Nikon COOLPIX S9900 silver + 8 GB SD card

Nikon COOLPIX S9900 silver + 8 GB SD card

Doprava
zdarma

Výrobce: Nikon, Kategorie: Digitální kompakty, Digitální kompakty Nikon, Kód produktu: 05008816

Je nám líto, ale toto zboží se již neprodává.
Zkuste vybrané alternativní produkty.

Popis a parametry

Nahoru

Hmotnost:
Záruka: 24 měsíců
Barva: Stříbrná
Výrobce: Nikon
Optický zoom: 30 x
Rozlišení fotoaparátu: 16 Mpix
Typ fotoaparátu : kompakt
Odolné provedení: nemá
Menu v češtině,slovenštině: ANO
Druh snímače: CMOS
Rozlišení (foto) (Mpix): 16
Optický zoom (x): 30
Digitální zoom (x): 4
Min. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu) (mm): 25
Max. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu) (mm): 750
Optický stabilizátor: ANO
Světelnost objektivu (f): 3,7 - 6,4
Typ hledáčku: bez hledáčku
Velikost LCD (cm): 7.5
Rozlišení LCD (pix): 921000
Polohovatelný displej: ne
Podporované paměťové karty: SD; SDHC
Wi-Fi: ANO
GPS: ANO
Max. rozlišení videa (pix): Full HD (1920x1080)
Typ baterií: Li-Ion akumulátor
Barva: stříbrná

Provedení výrobku: stříbrná barva

Chcete mít k dispozici maximální rozsah zoomu, abyste mohli pracovat tvůrčím způsobem s detaily? Fotoaparát COOLPIX S9900 s 16 miliony pixelů poskytuje vysoký výkon pro nalezení vašich vlastních unikátních perspektiv obrazu – nabízí 30násobný optický zoom, který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom1 dále rozšířit až na 60násobný pro přiblížení nejrůznějších struktur nebo fotografovaných akcí.

Pořízené snímky můžete ihned sdílet s využitím vestavěného připojení Wi-Fi2 a podpory technologie NFC3, která celý postup zjednodušuje na klepnutí fotoaparátem do chytrého zařízení3. A bez ohledu na to, kde právě budete cestovat, vám zajistí vestavěné zařízení GPS/GLONASS/QZSS záznam informací o geografické poloze pořízení snímků. Velký výklopný a otočný monitor LCD vám umožní tvůrčí vyjádření prostřednictvím neobvyklých úhlů a přímo ve fotoaparátu snadno vytvoříte působivé časosběrné videosekvence.

Výkonný fotoaparát COOLPIX S9900 s moderním designem a detaily ve stylu retro je výrazným přístrojem, který nabízí více.

Objektiv NIKKOR s 30× optickým zoomem
Veškeré akce okolo vás můžete zachytit, aniž byste se museli pohnout. Objektiv s 30násobným optickým zoomem, který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom1 rozšířit až na 60násobný, poskytuje vynikající snímky ve velkém měřítku s jemnými detaily.

Vestavěné připojení Wi-Fi a podpora NFC
Zůstat ve spojení se sociálními médii je snadné, pokud můžete ihned sdílet své nejlepší snímky jednoduchým dotykem tlačítka Wi-Fi2 nebo prostřednictvím technologie NFC3, u které stačí jen klepnout fotoaparátem do chytrého zařízení

Vestavěné zařízení GPS/GLONASS/QZSS
Během fotografování získáte rychle podrobné informace o poloze – díky systémům satelitní navigace GPS/GLONASS/QZSS, které produkují přesné údaje o zeměpisné délce a šířce.

Výklopný a otočný monitor TFT LCD
S pomocí velkého 7,5cm/3˝ monitoru s 921 000 pixely snadno vyjádříte své tvůrčí záměry a navíc budete moci snáze pořizovat snímky a videosekvence z nadhledu nad hlavami osob nebo z podhledu.

Výkonná redukce vibrací (VR)
Stabilní fotoaparát produkuje ostřejší snímky, takže kombinace optické a elektronické redukce vibrací koriguje chvění fotoaparátu během fotografování akčních scén i při použití nejdelší ohniskové vzdálenosti objektivu.

Časosběrné snímání
Zapůsobte na své přátele prostřednictvím skvěle vypadajících 10 sekund dlouhých časosběrných videosekvencí. Stačí jen vybrat odpovídající motivový program a ze statických snímků pořízených s pomocí časového spínače se automaticky vytvoří časosběrná videosekvence.

Obrazový snímač CMOS s 16 miliony pixelů a technologií přímého osvětlení fotodiod: Vysoce citlivý obrazový snímač nabízí špičkový výkon a ostré snímky s nízkou úrovní šumu. Vaše snímky budou vždy ostré a brilantní.

Čtyři expoziční režimy: P/S/A/M: Ovládání pomocí voliče expozičních režimů poskytuje snadný přístup k expozičním režimům. Můžete tak tvůrčím způsobem upravovat nastavení času závěrky a clony pro získání osobitých snímků.

Rychlé automatické zaostřování: S rychlým automatickým zaostřováním vždy zachytíte rozhodující okamžik a ihned zaostříte na každý objekt i při použití nejdelší ohniskové vzdálenosti objektivu nebo za nízké hladiny osvětlení.

Full HD videosekvence: Stisknutím samostatného tlačítka můžete snadno přepnout ze statických snímků na záznam videosekvencí a zachytit veškerou krásu všech situací na plynulých Full HD videosekvencích (1 080/60i) včetně stereofonního zvuku. Záznam lze pozastavit nebo lze použít funkci Možnosti videa a odstranit při přehrávání nepotřebné části stopáže.

Jednoduché panoráma 360 °/180 °: Pokud naleznete scenérii, která si zasluhuje mimořádný přístup, můžete snadno získat působivé panoramatické snímky pouhým svislým nebo vodorovným panorámováním fotoaparátem.

Zaostřování s vyhledáním hlavního objektu: Můžete být v klidu a soustředit se plně na kompozici obrazu, zatímco zaostřování s vyhledáním hlavního objektu rychle a přesně rozpozná objekt a automaticky na něj zaostří.

Příkazový volič: Příkazový volič poskytuje snadný přístup ke klíčovým nastavením během fotografování a umožňuje upravovat expozici (P/S/A/M), volit zaostřovací pole a modifikovat speciální efekty. A během přehrávání a úprav videosekvencí jej můžete použít rovněž ke zvětšování a zmenšování obrazu.

Vestavěná mapa světa: Během fotografování můžete zaznamenat své putování uložením až 30 fotografovaných míst do mapy a získat tak vizuální historii míst pořízení snímků.

Funkce Krátká videosekvence: Překvapte své přátele a vyjádřete se tvůrčím způsobem na krátkých videosekvencích. Krátká videosekvence automaticky kombinuje množství souborů videosekvencí fixní délky a vytváří 30 sekund dlouhou videosekvenci.

Inteligentní portrét: S touto funkcí získáte snadno perfektní portréty a během jejich pořizování můžete navíc aplikovat řadu různých efektů – od efektů Kontrola mrknutí a Samospoušť detekující úsměv až po efekty Změkčení pleti a Sytost.

Vylepšení vzhledu: Retušováním snímků při přehrávání zajistíte, že každá osoba na snímku bude vypadat skvěle. K dispozici je 12 retušovacích možností včetně položek Oční stíny, Redukce odlesků a Vybělení zubů.

Automatická volba motivových programů: Šetřete si svou pozornost na tvůrčí kompozici snímků, automatická volba motivových programů mezitím vyhodnotí fotografovaný motiv a okolní scénu a poté automaticky zvolí nastavení odpovídající snímacím podmínkám.

Zkrácená doba nabíjení: Nabíječka s mikrokonektorem USB ještě více urychluje nabíjení fotoaparátu – a navíc můžete i během nabíjení pokračovat ve fotografování.

EXPEED C2: Rychlý a výkonný systém zpracování obrazu Nikon nabízí okamžitou odezvu a vysokou citlivost ISO pro snímky s výjimečnou kvalitou obrazu.

NIKON IMAGE SPACE: Cloudová služba NIKON IMAGE SPACE pro ukládání a sdílení snímků nabízí všem uživatelům výrobků Nikon zdarma 20 GB úložného prostoru online. Další informace získáte na adrese www.nikonimagespace.com.

Obsah balení
• Fotoaparát
• 8GB SD karta
• Dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL12
• síťový zdroj/nabíječka EH-71P4
• kabel USB UC-E21
• poutko

Specifikace

TypKompaktní digitální fotoaparát
Počet efektivních pixelů16 milionů (zpracování obrazu může počet efektivních pixelů snížit)
Obrazový snímač11mm (1/2,3“) obrazový snímač CMOS; Celkový počet pixelů: cca 16,76 milionu
ObjektivObjektiv NIKKOR s 30× optickým zoomem
Ohnisková vzdálenost4,5–135 mm (obrazový úhel je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností 25–750 mm u kinofilmu)
Světelnostf/3,7–6,4
Konstrukce objektivu13 čoček/11 členů (3 optické členy ze skel ED)
ZvětšeníMax. 4× (obrazový úhel je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností cca 3 000 mm u kinofilmu)
Redukce vibracíKombinovaná optická a elektronická redukce vibrací
Automatické zaostřováníAutomatické zaostřování s detekcí kontrastu
Zaostřovací rozsah[W]: cca 50 cm až nekonečno, [T]: cca 2 m až nekonečno, režim Makro: cca 1 cm až nekonečno (při nastavení širokoúhlé ohniskové vzdálenosti) (všechny vzdálenosti měřeny od vrcholu přední čočky objektivu)
Režimy činnosti zaostřovacích políPriorita ostření na obličej, manuální volba 99 zaostřovacích polí, střední zaostřovací pole, sledování objektu, zaostřování s vyhledáním hlavního objektu
Monitor7,5 cm (3“) úhlopříčka. Výklopný a otočný monitor TFT LCD s cca 921 000 pixely (RGBW), širokým pozorovacím úhlem, antireflexní vrstvou a šestistupňovou regulací jasu
Obrazové poleCca 98 % obrazu horizontálně a vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
Obrazové pole (režim přehrávání)Cca 100 % obrazu horizontálně a vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
Ukládání dat – médiaPaměťové karty SD, SDHC, SDXC; interní paměť (cca 473 MB)
Systém souborůKompatibilní se standardy DCF a Exif 2.3
Ukládání dat – formát souborůStatické snímky: JPEG, Videosekvence: MOV (video: H.264/MPEG-4 AVC, audio: stereofonní LPCM)
Velikost obrazu (v pixelech)16M 4 608 × 3 456, 8M 3 264 × 2 448, 4M 2 272 × 1 704, 2M 1 600 × 1 200, VGA 640 × 480, 16 : 9 12M 4 608 × 2 592, 1 : 1 3 456 × 3 456
Citlivost ISOISO 125–1 600, ISO 3 200, 6 400 (k dispozici při použití režimu P, S, A nebo M)
Měření expoziceMatrix, Integrální měření se zdůrazněným středem, Bodové měření (při použití digitálního zoomu s faktorem 2× nebo větším)
Řízení expoziceProgramová automatika s flexibilním programem, clonová automatika, časová automatika, manuální expoziční režim a korekce expozice (-2 EV až +2 EV v krocích po 1/3 EV)
Typ závěrkyMechanická závěrka a elektronická závěrka CMOS
Časy závěrky1/2 000–1 s, 1/2 000–8 s (při fixním nastavení citlivosti ISO na ISO 125 nebo 200 v režimu S, A1 nebo M) 1/4 000 s (nejkratší čas závěrky při použití rychlého sériového snímání) 4 s (motivový program Ohňostroj)
SamospoušťVolitelné zpoždění 10 s a 2 s
ClonaElektronicky řízená 3lamelová irisová clona
Rozsah clony14 kroků po 1/6 EV (W) (režimy A a M)
Vestavěný bleskAno
Pracovní rozsah blesku (přibližný)[W]: 0,5–6 m, [T]: 1,5–3,5 m
Řízení zábleskuTTL řízení záblesku s měřicími předzáblesky
USBMikrokonektor USB, Hi-Speed USB. Nepoužívejte jiný kabel USB než model UC-E21 určený pro mikrokonektor USB. Podpora přímého tisku (PictBridge)
Výstup HDMIMikrokonektor HDMI (typ D)
Standardy Wi-Fi (bezdrátová síť LAN)IEEE 802.11b/g/n (standardní protokol bezdrátové sítě LAN)
Pracovní frekvence Wi-Fi (bezdrátová síť LAN)2 412–2 462 MHz (kanály 1–11)
Dosah Wi-Fi (bezdrátová síť LAN) (přímý výhled)Cca 10 m
Datové toky Wi-Fi (bezdrátová síť LAN) (skutečné naměřené hodnoty)IEEE 802.11b: 5 Mb/s, IEEE 802.11g: 15 Mb/s, IEEE 802.11n: 15 Mb/s
Zabezpečení Wi-Fi (bezdrátová síť LAN)OPEN/WPA2
Přístupové protokoly Wi-Fi (bezdrátová síť LAN)Infrastruktura
Elektronický kompas16 hlavních bodů (korekce polohy pomocí snímače zrychlení ve třech osách, automatická korekce magnetické deklinace a náklonu)
GPS – data o polozeFrekvence příjmu GPS: 1 575,42 MHz, Geodetický systém: WGS 84 GLONASS, Frekvence příjmu dat: 1 598,0625–1 605,3750 MHz, Geodetický systém: WGS 84
Podporované jazykyArabština, bengálština, bulharština, čínština (zjednodušená a tradiční), čeština, dánština, holandština, angličtina, finština, francouzština, němčina, řečtina, hindština, maďarština, indonéština, italština, japonština, korejština, maráthština, norština, perština, polština, portugalština (evropská a brazilská), rumunština, ruština, srbština, španělština, švédština, tamilština, telugština, thajština, turečtina, ukrajinština, vietnamština
Zdroje energieJedna dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL12 (součást dodávky), síťový zdroj EH-62F (dostupný samostatně)
Doba nabíjeníCca 2 h a 20 min (při použití síťového zdroje/nabíječky EH-71P a zcela vybité baterie)
Výdrž baterie2Cca 300 snímků při použití baterie EN-EL12
Skutečná výdrž baterie pro záznam videosekvencí3Cca 1 h (1 080/30p) při použití baterie EN-EL12, cca 1 h 5 min (1 080/25p) při použití baterie EN-EL12
Stativový závit1/4˝ (ISO 1222)
Rozměry (Š × V × H)Cca 112 × 66 × 39,5 mm (bez výstupků)
HmotnostCca 289 g (včetně baterie a paměťové karty)
Provozní podmínky – teplota0–40 °C
Provozní podmínky – vlhkost85 % nebo méně (bez kondenzace)


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.289
Výška (cm): 6.60
Šířka (cm): 11.20
Hloubka (cm): 3.95

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.756
Výška (cm): 0.96
Šířka (cm): 1.44
Hloubka (cm): 1.71
EAN: 018208999323

Záruční doba: 24 měsíců

Digitální fotoaparát 16 Mpx, CMOS snímač, 30x optický zoom, stabilizace obrazu, světelnost objektivu f3,7 - 6,4, LCD 7.5cm, video Full HD (1920x1080), GPS, Wi-Fi, Li-Ion akumulátor

Recenze uživatelů

Nahoru

Buďte první kdo vloží recenzi k tomuto produktu.

Přidat vlastní recenzi

: *

:

1 nejhorší, 5 nejlepší 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *

: *

:


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Z kategorie Mobily, foto, GPS / Digitální fotoaparáty Vám můžeme doporučit produkt Nikon COOLPIX S9900 silver + 8 GB SD card. Přečtěte si podrobné informace o produktu Nikon COOLPIX S9900 silver + 8 GB SD card. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz k produktu Nikon COOLPIX S9900 silver + 8 GB SD card, napište do diskuze na této stránce. Naši pracovníci se Vám budou snažit co nejdříve odpovědět.

Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím