Nikon Coolpix S33 Blue 4.5 z 5 (4×)

Nikon Coolpix S33 Blue

Doprava
zdarma

Výrobce: Nikon, Kategorie: Digitální kompakty, Digitální kompakty Nikon, Kód produktu: 012349.5

Je nám líto, ale toto zboží se již neprodává.
Zkuste vybrané alternativní produkty.

Popis a parametry

Nahoru

Hmotnost: 0,7 kg
Záruka: 24 měsíců
Barva: Modrá
Výrobce: Nikon
Optický zoom: 3 x
Rozlišení fotoaparátu: 13,2 Mpix
Typ fotoaparátu : kompakt
Odolné provedení: mrazuvzdorný; odolný vůči pádu; vodotěsné
Menu v češtině,slovenštině: ANO
Druh snímače: CMOS
Rozlišení (foto) (Mpix): 13
Optický zoom (x): 3
Digitální zoom (x): 4
Min. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu) (mm): 30
Max. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu) (mm): 90
Optický stabilizátor: NE
Světelnost objektivu (f): 3,3
Režim 3D fotografie: NE
Typ hledáčku: bez hledáčku
Velikost LCD (cm): 6.7
Rozlišení LCD (pix): 230000
Polohovatelný displej: ne
Podporované paměťové karty: SD; SDHC
Interní paměť : 25 MB
Wi-Fi: NE
GPS: NE
Max. rozlišení videa (pix): Full HD (1920x1080)
Typ baterií: Li-Ion akumulátor
Stav: Novinka 2015
Barva: modrá

Provedení výrobku: modrá barva

Potřebujete fotoaparát, který splní požadavky vašeho cestování – i pod vodou? Extrémně odolný a snadno použitelný COOLPIX S33 s 13 miliony pixelů odolá všem nástrahám: je nárazuvzdorný při pádu z výšky až 1,5 m, mrazuvzdorný do -10 °C a prachotěsný.

Můžete s ním plavat v hloubce až 10 m nebo můžete použít funkci Detekce tváře pod vodou, která rozpozná fotografované tváře, aniž byste se museli sami potápět! Samostatné tlačítko umožňuje pořizovat rodinné videosekvence ve formátu Full HD a objektiv s 3násobným optickým zoomem, který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom1 dále rozšířit až na šestinásobný, vás přiblíží každé akci. Samostatná menu pro dospělé uživatele a děti usnadňují ovládání fotoaparátu libovolnému uživateli a motivové programy či volitelná barevná provedení těla přístroje zvyšují zábavu z fotografování ve všech situacích.

Zpestřete svůj život všestranným a odolným fotoaparátem COOLPIX S33!

Vysoká odolnost a spolehlivost
Tento fotoaparát si můžete vzít na libovolné místo: je prachotěsný, vodotěsný do hloubky 10 m, mrazuvzdorný do -10 °C a nárazuvzdorný při pádu z výšky až 1,5 m. S přístrojem, který odolává nárazům, si můžete dovolit libovolné dobrodružství!

Obrazový snímač CMOS s 13 miliony pixelů
Obrazový snímač CMOS, který maximálně využívá vysoký počet pixelů, zaručuje brilantní snímky s ostrými detaily – ideální pro zvětšeniny určené k zarámování nebo pro tisk ve velikosti plakátů.

Samostatná menu pro dospělé uživatele a děti
Kompletní menu obsahuje ve výchozím nastavení jednoduché dětské menu a lze jej snadno přepnout na menu pro dospělé uživatele. Již není nutný žádný speciální dětský fotoaparát - tento přístroj je určen pro celou rodinu!

Objektiv NIKKOR s 3× optickým zoomem
S pomocí širokoúhlého objektivu s 3násobným optickým zoomem, který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom1 dále rozšířit až na 6násobný, se můžete přiblížit k objektu a zachytit úsměv či zábavný výraz ve tváři nebo fotografovat vzdálené akce.

Full HD videosekvence
Veškeré zábavné okamžiky můžete zachytit na plynulých Full HD videosekvencích (1 080/30p) včetně stereofonního zvuku. Záznam lze zahájit ihned v okamžiku, kdy zahlédnete zajímavou situaci – stačí jen stisknout samostatné tlačítko záznamu videosekvence.

Detekce tváře pod vodou
Pořizujte podvodní portréty, aniž byste se museli potápět se do vody! Technologie detekce tváře automaticky detekuje tváře a spouští závěrku, takže můžete pořídit portréty a zůstat přitom na suchu.

Zaostřování s vyhledáním hlavního objektu: Při použití režimu Auto se automaticky aktivuje zaostřování s vyhledáním hlavního objektu, které za vás rychle a přesně rozpozná a zaostří fotografovaný objekt – máte tak jistotu ostrých snímků za všech okolností.

6,7cm/2,7“ monitor LCD s 230 000 pixely: Velký monitor LCD umožňuje snadné dosažení ideálních kompozic snímků, zaručuje snadnou čitelnost menu a poskytuje kvalitní obraz snímků a videosekvencí, které budete přehrávat rodině a přátelům.

Redukce pohybové neostrosti: Redukce pohybové neostrosti koriguje pohyby objektu a chvění fotoaparátu a zaručuje stabilitu obrazu potřebnou pro vynikající kvalitu snímků za všech okolností.

Snadné ovládání: Pokud jsou křivky fotoaparátu vytvořeny tak, aby přístroj padl komfortně do rukou uživatelů všech věkových kategorií, mohou dosáhnout skvělých výsledků i ti nejmladší a nejméně zkušení fotografové. A pojistka proti náhodnému vymazání snímků zaručuje, že nikdy nedojde k vymazání snímků v důsledku omylu.

Časosběrné videosekvence s efektem miniatury: Tato funkce automaticky zkombinuje až 300 snímků pořízených v intervalech 2 s a vytvoří 10 sekund dlouhou zábavně působící videosekvenci, na které vypadají záběry ulic nebo scenérií o dovolených jako hračky nebo miniaturní modely.

Nabíjení mikrokonektorem USB: Díky rychlému nabíjení prostřednictvím mikrokonektoru USB bude váš fotoaparát vždy nabitý a připravený k fotografování. Během nabíjení můžete přehrávat snímky a videosekvence a rovněž pokračovat ve fotografování.

Motivové programy: K dispozici máte 16 motivových programů, které můžete volit podle typu fotografovaného motivu nebo místa, a fotoaparát za vás provede automaticky všechna nastavení potřebná pro dosažení skvělých výsledků.

NIKON IMAGE SPACE: Cloudová služba NIKON IMAGE SPACE pro ukládání a sdílení snímků nabízí všem uživatelům výrobků Nikon zdarma 20 GB úložného prostoru online. Další informace naleznete na stránce NIKON IMAGE SPACE.

Obsah balení
• Fotoaparát
• Dětský batoh
• Dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL19
• síťový zdroj/nabíječka EH-71P 4
• kabel USB UC-E21
• poutko 5
• štěteček 6

Specifikace

TypKompaktní digitální fotoaparát
Počet efektivních pixelů13,2 milionu (zpracování obrazu může počet efektivních pixelů snížit)
Obrazový snímač8,2mm (1/3,1˝) obrazový snímač CMOS; Celkový počet pixelů: cca 14,17 milionu
ObjektivObjektiv NIKKOR s 3× optickým zoomem
Ohnisková vzdálenost4,1–12,3 mm (obrazový úhel je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností 30–90 mm u kinofilmu)
Světelnostf/3,3–5,9
Konstrukce objektivu6 čoček/5 členů
ZvětšeníMax. 4× (obrazový úhel je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností cca 360 mm u kinofilmu)
Redukce vibracíElektronická redukce vibrací (videosekvence)
Redukce pohybové neostrostiElektronická redukce vibrací (statické snímky)
Automatické zaostřováníAutomatické zaostřování s detekcí kontrastu
Zaostřovací rozsah[W]: cca 5 cm až nekonečno, [T]: cca 50 cm až nekonečno, Fotit nablízko, Fotit jídlo, Fotit pod vodou, Zrcadlo, Přidat bublinkový efekt, Přidat neonový efekt, Přidat komiksový efekt, Pořídit změkčené snímky, Vytvořit efekt miniatury, Časosběrné videosekvence s efektem miniatury, Zvýraznit barvy: cca 5 cm (při nastavení širokoúhlé ohniskové vzdálenosti) až nekonečno (všechny vzdálenosti měřeny od přední plochy ochranného skla objektivu)
Režimy činnosti zaostřovacích políStřední zaostřovací pole, detekce tváří, zaostřování s vyhledáním hlavního objektu
Monitor6,7 cm (2,7“) úhlopříčka. Monitor TFT LCD s cca 230 000 pixely, antireflexní vrstvou a pětistupňovou regulací jasu
Obrazové poleCca 96 % obrazu horizontálně a vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
Obrazové pole (režim přehrávání)Cca 100 % obrazu horizontálně a vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
Ukládání dat – médiaPaměťové karty SD, SDHC, SDXC; interní paměť (cca 25 MB)
Systém souborůKompatibilní se standardy DCF a Exif 2.3
Ukládání dat – formát souborůStatické snímky: JPEG, Zvukové zprávy: WAV, Videosekvence: MOV (video: H.264/MPEG-4 AVC, audio: stereofonní PCM)
Velikost obrazu (v pixelech)13 milionů pixelů [4 160 × 3 120], 4 miliony pixelů [2 272 × 1 704], 2 miliony pixelů [1 600 × 1 200]
Citlivost ISOISO 125–1 600
Měření expoziceMatrix, Integrální měření se zdůrazněným středem (při použití digitálního zoomu s faktorem menším než 2×), Bodové měření (při použití digitálního zoomu s faktorem větším než 2×)
Řízení expoziceProgramová automatika a korekce expozice (-2 až +2 EV v krocích po 1 EV)
Typ závěrkyMechanická závěrka a elektronická závěrka CMOS
Časy závěrky1/2 000–1 s, 4 s (při použití programu Fotit ohňostroj)
Samospoušť10 s, samospoušť detekující úsměv
ClonaElektronicky řízený filtr ND (–2 EV)
Rozsah clony2 clony (f/3,3 a f/6,6 [W])
Vestavěný bleskAno
Pracovní rozsah blesku (přibližný)[W]: 0,3–3,1 m, [T]: 0,6–1,7 m
Řízení zábleskuTTL řízení záblesku s měřicími předzáblesky
USBMikrokonektor USB, Hi-Speed USB. Nepoužívejte jiný kabel USB než model UC-E21 určený pro mikrokonektor USB. Podpora přímého tisku (PictBridge)
Výstup HDMIMikrokonektor HDMI (typ D)
Vodotěsné provedeníOchrana proti vodě ekvivalentní JIS/IEC třídy 8 (IPX8) (podle našich testovacích podmínek), možnost fotografovat pod vodou do hloubky 10 m po dobu 60 minut
Prachotěsné provedeníOchrana proti prachu ekvivalentní JIS/IEC třídy 6 (IP6X) (podle našich testovacích podmínek)
Nárazuvzdorné provedení1Fotoaparát splňuje naše testovací podmínky vyhovující standardu MILSTD 810F, metoda 516.5 – Odolnost proti nárazu
Podporované jazykyArabština, bengálština, bulharština, čínština (zjednodušená a tradiční), čeština, dánština, holandština, angličtina, finština, francouzština, němčina, řečtina, hindština, maďarština, indonéština, italština, japonština, korejština, maráthština, norština, perština, polština, portugalština (evropská a brazilská), rumunština, ruština, srbština, španělština, švédština, tamilština, telugština, thajština, turečtina, ukrajinština, vietnamština
Zdroje energieJedna dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL19 (součást dodávky), síťový zdroj EH-62G (dostupný samostatně)
Doba nabíjeníCca 1 h a 40 min (při použití síťového zdroje/nabíječky EH-71P a zcela vybité baterie)
Výdrž baterie2Cca 220 snímků při použití baterie EN-EL19
Skutečná výdrž baterie pro záznam videosekvencí3Cca 1 h 25 min při použití baterie EN-EL19
Stativový závit1/4˝ (ISO 1222)
Rozměry (Š × V × H)Cca 109,5 × 67 × 37,6 mm (bez výstupků)
HmotnostCca 180 g (včetně baterie a paměťové karty)
Provozní podmínky – teplota–10 °C až +40 °C (pro použití na souši), 0 °C až +40 °C (pro použití pod vodou)
Provozní podmínky – vlhkost85 % nebo méně (bez kondenzace)


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.180
Výška (cm): 6.70
Šířka (cm): 10.95
Hloubka (cm): 3.76

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.756
Výška (cm): 0.96
Šířka (cm): 1.44
Hloubka (cm): 1.71
EAN: 018208998906

Záruční doba: 24 měsíců

Digitální fotoaparát 13 Mpx, CMOS snímač, 3x optický zoom, světelnost objektivu f3,3, LCD 6.7cm, video Full HD (1920x1080), Li-Ion akumulátor

Recenze uživatelů

Nahoru

 • Andrea Všetečková | 12.05.2017

  4 z 5

  Pro:

  rychlost a serioznost

  Proti:

  nejsou

  Shrnutí:

  S obchodem jsem byla spokojená,vše v pořádku a rychle vyřízeno - doporučuji

 • Iveta S. | 25.07.2016

  4 z 5

  Pro:

  Snadné ovládání pro děti, koupeno za vysvědčení :-)

  Proti:

  Prozatím neobjeveny :-)

 • Zdeněk Hadaš | 23.06.2016

  5 z 5

  Pro:

  ok

  Proti:

  -

 • Michaela Janů | 07.09.2015

  5 z 5

  Pro:

  Nemusela jsem řešit jestli jsem momentálně ve vodě nebo na suchu :-)

  Proti:

  Po "vytažení" z vody nelze občas hned fotit na suchu, neboť se chvilku mlží.

  Shrnutí:

  Kupovala jsem cíleně na dovolenou k moři, abych mohla fotit rodinu pod vodou. Povedly se nám nádherné fotečky. Na vysoce umělecké fotografování to není, ale pro mne fotoaparát účel splnil a jsem moc spokojena.

Přidat vlastní recenzi

: *

:

1 nejhorší, 5 nejlepší 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *

: *

:


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Dotazy na prodejce

Nahoru

 • admin | 23.10.2015

  3

  Reaguje na (2) | Dobrý den. Akumulátor je vyjímatelný. Všechna dostupná barevná provedení najdete na http://www.spacil.cz/hledat?q=nikon+s33 S pozdravem Elektro Spáčil.

 • Jiří Vencálek | 23.10.2015

  2

  Zdravím.Je baterie vestavěná nebo je možné ji vyměnit a nemáte i jinou barvu-černá šedá? Dík za reakci.JV

Z kategorie Mobily, foto, GPS / Digitální fotoaparáty Vám můžeme doporučit produkt Nikon Coolpix S33 Blue. Přečtěte si podrobné informace o produktu Nikon Coolpix S33 Blue. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz k produktu Nikon Coolpix S33 Blue, napište do diskuze na této stránce. Naši pracovníci se Vám budou snažit co nejdříve odpovědět.

Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím