Internetový obchod www.spacil.cz podporuje následující platební metody:

Platba na dobírku

Za zboží zaplatíte při převzetí od dopravce.

Platba převodem na účet

Zboží zaplatíte předem bankovním převodem na náš účet u ČSOB 278129482/ 0300. Zboží expedujeme na Vaši adresu po připsání částky na náš účet. Uhrazené zboží bankovním převodem si také můžete vyzvednout na naší prodejně. Po připsání částky na náš účet Vás infomujeme o možném termínu dodání nebo vyzvednutí. Informace ohledně platby obdržíte v potvrzení objednávky obratem (variabilní symbol a částku). 

Platba kartou on-line

Pokud se rozhodnete za vybrané zboží/služby využít k platbě Vaši platební kartu, označte druh platební karty. Poté budete přesměrováni do naší zpracovatelské banky, která Vás vyzve k zadání údajů o kartě: číslo platební karty, datum ukončení platnosti karty, a CVV2/CVC2 – poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku Vaší karty.

Tyto informace zadáváte přímo do platební stránky zpracovatelské banky, která zajistí nerozluštitelný zakódovaný přenos dat a nám pouze sdělí výsledek autorizace a dává tím pokyn k vyřízení objednávky. Tímto je odstraněna možnost zneužití Vaší platební karty subjektem, od kterého si zboží kupujete a volného přenosu nechráněných dat na veřejné počítačové síti.

O výsledku transakce jste informováni e-mailem.

Jaké karty přijímáme?

  • VISA Electron
  • VISA
  • Maestro (v případě, že Vaše vydavatelská banka jej zařadila do systému 3D-Secure)
  • MasterCard

ELEKTRONICKÁ EVIDENCE TRŽEB

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. 

Platba platební kartou na prodejně

Platba kartou je možná při osobním odběru na všech našich prodejnách!

Pro tento způsob platby zvolíte v objednávce: "Osobní odběr na prodejně" a vyberete prodejnu, kde si zboží po potvrzení termínu můžete vyzvednout. Jako způsob úhrady zvolíte" Úhrada na prodejně (hotově, kartou)"

V hotovosti na prodejně

V objednávce zvolíte: "Osobní odběr na prodejně" , kde si zboží po potvrzení termínu můžete vyzvednout a zároveň zaplatit. Jako způsob platby zvolíte "Úhrada na prodejně (hotově, kartou)"

 

 

 


Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím