Nikon Coolpix S2900, černý + 4GB SD pam.karta + pouzdro

Nikon Coolpix S2900, černý + 4GB SD pam.karta  + pouzdro

Doprava
zdarma

Výrobce: Nikon, Kategorie: Digitální kompakty, Digitální kompakty Nikon, Kód produktu: 012353.0

Je nám líto, ale toto zboží se již neprodává.
Zkuste vybrané alternativní produkty.

Popis a parametry

Nahoru

Hmotnost: 0,71 kg
Záruka: 24 měsíců
Barva: Černá
Výrobce: Nikon
Optický zoom: 5 x
Rozlišení fotoaparátu: 20 Mpix
Typ fotoaparátu : kompakt
Odolné provedení: nemá
Menu v češtině,slovenštině: ANO
Závit na stativ: ANO
Druh snímače: CCD
Rozlišení (foto) (Mpix): 20
Optický zoom (x): 5
Digitální zoom (x): 4
Min. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu) (mm): 26
Max. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu) (mm): 130
Optický stabilizátor: NE
Světelnost objektivu (f): 3,2 - 6,5
Režim 3D fotografie: NE
Typ hledáčku: bez hledáčku
Velikost LCD (cm): 6.7
Rozlišení LCD (pix): 230000
Polohovatelný displej: ne
Podporované paměťové karty: SD; SDHC
Interní paměť : 25 MB
Wi-Fi: NE
GPS: NE
Max. rozlišení videa (pix): HD (1280x720)
Typ baterií: Li-Ion akumulátor
Barva: černá

Provedení výrobku: černá barva

Hledáte lehký a snadno přenosný fotoaparát, který je štíhlý, stylový a jednoduchý? Fotoaparát COOLPIX S2900 s 20 miliony pixelů se snadno vejde do vaší kapsy či kabelky, takže budete moci zachytit všechny cenné okamžiky.

S 5násobným optickým zoomem (až 10násobný s funkcí Dynamic Fine Zoom1) zachytíte všechny detaily a s efekty Vylepšení vzhledu budou vaše rodina a přátelé vypadat vždy skvěle. Zachyťte veškerou zábavu zaznamenáním HD videosekvence a pořiďte brilantní snímky jediným stisknutím tlačítka díky automatické volbě motivového programu, která vám nabídne vhodné nastavení. S režimem Speciální efekty můžete být kreativní a Panoráma s asistencí vám umožní zachycovat dechberoucí scenérie.

Fotoaparát COOLPIX S2900 zachytí vaše krásné vzpomínky stylově.

Obrazový snímač CCD s 20 miliony pixelů
Obrazový snímač fotoaparátu s velkým počtem pixelů zaručuje, že vždy získáte brilantní a ostré snímky s množstvím detailů – ideální pro tisk a zvětšování na formát plakátů.

Objektiv NIKKOR s 5× optickým zoomem
Objektiv s 5násobným optickým zoomem, který lze dále rozšířit při zachování stejné kvality obrazu až na 10násobný zoom s funkcí Dynamic Fine Zoom1, umožňuje pořizovat vynikající skupinové snímky a snímky objektů ve velkém měřítku. Už nikdy nezmeškejte žádný zábavný okamžik!

Záznam HD videosekvencí
Díky samostatnému tlačítku záznamu videosekvence budete připraveni zachytit každý magický okamžik ve formátu HD (720/30p) Proměňte své přátele ve filmové hvězdy nebo snadno dokumentujte rodinné oslavy.

Panoráma s asistencí
Funkce Panoráma s asistencí zkombinuje přímo ve fotoaparátu pořízené snímky do panoramatických snímků, které zachytí ohromující scenérie přesně tak, jak si je pamatujete.

16 motivových programů
Nejste si jistí správným nastavením? Fotoaparát vám pomůže! Vyberte typ fotografovaného motivu a fotoaparát nastavení automaticky přizpůsobí tak, aby vytvořil perfektní snímek.

Zaostřování s vyhledáním hlavního objektu
Díky rychlému a přesnému automatickému zaostřování snadno pořídíte brilantní snímky s automatickým rozpoznáním a zaostřením libovolného objektu – ideální při fotografování dětí či domácích mazlíčků.

6,7cm/2,7˝ monitor LCD: Na velkém monitoru LCD s regulací jasu vždy jasně uvidíte aktuální záběr objektivu či přehrávaný obraz, a to i za jasného slunečního světla.

Automatická volba motivových programů: Pokud chcete nastavení raději ponechat na fotoaparátu, pomůže vám automatickým výběrem z řady typických snímacích podmínek a optimalizuje za vás všechna nastavení.

Dlouhá výdrž baterie: Díky velmi dlouhé výdrži dobíjecí lithium-iontové baterie můžete zachytit všechny cenné okamžiky z noční zábavy nebo třeba fotografovat celý den na dovolené.

EXPEED C2: Rychlý a výkonný systém zpracování obrazu Nikon zaručuje okamžitou odezvu, vysokou citlivost ISO a výjimečnou kvalitu obrazu.

8 speciálních efektů: Buďte tvořiví a experimentujte s různými efekty, abyste dosáhli jedinečného vzhledu snímků. Vyzkoušejte efekt Selektivní barva, který zvýrazní vámi zvolenou barvu na jinak černobílém snímku a dodá snímku dramatický efekt. Nebo použijte efekt Rybí oko a získejte širokoúhlý obraz.

12 efektů Vylepšení vzhledu: Když je retušování tak snadné, mohou všichni vypadat skvěle na každém snímku. Můžete změkčovat pleť, barvit rty, a dokonce i přidávat oční stíny a řasenku.

Redukce pohybové neostrosti: Rozmazané snímky jsou minulostí. Redukce pohybové neostrosti koriguje chvění fotoaparátu a pohybu objektu, aby bylo možné získat ostré snímky za všech okolností – i v případě rychle se pohybujících objektů.

Inteligentní portrét: S tímto režimem, který průběžně odstraňuje problémy při zachycování portrétu, dosáhnete vždy skvělých výsledků. Samospoušť detekující úsměv automaticky pořídí snímek v okamžiku, kdy se osoba usměje, Kontrola mrknutí varuje v případě, že detekuje mrknutí fotografované osoby, a Korekce efektu červených očí koriguje chybné zbarvení očí vzniklé v důsledku použití blesku.

Samospoušť detekující úsměv v režimu sériového snímání: Chcete zachytit dokonalý úsměv? Tento režim automaticky rozpozná, kdy se fotografovaná osoba usměje, a pořídí až pět snímků v sérii, abyste zachytili přesný okamžik toho nejvíce okouzlujícího úsměvu.

Pokročilá automatická aktivace blesku s redukcí efektu červených očí: Už nikdy si nenechte zničit skupinový snímek nebo portrét efektem červených očí. Automatická korekce ve fotoaparátu efekt červených očí automaticky odstraní při použití režimu Noční portrét.

NIKON IMAGE SPACE: Cloudová služba NIKON IMAGE SPACE pro ukládání a sdílení snímků nabízí všem uživatelům výrobků Nikon zdarma 20 GB úložného prostoru online.

Obsah balení
• Fotoaparát
• Poutko
• dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL19
• síťový zdroj/nabíječka EH-70P (Pokud byl fotoaparát zakoupen v zemi nebo oblasti vyžadující zásuvkový adaptér, je součástí dodávky rovněž zásuvkový adaptér. Tvar zásuvkového adaptéru se liší v závislosti na zemi či oblasti zakoupení.)
• kabel USB UC-E16
• 4GB SD paměťová karta
• pouzdro

Specifikace

TypKompaktní digitální fotoaparát
Počet efektivních pixelů20,1 milionu (zpracování obrazu může počet efektivních pixelů snížit)
Obrazový snímač11mm (1/2,3˝) obrazový snímač CCD; celkový počet pixelů: cca 20,48 milionu
ObjektivObjektiv NIKKOR s 5× optickým zoomem
Ohnisková vzdálenost4,6–23 mm (obrazový úhel je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností 26–130 mm u kinofilmu)
Světelnostf/3,2–6,5
Konstrukce objektivu6 čoček / 5 členů
ZvětšeníMax. 4× (obrazový úhel je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností 520 mm u kinofilmu)
Redukce vibracíElektronická redukce vibrací (videosekvence)
Redukce pohybové neostrostiElektronická redukce vibrací (statické snímky)
Automatické zaostřováníAutomatické zaostřování s detekcí kontrastu
Zaostřovací rozsah[W]: Přibližně 50 cm až nekonečno. [T]: Přibližně 80 cm až nekonečno. Režim makro: Přibližně 10 cm až nekonečno (při nastavení širokoúhlé ohniskové vzdálenosti), (všechny vzdálenosti měřeny od vrcholu přední čočky objektivu)
Režimy činnosti zaostřovacích políPriorita ostření na obličej, střední zaostřovací pole, manuální volba 99 zaostřovacích polí, sledování objektu, zaostřování s vyhledáním hlavního objektu
MonitorÚhlopříčka 6,7 cm (2,7˝). Přibližně 230 000 pixelů, TFT LCD, pětistupňová regulace jasu
Obrazové polePřibližně 98 % obrazu horizontálně a vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
Obrazové pole (režim přehrávání)Přibližně 98 % obrazu horizontálně a vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
Ukládání dat – médiaPaměťové karty SD, SDHC, SDXC; interní paměť (cca 25 MB)
Systém souborůKompatibilní se standardy DCF a Exif 2.3
Ukládání dat – formát souborůStatické snímky: JPEG. Videosekvence: AVI (kompatibilní s Motion JPEG)
Velikost obrazu (v pixelech)20 M (Vysoká) [5 152 × 3 864 (jemná kvalita)]. 20 M [5 152 × 3 864]. 10 M [3 648 × 2 736]. 4 M [2 272 × 1 704]. 2 M [1 600 × 1 200]. VGA [640 × 480]. 16 : 9 (14 M) [5 120 × 2 880]. 1 : 1 [3 864 x 3 864]
Citlivost ISOISO 80–1 600. ISO 3 200 (k dispozici při použití režimu Auto)
Měření expoziceMatrix, Integrální měření se zdůrazněným středem (při použití digitálního zoomu s faktorem menším než 2×), Bodové měření (při použití digitálního zoomu s faktorem větším než 2×)
Řízení expoziceProgramová automatika a korekce expozice (-2 až +2 EV v krocích po 1/3 EV)
Typ závěrkyMechanická závěrka a elektronická závěrka CCD
Časy závěrky1/2 000–1 s; 4 s (motivový program Ohňostroj)
SamospoušťVolitelné zpoždění 10 s a 2 s
ClonaElektronicky řízený filtr ND (-2,6 EV)
Rozsah clony2 clony (f/3,2 a f/8 [W])
Vestavěný bleskAno
Pracovní rozsah blesku (přibližný)[W]: 0,5–4 m. [T]: 0,8–2 m.
Řízení zábleskuTTL řízení záblesku s měřicími předzáblesky
USBHi-Speed USB, podpora přímého tisku (PictBridge). Slouží také jako konektor výstupu audia/videa (jako výstup videa lze zvolit standard NTSC nebo PAL)
Podporované jazykyArabština, bengálština, bulharština, čínština (zjednodušená a tradiční), čeština, dánština, holandština, angličtina, finština, francouzština, němčina, řečtina, hindština, maďarština, indonéština, italština, japonština, korejština, maráthština, norština, perština, polština, portugalština (evropská a brazilská), rumunština, ruština, srbština, španělština, švédština, tamilština, telugština, thajština, turečtina, ukrajinština, vietnamština
Power sourceJedna dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL19 (součást dodávky). Síťový zdroj EH-62G (dostupný samostatně)
Doba nabíjeníPřibližně 3 h (při použití síťového zdroje/nabíječky EH-70P a zcela vybité baterie)
Výdrž baterie1Přibližně 250 snímků při použití baterie EN-EL19
Skutečná výdrž baterie pro záznam videosekvencí2Přibližně 1 h 5 min při použití baterie EN-EL19
Stativový závit1/4˝ (ISO 1222)
Rozměry (Š × V × H)94,5 × 58,6 × 19,8 mm, (bez výstupků)
HmotnostPřibližně 119 g (včetně baterie a paměťové karty)
Provozní podmínky – teplota0–40 °C
Provozní podmínky – vlhkost85 % nebo méně (bez kondenzace)


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.119
Výška (cm): 5.86
Šířka (cm): 9.45
Hloubka (cm): 1.98

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.710
Výška (cm): 10.60
Šířka (cm): 15.20
Hloubka (cm): 18.40
EAN: 018208998647

Záruční doba: 24 měsíců

Digitální fotoaparát 20 Mpx, CCD snímač, 5x optický zoom, světelnost objektivu f3,2 - 6,5, LCD 6.7cm, video HD (1280x720), Li-Ion akumulátor

Recenze uživatelů

Nahoru

Buďte první kdo vloží recenzi k tomuto produktu.

Přidat vlastní recenzi

: *

:

1 nejhorší, 5 nejlepší 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *

: *

:


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Z kategorie Mobily, foto, GPS / Digitální fotoaparáty Vám můžeme doporučit produkt Nikon Coolpix S2900, černý + 4GB SD pam.karta + pouzdro. Přečtěte si podrobné informace o produktu Nikon Coolpix S2900, černý + 4GB SD pam.karta + pouzdro. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz k produktu Nikon Coolpix S2900, černý + 4GB SD pam.karta + pouzdro, napište do diskuze na této stránce. Naši pracovníci se Vám budou snažit co nejdříve odpovědět.

Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím