Nikon COOLPIX AW130 black outdoor kit

Nikon COOLPIX AW130 black outdoor kit

Doprava
zdarma

Výrobce: Nikon, Kategorie: Digitální kompakty, Digitální kompakty Nikon, Kód produktu: 05008829

Je nám líto, ale toto zboží se již neprodává.
Zkuste vybrané alternativní produkty.

Popis a parametry

Nahoru

Hmotnost:
Záruka: 24 měsíců
Barva: Černá
Výrobce: Nikon
Optický zoom: 5 x
Rozlišení fotoaparátu: 16 Mpix
Typ fotoaparátu : kompakt
Odolné provedení: mrazuvzdorný; odolný vůči pádu; vodotěsné
Menu v češtině,slovenštině: ANO
Závit na stativ: ANO
Druh snímače: CMOS
Rozlišení (foto) (Mpix): 16
Optický zoom (x): 5
Digitální zoom (x): 4
Min. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu) (mm): 24
Max. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu) (mm): 120
Optický stabilizátor: ANO
Světelnost objektivu (f): 2,8
Typ hledáčku: bez hledáčku
Velikost LCD (cm): 7.5
Rozlišení LCD (pix): 921000
Polohovatelný displej: ne
Podporované paměťové karty: SD; SDHC
Interní paměť : 448 MB
Wi-Fi: ANO
GPS: ANO
Max. rozlišení videa (pix): Full HD (1920x1080)
Typ baterií: Li-Ion akumulátor
Barva: černá

Provedení výrobku: černá barva

Vyžaduje váš aktivní venkovní životní styl odolný fotoaparát do libovolných podmínek? COOLPIX AW130 s 16 miliony pixelů se může potopit do hloubky až 30 m (hloubka ekvivalentní certifikaci Advanced Open Water), je nárazuvzdorný při pádu z výšky až 2 m, prachotěsný a mrazuvzdorný do -10 °C. Přístroj s podporou technologie NFC1 a vestavěným připojením Wi-Fi2 umožňuje ihned sdílet pořízené snímky – stačí jen klepnout fotoaparátem do chytrého zařízení1 – a je vybaven zařízením GPS/GLONASS/QZSS a mapou světa pro uchování zeměpisných souřadnic veškerých akcí.

Vysoce světelný objektiv NIKKOR s 5násobným optickým zoomem, který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom3 dále rozšířit až na 10násobný, zaručuje vynikající snímky pod vodou. Výkonná redukce vibrací minimalizuje rozmazání obrazu a zaručuje rovněž plynulé Full HD videosekvence.

COOLPIX AW130 se stane perfektním doplňkem vašeho životního stylu – doma i v divočině!

Vodotěsnost do 30 m
S tímto fotoaparátem se můžete potopit až do hloubky 30 m – což odpovídá certifikaci Advanced Open Water diving – bez nutnosti použití podvodního pouzdra. Stejný přístroj tak můžete používat na souši i pod vodou!

Vysoká odolnost
Fotoaparát odolává extrémním podmínkám: je nárazuvzdorný při pádu z výšky až 2 m, prachotěsný a mrazuvzdorný do -10 °C. Můžete tak pokračovat ve fotografování bez ohledu na to, kam vás vaše dobrodružství zavedou.

Podpora NFC a připojení Wi-Fi
Všude na cestách můžete sdílet snímky a videosekvence prostřednictvím funkce NFC1 jednoduchým klepnutím fotoaparátem do stejně vybaveného chytrého zařízení nebo můžete použít pro okamžité sdílení tlačítko Wi-Fi2.

Objektiv NIKKOR s 5× optickým zoomem
Světelný širokoúhlý objektiv 24 mm f/2,8 je ideální pro snímky pod vodou nebo pro snímky nočních krajin, zatímco 5násobný optický zoom umožňuje snadno získat snímky ve velkém měřítku a je s využitím funkce Dynamic Fine Zoom3 dále rozšiřitelný až na 10násobný.

Vestavěné zařízení GPS/GLONASS/QZSS
Díky systémům satelitní navigace GPS/GLONASS/QZSS můžete rychleji zaznamenat do svých snímků údaje o poloze jejich pořízení – a s přesnějšími hodnotami zeměpisné šířky a délky.

Obrazový snímač CMOS s 16 miliony pixelů a technologií přímého osvětlení fotodiod
Citlivý obrazový snímač s 16 miliony pixelů poskytuje vynikající výkonnost a snímky s jemnými detaily a nízkou úrovní šumu – i pod vodou a za nízké hladiny osvětlení.

Výkonná redukce vibrací (VR): Kombinace optické a elektronické redukce vibrací koriguje chvění fotoaparátu u akčních záběrů nebo během zoomování a zaručuje ostřejší snímky.

Časosběrné snímání: Jednoduchým výběrem odpovídajícího motivového programu můžete vytvářet působivé 10 sekund dlouhé časosběrné videosekvence. Tyto videosekvence jsou automaticky vytvářeny ze statických snímků pořízených s využitím intervalového spínače.

7,5cm/3˝ monitor OLED s 921 000 pixely: Na velkém a jasném monitoru, který nabízí lepší viditelnost obrazu bez ohledu na to, jestli fotografujete na přímém slunečním světle nebo v přítmí pod vodní hladinou, můžete snadno vytvářet přesné kompozice snímků.

Funkce protokolování dat o poloze: Pokud chcete detailně zaznamenat své cestování, použijte pro záznam své cesty funkci protokolování dat o poloze. Úroveň sledování svých cest můžete přizpůsobit nastavením intervalu protokolování dat o poloze.

Full HD videosekvence: Fotoaparát nabízí skvělé plynulé Full HD videosekvence (1 080/60i) se stereofonním zvukem a minimálním rozmazáním obrazu. Záznam lze spustit dotykem tlačítka a funkce Možnosti videa umožňuje vymazat nepotřebné části stopáže během přehrávání.

Indikace nadmořské výšky a hloubky: Tlakový snímač umožňuje sledovat během fotografování vaši nadmořskou výšku nebo hloubku a zobrazované údaje lze rovněž vložit do pořizovaných snímků. V pravidelných intervalech lze zaznamenávat protokol o výšce nebo hloubce, který lze následně zobrazit ve formě grafu.

Vestavěná mapa světa: Fotoaparát umožňuje uložit až 30 míst pořízení snímků a snadno k nim přistupovat pomocí samostatného tlačítka Mapa. Zatřesením fotoaparátem lze zvětšovat a zmenšovat měřítko mapy a nakloněním fotoaparátu lze procházet skrytá místa mapy.

Body zájmu (POI): Díky funkci bodů zájmu (POI), která zaznamenává místa pořízení vašich snímků a videosekvencí a následně je porovnává s databází přibližně 1,7 milionu dostupných bodů zájmu, budete vždy vědět, co se nachází poblíž míst, kde fotografujete.

Zaostřování s vyhledáním hlavního objektu: Perfektní zaostření vašich objektů je snadné – i pod vodou a za nízké hladiny osvětlení – díky rychlému a přesnému automatickému zaostřování, které rozpozná hlavní objekt a automaticky na něj zaostří.

Elektronický kompas: Vestavěný kompas s 16 hlavními body vás zbaví veškerých odhadů při orientaci. Můžete jej pozorovat během fotografování a rovněž v režimu mapy.

Tlačítko akčního ovládání: Bez ohledu na to, jestli fotografujete pod vodou, za nízké hladiny osvětlení nebo v silných rukavicích, akční tlačítko usnadňuje fotografování možností ovládat klíčová nastavení zatřesením fotoaparátem nahoru a dolů nebo dopředu a dozadu.

Inteligentní portrét: S touto funkcí získáte vždy perfektní portréty a během jejich pořizování můžete navíc aplikovat řadu různých efektů – od efektů Kontrola mrknutí a Samospoušť detekující úsměv až po efekty Změkčení pleti a Sytost.

Funkce Krátká videosekvence: Buďte tvořiví a vytvářejte své vlastní krátké videosekvence. Krátká videosekvence automaticky kombinuje množství souborů videosekvencí fixní délky a vytváří 30 sekund dlouhou videosekvenci.

Množství retušovacích funkcí: Retušujte své snímky během fotografování výběrem z 8 speciálních efektů, jako je Sytost pro dosažení sytých barev. Použít můžete rovněž 8 rychlých efektů, jako je Portrét, který zdůrazňuje barevný objekt na černobílém pozadí.

Motivové programy: Nechte fotoaparát použít nejvhodnější nastavení za pomoci funkce motivových programů. Vše, co musíte udělat, je zvolit motiv nejlépe odpovídající vaší snímací situaci. Veškerá nastavení budou automaticky optimalizována pro dosažení nejlepších výsledků pro zvolený motiv.

EXPEED C2: S rychlým a výkonným systémem zpracování obrazu Nikon, který nabízí okamžitou odezvu a vysokou citlivost ISO, vždy získáte snímky výjimečné kvality.

NIKON IMAGE SPACE: Cloudová služba NIKON IMAGE SPACE pro ukládání a sdílení snímků nabízí všem uživatelům výrobků Nikon zdarma 20 GB úložného prostoru online. Další informace získáte na adrese www.nikonimagespace.com.

Obsah balení
• Fotoaparát
• Outdoor kit (chestmount , bikemount, silikonové pouzdro)
• Dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL12
• síťový zdroj/nabíječka EH-71P4
• kabel USB UC-E21
• poutko pro použití na souši
• štěteček5

Specifikace

TypKompaktní digitální fotoaparát
Počet efektivních pixelů16 milionů (zpracování obrazu může počet efektivních pixelů snížit)
Obrazový snímač11mm (1/2,3˝) obrazový snímač CMOS; Celkový počet pixelů: cca 16,76 milionu
ObjektivObjektiv NIKKOR s 5× optickým zoomem
Ohnisková vzdálenost4,3–21,5 mm (obrazový úhel je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností 24–120 mm u kinofilmu)
Světelnostf/2,8–4,9
Konstrukce objektivu12 čoček/10 členů (2 optické členy ze skel ED)
ZvětšeníMax. 4× (obrazový úhel je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností cca 480 mm u kinofilmu)
Redukce vibracíOptická a elektronická redukce vibrací
Automatické zaostřováníAutomatické zaostřování s detekcí kontrastu
Zaostřovací rozsah[W]: cca 50 cm až nekonečno, [T]: cca 50 cm až nekonečno, režim Makro: cca 1 cm až nekonečno (při nastavení širokoúhlé ohniskové vzdálenosti) (všechny vzdálenosti měřeny od vrcholu přední čočky objektivu)
Režimy činnosti zaostřovacích políPriorita ostření na obličej, manuální volba 99 zaostřovacích polí, střední zaostřovací pole, sledování objektu, zaostřování s vyhledáním hlavního objektu
Monitor7,5 cm (3“) úhlopříčka. Monitor OLED s cca 921 000 pixely, širokým pozorovacím úhlem, antireflexní vrstvou a pětistupňovou regulací jasu
Obrazové poleCca 98 % obrazu horizontálně a vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
Obrazové pole (režim přehrávání)Cca 100 % obrazu horizontálně a vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
Ukládání dat – médiaPaměťové karty SD, SDHC, SDXC; interní paměť (cca 473 MB)
Systém souborůKompatibilní se standardy DCF a Exif 2.3
Ukládání dat – formát souborůStatické snímky: JPEG, Videosekvence: MOV (video: H.264/MPEG-4 AVC, audio: stereofonní LPCM)
Velikost obrazu (v pixelech)16M (vysoká kvalita) [4 608 × 3 456 (jemná kvalita)], 16M [4 608 × 3 456], 8M [3 264 × 2 448], 4M [2 272 × 1 704], 2M [1 600 × 1 200], VGA [640 × 480], 16 : 9 (12M) [4 608 × 2 592], 1 : 1 [3 456 × 3 456]
Citlivost ISOISO 125–1 600, ISO 3 200, 6 400 (k dispozici při použití režimu Auto)
Měření expoziceMatrix, Integrální měření se zdůrazněným středem (při použití digitálního zoomu s faktorem menším než 2×), Bodové měření (při použití digitálního zoomu s faktorem větším než 2×)
Řízení expoziceProgramová automatika a korekce expozice (-2 až +2 EV v krocích po 1/3 EV)
Typ závěrkyMechanická závěrka a elektronická závěrka CMOS
Časy závěrky1/1 500–1 s; 1/4 000 s (nejkratší čas závěrky během rychlého sériového snímání), 4 s (motivový program Ohňostroj)
SamospoušťVolitelné zpoždění 10 s a 2 s
ClonaElektronicky řízená pracovní clona (-1 EV) a filtr ND (-2 EV)
Rozsah clony3 clony (f/2,8, f/4,1, f/8,2 [W])
Vestavěný bleskAno
Pracovní rozsah blesku (přibližný)[W]: 0,5–5,2 m, [T]: 0,5–4,5 m
Řízení zábleskuTTL řízení záblesku s měřicími předzáblesky
USBMikrokonektor USB, Hi-Speed USB. Nepoužívejte jiný kabel USB než model UC-E21 určený pro mikrokonektor USB. Podpora přímého tisku (PictBridge)
Výstup HDMIMikrokonektor HDMI (typ D)
Standardy Wi-Fi (bezdrátová síť LAN)IEEE 802.11b/g/n (standardní protokol bezdrátové sítě LAN)
Pracovní frekvence Wi-Fi (bezdrátová síť LAN)2 412–2 462 MHz (kanály 1–11)
Dosah Wi-Fi (bezdrátová síť LAN) (přímý výhled)Cca 10 m
Datové toky Wi-Fi (bezdrátová síť LAN) (skutečné naměřené hodnoty)IEEE 802.11b: 5 Mb/s, IEEE 802.11g: 17 Mb/s, IEEE 802.11n: 17 Mb/s
Zabezpečení Wi-Fi (bezdrátová síť LAN)OPEN/WPA2
Přístupové protokoly Wi-Fi (bezdrátová síť LAN)Infrastruktura
Elektronický kompas16 hlavních bodů (korekce polohy pomocí snímače zrychlení ve třech osách, automatická korekce magnetické deklinace a náklonu)
GPS – data o polozeFrekvence příjmu GPS: 1 575,42 MHz, Geodetický systém: WGS 84 GLONASS, Frekvence příjmu dat: 1 598,0625–1 605,3750 MHz, Geodetický systém: WGS 84
TlakoměrRozsah indikace: cca 500–4 600 hPa
Indikace výškyRozsah indikace: cca -300 až +4 500 m
Indikace hloubkyRozsah indikace: cca 0–35 m
Vodotěsné provedeníOchrana proti vodě ekvivalentní JIS/IEC třídy 8 (IPX8) (podle našich testovacích podmínek), možnost fotografovat pod vodou do hloubky 30 m po dobu 60 minut
Prachotěsné provedeníOchrana proti prachu ekvivalentní JIS/IEC třídy 6 (IP6X) (podle našich testovacích podmínek)
Nárazuvzdorné provedení1Fotoaparát splňuje naše testovací podmínky vyhovující standardu MIL-STD 810F, metoda 516.5 – Odolnost proti nárazu
Podporované jazykyArabština, bengálština, bulharština, čínština (zjednodušená a tradiční), čeština, dánština, holandština, angličtina, finština, francouzština, němčina, řečtina, hindština, maďarština, indonéština, italština, japonština, korejština, maráthština, norština, perština, polština, portugalština (evropská a brazilská), rumunština, ruština, srbština, španělština, švédština, tamilština, telugština, thajština, turečtina, ukrajinština, vietnamština
Zdroje energieJedna dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL12 (součást dodávky), síťový zdroj EH-62F (dostupný samostatně)
Doba nabíjeníCca 2 h a 20 min (při použití síťového zdroje/nabíječky EH-71P a zcela vybité baterie)
Výdrž baterie2Cca 370 snímků při použití baterie EN-EL12
Skutečná výdrž baterie pro záznam videosekvencí3Cca 1 h 10 min (1 080/30p) při použití baterie EN-EL12, Cca 1 h 20 min (1 080/25p) při použití baterie EN-EL12
Stativový závit1/4˝ (ISO 1222)
Rozměry (Š × V × H)Cca 110,4 × 66 × 26,8 mm (bez výstupků)
HmotnostCca 221 g (včetně baterie a paměťové karty)
Provozní podmínky – teplota–10 °C až +40 °C (pro použití na souši), 0 °C až +40 °C (pro použití pod vodou)
Provozní podmínky – vlhkost85 % nebo méně (bez kondenzace)

Obsah balení
• Fotoaparát
• Outdoor kit (chestmount , bikemount, silikonové pouzdro)
• Dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL12
• síťový zdroj/nabíječka EH-71P4
• kabel USB UC-E21
• poutko pro použití na souši
• štěteček5Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.221
Výška (cm): 6.60
Šířka (cm): 11.04
Hloubka (cm): 2.68

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.710
Výška (cm): 10.60
Šířka (cm): 15.20
Hloubka (cm): 18.40
EAN: 018208998746

Záruční doba: 24 měsíců

Digitální fotoaparát 16 Mpx, CMOS snímač, 5x optický zoom, stabilizace obrazu, světelnost objektivu f2,8, LCD 7.5cm, video Full HD (1920x1080), GPS, Wi-Fi, Li-Ion akumulátor

Recenze uživatelů

Nahoru

Buďte první kdo vloží recenzi k tomuto produktu.

Přidat vlastní recenzi

: *

:

1 nejhorší, 5 nejlepší 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *

: *

:


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Z kategorie Mobily, foto, GPS / Digitální fotoaparáty Vám můžeme doporučit produkt Nikon COOLPIX AW130 black outdoor kit. Přečtěte si podrobné informace o produktu Nikon COOLPIX AW130 black outdoor kit. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz k produktu Nikon COOLPIX AW130 black outdoor kit, napište do diskuze na této stránce. Naši pracovníci se Vám budou snažit co nejdříve odpovědět.

Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím