Samsung EC-ST66 černý

Výrobce: Samsung, Kategorie: Digitální kompakty, Digitální kompakty Samsung, Kód produktu: 012373.1

Je nám líto, ale toto zboží se již neprodává.
Zkuste vybrané alternativní produkty.

Popis a parametry

Nahoru

Hmotnost: 0,5 kg
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Samsung
Typ fotoaparátu : kompakt
Odolné provedení: nemá
Menu v češtině: ANO
Druh snímače: CCD
Počet bodů celkově (Mpix): 16.4
Počet bodů efektivně (Mpix): 16.1
Max. počet bodů X (pix): 4608
Max. počet bodů Y (pix): 3456
Min. citlivost (ISO): 80
Max. citlivost (ISO): 3200
Optický zoom (x): 5
Digitální zoom (x): 5
Min. ohnisková vzdálenost (ekvivalent kinofilmu) (mm): 25
Max. ohnisková vzdálenost (ekvivalent kinofilmu) (mm): 125
Stabilizátor obrazu: elektronický
Min. clonové číslo (f/): 2.5
Max. clonové číslo (f/): 6.3
Detekce obličeje: ANO
Redukce červených očí: ANO
Vyvážení bílé: automatické; manuální; s výběrem světelného zdroje
Kompenzace expozice +/-EV: ANO
Typ hledáčku: bez hledáčku
Velikost LCD (cm): 6.9
Rozlišení LCD (pix): 230000
Polohovatelný displej: ne
Typ displeje fotoaparátu: LCD
Podporované paměťové karty / typ karty: microSD; microSDHC
Formát záznamu foto: JPEG
Externí blesk: NE
Režimy vestavěného blesku: auto; off; on; slow_sync
Konektory: USB konektor
Propojení Wi-Fi: NE
Propojení Bluetooth: NE
Podpora přímého tisku: NE
GPS Modul: NE
Videosekvence: se zvukem
Max. rozlišení videa (pix): 1280x720
Max. frekvence snímkování (sn./s): 30
Max. délka videa (min): 20
Typ baterií: Li-Ion akumulátor

Provedení výrobku: černá barva

Zvenku krásný, uvnitř výkonný

Díky svým vlastnostem, jako je například objektiv se světelností F2,5 a rozlišení 16,1 megapixelů, vytváří fotoaparát ST66 záběry s neuvěřitelně živými detaily.

Čistější záběry ve tmě
Objektiv se světelností F2,5
Užíváte si noc ve městě? Objektiv se světelností F2,5 zachytává dostatek světla k tomu, abyste mohli ve tmě pořizovat čistější záběry. Díky tomuto jasnému objektivu se světelností F2,5 nebylo snímání okamžiků v noci ještě nikdy tak snadné. Ať fotografujete západ slunce nebo večeři se svíčkami, můžete si okamžiky vychutnávat přesně takové, jaké jsou, a nemusíte se obávat, že výsledné fotografie budou tmavé a rozmazané nebo že budete jasným bleskem fotoaparátu rušit lidi ve svém okolí.

Zachyťte čistější a širší vizi
Rozlišení 16 megapixelů, 5násobný zoom, ohnisková vzdálenost 25 mm
Díky svému pozoruhodnému rozlišení 16,1 megapixelů vám tenký a stylový fotoaparát ST66 přináší vaše vzpomínky prostřednictvím živých záběrů s ostrými detaily. Širokoúhlý objektiv s ohniskovou vzdáleností 25 mm zajistí, že získáte pamětihodné skupinové záběry, na kterých nebude nikdo chybět. S pětinásobným optickým zoomem se zase i v případě, že fotografujete z velké dálky, dostanete tak blízko, jak potřebujete, a zároveň zůstane zachována optimální kvalita záběrů.

Podívejte se, co se chystáte vyfotit
Živé panoráma
Pomocí funkce živého panorámatu, která umožňuje vytvářet ohromující 180stupňové panoramatické záběry, zachytíte každý štít rozlehlého pohoří a každý mrakodrap na velkolepém horizontu města. Záběry si dokonce můžete prohlédnout na displeji LCD dříve, než je pořídíte. Stačí, když stisknete spoušť, přejedete fotoaparátem po celé scéně a ještě před vytvořením záběru uvidíte, jakou fotografii získáte.

Jednoduchá cesta k profesionalitě
Režim Smart Auto 2.0
Pokud fotografujete při silném světle a nevidíte do tváře fotografované osoby, můžete použít režim kompenzace protisvětla a získat čistější záběr pomocí inteligentního automatického režimu Smart Auto 2.0 (pro fotografie a videozáznamy). Při každém záběru tak získáte nejlepší možné výsledky. Technologie rozpoznávání scény identifikuje až 16 různých podmínek při fotografování, okamžitě analyzuje klíčové prvky kompozice a potom automaticky optimalizuje nastavení a přizpůsobuje je konkrétní situaci.

Vytvářejte působivé fotografie pomocí funkce Magic Frame
Funkce Magic Frame
Proměňte portrét na fotografii jako ze starého filmu nebo umístěte tvář přítele na billboard. Pomocí funkce Magic Frame můžete snadno vytvářet důmyslné záběry v kvalitě plakátu. Stačí, když si vyberete jednu z vestavěných šablon pozadí, jako je například šablona Malba na stěně, Úplněk, Časopis nebo Dovolená. Potom už jen namiřte fotoaparát na fotografovaný subjekt, zarovnejte ho se šablonou na displeji a zachyťte zábavu. Výsledek si potom můžete pověsit na stěnu nebo se o něj můžete podělit.

Vytvářejte speciální záběry pomocí různých zábavných efektů
Funkce Smart Filter 2.0
S 13 efekty objektivu a barev funkce Smart Filter 2.0 se vaše kreativita dostane na novou úroveň. Během přehrávání můžete vybrat efekt vinětace, který vytvoří poutavý kompoziční kontrast, efekt rybího oka k vylepšení videí pomocí skvělého zkresleného vzhledu nebo efekt miniatury, který vašim subjektům dodá vzhled zmenšených modelů. Barevné efekty, jako je například efekt Skica nebo Odstranění mlhy, propůjčí vašim záběrům mimořádně živý nádech nebo jiný umělecký vzhled.

Videozáznamy v rozlišení HD jako na dlani
Kvalita HD 720p, rychlost 30 sn./s, formát MJPEG
Pomocí tohoto stylového a zároveň výkonného fotoaparátu můžete nahrávat videozáznamy ve formátu MJPEG, v kvalitě 720p HD a rychlostí 30 snímků za sekundu. Získáte tak čistější obraz než při nahrávání videa pomocí běžného kompaktního digitálního fotoaparátu.
Vytvářejte videa v kvalitě HD, ať jste kdekoli ~~ať už v koncertním sále nebo na narozeninové oslavě.

Ukažte obě strany příběhu
Obraz v obraze
Jeden obrázek může vydat za tisíc slov, ale jedna fotografie nemusí vždy povědět celý příběh. Pomocí funkce obrazu v obraze můžete vložit jeden záběr do druhého, takže můžete vytvořit například záběr vítězného gólu s oslavujícím davem na pozadí. Velikost a umístění menšího záběru můžete libovolně upravit, což vám umožní prezentovat celou scénu tak, jak jste ji zažili.

Vyvolejte smích
Funkce Legrační obličej
Rozesmějte své přátele a členy rodiny tak, že je ohnete, roztáhnete nebo zdeformujete. Díky funkci Legrační obličej můžete pouhým stisknutím 5směrného tlačítka zvětšovat hlavy nebo nosy či vytvářet zábavné deformace. A když pohnete fotoaparátem, funkce sledování tváří zachová zábavný vzhled přesně tak, jak chcete.

Inteligentní portrét
Funkce Inteligentní portrét vám pomáhá prozkoumat všechny úhly a vybrat ten nejlepší. Pořiďte širokoúhlý záběr svého přítele a fotoaparát zachytí ještě další dva vhodné úhly a kompozice, aniž byste museli znovu stisknout spoušť. Můžete si ponechat všechny tři záběry nebo vybrat jen ten nejlepší ~~s fotoaparátem ST66 máte na výběr.

Displej LCD s 230.000 body
Inteligentní displej LCD s úhlopříčkou 2,7" a vysokým rozlišením 230.000 bodů poskytuje vyšší kontrast a vylepšené podání barev, díky čemuž vytváří širší a ostřejší obraz. Tento displej také automaticky zjišťuje intenzitu osvětlení okolního prostředí, díky čemuž upravuje svůj jas k dosažení optimálního obrazu. Můžete tak na něm sledovat a nastavovat dokonalé záběry.

Technologie Sound Alive
Sound Alive, pokročilá technologie společnosti Samsung k potlačování nežádoucích zvuků při zoomování, pomáhá eliminovat bzučení funkce zoomování během snímání videa a nahrávání zvuku. Při nahrávání videa v kvalitě HD můžete přibližovat a oddalovat, jak jen chcete, a přesto si během přehrávání budete moci vychutnávat křišťálově čistý zvuk s optimální kvalitou.

Inteligentní rozpoznávání a sledování tváří
S funkcí inteligentního rozpoznávání tváří můžete fotografovat své oblíbence. Tato funkce rozpoznává a upravuje zaostření a expozici až na 20 tváří, které vyberete (nebo které nejčastěji fotografujete), a nechá je ve skupině vyniknout. Funkce sledování tváří zase zajišťuje optimální nastavení pro tváře v pohybu, takže vaši oblíbenci budou vždy dokonale zaostření.

Inteligentní album
Funkce Inteligentní album automaticky uspořádá vaše fotografie podle typu, data, barvy, týdne a dokonce tváří, díky čemuž můžete okamžitě vyhledat jeden konkrétní záběr. Chcete rychle přejít na požadovaný snímek? Nechejte funkci Inteligentní album, ať prohledá tváře, nebo použijte možnost nabídky přehrávání a prohlédněte si až 16 záběrů najednou.

Systém Dokonalý portrét
Systém Dokonalý portrét pomáhá snadno vytvářet bezchybné portréty. Funkce zjišťování tváří automaticky upravuje nastavení tak, aby bylo dosaženo ideálního zaostření a expozice. Funkce Krásná tvář se společně s funkcí odstranění efektu červených očí stará o detaily ~~retušuje odstíny pokožky a odstraňuje nedokonalá místa na tváři a červené oči.

Specifikace:

Obrazový snímač

* Typ snímače CCD

* Počet efektivních pixelů Cca 16,1 Mpix

* Celkový počet pixelů Cca 16,4 Mpix

Objektiv

* Ohnisková vzdálenost f = 4,5 ~~22,5 mm (ekvivalent kinofilmu: 25 ~~125 mm)

* F No. F2,5 (W) ~~F6,3 (T)

* Optický zoom 5x

* Digitální zoom Režim fotografie: 1 ~~5x

* Režim přehrávání: 1 ~~14,4x (závisí na velikosti obrazu)

Stabilizace obrazu

* Režim Digitální stabilizace obrazu (DIS)

Displej

* Typ TFT LCD

* Velikost 2,7" (6,9 cm)

* Funkce 2,7" (6,9 cm) QVGA (230.000 bodů)

Hledáček

* Typ Ne

Zaostřování

* Typ Automatické zaostřování TTL

* (vícebodové, středové, detekce obličejů, sledování objektů, inteligentní rozpoznávání obličejů)

* Rozsah - Normální: 80 cm až nekonečno (širokoúhlý objektiv), 150 cm až nekonečno (teleobjektiv)

* - Makro: 5 cm až 80 cm (širokoúhlý objektiv), 100 cm až 150 cm (teleobjektiv)

* - Automatické makro: 5 cm až nekonečno (širokoúhlý objektiv), 100 cm až nekonečno (teleobjektiv)

Rychlost závěrky

* Inteligentní automatický režim: 1 / 8 ~~1 / 2000 s

* Programový režim: 1 ~~1 / 2000 s

* Noční režim: 8 ~~1 / 2000 s

Expozice

* Ovládání Programová automatická expozice

* Systém měření Multisegmentové, bodové, středově vyvážené, automatická expozice s detekcí obličejů

* Kompenzace ~ 2 EV (krok 1 / 3 EV)

* ISO ekvivalent Auto, 80, 100, 200, 400, 800, 1.600, 3.200

Blesk

* Režim Automatický, automatický s redukcí červených očí, trvale zapnutý, pomalá synchronizace, vypnutý, korekce červených očí

* Rozsah - Širokoúhlý objektiv: 0,2 m ~~3,5 m - Teleobjektiv: 1,0 m ~~2,0 m (ISO Auto)

* Doba nabíjení Cca 4 s

Vyvážení bílé

* Režim Automatické, denní světlo, zataženo, zářivka H, zářivka L, žárovka, vlastní

Statický snímek

* Režim Režim: inteligentní automatický režim, programový režim, scéna, optická stabilizace obrazu, obraz v obraze, živé panoráma

* - Inteligentní automatický režim: portrét, noční portrét, portrét v protisvětle, noc, protisvětlo, krajina, bílá, přirozená zeleň, modrá obloha, západ slunce, makro, makro text, makro barva, stativ, akce, ohňostroj

* - Scéna: legrační obličej, inteligentní portrét, Magic Frame, krásná tvář, noc, krajina, text, západ slunce, svítání, protisvětlo, pláž a sníh

Zobrazení fotografií

* Jednotlivé snímky, náhledy, rozšířená prezentace, videoklip, inteligentní album

* - Prezentace: prezentace s efekty a hudbou

* - Kategorie inteligentního alba: typ, datum, barva, týden, tvář

Záznam hlasu

* Ne

Date Imprinting

* Vypnuto, datum, datum a čas

Videoklip

* Nahrávání Zapnutí 5x optického zoomu (max. délka záznamu: 20 min.)

* Režim: inteligentní videozáznam, videozáznam

* Inteligentní videozáznam: krajina, modrá obloha, přirozená zeleň, západ slunce

* Rozlišení: 1280 x 720 HQ (30 sn./s, 15 sn./s) ~~na jeden soubor: max. 4 GB

* 640 x 480 (30 sn./s, 15 sn./s), 320 x 240 (30 sn./s, 15sn./s)

* Kvůli hluku při optickém zoomování lze zvolit, zda má být zaznamenáván zvuk.

* (volitelný záznam hlasu: technologie Sound Alive zapnutá / technologie Sound Alive vypnutá / ztlumení)

* Efekt Inteligentní filtr 2.0

* : paleta 1, paleta 2, paleta 3, paleta 4, miniatura, viněta, rybí oko, odstranění mlhy, klasický záběr, retro, negativ

* Editovat Pozastavení při záznamu a přehrávání, uložení snímku z videa

Úložiště

* Podpora médií Externí paměť: karta Micro SD (garantováno až do kapacity 2 GB) / karta Micro SDHC (garantováno až do kapacity 8 GB)

* Formát souborů DCF, EXIF 2.21, DPOF 1.1, PictBridge 1.0

* Rozměr fotografií 16 M: 4.608 ~ 3.456, 14 M P: 4.608 ~ 3.072, 12 M W: 4.608 ~ 2.592, 10 M: 3.648 ~ 2.736, 5 M: 2.592 ~ 1.944, 3 M: 1.984 ~ 1.488, 2 M W: 1.920 ~ 1.080, 1 M: 1.024 ~ 768

Rozhraní

* Digitální výstupní konektor USB 2.0

* Zvuk - Mikrofon: monofonní

* - Vnitřní reproduktor: monofonní

* Video výstup AV: NTSC, PAL (nastavitelné uživatelem)

* Vstupní napájení DC 5,0 V

* Cradle Ne

Napájení

* Zdroj napájení Typ - Dobíjecí baterie: BP70A (740 mAh, min. 700 mAh) - Nabíječka: síťový adaptér, kabel Micro USB - Typ konektoru: Micro USB

Fyzické specifikace

* Rozměry Rozměry (ŠxVxH) 90,05 x 52,6 x 16,9 (19,5) mm

* Hmotnost 101 g (bez baterie)

* Provozní teplota 0 - 40 ~C

* Provozní vlhkost 5 - 85%

S/W a PC OS

* Bundle PC S/W Disk CD se softwarem

* Kompatibilní OS Windows XP SP2 / Vista / Windows 7

* Systémové požadavky

Macintosh

* Power Mac G3 nebo novější

* Mac OS 10.4 nebo novější

* Minimálně 256 MB paměti RAM (doporučeno nejméně 512 MB)

* Minimálně 110 MB volného místa na pevném disku

* Port USB

* Jednotka CD-ROM

Windows

* Počítač s výkonnějším procesorem než Intel Pentium III 500 MHz (doporučený procesor Intel Pentium 800 MHz nebo vyšší) Windows XP / Vista / 7

* Minimálně 256 MB paměti RAM (doporučeno nejméně 512 MB),

* 250 MB volného místa na disku (doporučen nejméně 1 GB)

* Port USB

* Jednotka CD-ROM

* Monitor s rozlišením 1.024 x 768 pixelů, 16bitové barvy (doporučuje se monitor s 24bitovou hloubkou barev) Microsoft Direct X 9.0c nebo novější

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.101
Výška (cm): 9.05
Šířka (cm): 5.26
Hloubka (cm): 1.69

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.600
Výška (cm): 8.00
Šířka (cm): 14.00
Hloubka (cm): 14.00
EAN: 8806071881270

Záruční doba: 24 měsíců

Recenze uživatelů

Nahoru

Buďte první kdo vloží recenzi k tomuto produktu.

Přidat vlastní recenzi

: *

:

1 nejhorší, 5 nejlepší 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *

: *

:


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Z kategorie Mobily, foto, GPS / Digitální fotoaparáty Vám můžeme doporučit produkt Samsung EC-ST66 černý. Přečtěte si podrobné informace o produktu Samsung EC-ST66 černý. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz k produktu Samsung EC-ST66 černý, napište do diskuze na této stránce. Naši pracovníci se Vám budou snažit co nejdříve odpovědět.

Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím