Nikon COOLPIX L840 red + pouzdro

Nikon COOLPIX L840 red + pouzdro

Doprava
zdarma

Výrobce: Nikon, Kategorie: Digitální kompakty, Digitální kompakty Nikon, Kód produktu: 05008803

Je nám líto, ale toto zboží se již neprodává.
Zkuste vybrané alternativní produkty.

Popis a parametry

Nahoru

Hmotnost:
Záruka: 24 měsíců
Barva: Červená
Výrobce: Nikon
Optický zoom: 38 x
Rozlišení fotoaparátu: 16 Mpix
Typ fotoaparátu : kompaktOdolné provedení: nemáMenu v češtině,slovenštině: ANOZávit na stativ: ANODruh snímače: CMOSPočet bodů celkově (Mpix): 16.76Počet bodů efektivně (Mpix): 16Velikost snímače (1/"): 2.3Max. počet bodů X (pix): 4608Max. počet bodů Y (pix): 3456Optický zoom (x): 38Digitální zoom (x): 4Min. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu) (mm): 22.5Max. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu) (mm): 855Optický stabilizátor: ANOSvětelnost objektivu (f/): 3–6,5Samospoušť (min. prodleva) (s): 2Detekce obličeje: ANONejmenší vzdálenost ostření (cm): 30Nejmenší vzdálenost ostření-makro (cm): 1Kompenzace expozice +/-EV délka kroku: -2 až +2 EV v krocích po 1/3 EVTyp hledáčku: bez hledáčkuVelikost LCD (cm): 7.5Rozlišení LCD (pix): 921000Obrazové pole monitoru (%): 99Polohovatelný displej: naklápěcíPodporované paměťové karty / typ karty: SD Card; SDHC (SD High-Capacity); SDXC (SD Extended-capacity)Interní paměť : 20 MBFormát záznamu foto: JPEGExterní blesk: NEPropojení Wi-Fi: ANOPropojení Bluetooth: NEPodpora přímého tisku: ANOVideosekvence: se zvukemMax. rozlišení videa (pix): Full HD (1920x1080)Max. frekvence snímkování (sn./s): 60Max. délka videa (min): 29Formát záznamu videa: MOVTyp baterií: AADětský kompaktní fotoaparát: NEOutdoorový kompaktní fotoaparát: NEBarva: červená
Provedení výrobku: červená barva
Fotoaparát COOLPIX L840 s 16 miliony pixelů vám umožní přiblížit si všechny důležité životní okamžiky. Díky objektivu s 38násobným optickým zoomem, který je s využitím funkce Dynamic Fine Zoom1 dále rozšiřitelný až na 76násobný, můžete získat skvělé snímky ve velkém měřítku při rodinných oslavách nebo zachytit jemné detaily přírodních scenérií. Automatická volba motivových programů usnadňuje fotografování motivů, jako jsou ptáci nebo měsíc, zatímco výkonná redukce vibrací uchovává stabilní obraz a zaručuje brilantní snímky.
Velký výklopný monitor LCD umožňuje zkoumat různé tvůrčí úhly pohledu a k dispozici je rovněž samostatné tlačítko záznamu Full HD videosekvencí. Své oblíbené snímky můžete ihned sdílet s využitím vestavěného připojení Wi-Fi2 a podpory technologie NFC3, která celý postup zjednodušuje na klepnutí fotoaparátem do chytrého zařízení3.
S fotoaparátem COOLPIX L840 zaznamenáte všechny krásné životní okamžiky.
Objektiv NIKKOR s 38× optickým zoomemS objektivem, který je vybaven působivým 38násobným optickým zoomem – který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom1 dále rozšířit až na 76násobný – a rozsahem ohniskových vzdáleností 22,5–855 mm zachytíte každý blízký i vzdálený detail.
Výkonná redukce vibrací (VR)Vysoce účinná redukce vibrací identifikuje a koriguje chvění fotoaparátu i při použití nejdelší ohniskové vzdálenosti objektivu a zaručuje perfektně brilantní snímky a plynulé videosekvence za všech okolností.
Vestavěné připojení Wi-Fi a podpora NFCZůstaňte ve spojení se sociálními médii a sdílejte zábavné okamžiky s rodinou a přáteli jednoduchým dotykem tlačítka Wi-Fi2 nebo prostřednictvím technologie NFC3, u které stačí jen klepnout fotoaparátem do chytrého zařízení3.
Obrazový snímač CMOS s 16 miliony pixelů a technologií přímého osvětlení fotodiodObrazový snímač zaručuje výjimečný výkon i při fotografování za nízké hladiny osvětlení. Nabízí vysokou citlivost a ostré snímky s brilantními detaily za všech okolností.
7,5cm/3“ výklopný monitor LCD s 921 000 pixelyVýklopný monitor umožňuje využívat neobvyklé perspektivy a fotografovat například z podhledu pro získání perspektivy očí dítěte nebo z nadhledu nad skupinou osob. Vynikající viditelnost obrazu usnadňuje tvorbu kompozice snímků.
Režim Měsíc a režim Sledování ptákůPři použití automatické volby motivových programů snadno pořídíte skvělé snímky měsíce nebo ptáků, stačí jen umístit tyto obtížně fotografovatelné objekty ve vaší kompozici.
Full HD videosekvence: Pokud se vyskytne událost hodná zachycení, můžete snadno přepnout samostatným tlačítkem ze statických snímků na záznam vynikajících, plynulých Full HD videosekvencí (1 080/60i). Během záznamu lze ukládat statické snímky a získané videosekvence lze v režimu přehrávání upravovat včetně vymazání nepotřebných částí stopáže.
Tlačítko zoomu se skokovým vrácením: Pokud máte nastavenu nejdelší ohniskovou vzdálenost objektivu a fotografovaný objekt se náhle pohne mimo záběr, můžete jej snadno znovu zaměřit stisknutím tlačítka vedle ovladače zoomu, které skokově nastaví širokoúhlou ohniskovou vzdálenost.
Inteligentní portrét: Tato funkce poskytuje vynikající portréty, na kterých každý vypadá dobře, zobrazuje různé varovné informace a umožňuje přímo během fotografování přidávat různé efekty – k dispozici je například Kontrola mrknutí nebo Změkčení pleti. Během přehrávání lze navíc aplikovat různé retušovací funkce, jako je Redukce odlesků nebo Vybělení očí.
Boční ovladač zoomu: Boční ovladač zoomu umožňuje ovládat zoom levou rukou, aby se zamezilo chvění fotoaparátu a uchovala vysoká stabilita obrazu. Výsledkem jsou plynulé videosekvence a ostré a brilantní snímky.
Předostření: Pokud se fotografovaná akce rychle mění, potřebujete rychle a přesně zaostřovat na objekt. Režim předostření se aktivuje v okamžiku rozpoznání tváře objektu, a to i v případě použití zoomu nebo za nízké hladiny osvětlení.
Zaostřování s vyhledáním hlavního objektu: Fotoaparát za vás automaticky rozpozná a zaostří fotografovaný objekt, takže se můžete plně soustředit na tvůrčí stránku fotografování – tvorbu působivých kompozic snímků.
Kompaktní tělo: Štíhlé a kompaktní tělo fotoaparátu, které je snadno ovladatelné a snadno přenosné na všech vašich cestách, skrývá vysoký výkon a nabízí komfortní grip pro pohodlné držení a vyšší stabilitu.
18 motivových programů: Fotoaparát za vás může provést nejvhodnější nastavení všech parametrů podle vaší snímací situace. Stačí vybrat jeden z 18 volitelných motivových programů, které automaticky optimalizují nastavení fotoaparátu pro oblíbené fotografované motivy a místa.
Funkce Krátká videosekvence: S touto jednoduchou funkcí snadno vytvoříte krátké videosekvence rodiny a přátel. Krátká videosekvence automaticky kombinuje množství souborů videosekvencí fixní délky a vytváří 30 sekund dlouhou videosekvenci.
Automatická volba motivových programů: Pokud chcete odstranit jakoukoli nutnost rozhodování o správném nastavení přístroje, fotoaparát může provést vše automaticky za vás a ponechat vám možnost soustředit se pouze na perfektní kompozici snímků.
Vylepšení vzhledu: Díky retušovacím funkcím v režimu přehrávání budou všechny osoby na vašich snímcích vypadat skvěle. Stačí jen vybrat například Oční stíny, Změkčení pleti, Přidání růžové do tváří nebo Vybělení zubů.
Speciální efekty: Bavte se více fotografií a vyzkoušejte 9 speciálních efektů včetně efektu Nostalgický sépiový efekt či Efekt dětského fotoaparátu během fotografování nebo aplikujte některé ze 7 rychlých efektů, jako je Rybí oko nebo Malba.
Tužkové baterie AA : Fotoaparát je napájen pomocí tužkových baterií AA, které jsou snadno dostupné všude na světě. Díky tomu nebudete mít bez ohledu na místo vašeho fotografování nikdy starosti s nedostupností zdroje energie.
EXPEED C2: Rychlý a výkonný systém zpracování obrazu Nikon nabízí okamžitou odezvu a vysokou citlivost ISO pro snímky s výjimečnou kvalitou obrazu.
NIKON IMAGE SPACE: Cloudová služba NIKON IMAGE SPACE pro ukládání a sdílení snímků nabízí všem uživatelům výrobků Nikon zdarma 20 GB úložného prostoru online. Další informace získáte na adrese www.nikonimagespace.com.
Obsah balení• Fotoaparát• Alkalické tužkové baterie LR6/L40 (velikost AA) (4 ks)3• krytka objektivu LC-CP31 (s lankem)• kabel USB UC-E16• poutko
Specifikace
Typ    Kompaktní digitální fotoaparátPočet efektivních pixelů 16 milionů (zpracování obrazu může počet efektivních pixelů snížit)Obrazový snímač    11mm (1/2,3˝) obrazový snímač CMOS; Celkový počet pixelů: cca 16,76 milionuObjektiv    Objektiv NIKKOR s 38× optickým zoomemOhnisková vzdálenost    4–152 mm (obrazový úhel je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností 22,5–855 mm u kinofilmu)Světelnost    f/3–6,5Konstrukce objektivu    12 čoček/9 členů (3 optické členy ze skel ED)Zvětšení    Max. 4× (obrazový úhel je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností cca 3 420 mm u kinofilmu)Redukce vibrací    Optická redukce vibrací (statické snímky); kombinovaná optická a elektronická redukce vibrací (videosekvence)Automatické zaostřování Automatické zaostřování s detekcí kontrastuZaostřovací rozsah    [W]: cca 30 cm až nekonečno, [T]: cca 3,5 m až nekonečno, Režim Makro: cca 1 cm až nekonečno (při nastavení širokoúhlé ohniskové vzdálenosti) (všechny vzdálenosti měřeny od vrcholu přední čočky objektivu)Režimy činnosti zaostřovacích polí    Priorita ostření na obličej, manuální volba 99 zaostřovacích polí, střední zaostřovací pole, sledování objektu, zaostřování s vyhledáním hlavního objektuMonitor    7,5 cm (3“) úhlopříčka. Monitor TFT LCD s cca 921 000 pixely, širokým pozorovacím úhlem, antireflexní vrstvou, pětistupňovou regulací jasu a možností naklápění v úhlu cca 85 ° směrem dolů a 90 ° směrem nahoruObrazové pole    Cca 99 % obrazu horizontálně a vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)Obrazové pole (režim přehrávání)    Cca 99 % obrazu horizontálně a vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)Ukládání dat – média Paměťové karty SD, SDHC, SDXC; interní paměť (cca 20 MB)Systém souborů    Kompatibilní se standardy DCF a Exif 2.3Ukládání dat – formát souborů    Statické snímky: JPEG, Videosekvence: MOV (video: H.264/MPEG-4 AVC, audio: stereofonní LPCM)Velikost obrazu (v pixelech) 16M (vysoká kvalita) [4 608 × 3 456 (jemná kvalita)], 16M [4 608 × 3 456], 8M [3 264 × 2 448], 4M [2 272 × 1 704], 2M [1 600 × 1 200], VGA [640 × 480], 16 : 9 [4 608 × 2 592], 1 : 1 [3 456 × 3 456]Citlivost ISO    ISO 125–1 600, ISO 3 200, 6 400 (k dispozici při použití režimu Auto)Měření expozice    Matrix, Integrální měření se zdůrazněným středem (při použití digitálního zoomu s faktorem menším než 2×), Bodové měření (při použití digitálního zoomu s faktorem větším než 2×)Řízení expozice    Programová automatika a korekce expozice (–2 až +2 EV v krocích po 1/3 EV)Typ závěrky    Mechanická závěrka a elektronická závěrka CMOSČasy závěrky    1/1 500–1 s; 1/4 000 s (nejkratší čas závěrky během rychlého sériového snímání), 4 s (motivový program Ohňostroj)Samospoušť    Volitelné zpoždění 10 s a 2 sClona    Elektronicky řízený filtr ND (–2 EV)Rozsah clony    2 clony (f/3 a f/6 [W])Vestavěný blesk    AnoPracovní rozsah blesku (přibližný)    [W]: 0,5–6,9 m, [T]: 3,5 mŘízení záblesku    TTL řízení záblesku s měřicími předzábleskyUSB    Hi-Speed USB, podpora přímého tisku (PictBridge), konektor A/V výstupu (volitelně NTSC nebo PAL)Výstup HDMI    Mikrokonektor HDMI (typ D)Standardy Wi-Fi (bezdrátová síť LAN)    IEEE 802.11b/g/n (standardní protokol bezdrátové sítě LAN)Pracovní frekvence Wi-Fi (bezdrátová síť LAN)    2 412–2 462 MHz (kanály 1–11)Dosah Wi-Fi (bezdrátová síť LAN) (přímý výhled)    Cca 10 mDatové toky Wi-Fi (bezdrátová síť LAN) (skutečné naměřené hodnoty)    IEEE 802.11b: 5 Mb/s, IEEE 802.11g: 20 Mb/s, IEEE 802.11n: 20 Mb/sZabezpečení Wi-Fi (bezdrátová síť LAN) OPEN/WPA2Přístupové protokoly Wi-Fi (bezdrátová síť LAN) InfrastrukturaPodporované jazyky Arabština, bengálština, bulharština, čínština (zjednodušená a tradiční), čeština, dánština, holandština, angličtina, finština, francouzština, němčina, řečtina, hindština, maďarština, indonéština, italština, japonština, korejština, maráthština, norština, perština, polština, portugalština (evropská a brazilská), rumunština, ruština, srbština, španělština, švédština, tamilština, telugština, thajština, turečtina, ukrajinština, vietnamštinaZdroje energie    Čtyři alkalické tužkové baterie LR6/L40 AA, čtyři lithiové tužkové baterie FR6/L91 AA; čtyři dobíjecí nikl-metal hydridové tužkové baterie EN-MH2 AA (dostupné samostatně), síťový zdroj EH-67 (dostupný samostatně)Výdrž baterie1    Cca 590 snímků při použití alkalických baterií, Cca 1 240 snímků při použití lithiových baterií, Cca 740 snímků při použití baterií EN-MH2Skutečná výdrž baterie pro záznam videosekvencí2    Cca 1 h 35 min při použití alkalických baterií, Cca 4 h 30 min při použití lithiových baterií, Cca 2 h 30 min při použití baterií EN-MH2Stativový závit    1/4˝ (ISO 1222)Rozměry (Š × V × H)    Cca 113,5 × 78,3 × 96 mm (bez výstupků)Hmotnost    Cca 538 g (včetně baterií a paměťové karty)Provozní podmínky – teplota    0–40 °CProvozní podmínky – vlhkost    85 % nebo méně (bez kondenzace)

Rozměry výrobku:Hmotnost (kg): 0.290Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): 
Rozměry balení:Hmotnost (kg): 0.756Výška (cm): 9.60Šířka (cm): 14.40Hloubka (cm): 17.10EAN: 018208999255
Záruční doba: 24 měsíců

Recenze uživatelů

Nahoru

Buďte první kdo vloží recenzi k tomuto produktu.

Přidat vlastní recenzi

: *

:

1 nejhorší, 5 nejlepší 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *

: *

:


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Z kategorie Mobily, foto, GPS / Digitální fotoaparáty Vám můžeme doporučit produkt Nikon COOLPIX L840 red + pouzdro. Přečtěte si podrobné informace o produktu Nikon COOLPIX L840 red + pouzdro. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz k produktu Nikon COOLPIX L840 red + pouzdro, napište do diskuze na této stránce. Naši pracovníci se Vám budou snažit co nejdříve odpovědět.

Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím