vysoký počet zaostřovacích polí pro konzistentně kvalitní zaostření. Okamžitě přepíná mezi automatickým zaostřováním s fázovou detekcí pro lesklé nebo rychle se pohybující objekty a automatickým zaostřováním s detekcí kontrastu pro statické či špatně osvětlené objekty.

Obvod pro zpracování obrazu EXPEED 3: vytvořený tak, aby poskytovat neporovnatelnou úroveň výkonnosti v každé situaci. Tento obvod zahrnuje dva výkonné obvody, které jsou schopny zpracovávat snímky neuvěřitelnou rychlostí 600 milionů pixelů za sekundu. Nabízí vysoce kvalitní redukci šumu a zpřístupňuje převratné režimy fotografování.

Bleskurychlé sériové snímání: snímky v plném rozlišení při frekvenci až 60 obr./s ~~téměř žádný pohyb není tak rychlý, aby jej nebylo možné zachytit. Chcete-li zaostřit přesně na jediný objekt ~~například dítě nebo domácí zvíře ~~fotoaparát je schopen sledovat jej a pořizovat snímky v plném rozlišení frekvencí 10 obr./s
*3.

Pohyblivé momentky: snímky ožijí jako mávnutím kouzelného proutku. Fotoaparát je schopen díky vysoké rychlosti zpracování dat zaznamenat současně zpomalenou videosekvenci a statický snímek. Jakmile stisknete spoušť pro expozici snímku, přístroj okamžitě tyto dva prvky sloučí dohromady a vytvoří ~~~voucí snímek~~zachycující okamžik v čase jako nikdy předtím.

Inteligentní výběr snímku: záruka nejlepšího snímku za všech okolností. Fotoaparát pořídí 20 snímků ve vysokém rozlišení před a po stisknutí tlačítka spouště a uloží pět ~~ejlepších~~snímků, ze kterých si následně můžete vybrat. Snímky doporučené jako nejlepší jsou vybírány na základě výrazu tváře, kompozice a zaostření.

Pokročilý záznam videosekvencí: možnost zaznamenávat snímky v plném rozlišení
*1 během filmování a bez přerušení záznamu, možnost pořizovat extrémně zpomalené videosekvence pro získání dramatických efektů. Videosekvence lze pořizovat v plném HD rozlišení, k jehož kompletnímu využití přispívá automatické zaostřování s fázovou detekcí, které zaručuje zachycení vynikajících akčních scén.

Poutavý fotoaparát s minimalistickým designem nejvyšší úrovně: odolné a lehké tělo dostupné v široké nabídce barevných provedení. Fotoaparát je vybaven 7,5cm (3~~ LCD monitorem s 460 000 pixely, širokým pozorovacím úhlem a ochranným sklem.

Intuitivní ovládání: přehledná menu, minimální množství ovládacích prvků, vestavěný blesk a snadno dostupný volič provozních režimů pro rychlý přístup k různým režimům fotografování. Pokud nechcete přemýšlet o technických aspektech fotografování, stačí zvolit režim Auto a nechat volbu nejvhodnějšího nastavení fotoaparátu na funkci automatické volby motivových programů.

Vestavěný blesk: doplňkové osvětlení pro případ potřeby. Praktický zdroj světla pro snímky v interiérech a pro snížení kontrastu u snímků se sluncem za fotografovaným objektem. Zábleskový systém byl nově zkonstruován spolu s fotoaparátem a nabízí perfektně exponované výsledky.

Rozšiřitelný systém: rodina výměnných objektivů 1 NIKKOR splňující požadavky téměř libovolného motivu; všechny objektivy jsou optimalizovány pro záznam videosekvencí a vyznačují se kompaktním provedením pro lepší přenosnost.

Adaptér bajonetu FT1: nasazuje se na bajonet Nikon 1 fotoaparátu a umožňuje použít libovolný objektiv NIKKOR pro jednooké zrcadlovky. Zkoušení různých objektivů je vynikajícím způsobem experimentování s odlišným zachycením motivu, a použijete-li objektivy AF-S a AF-I NIKKOR, můžete navíc plně využívat úžasných schopností systému automatického zaostřování fotoaparátů Nikon 1
*2.

Short Movie Creator a systém Nikon 1: automatická tvorba krátkých filmů ze statických snímků a videosekvencí. Tento neuvěřitelně snadno použitelný software zachovává kvalitu každého pořízeného snímku, což v plné míře platí i pro jednotlivé snímky u videosekvencí. Videosekvence mohou mít délku až 30 minut a mohou využívat množství stylů.

Specifikace:

Typ fotoaparátu
Digitální fotoaparát s výměnnými objektivy
Upevňovací bajonet
Bajonet Nikon 1
Efektivní obrazový úhel
Přibližný ekvivalent objektivu s cca 2,7násobkem ohniskové vzdálenosti na kinofilmovém fotoaparátu (formát Nikon CX)
Počet efektivních pixelů
10,1 milionů
Obrazový snímač
13,2 mm ~ 8,8 mm snímač CMOS
Systém redukce prachu
Ochranné sklo proti vnikání prachu
Velikost obrazu (v pixelech)
Statické snímky (režim statických snímků a režim inteligentního výběru snímku, poměr stran 3: 2) ~~3872 ~ 2592 ~~2896 ~ 1944 ~~1936 ~ 1296 Statické snímky (režim videosekvencí, poměr stran 16: 9) ~~3840 ~ 2160 (1080/60i) ~~1920 ~ 1080 (1080/30p) ~~1280 ~ 720 (720/60p) Statické snímky (režim pohyblivých momentek, poměr stran 16:9) ~~3840 ~ 2160
Formát souborů
~~NEF (RAW): 12 bitů, komprimované ~~JPEG: standardní algoritmus JPEG s možností komprese Jemný (cca 1: 4), Normální (cca 1: 8) a Základní (cca 1: 16) ~~NEF (RAW) + JPEG: Záznam snímku současně ve formátech NEF (RAW) a JPEG
Systém Picture Control
Vestavěné základní předvolby Standardní, Neutrální, Živé, Monochromatické, Portrét a Krajina; možnost modifikace parametrů vybraných předvoleb Picture Control; možnost uložení uživatelských předvoleb Picture Control
Paměťová média
Paměťové karty SD (Secure Digital), SDHC a SDXC
Systém souborů
DCF (Design Rule for Camera File System) 2.0, DPOF (Digital Print Order Format), Exif 2.3 (Exchangeable Image File Format for Digital Still Cameras), PictBridge
Režimy fotografování
Statické snímky (3: 2), Inteligentní výběr snímku (3: 2), Videosekvence (HD 16: 9, Zpomalený záznam 8: 3), Pohyblivé momentky (16: 9)
Kompatibilní objektivy
Objektivy 1 NIKKOR pro bajonet Nikon 1
Typ závěrky
Elektronická závěrka
Časy závěrky
1/16 000~~0 s v krocích po 1/3 EV; bulb (B), time (T) (vyžaduje volitelné bezdrátové dálkové ovládání ML-L3)
Synchronizační čas pro práci s bleskem
Synchronizace s časy závěrky X=1/60 s a delšími
Snímací režimy
~~ednotlivé snímky, Sériové snímání, Elektronické (Hi) ~~amospoušť, Dálkové ovládání se zpožděním, Dálkové ovládání s rychlou reakcí, Intervalové snímání
Snímací frekvence ~~Elektronická (Hi): Cca 10, 30 nebo 60 obr./s ~~Ostatní režimy: Max. 5 obr./s (manuální zaostřování nebo jednorázové zaostření, manuální expoziční režim nebo clonová automatika, čas závěrky 1/250 s nebo kratší; ostatní nastavení na výchozích hodnotách)
Samospoušť
2 s, 5 s, 10 s
Režimy dálkového ovládání
Dálkové ovládání se zpožděním (2 s), Dálkové ovládání s rychlou reakcí
Měření expozice
TTL měření expozice pomocí obrazového snímače
Metoda měření expozice
~~Matrix ~~Zdůrazněný střed: Měří kruhovou plošku o průměru 4,5 mm uprostřed obrazu ~~Bodové: Měří kruhovou plošku o průměru 2 mm v místě vybraného zaostřovacího pole
Expoziční režimy
Programová automatika s flexibilním programem, clonová automatika, časová automatika; manuální expoziční režim; automatická volba motivových programů
Korekce expozice
-3 až +3 EV v krocích po 1/3 EV
Expoziční paměť
Naměřenou hodnotu jasu lze uložit do paměti tlačítkem AE-L/AF-L
Citlivost ISO (doporučený expoziční index)
ISO 100~~200 v krocích po 1 EV. Možnost dalšího nastavení o 1 EV (ekvivalent ISO 6400) nad hodnotu ISO 3200; možnost automatické regulace citlivosti ISO (ISO 100~~200, 100~~00, 100~~00)
Active D-Lighting
Zapnuto, Vypnuto
Automatické zaostřování
Hybridní automatické zaostřování (automatické zaostřování s fázovou detekcí/automatické zaostřování s detekcí kontrastu); Pomocné světlo AF
Zaostřovací režimy
~~Automatické zaostřování (AF): Jednorázové zaostření (AF-S); Kontinuální zaostřování (AF-C); Automatická volba režimu AF-S/AF-C (AF-A); Nepřetržité zaostřování (AF-F) ~~Manuální zaostřování (MF)
Režimy činnosti zaostřovacích polí
Jednotlivá zaostřovací pole, Automatická volba zaostřovacích polí, Sledování objektu
Zaostřovací pole
~~Jednotlivá zaostřovací pole: 135 zaostřovacích polí ~~Automatická volba zaostřovacích polí: 41 zaostřovacích polí
Blokování zaostření
Zaostřenou vzdálenost lze zablokovat namáčknutím tlačítka spouště do poloviny (Jednorázové zaostření) nebo stisknutím tlačítka AE-L/AF-L
Zaostřování s detekcí tváří
Zapnuto, Vypnuto
Vestavěný blesk
Vestavěný blesk : vyklápěný do pracovní polohy posunutím páčky pro vyklopení vestavěného blesku
Směrné číslo
Cca 5 (m, ISO 100, 20 st.C)
Řízení záblesku
i-TTL řízení záblesku pomocí obrazového snímače
Zábleskové režimy
Doplňkový záblesk, synchronizace s dlouhými časy, redukce efektu červených očí, synchronizace s dlouhými časy včetně redukce efektu červených očí, synchronizace na druhou lamelu, synchronizace na druhou lamelu včetně synchronizace s dlouhými časy
Korekce zábleskové expozice
-3 až +1 EV v krocích po 1/3 EV
Indikace připravenosti k záblesku
Svítí po plném nabití vestavěného blesku.
Vyvážení bílé barvy
Automaticky, Žárovkové světlo, Zářivkové světlo, Přímé sluneční světlo, Blesk, Zataženo, Stín, Manuální nastavení; všechny předvolby kromě manuálního nastavení lze jemně vyvážit
Měření expozice pro videosekvence
TTL měření expozice pomocí obrazového snímače
Metoda měření expozice
~~Matrix ~~Zdůrazněný střed : Měří kruhovou plošku o průměru 4,5 mm uprostřed obrazu ~~Bodové: Měří kruhovou plošku o průměru 2 mm v místě vybraného zaostřovacího pole
Velikost obrazu (v pixelech)/snímací frekvence
HD videosekvence ~~1920 ~ 1080/60i (59,94 obr./s
*2) ~~1920 ~ 1080/30p (29,97 obr./s) ~~1280 ~ 720/60p (59,94 obr./s) Zpomalené videosekvence ~~640 ~ 240/400 obr./s (přehrávané při frekvenci 30p/29,97 obr./s) ~~320 ~ 120/1200 obr./s (přehrávané při frekvenci 30p/29,97 obr./s) Pohyblivé momentky ~~1920 ~ 1080/60p (59,94 obr./s) (přehrávané při frekvenci 24p/23,976 obr./s)
Maximální doba záznamu
1080/60i (20 minut),1080/30p (20 minut),720/60p (29 minut)
Formát souborů
MOV
Komprese videa
H.264/MPEG-4 Advanced Video Coding
Formát záznamu zvuku
AAC
Zařízení pro záznam zvuku
Vestavěný stereofonní mikrofon; nastavitelná citlivost
Monitor
7,5cm (3~~ TFT LCD monitor s cca 460 000 pixely a regulací jasu
Funkce pro přehrávání
Jednotlivé snímky a stránky náhledů (4, 9 nebo 72 snímků, přehrávání podle kalendáře), zvětšení výřezu snímku, přehrávání videosekvencí, prezentace, zobrazení histogramů, automatické otáčení snímků, hodnocení snímků
Rozhraní USB
Hi-Speed USB
Výstup HDMI
Minikonektor HDMI typu C
25 podporovaných jazyků
Arabština, čínština (zjednodušená a tradiční), čeština, dánština, holandština, angličtina, finština, francouzština, němčina, řečtina, maďarština, indonéština, italština, japonština, korejština, norština, polština, portugalština, rumunština, ruština, španělština, švédština, thajština, turečtina, ukrajinština
Baterie
Jedna dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL20
Síťový zdroj
Síťový zdroj EH-5b (volitelné příslušenství, vyžaduje volitelný konektor pro připojení síťového zdroje EP-5C)
Stativový závit
1/4~~(ISO 1222)
Rozměry (Š ~ V ~ H)
Cca 106 ~ 61 ~ 29,8 mm (bez výstupků)
Hmotnost
Cca 277 g včetně baterie a paměťové karty, ale bez krytky těla; cca 234 g (pouze tělo fotoaparátu)
Provozní podmínky
Teplota: 0 - 40 ~C; Relativní vlhkost: Pod 85 % (bez kondenzace)
Dodávané příslušenství (může se lišit v závislosti na zemi nebo regionu)
Dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL20, nabíječka baterií MH-27, kabel USB UC-E6, A/V kabel EG-CP14, popruh AN-N1000, krytka těla BF-N1000, disk CD-ROM se softwarem ViewNX 2/Short Movie Creator
Videosekvence
Cca 70 minut HD záznamu při 1080/60i

OBJEKTIV 10-30mm

Některé události si zaslouží zachovat přesně tak, jak si je pamatujete. Širokoúhlý objektiv 1 NIKKOR s 3~ zoomem je neuvěřitelně kompaktní objektiv, který vám právě toto umožní.

Rozsah ohniskových vzdáleností 10~~0 mm snadno zachytí každodenní události, zatímco kompaktní rozměry objektivu umožní jeho snadné přenášení. Ať již budete pořizovat videosekvenci nebo fotografovat, vestavěná jednotka redukce vibrací vždy zaručí stabilní obraz.

Kompaktní a lehký objektiv s 3~ zoomem.

Rozsah ohniskových vzdáleností 10~~0 mm (ekvivalent u kinofilmu: 27~~1 mm): pokrytí nejpoužívanějších ohniskových vzdáleností.

Systém Redukce vibrací (VR): možnost všestrannější práce z ruky. Systém umožňuje používat časy závěrky až o 3 EV delší než obvykle.

Krokový motor (STM): extrémně tiché automatické zaostřování, ideální pro záznam videosekvencí.

Optika optimalizovaná pro bajonet Nikon 1: tři asférické optické členy pro vynikající rozlišení a kontrast.

Mechanismus teleskopického tubusu objektivu: pro vynikající přenosnost. Umožňuje zasunout objektiv v době, kdy se nepoužívá.

Clonový mechanismus s plynulým ovládáním clony: možnost snadného přechodu od ostrého k změkčenému pozadí pro zdůraznění objektu, a to i při záznamu videosekvence.

Motorické zaostřování: možnost manuálního zaostřování pomocí ovládacích prvků na těle fotoaparátu.

Přední a zadní krytka objektivu součástí dodávky.

Volitelné příslušenství: bajonetová sluneční clona (HB-N101) a měkké pouzdro (CL-N101).

Dostupná barevná provedení: objektiv je dostupný v černé barvě. Specifické sady fotoaparátu a objektivu obsahují různé barevné variace.

Specifikace:

* Název objektivu 1 NIKKOR VR 10~~0 mm f/3,5~~,6

* Konstrukce objektivu [počet členů/čoček] 9/12

* Obrazový úhel 77~~~9~40~

* Počet lamel clony 7

* Nejvyšší clonové číslo 16

* Nejkratší zaostřitelná vzdálenost [m] 0,2

* Největší měřítko zobrazení [~] 0,21

* Hmotnost [g] 115

* Průměr ~ délka [od dosedací plochy bajonetu] [mm] Cca 57,5~42 (při zasunutém objektivu)

* Průměr filtrového závitu [mm] 40,5

* Typ krytky objektivu Zaklapávací

* Sluneční clona HB-N101 (volitelná)

* Pouzdro pro objektiv CL-N101 (volitelné )


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.949
Výška (cm): 6.10
Šířka (cm): 10.60
Hloubka (cm): 2.98

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 1.000
Výška (cm): 16.00
Šířka (cm): 8.00
Hloubka (cm): 16.00
EAN: 018208922468

Záruční doba: 24 měsíců

Recenze uživatelů

Nahoru

Buďte první kdo vloží recenzi k tomuto produktu.

Přidat vlastní recenzi

: *

:

1 nejhorší, 5 nejlepší 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *

: *

:


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Z kategorie Mobily, foto, GPS / Digitální fotoaparáty Vám můžeme doporučit produkt Nikon 1 J1 + 10-30mm VR černý. Přečtěte si podrobné informace o produktu Nikon 1 J1 + 10-30mm VR černý. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz k produktu Nikon 1 J1 + 10-30mm VR černý, napište do diskuze na této stránce. Naši pracovníci se Vám budou snažit co nejdříve odpovědět.

Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím