Set Ntb HP Compaq CQ58-305SC AMD E1-1200, 4GB, 500GB, 15,6"", DVD±R/RW, AMD HD 7310G, BT, CAM, W8 - černý + PROMO - Software Mi 5.0 z 5 (3×)

Set Ntb HP Compaq CQ58-305SC AMD E1-1200, 4GB, 500GB, 15,6"", DVD±R/RW, AMD HD 7310G, BT, CAM, W8  - černý + PROMO - Software Mi

Doprava
zdarma

Výrobce: HP, Kategorie: Notebooky, Notebooky HP, Kód produktu: 01023363

Je nám líto, ale toto zboží se již neprodává.
Zkuste vybrané alternativní produkty.

Popis a parametry

Nahoru

Hmotnost:
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: HP
Notebook:

Ten pravý notebook pro vás. Získejte všechny potřebné funkce za přijatelnou cenu a neplaťte za něco, co nechcete. Posaďte se a užívejte si notebooku Compaq CQ58 s vědomím, jak výhodně jste nakoupili!

Každodenní práce na počítači.
Využijte všech možností zábavy, které internet nabízí. Surfujte na webu, čtěte aktuální zprávy, aktualizujte svůj stav v sociálních sítích a posílejte e-maily.

Všechny potřebné porty.
Vložte paměťovou kartu z fotoaparátu přímo do čtečky multimediálních karet notebooku Compaq CQ58 a přenášejte snadno své fotografie. Tři porty USB pro přenos dat. Poslouchejte hudbu pomocí sluchátek, aniž byste někoho rušili.

Klasický vzhled.
Notebook Compaq CQ58 svým luxusním vzhledem v lékořicově černém provedení uchvátí vaši pozornost, a přitom vůbec není drahý. Prohlížejte si oblíbené webové stránky na displeji s úhlopříčkou 39,6 cm (15,6").

Zákazníci obdrží univerzální hudební balíček.
Integrovaný software nabízí spotřebitelům šanci získat zážitky, jaké si za peníze nekoupí , VIP lístky na koncerty a také neomezený přístup k vysílání univerzálního hudebního katalogu – to vše zdarma na 90 dnů.

K produktům HP získáte vynikající podporu.
Nástroj HP Support Assistant představuje interaktivní řešení , jak zajistit optimální fungování počítače. K notebooku rovněž poskytujeme 90denní podporu k předinstalovanému softwaru, abychom vám
usnadnili začátky jeho používání.

SPECIFIKACE

Operační systém
Windows 8 64bitový

Procesor
AMD E1-1200 1,4 GHz

Čipová sada
AMD A68M FCH

Ukládání dat
500 GB SATA (5400 ot./min)
Oddíl pro obnovení systému o velikosti až 24 GB
SuperMulti DVD±R/RW s podporou dvojité vrstvy

Grafická karta
AMD Radeon HD 7310 o výkonu samostatné karty (až 1,92 GB)

Mobilní zábava
Webová kamera HP TrueVision HD s integrovaným digitálním mikrofonem
Komunikace Integrované rozhraní 10/100 BASE-T Ethernet LAN, 802.11b/g/n; Bluetooth
Čtečka digitálních paměťových karet

Monitor
39,6cm (15,6") displej HD BrightView s podsvícením LED (1366 x 768)
Video Grafický adaptér Intel HD (až 1,65 GB)

Zvuk
Reproduktory značky Altec Lansing

Klávesnice
Plnohodnotná, texturovaná, černá,
Zařízení TouchPad s podporou vícedotykových gest a vypínačem

Porty
1x VGA
1x HDMI
1x sluchátkový výstup
1x vstup pro mikrofon
3x USB 2.0
1x RJ45

Napájení
Adaptér napájení 65 W, 6článková baterie Li-ion

Barva produktu
Černá lékořice

Software
Symantec Norton Internet Security 2013 (aktualizace po dobu 60 dnů); HP Connected Music s technologií společnosti Universal Music Group; HP Connected
Photo; HP Connected ePrint; Cyberlink Power DVD; Windows Live Essentials; Amazon Kindle, Kupte si sadu Microsoft Office, abyste mohli software sady
Office aktivovat v tomto počítači.

Servis a podpora
Díky softwaru HP Support Assistant (www.hp.eu/supportassistant) můžete počítač neustále udržovat v ideálním stavu., Registrace HP pro systém Windows
8; příručka Začínáme se systémem Windows 8; HP Utility Center; HP Recovery Manager (nástroj pro vytvoření oddílu a disku USB/Flash pro obnovení)

Hmotnost
2,45 kg

Rozměry
37,6 x 24,7 x 3,13 cm

Software:

Nový Office má moderní svěží vzhled podporující používání nových chytrých nástrojů. Nová sada Office 365 pro domácnosti umožňuje instalovat všechny aplikace Office až pro 5 počítačů (PC, Mac či tablet s Windows 82) a 5 mobilních zařízení v jedné domácnosti. Díky ročnímu předplatnému dostáváte automaticky nové verze, takže stále pracujete v nejmodernější verzi Office.

• Nové aplikace obsahují řadu nástrojů šetřících čas, včetně nástrojů pro práci s multimédii.
• Nové služby, které získáváte spolu s Office, vám umožňují ukládat uživatelská nastavení a dokumenty do úložiště na internetu. Jsou pak dostupné z vašeho PC, tabletu nebo Macu.
• Po spuštění Office se zobrazí nabídka nových atraktivních šablon, s nimiž můžete vytvářet působivé profesionální dokumenty.
• Nový Office funguje nejlépe na zařízeních s Windows 8, která jsou optimalizována pro
ovládání myší, klávesnicí nebo dotykem. Funguje také v operačním systému Windows 7.

Technické a licenční informace:
* jazyková verze: česká
* předplatné na 1 rok zahrnující automatické upgrady verzí.
* až pro 5 počítačů (PC, Mac či tablet s Windows 8) a 5 mobilní zařízení jedné domácnosti

Balení obsahuje:
* Obsahuje instalační klíč Product Key a štítek COA (Certificate Of Authenticity).
* Neobsahuje instalační médium
* Dalších 20 GB bezplatného online úložiště SkyDrive (celkem 27 GB).
* Každý měsíc 60 minut volání přes SkypeTM na telefonní čísla ve více než 40 zemích.

Obsahuje programy:
MS Word 2013
MS Excel 2013
MS PowerPoint 2013
MS One Note 2013
MS Outlook 2013
MS Access 2013
MS Publisher 2013


World 2013 - vytváření vynikajících sestav, životopisů, bulletinů a dalších dokumentů
V aplikaci Word 2013 můžete pomocí připravených šablon rychle vytvářet profesionálně vypadající dokumenty, od školních sestav po rodinné bulletiny. Desítky přizpůsobitelných obrázků SmartArt vám umožní vizuálně sdělovat své nápady. Titulní stránky a nadpisy lépe vyniknou díky efektům, jako jsou záře, odrazy a stíny, které můžete použít u textů. Přehled stránek či nadpisů dokumentů uspořádaný do osnovy usnadňuje procházení. Výsledky hledání se zobrazují ve vylepšeném navigačním podokně.

Excel 2013 - správa domácího rozpočtu
Pomocí připravených šablon v aplikaci Excel 2013 rychle sestavíte rozpočet a můžete sledovat výdaje.
Důležité datové trendy rychle odhalíte díky snadno použitelným analytickým nástrojům, jako jsou minigrafy, které přímo uvnitř buněk zobrazují malé grafy, nebo podmíněné formátování, jež umožňuje rychle rozpoznat odchylky. Pomocí vylepšených nástrojů grafů a obrázků SmartArt® můžete vytvářet dynamické grafy a diagramy, které umožňují snadno rozpoznat trendy a lépe porozumět rozpočtu.

PowerPiont 2013 - návrh přitažlivých školních prezentací
Do školních prezentací můžete v aplikaci PowerPoint 2013 přidávat pomocí snadno použitelných nástrojů poutavé efekty a média. Pomocí funkcí pro úpravy fotografií, které umožňují provést oříznutí, řídit jas a kontrast, zaostřit či rozostřit a přidat další vizuální efekty, můžete bez opuštění aplikace PowerPoint 2013 vytvářet lépe zapamatovatelné snímky. Do prezentace můžete přidat videa, přímo v ní videa upravovat a pomocí editoru videa přidat kreativní efekty. Přidáním dynamických přechodů mezi snímky a animací dosáhnete profesionálního stylu. Prezentaci aplikace PowerPoint 2013 je možné prostřednictvím webového prohlížeče vysílat vzdálené cílové skupině uživatelů, i když tito uživatelé nemají aplikaci PowerPoint.

Oultook 2013 - synchronizace se zákazníky a kalendářem
Aplikace Outlook 2013 poskytuje nástroje pro e-maily, kalendář a seznam úkolů, které vzájemně spolupracují a přispívají k účinnějšímu udržení spojení s uživateli a projekty. Všechny e-maily z více účtů je možné spravovat v jedné složce Doručená pošta, takže vám žádná zpráva neunikne. Jedním kliknutím můžete pomocí funkce pro časový plán skupiny přidat událost do kalendáře všech uživatelů. Pomocí aplikace Outlook Mobile 2013 ve smartphonu si můžete se svým týmem a zákazníky vyměňovat e-maily i v době, kdy jste mimo kancelář.

OneNote 2013 - uspořádání všech informací na jednom místě
V aplikaci OneNote 2013 můžete vytvořit digitální poznámkový blok, ve kterém lze uspořádat nápady a důležité informace pro libovolný projekt – od rekonstrukce domu až po důležité rozhodnutí o nákupech. Poznámkový blok aplikace OneNote umožňuje pro daný projekt zachytit a sdílet veškeré materiály a média: texty, obrázky, videa, zvuky, výřezy obrazovek a další. Jednoduché funkce označování a vyhledávání umožňují najít informace, které potřebujete. Poznámky můžete pořizovat během práce na dokumentu aplikace Word 2013, na prezentaci aplikace PowerPoint 2013 nebo v aplikaci Windows Internet Explorer. Poznámky budou automaticky propojeny se stránkou, na které pracujete v druhé aplikaci, takže je budete moci snadno vyhledat.

WeB Apps - přístup k projektům a jejich úpravy a sdílení téměř odkudkoli
Pomocí webových aplikací Office Web Apps můžete provádět úkoly i v době, kdy jste mimo domov. V systému Office 2013 můžete vytvořit dokumenty, vystavit je online na web služby Windows Live SkyDrive a pak k nim přistupovat, zobrazovat je a upravovat pomocí webových aplikací Office Web Apps prakticky odkudkoli, kde máte přístup k Internetu. Sestavu, bulletin nebo prezentaci můžete upravovat online pomocí webových aplikací Web Apps, které vám poskytnou známé možnosti práce se systémem Office, které očekáváte. Online sdílení dokumentů umožňuje spolupráci se spolužáky a členy rodiny.

Publisher 2013 - vytváření marketingových materiálů s profesionálním vzhledem
Pomocí výkonných návrhových nástrojů v aplikaci Publisher 2013 můžete vytvořit vlastní komunikaci pro různé oblasti, například firemní marketing nebo plánování události. Při práci můžete používat rozsáhlou knihovnu přizpůsobitelných šablon umožňujících vytvořit pohlednice, brožury, e-maily atd. Nástroje pro úpravu fotografií a dynamický náhled umožňují vyzkoušet různé grafické efekty. Pomocí pokročilých typografických nástrojů a návrhových motivů připravených k použití můžete marketingu dodat profesionální vzhled, aniž by bylo nutné přijmout profesionálního návrháře.

Access 2013 - okamžité vytvoření vlastní databáze
Profesionální výkonnost databázových nástrojů v aplikaci Access 2013 umožňuje maximální využití obchodních a zákaznických dat. Díky předdefinovaným šablonám, které lze přizpůsobit, můžete rychle začít pracovat. Pomocí nástrojů pro podmíněné formátování, které používají barvu a formátování ke zvýraznění důležitých informací, je možné získat důkladný přehled dat.

Záruční doba: 24 měsíců

Recenze uživatelů

Nahoru

Přidat vlastní recenzi

: *

:

1 nejhorší, 5 nejlepší 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *

: *

:


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Z kategorie Počítače, kancelář / Notebooky, ultrabooky Vám můžeme doporučit produkt Set Ntb HP Compaq CQ58-305SC AMD E1-1200, 4GB, 500GB, 15,6"", DVD±R/RW, AMD HD 7310G, BT, CAM, W8 - černý + PROMO - Software Mi. Přečtěte si podrobné informace o produktu Set Ntb HP Compaq CQ58-305SC AMD E1-1200, 4GB, 500GB, 15,6"", DVD±R/RW, AMD HD 7310G, BT, CAM, W8 - černý + PROMO - Software Mi. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz k produktu Set Ntb HP Compaq CQ58-305SC AMD E1-1200, 4GB, 500GB, 15,6"", DVD±R/RW, AMD HD 7310G, BT, CAM, W8 - černý + PROMO - Software Mi, napište do diskuze na této stránce. Naši pracovníci se Vám budou snažit co nejdříve odpovědět.

Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím