Severin nabízí

Recenze uživatelů

Nahoru

 • ing. Jiří K. Kříž | 25.08. 2014 | Severin RG 2341

  5 z 5

  Pro:

  Rozumná cena, s dokoupenými grilovacími plochami univerzální.

  Proti:

  Dlouhá doba náběhu teploty vhodné k započetí grilování, grilovací kovové desky po vložení pokrmu kvůli malé tepelné jímavosti rychle zchladnou a pomalu se opět ohřívají na potřebnou teplotu. Kamenné desky se nahřívají nejméně 20 minut. Příkon 1500 W je pro rychlé grilování větších či silnějších porcí masa slabý.

  Shrnutí:

  Na grilu prakticky nelze dosáhnout vysoké teploty, která je zapotřebí k rychlému vytvoření kůrky na povrchu masa, zabraňující vysychání při grilování. Gril je vhodný na kuřecí maso a ryby, popřípadě na tenčí placky typu hamburger z mletého masa. Silnější steaky ani hovězí ani vepřové buď nepropeče vůbec, nebo to trvá velice dlouho - a to téměř bez vytvořené kůrky (zatažený povrch masa, aby šťáva nevytekla). Pokud se pokusíte gril použít venku při jen trochu větrném počasí a nezacloníte jej proti větru, desky či kameny grilu se stačí ochlazovat proudícím vzduchem a nelze dosáhnout teploty použitelné ke grilování. Závěr: na vnitřní použití vyhovující s omezením; pro slabší plátky masa doporučuji. Možné vylepšení: zkusil jsem vytvořit okolo grilu na třech stranách obal ze silné alu-fólie, aby topná spirála měla vyšší účinnost. Teplota povrchu desek brzy výrazně stoupla, ale nelze vyloučit poškození grilu přehřátím - spirála sálá i dolů do těla přístroje!

 • Jana. | 09.10. 2015 | Severin FM7634 masáž nohou

  5 z 5

  Pro:

  dobrý výrobek, jsem spokojena

  Proti:

  nic


Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím