Samsung UE40F6200

Samsung UE40F6200

Doprava
zdarma

Výrobce: Samsung, Kategorie: LED televize, LED televize Samsung, Kód produktu: 010357.0

Je nám líto, ale toto zboží se již neprodává.
Zkuste vybrané alternativní produkty.

Popis a parametry

Nahoru

Hmotnost: 6 kg
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Samsung
Úhlopříčka: 101 cm
Smart TV: Ano
Tuner: DVB-T, DVB-C
Úhlopříčka obrazovky (cm): 101
Rozlišení displeje: 1920 x 1080 (Full HD)
Technologie zobrazení: LED
3D: Ne
Zobrazovací frekvence: 100 Clear Motion Rate
Smart TV: Aplikace; Internetový prohlížeč
HbbTV: ANO
Wifi: Integrovaná
DLNA: ANO
TV tuner: DVB-C; DVB-T
Přehrávaná média: USB flash disk
Nahrávání dig.TV vysílání: DVB-C; DVB-T
Výkon L+R (W): 20
HDMI vstup: 4
Scart AV: 1
USB vstup: ANO
Komponentní vstupy: 1
Kompozitní vstupy AV: 1
LAN (Ethernet): ANO
D-Sub / VGA (PC vstup): NE
DVI vstup: 0
Sluchátkový výstup: Ano
Digitální optický výstup: ANO
Energetická třída: A
Napájení autozapalovač 12V: NE
Přítomnost olova: ANO
Dětská pojistka: NE
Hotelový mód: NE

Důvody ke koupi
SMART TV (včetně plnohodnotného inter netového prohlížeče), All Share - bezdrátová propojitelnost výrobků, Full HD, 100Hz CMR, zabudovaná Wi-Fi, nahrávání z DVB-T/C tuneru, podpora chytrých telefonů jako ovladače, USB movie, HbbTV

TOP3 vlastnosti
SMART TV, Full HD, zabudovaná Wi-Fi

Zážitek ze zábavy na míru pro vás
Vybrat si ten správný kanál nebo najít ten správný film by nemělo být obtížné – mělo by to být snadné. Služba S Recommendation vám na základě znalostí vašich preferencí týkajících se zábavy a vašich zvyklostí při sledování televize intuitivně doporučí obsah, který si budete moci vychutnat. Neztrácejte už čas prohledáváním stejného televizního programu nebo filmů stále dokola a dívejte se na pořady, které se vám nejvíce líbí. Čím více se budete dívat, tím lépe vás televizor Smart TV pozná a vždy vám nabíd ne něco zábavného ke sledování.

Brána k revolučnímu zážitku ze zábavy
Buďte přímo tam, kde se děje něco zajímavého. Služba Smart Hub od společnosti Samsung vytváří to nejlepší prostředí pro špičkovou zábavu. Díky okamžitému přístupu k aplikacím, videím a hudbě se nikdy nebudete cítit sami. Vychutnávejte si skvělé aplikace na svém televizoru Samsung Smart TV. Zůstávejte uprostřed svého sociálního kruhu pomocí sociální stránky služby Smart Hub a sledujte oblíbené videoklipy svých přátel prostřednictvím služeb Facebook a Twitter. Můžete dokonce přistupovat k fotografiím, videím a klipům na všech kompatibilních zařízeních, jako je počítač nebo fotoaparát.
*Obsah, televizní služby a funkce nemusí být k dispozici ve všech oblastech a územích.

Brána k revolučnímu zážitku ze zábavy
Společnost Samsung pomocí služby Smart Hub mění pravidla sledování televize. Prostřednictvím pěti pokročilých a snadno použitelných panelů a intuitivního pohybového ovládání uživatelského rozhraní služby Smart Hub můžete v této službě snadno a rychle vyhledávat obsah a přistupovat k němu. Díky okamžitému přístupu k doporučenému živému televiznímu vysílání můžete sledovat a vychutnávat si všechny pořady, aniž byste museli přepínat mezi kanály. Vychutnávejte si celou řadu filmů a televizních seriálů prostřednictvím videí na vyžádání, přistupujte k aplikacím dostupným na televizoru Samsung Smart TV a sdílejte obsah na Facebooku a Twitteru s přáteli. Užívejte si a přehrávejte fotografie, videa a hudbu na všech kompatibilních zařízeních.
*Obsah, televizní služby a funkce nemusí být k dispozici ve všech oblastech a územích.

Brána k revolučnímu zážitku ze zábavy
Nenechte si nic ujít s novou službou Smart Hub od společnosti Samsung. Nyní získáte okamžitý přístup k živým televizním pořadům doporučeným na základě vašeho vkusu a zvyklostí při sledování televize a také snadný přístup ke všem vašim oblíbeným aplikacím, fotografiím, videím a hudbě. A co je ještě lepší, všechen tento obsah můžete sdílet se svými přáteli na Facebooku či Twitteru a dokonce můžete videotelefonovat pomocí aplikace Skype. Služba AllShare od společnosti Samsung pro vás vytvoří bezdrátovou domácí síť, ve které si budete moci vychutnávat obsah ze všech kompatibilních zařízení. Více funkcí, dvakrát tolik zábavy.
*Obsah, televizní služby a funkce nemusí být k dispozici ve všech oblastech a územích.

Objevte své výjimečné okamžiky s nejvyšší kvalitou obrazu
Vychutnávejte si novou úroveň kvality obrazu s novým televizorem Samsung Smart TV. Technologie Clear Motion Rate od společnosti Samsung vytváří ostrý pohybující se obraz díky kombinaci tří faktorů: čipové sady, panelu televizoru a podsvícení. Tento nový standard ovládání pohybu vytváří ten nejostřejší pohybující se obraz prostřednictvím technologie podsvícení zabudované v panelu televizoru. Funkce, jako je Wide Colour Enhancer Plus a rozlišení Full HD, dále zlepšují kvalitu obrazu a odhalují skryté detaily, čímž vám přinášejí ještě hlubší zážitek ze sledování.

Dvoujádrový procesor umožňuje rychlé zpracování více úloh současně
Rychlejší dvoujádrový procesor vám umožňuje provádět více úloh současně, jako například používat jednu aplikaci a současně stahovat jinou. Umožňuje také rychlejší procházení webu při přehrávání aplikací nebo televizních programů, které jste naposledy otevřeli, pomocí funkce Historie naposledy použitých položek.

Sledujte sportovní pořady v té nejlepší možné podobě
S televizorem Samsung můžete sledovat sportovní pořady nejen kdy se vám to bude hodit, ale také v té nejlepší možné podobě. Sportovní režim vám umožňuje využívat fantastické funkce, které lze aktivovat všechny najednou pomocí zkratky. Vylepšete si obraz a zvuk ke svému užitku, přehrajte si znovu část zápasu, kdykoli vám unikne střela, a sdílejte nadšení ze sportu se svými přáteli a rodinou pomocí funkce Social TV.

Navržený pro maximální půvab
Vzhled One Design maximalizuje zážitky při sledování a zkrášluje interiér vaší domácnosti. Tento design elegantně kombinuje mimořádně tenký rám televizoru LED s jeho panelem a odstraňuje všechny překážky tak, aby vznikla obrazovka s celistvým povrchem.

Sledujte filmy z paměťového zařízení USB
Díky funkci ConnectShare Movie stačí jednoduše připojit k televizoru paměťové zařízení nebo pevný disk USB a můžete si okamžitě začít vychutnávat filmy, fotografie nebo hudbu. Na televizoru nyní můžete sledovat nejrůznější obsah v pohodlí svého obývacího pokoje.

Objevte novou realitu v rozlišení Full HD
Nyní si můžete vychutnávat ještě realističtější domácí zábavu než kdykoli předtím. Díky rozlišení, které je v porovnání se standardními televizory HD dvojnásobné, vám televizor Samsung Smart TV přináší neuvěřitelné zážitky ze sledování, se kterými proniknete za obrazovku do světa, jenž vás naprosto obklopí. Když spatříte bohatý a živý obraz v rozlišení Full HD, vaše oblíbené televizní pořady a filmy již nikdy nebudou stejné. Objevujte realitu se zážitky v rozlišení Full HD.

Živější barvy pro lepší obraz
Technologie Wide Color Enhancer Plus od společnosti Samsung, která využívá pokročilý algoritmus na zvýšení kvality obrazu, výrazně zvyšuje kvalitu každého obrazu a odhaluje skryté detaily. S technologií Wide Color Enhancer Plus uvidíte barvy přesně tak, jak to tvůrci obsahu zamýšleli.

Zůstaňte ve spojení prostřednictvím sdílení
Bezproblémově sdílejte obsah mezi všemi svými připojenými zařízeními pomocí funkce AllShare od společnosti Samsung. Funkce AllShare vám umožňuje sdílet fotografie, videa a hudbu z vašeho inteligentního telefonu, tabletu, notebooku nebo fotoaparátu na velké obrazovce vašeho televizoru. Svůj obsah si nyní můžete vychutnávat na televizoru Smart TV bez jakýchkoli potíží.

Minimální spotřeba energie v pohotovostním režimu
Váš televizor spotřebovává energii, i když je vypnutý. Televizor Samsung Smart TV lze nastavit tak, aby minimalizoval spotřebu energie, když je vypnutý, a spotřebovával téměř 0* W. Nyní si můžete být jisti, že váš televizor pomáhá šetřit naši pla netu i vaše peníze.
*Pohotovostní režim se spotřebou 0 W
*Spotřeba televizoru v pohotovostním režimu bude téměř 0 W. Přesné množství spotřebované e nergie se však může lišit v závislosti na prostředí.
*Založeno na klasifikaci podle normy IEC 62301, člá nek 6.3.

Specifikace

Produkt
LED

Série
6

Displej
Size Inch (cm) - 40" (102,21 cm)
Rozlišení - 1.920 x 1.080
Ultra Clear Panel - ne

Rozhraní
Clear Motion Rate - 100
Micro Dimming - ne
Precision Black (Local Dimming) - ne
Engine obrazu - HyperReal Engine
Dynamický kontrastní poměr - Mega Contrast
Wide Color Enhancer (Plus) - ano
Film Mode - ano
Natural Mode Support - ano

Zvuk
3D Sound - ne
Výstup zvuku (RMS) - 2 x 10 W
Dolby - Dolby Digital Plus / Dolby Pulse
SRS / DNSe+ - DTS Studio Sound
dts 2.0 + Digital Out / DTS Premium Audio - DTS Premium Audio 5.1
Typ reproduktoru - Vyzařující dolů + plný rozsah
Sound Customizer - ne
Woofer - ne

Smart TV 2.0
Smart Hub - ano
On TV - ano (AT, BE, CH, DE, DK, ES, FI, FR, UK, IR, IT, LU, NL, NO, PL, PT, SE)
Movies & TV Shows - ne
Apps - ano
Social - ano
Photos, Videos & Music - ano
Fitness - ano
Kids - ano
Samsung SMART View - ano (jen klonované zobrazení)
S Recommendation - ano (AT, BE, CH, DE, DK, ES, FI, FR, UK, IR, IT, LU, NL, NO, PL, PT, SE)
Prism Screen - ne
Web Browser - ano

Smart Interaction 2.0
Camera Built-in - ne
Voice Control (Embedded) - ne
Voice Control (Server) - ne
Voice Interaction - ne
Camera App - ne
Samsung TV Apps supported - ano

Systém
DTV Tuner - DVB-T / C
Analog Tuner - ano
CI/CI+ - CI+ (1.3)

Vstup a výstup
Audio výstup (Mini Jack) - ne
Komponentní vstup (Y/Pb/Pr) - 1
Kompozitní vstup (AV) - 1 (společné použití pro kompo- nentní vstup Y)
Digitální audio výstup (optický) - 1
DVI audio vstup (Mini Jack) - 1
Ethernet (LAN) - 1
HDMI - 4
PC Audio vstup (Mini Jack) - ne
PC vstup (D-sub) - ne
Vstup RF (pozemní vstup/kabel) - 1
Vstup RF (Satelitní vstup) - ne
RS-232C (AV CONTROL) - ne
USB - 3
Sluchátka - 1
SCART - 1
Slot CI - 1
IR Out - 1

Design
Design - One Design
Typ tloušťky - Tenký
Bezel Type - Úzký
Barva - Kovový
Light Effect (Deco) - ne
Otáčení (vlevo/vpravo) - ano
Typ stojanu - Čtyři nožky

Eko
Třída energetické účinnosti - A
Eco Sensor - ano

Napájení
Zdroj napájení - 220 - 240 V, 50 / 60 Hz
Spotřeba v pohotovostním režimu - 0,3
Automatická regulace jasu - 76%
Power Consumption (IEC 62087 Edition 2) - 55 W
Mercury or Lead contained - ano (olovo)
Yearly Power Consumption (EU standard,kWh) - 80 kWh

Hmotnost
Set without Stand (kg) - 9,3
Set with Stand (kg) - 10,3
Balení (kg) - 12,7

Příslušenství
Aktivní 3D brýle (součástí dodávky) - ne
IR Extender Cable (Included) - ano
Wireless LAN Adaptor (Included) - ne
Network Speaker (Included) - ne
MoIP Camera - ne
Wireless Keyboard - ne
Dálkový ovládač - TM1250
Úzký Gender kabel - ne
Síťový kabel - ano
Anténní kabel - ne
Uživatelská příručka - ano
E-Manual - ano
Podpora luxusního stolku pod TV - ne
Batteries (for Remote Control) - ano
Ultra Slim Wall Mount Supported - ne
Mini Wall Mount Supported - ano
Vesa Wall Mount Supported - ano

Funkce
3D převodník - ne
ConnectShare™ (USB 2.0) - Movie
Samsung 3D - ne
History - ano
Vestavěná bezdrátová síť LAN - ano
Wireless LAN Adapter Support - ne
Jazyk uživatelské nabídky - 26 evropských jazyků
Smart Evolution Support - ne
EPG - ano
HbbTV - ano (CZ, PL, DE, AT, CH, BE, NL, LU, PT, FR, ES)
HDMI 1.4 3D Auto Setting - ne
HDMI 1.4 A/Return Ch. Support - ano
Time Shift - ano
Teletext (TTXT) - ano
InstaPort S (HDMI quick switch) - ne
AllShare (Content Sharing, Screen Mirroring) - ano
Anynet+ (HDMI-CEC) - ano
Automatické ladění - ano
Automatické vypnutí - ano
Automatické nastavení hlasitosti - ano
Titulky - ano
Hodiny, časovač zapnout/vypnout - ano
Herní režim - ano
Picture-In-Picture (obraz v obrazu) - ano
Časovač vypnutí - ano
Sports Mode - Rozšířený
ISP Bound Service - ano
BT HID Built-in - ne
USB HID Support - ano
Sound Share - ne
MHL - ne
2 Tuner - ne
Embeded POP - ano
Extended PVR - ano
Smart Pho- ne Remote support - ano
WiFi Direct - ano

Rozměry
Set without Stand (WxHxD) (mm) - 928,2 x 543,8 x 49,6
Set with Stand (WxHxD) (mm) . 928,2 x 617,3 x 264,8
Package (W x H x D) (mm) - 1.156 x 616 x 147

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 10.200
Výška (cm): 61.70
Šířka (cm): 92.80
Hloubka (cm): 26.50

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 12.400
Výška (cm): 61.60
Šířka (cm): 115.60
Hloubka (cm): 14.70
EAN: 8806085468665

Záruční doba: 24 měsíců

Recenze uživatelů

Nahoru

Buďte první kdo vloží recenzi k tomuto produktu.

Přidat vlastní recenzi

: *

:

1 nejhorší, 5 nejlepší 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *

: *

:


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Z kategorie TV, audio, video / Televize Vám můžeme doporučit produkt Samsung UE40F6200. Přečtěte si podrobné informace o produktu Samsung UE40F6200. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz k produktu Samsung UE40F6200, napište do diskuze na této stránce. Naši pracovníci se Vám budou snažit co nejdříve odpovědět.

Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím