Nikon Coolpix S3500 fialový

Výrobce: Nikon, Kategorie: Digitální kompakty, Digitální kompakty Nikon, Kód produktu: 012349.2

Je nám líto, ale toto zboží se již neprodává.
Zkuste vybrané alternativní produkty.

Popis a parametry

Nahoru

Hmotnost: 0,2 kg
Záruka: 24 měsíců
Barva: Fialová
Výrobce: Nikon
Optický zoom: 7 x
Rozlišení fotoaparátu: 20,1 Mpix
Typ fotoaparátu : kompakt
Odolné provedení: nemá
Menu v češtině: ANO
Závit na stativ: ANO
Druh snímače: CCD
Počet bodů celkově (Mpix): 20.48
Počet bodů efektivně (Mpix): 20.1
Velikost snímače (1/"): 2.3
Max. počet bodů X (pix): 5152
Max. počet bodů Y (pix): 3864
Min. citlivost (ISO): 80
Max. citlivost (ISO): 3200
Optický zoom (x): 7
Digitální zoom (x): 4
Min. ohnisková vzdálenost (mm): 26
Max. ohnisková vzdálenost (mm): 182
Stabilizátor obrazu: optický
Světelnost objektivu (f/): 3,4 - 6,4
Možnost předsádek: ne
Expoziční režimy: P - automatická; scénické režimy
Počet přednastavených scén: 19
Sekvenční snímání (sn./s): 1.1
Samospoušť (min. prodleva) (s): 2
Detekce obličeje: ANO
Zvukové poznámky: ANO
Režim 3D fotografie: ANO
Systém ostření: multibodové AF; středobodové AF; volitelný bod AF
Nejmenší vzdálenost ostření (cm): 50
Nejmenší vzdálenost ostření-makro (cm): 5
Vyvážení bílé: automatické
Kompenzace expozice +/-EV: ANO
Nejkratší čas expozice (s): 1/2000
Nejdelší čas expozice (s): 4
Typ hledáčku: bez hledáčku
Velikost LCD (cm): 6.7
Rozlišení LCD (pix): 230000
Polohovatelný displej: ne
Typ displeje fotoaparátu: LCD
Podporované paměťové karty / typ karty: SD Card; SDHC (SD High-Capacity); SDXC (SD Extended-capacity)
Interní paměť : 25 MB
Formát záznamu foto: JPEG
Externí blesk: NE
Režimy vestavěného blesku: auto; off; on
Konektory: USB konektor
Propojení Wi-Fi: NE
Propojení Bluetooth: NE
Podpora přímého tisku: NE
GPS Modul: NE
Videosekvence: se zvukem
Max. rozlišení videa (pix): HD (1280x720)
Max. frekvence snímkování (sn./s): 30
Formát záznamu videa: MOV
Typ baterií: Li-Ion akumulátor

Provedení výrobku: fialová barva

Štíhlý fotoaparát COOLPIX S3500 s 20 miliony pixelů byl vytvořen s maximální pozorností k detailu a designu, padne proto do vaší ruky přesně tak, jako kdyby tam odjakživa patřil.

Krásná barevná provedení a snadné ovládání činí z tohoto přístroje ideálního společníka pro akční fotografování všech životních událostí.

Objektiv NIKKOR s 7× optickým zoomem a technologie redukce vibrací zaručují brilantní snímky a videosekvence, které lze snadno prohlížet na velkém monitoru LCD. Důvtipné automatické funkce zaručují perfektní výsledky v libovolné situaci a k dispozici je rovněž množství zábavných filtrových efektů pro vylepšení snímků přímo na místě jejich pořízení.


COOLPIX S3500 – stylový pomocník pro trvalé uchování vašich vzpomínek.

Hlavní rysy

Štíhlé provedení: ploché tělo s tloušťkou 20,5 mm vytvořené s maximální pozorností k detailu a dostupné v osmi živých barvách (některé včetně vzorů).

Obrazový snímač CCD s 20 MP: umožňuje pořizovat snímky s výjimečnou úrovní detailů, vytvářet tvůrčí výřezy a produkovat skvělé zvětšeniny ve velikosti plakátů.

Širokoúhlý objektiv NIKKOR s 7× optickým zoomem (26–182 mm): zaručuje vynikající přesnost a vysokou ostrost obrazu při pořizování skupinových snímků i makrosnímků a snadno zachycuje každý důležitý okamžik.

Optická redukce vibrací (VR): s technologií automatické redukce vibrací Nikon, která v reálném čase potlačuje účinky chvění fotoaparátu, si budete vždy užívat stabilní snímky a videosekvence.

Záznam brilantních HD videosekvencí (720p): samostatné tlačítko záznamu videosekvence umožňuje kdykoli zaznamenat pohyblivé scény ve vysokém rozlišení.

6,7cm (2,7“) monitor LCD: ať již budete fotografovat za jasného slunečního světla nebo za nízké hladiny osvětlení, velký monitor LCD s regulací jasu vám vždy poskytne jasný obraz pro fotografování a přehrávání.

Inteligentní portrétní systém: pořizuje perfektní portrétní snímky za všech okolností. Samospoušť detekující úsměv pořizuje snímek v okamžiku, kdy se fotografovaná osoba usmívá; Kontrola mrknutí upozorňuje na to, že měla některá z fotografovaných osob zavřené oči při expozici; Změkčení pleti upravuje nerovnoměrné odstíny pleti osob pro jemnější vzhled pleti; Redukce efektu červených očí ve fotoaparátu koriguje falešné zbarvení očí vzniklé v důsledku použití blesku při expozici a Vylepšení vzhledu pomáhá zlepšit vzhled portrétních snímků.

Menu retušování: umožňuje vylepšovat snímky přímo na místě jejich pořízení s využitím množství filtrových efektů včetně režimu rychlých efektů při přehrávání. K dispozici je široká nabídka možností, například filtr Selektivní barva, který snímek převede na monochromatický a potom přidá barevný nádech dle vašeho výběru, nebo Filtr typu hvězda, který k bodovým zdrojům světla dodá hvězdicové reflexy.

18 motivových programů: automaticky optimalizuje nastavení fotoaparátu pro nejběžnější motivy, efekty a místa. Vynikajících výsledků lze dosáhnout pouhým výběrem motivového programu odpovídajícího aktuálním snímacím podmínkám.

Sledování objektu: pořizuje ostré snímky objektů, které se nepřestávají pohybovat. Zaostřování se sledováním objektu zajistí perfektní zaostření zvoleného objektu i v případě, že se objekt pohybuje.

Bezdrátový přenos dat: kompatibilní s kartami Eye-Fi X2 (nebo novějšími). Pořízené digitální snímky (ve formátu JPEG) lze přenášet přímo do chytrého zařízení nebo počítače a využívat výhod on-line služby Nikon pro sdílení snímků.

Systém zpracování obrazu EXPEED C2: poskytuje vylepšený záznam videosekvencí, vysokou citlivost a maximální kvalitu obrazu.

Specifikace

Název výrobku COOLPIX S3500
Typ Kompaktní digitální fotoaparát
Počet efektivních pixelů 20,1 milionů
Obrazový snímač 8,5mm (1/2,3“) obrazový snímač CCD; celkový počet pixelů: cca 20,48 milionů
Objektiv Objektiv NIKKOR s 7× optickým zoomem
Ohnisková vzdálenost 4,7–32,9 mm (obrazový úhel je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností 26–182 mm na kinofilmovém fotoaparátu nebo digitálním fotoaparátu formátu FX)
Světelnost f/3,4–6,4
Konstrukce 8 čoček/8 členů (1 optický člen ze skel ED)
Zvětšení digitálního zoomu Max. 4× (obrazový úhel je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností 728 mm na kinofilmovém fotoaparátu nebo digitálním fotoaparátu formátu FX)
Redukce vibrací Optická
Redukce pohybové neostrosti Detekce pohybu (statické snímky)
Automatické zaostřování (AF) Automatické zaostřování s detekcí kontrastu
Rozsah zaostření [W]: cca 50 cm až nekonečno, [T]: cca 1 m až nekonečno Režim Makro: cca 5 cm až nekonečno (v širokoúhlé pozici zoomu) (všechny vzdálenosti měřeny od vrcholu přední čočky objektivu)
Volba zaostřovacích polí Detekce tváří, automaticky (automatická volba 9 zaostřovacích polí), střední zaostřovací pole, manuální volba 99 zaostřovacích polí, sledování objektu
Monitor 6,7cm (2,7“) monitor TFT LCD s cca 230 000 pixely, antireflexní vrstvou a pětistupňovou regulací jasu
Obrazové pole (režim fotografování) Cca 98 % obrazu horizontálně a 98 % obrazu vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
Obrazové pole (režim přehrávání) Cca 98 % obrazu horizontálně a 98 % obrazu vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
Ukládání dat – média Interní paměť (cca 25 MB) Paměťové karty SD/SDHC/SDXC
Systém souborů Kompatibilní se standardy DCF, Exif 2.3 a DPOF
Formáty souborů Statické snímky: JPEG Zvukové soubory (zvukové poznámky): WAV Videosekvence: AVI (kompatibilní s Motion JPEG)
Velikost obrazu (v pixelech) 20M (vysoká kvalita obrazu) [5152 × 3864 (jemná kvalita obrazu)] 20M [5152 × 3864] 10M [3648 × 2736] 4M [2272 × 1704] 2M [1600 × 1200] VGA [640 × 480] 16 : 9 (14M) [5120 × 2880]
Provozní režimy Auto, motivové programy (Automatická volba motivových programů, Portrét, Krajina, Sporty, Noční portrét, Párty/interiér, Pláž, Sníh, Západ slunce, Úsvit/soumrak, Noční krajina, Makro, Jídlo, Muzeum, Ohňostroj, Černobílá reprodukce, Protisvětlo, Panoráma s asistencí, Portrét zvířat), Speciální efekty, Inteligentní portrét
Sériové snímání Jednotlivé snímky (výchozí nastavení), Sériové snímání (max. 6 snímků pořízených frekvencí cca 1,1 obr./s), BSS (funkce výběru nejlepšího snímku), Mozaika 16 snímků
Videosekvence 720/30p (výchozí nastavení): 1280 × 720/16 : 9/cca 30 obr./s, 480/30p: 640 × 480/4 : 3/cca 30 obr./s, 240/30p: 320 × 240/4 : 3/cca 30 obr./s
Citlivost ISO (standardní výstupní citlivost) ISO 80–1600 ISO 3200 (k dispozici při použití režimu Auto)
Expozice – metody měření Matrix, Integrální měření se zdůrazněným středem (při použití digitálního zoomu s faktorem menším než 2×), Bodové měření (při použití digitálního zoomu s faktorem větším než 2×)
Řízení expozice Programová automatika a korekce expozice (-2 až +2 EV v krocích po 1/3 EV)
Závěrka Mechanická závěrka a elektronická závěrka CCD
Rozsah časů 1/2000–1 s 4 s (při použití motivového programu Ohňostroj)
Clona Elektronicky řízený filtr ND (-3,3 EV)
Rozsah clony 2 clony (f/3,4 a f/11 [W])
Samospoušť Volitelné zpoždění 10 s a 2 s
Blesk – pracovní rozsah (přibližný) (Citlivost ISO: Automaticky) [W]: 0,5–4,1 m [T]: 1–2,1 m
Řízení záblesku TTL řízení záblesku s měřicími předzáblesky
Rozhraní Hi–Speed USB
Komunikační protokoly pro přenos dat MTP, PTP
Videovýstup Volitelně NTSC a PAL
Vstupní/výstupní konektory A/V výstup, digitální vstup/výstup (USB)
Podporované jazyky Arabština, bengálština, čínština (zjednodušená a tradiční), čeština, dánština, holandština, angličtina, finština, francouzština, němčina, řečtina, hindština, maďarština, indonéština, italština, japonština, korejština, maráthština, norština, perština, polština, portugalština (evropská a brazilská), rumunština, ruština, španělština, švédština, tamilština, telugština, thajština, turečtina, ukrajinština, vietnamština
Zdroje energie Jedna dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL19 (součást dodávky) Síťový zdroj EH-62G (dostupný samostatně)
Doba nabíjení Cca 2 h a 40 min (při použití síťového zdroje/nabíječky EH-70P a zcela vybité baterie)
Výdrž baterie1 – statické snímky Cca 220 snímků při použití baterie EN-EL19
Záznam videosekvencí (aktuální výdrž baterie pro záznam)2 Cca 50 min při použití baterie EN-EL19
Stativový závit 1/4“ (ISO 1222)
Rozměry (Š × V × H) Cca 96,8 × 57,8 × 20,5 mm (bez výstupků)
Hmotnost Cca 129 g (včetně baterie a paměťové karty SD)
Provozní podmínky – teplota 0°C–40°C
Vlhkost 85 % nebo méně (bez kondenzace)
Dodávané příslušenství Poutko, dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL19 (včetně pouzdra), síťový zdroj/nabíječka EH-70P, kabel USB UC-E6, disk CD-ROM se softwarem ViewNX 2, disk CD-ROM s návodem k použití
Volitelné příslušenství Nabíječka baterií MH-66, síťový zdroj EH-62G, A/V kabel EG-CP14

1 Podle standardů CIPA pro měření výdrže baterií.
2 Při záznamu jedné videosekvence.


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.472
Výška (cm): 5.78
Šířka (cm): 9.68
Hloubka (cm): 2.05

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.800
Výška (cm): 16.00
Šířka (cm): 16.00
Hloubka (cm): 8.00
EAN: 018208933068

Záruční doba: 24 měsíců

Recenze uživatelů

Nahoru

Buďte první kdo vloží recenzi k tomuto produktu.

Přidat vlastní recenzi

: *

:

1 nejhorší, 5 nejlepší 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *

: *

:


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Z kategorie Mobily, foto, GPS / Digitální fotoaparáty Vám můžeme doporučit produkt Nikon Coolpix S3500 fialový. Přečtěte si podrobné informace o produktu Nikon Coolpix S3500 fialový. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz k produktu Nikon Coolpix S3500 fialový, napište do diskuze na této stránce. Naši pracovníci se Vám budou snažit co nejdříve odpovědět.

Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím