Nikon Coolpix S33 Yellow 5.0 z 5 (1×)

Nikon Coolpix S33 Yellow

Doprava
zdarma

Výrobce: Nikon, Kategorie: Digitální kompakty, Digitální kompakty Nikon, Kód produktu: 012349.7

Je nám líto, ale toto zboží se již neprodává.
Zkuste vybrané alternativní produkty.

Popis a parametry

Nahoru

Hmotnost: 0,7 kg
Záruka: 24 měsíců
Barva: Žlutá
Výrobce: Nikon
Optický zoom: 3 x
Rozlišení fotoaparátu: 13,2 Mpix
Typ fotoaparátu : kompakt
Odolné provedení: mrazuvzdorný; odolný vůči pádu; vodotěsné
Menu v češtině,slovenštině: ANO
Druh snímače: CMOS
Rozlišení (foto) (Mpix): 13
Optický zoom (x): 3
Digitální zoom (x): 4
Min. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu) (mm): 30
Max. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu) (mm): 90
Optický stabilizátor: NE
Světelnost objektivu (f): 3,3
Režim 3D fotografie: NE
Typ hledáčku: bez hledáčku
Velikost LCD (cm): 6.7
Rozlišení LCD (pix): 230000
Polohovatelný displej: ne
Podporované paměťové karty: SD; SDHC
Interní paměť : 25 MB
Wi-Fi: NE
GPS: NE
Max. rozlišení videa (pix): Full HD (1920x1080)
Typ baterií: Li-Ion akumulátor
Stav: Novinka 2015
Barva: žlutá

Potřebujete fotoaparát, který splní požadavky vašeho cestování – i pod vodou? Extrémně odolný a snadno použitelný COOLPIX S33 s 13 miliony pixelů odolá všem nástrahám: je nárazuvzdorný při pádu z výšky až 1,5 m, mrazuvzdorný do -10 °C a prachotěsný.

Můžete s ním plavat v hloubce až 10 m nebo můžete použít funkci Detekce tváře pod vodou, která rozpozná fotografované tváře, aniž byste se museli sami potápět! Samostatné tlačítko umožňuje pořizovat rodinné videosekvence ve formátu Full HD a objektiv s 3násobným optickým zoomem, který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom1 dále rozšířit až na šestinásobný, vás přiblíží každé akci. Samostatná menu pro dospělé uživatele a děti usnadňují ovládání fotoaparátu libovolnému uživateli a motivové programy či volitelná barevná provedení těla přístroje zvyšují zábavu z fotografování ve všech situacích.

Zpestřete svůj život všestranným a odolným fotoaparátem COOLPIX S33!

Vysoká odolnost a spolehlivost
Tento fotoaparát si můžete vzít na libovolné místo: je prachotěsný, vodotěsný do hloubky 10 m, mrazuvzdorný do -10 °C a nárazuvzdorný při pádu z výšky až 1,5 m. S přístrojem, který odolává nárazům, si můžete dovolit libovolné dobrodružství!

Obrazový snímač CMOS s 13 miliony pixelů
Obrazový snímač CMOS, který maximálně využívá vysoký počet pixelů, zaručuje brilantní snímky s ostrými detaily – ideální pro zvětšeniny určené k zarámování nebo pro tisk ve velikosti plakátů.

Samostatná menu pro dospělé uživatele a děti
Kompletní menu obsahuje ve výchozím nastavení jednoduché dětské menu a lze jej snadno přepnout na menu pro dospělé uživatele. Již není nutný žádný speciální dětský fotoaparát - tento přístroj je určen pro celou rodinu!

Objektiv NIKKOR s 3× optickým zoomem
S pomocí širokoúhlého objektivu s 3násobným optickým zoomem, který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom1 dále rozšířit až na 6násobný, se můžete přiblížit k objektu a zachytit úsměv či zábavný výraz ve tváři nebo fotografovat vzdálené akce.

Full HD videosekvence
Veškeré zábavné okamžiky můžete zachytit na plynulých Full HD videosekvencích (1 080/30p) včetně stereofonního zvuku. Záznam lze zahájit ihned v okamžiku, kdy zahlédnete zajímavou situaci – stačí jen stisknout samostatné tlačítko záznamu videosekvence.

Detekce tváře pod vodou
Pořizujte podvodní portréty, aniž byste se museli potápět se do vody! Technologie detekce tváře automaticky detekuje tváře a spouští závěrku, takže můžete pořídit portréty a zůstat přitom na suchu.

Zaostřování s vyhledáním hlavního objektu: Při použití režimu Auto se automaticky aktivuje zaostřování s vyhledáním hlavního objektu, které za vás rychle a přesně rozpozná a zaostří fotografovaný objekt – máte tak jistotu ostrých snímků za všech okolností.

6,7cm/2,7“ monitor LCD s 230 000 pixely: Velký monitor LCD umožňuje snadné dosažení ideálních kompozic snímků, zaručuje snadnou čitelnost menu a poskytuje kvalitní obraz snímků a videosekvencí, které budete přehrávat rodině a přátelům.

Redukce pohybové neostrosti: Redukce pohybové neostrosti koriguje pohyby objektu a chvění fotoaparátu a zaručuje stabilitu obrazu potřebnou pro vynikající kvalitu snímků za všech okolností.

Snadné ovládání: Pokud jsou křivky fotoaparátu vytvořeny tak, aby přístroj padl komfortně do rukou uživatelů všech věkových kategorií, mohou dosáhnout skvělých výsledků i ti nejmladší a nejméně zkušení fotografové. A pojistka proti náhodnému vymazání snímků zaručuje, že nikdy nedojde k vymazání snímků v důsledku omylu.

Časosběrné videosekvence s efektem miniatury: Tato funkce automaticky zkombinuje až 300 snímků pořízených v intervalech 2 s a vytvoří 10 sekund dlouhou zábavně působící videosekvenci, na které vypadají záběry ulic nebo scenérií o dovolených jako hračky nebo miniaturní modely.

Nabíjení mikrokonektorem USB: Díky rychlému nabíjení prostřednictvím mikrokonektoru USB bude váš fotoaparát vždy nabitý a připravený k fotografování. Během nabíjení můžete přehrávat snímky a videosekvence a rovněž pokračovat ve fotografování.

Motivové programy: K dispozici máte 16 motivových programů, které můžete volit podle typu fotografovaného motivu nebo místa, a fotoaparát za vás provede automaticky všechna nastavení potřebná pro dosažení skvělých výsledků.

NIKON IMAGE SPACE: Cloudová služba NIKON IMAGE SPACE pro ukládání a sdílení snímků nabízí všem uživatelům výrobků Nikon zdarma 20 GB úložného prostoru online. Další informace naleznete na stránce NIKON IMAGE SPACE.

Obsah balení
• Fotoaparát
• Dětský batoh
• Dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL19
• síťový zdroj/nabíječka EH-71P 4
• kabel USB UC-E21
• poutko 5
• štěteček 6

Specifikace

TypKompaktní digitální fotoaparát
Počet efektivních pixelů13,2 milionu (zpracování obrazu může počet efektivních pixelů snížit)
Obrazový snímač8,2mm (1/3,1˝) obrazový snímač CMOS; Celkový počet pixelů: cca 14,17 milionu
ObjektivObjektiv NIKKOR s 3× optickým zoomem
Ohnisková vzdálenost4,1–12,3 mm (obrazový úhel je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností 30–90 mm u kinofilmu)
Světelnostf/3,3–5,9
Konstrukce objektivu6 čoček/5 členů
ZvětšeníMax. 4× (obrazový úhel je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností cca 360 mm u kinofilmu)
Redukce vibracíElektronická redukce vibrací (videosekvence)
Redukce pohybové neostrostiElektronická redukce vibrací (statické snímky)
Automatické zaostřováníAutomatické zaostřování s detekcí kontrastu
Zaostřovací rozsah[W]: cca 5 cm až nekonečno, [T]: cca 50 cm až nekonečno, Fotit nablízko, Fotit jídlo, Fotit pod vodou, Zrcadlo, Přidat bublinkový efekt, Přidat neonový efekt, Přidat komiksový efekt, Pořídit změkčené snímky, Vytvořit efekt miniatury, Časosběrné videosekvence s efektem miniatury, Zvýraznit barvy: cca 5 cm (při nastavení širokoúhlé ohniskové vzdálenosti) až nekonečno (všechny vzdálenosti měřeny od přední plochy ochranného skla objektivu)
Režimy činnosti zaostřovacích políStřední zaostřovací pole, detekce tváří, zaostřování s vyhledáním hlavního objektu
Monitor6,7 cm (2,7“) úhlopříčka. Monitor TFT LCD s cca 230 000 pixely, antireflexní vrstvou a pětistupňovou regulací jasu
Obrazové poleCca 96 % obrazu horizontálně a vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
Obrazové pole (režim přehrávání)Cca 100 % obrazu horizontálně a vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
Ukládání dat – médiaPaměťové karty SD, SDHC, SDXC; interní paměť (cca 25 MB)
Systém souborůKompatibilní se standardy DCF a Exif 2.3
Ukládání dat – formát souborůStatické snímky: JPEG, Zvukové zprávy: WAV, Videosekvence: MOV (video: H.264/MPEG-4 AVC, audio: stereofonní PCM)
Velikost obrazu (v pixelech)13 milionů pixelů [4 160 × 3 120], 4 miliony pixelů [2 272 × 1 704], 2 miliony pixelů [1 600 × 1 200]
Citlivost ISOISO 125–1 600
Měření expoziceMatrix, Integrální měření se zdůrazněným středem (při použití digitálního zoomu s faktorem menším než 2×), Bodové měření (při použití digitálního zoomu s faktorem větším než 2×)
Řízení expoziceProgramová automatika a korekce expozice (-2 až +2 EV v krocích po 1 EV)
Typ závěrkyMechanická závěrka a elektronická závěrka CMOS
Časy závěrky1/2 000–1 s, 4 s (při použití programu Fotit ohňostroj)
Samospoušť10 s, samospoušť detekující úsměv
ClonaElektronicky řízený filtr ND (–2 EV)
Rozsah clony2 clony (f/3,3 a f/6,6 [W])
Vestavěný bleskAno
Pracovní rozsah blesku (přibližný)[W]: 0,3–3,1 m, [T]: 0,6–1,7 m
Řízení zábleskuTTL řízení záblesku s měřicími předzáblesky
USBMikrokonektor USB, Hi-Speed USB. Nepoužívejte jiný kabel USB než model UC-E21 určený pro mikrokonektor USB. Podpora přímého tisku (PictBridge)
Výstup HDMIMikrokonektor HDMI (typ D)
Vodotěsné provedeníOchrana proti vodě ekvivalentní JIS/IEC třídy 8 (IPX8) (podle našich testovacích podmínek), možnost fotografovat pod vodou do hloubky 10 m po dobu 60 minut
Prachotěsné provedeníOchrana proti prachu ekvivalentní JIS/IEC třídy 6 (IP6X) (podle našich testovacích podmínek)
Nárazuvzdorné provedení1Fotoaparát splňuje naše testovací podmínky vyhovující standardu MILSTD 810F, metoda 516.5 – Odolnost proti nárazu
Podporované jazykyArabština, bengálština, bulharština, čínština (zjednodušená a tradiční), čeština, dánština, holandština, angličtina, finština, francouzština, němčina, řečtina, hindština, maďarština, indonéština, italština, japonština, korejština, maráthština, norština, perština, polština, portugalština (evropská a brazilská), rumunština, ruština, srbština, španělština, švédština, tamilština, telugština, thajština, turečtina, ukrajinština, vietnamština
Zdroje energieJedna dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL19 (součást dodávky), síťový zdroj EH-62G (dostupný samostatně)
Doba nabíjeníCca 1 h a 40 min (při použití síťového zdroje/nabíječky EH-71P a zcela vybité baterie)
Výdrž baterie2Cca 220 snímků při použití baterie EN-EL19
Skutečná výdrž baterie pro záznam videosekvencí3Cca 1 h 25 min při použití baterie EN-EL19
Stativový závit1/4˝ (ISO 1222)
Rozměry (Š × V × H)Cca 109,5 × 67 × 37,6 mm (bez výstupků)
HmotnostCca 180 g (včetně baterie a paměťové karty)
Provozní podmínky – teplota–10 °C až +40 °C (pro použití na souši), 0 °C až +40 °C (pro použití pod vodou)
Provozní podmínky – vlhkost85 % nebo méně (bez kondenzace)


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.180
Výška (cm): 6.70
Šířka (cm): 10.95
Hloubka (cm): 3.76

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.756
Výška (cm): 0.96
Šířka (cm): 1.44
Hloubka (cm): 1.71
EAN: 018208998944

Záruční doba: 24 měsíců

Digitální fotoaparát 13 Mpx, CMOS snímač, 3x optický zoom, světelnost objektivu f3,3, LCD 6.7cm, video Full HD (1920x1080), Li-Ion akumulátor

Recenze uživatelů

Nahoru

 • Lucie Janecká | 25.08.2015

  5 z 5

  Pro:

  - možnost fotit a natáčet pod vodou
  - jednoduché ovládání
  - nízká cena

  Proti:

  - baterie by mohla mít trochu delší výdrž

  Shrnutí:

  Perfektní rodinný foťák. Koupili jsme ho hlavně proto, že umí fotit a natáčet i pod vodou a to v docela slušné kvalitě. A nepotřebujete žádné voděodolné obaly a nic podobného. Ve vodě se o něj nemusíte bát a můžete pořídit krásné fotky a videa! Bez problémů s ním umí zacházet i menší děti. Fotí také moc krásné fotky z blízka... Je tam spousta režimů pro úpravu fotek. Jediná maličkost co bych vytkla je výdrž baterie, mohla by být trochu větší. Ale není problém dát foťák vždy na noc nabít. Tento foťák opravdu doporučuji! Jsme z něj nadšení!

Přidat vlastní recenzi

: *

:

1 nejhorší, 5 nejlepší 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *

: *

:


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Dotazy na prodejce

Nahoru

 • David Bím | 30.07.2015

  2

  Reaguje na (1) | Dobrý den, tento fotoaparát má závit na stativ. Elektro Spáčil.

 • Ivana Hrabalová | 26.07.2015

  1

  Dobrý den,mohu mít prosím dotaz,zda-li má Nikon Coolpix S33 závit na stativ, resp.šroub selfie tyče? Děkuji za odpověď

Z kategorie Mobily, foto, GPS / Digitální fotoaparáty Vám můžeme doporučit produkt Nikon Coolpix S33 Yellow. Přečtěte si podrobné informace o produktu Nikon Coolpix S33 Yellow. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz k produktu Nikon Coolpix S33 Yellow, napište do diskuze na této stránce. Naši pracovníci se Vám budou snažit co nejdříve odpovědět.

Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím