Sony KDL 55W755C FULL HD LED TV

Sony KDL 55W755C FULL HD LED TV

Doprava
zdarma

Výrobce: Sony, Kategorie: LED televize, LED televize Sony, Kód produktu: 02024683

Je nám líto, ale toto zboží se již neprodává.
Zkuste vybrané alternativní produkty.

Popis a parametry

Nahoru

Hmotnost: 23 kg
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Sony
3D: Ne
Úhlopříčka: 139 cm
Smart TV: Ano
Tuner: DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2
Rozlišení: Full HD
Úhlopříčka obrazovky: 139 cm (55")
Rozlišení displeje: Full HD
3D: Ne
Frekvenční index: 800 Hz
Zobrazovací frekvence panelu (Hz): 50
Jas (cd/m2):
Technologie displeje: LED
HDR: NE
Počet tunerů: 1 tuner (s nahráváním)
Smart TV: Ano
HbbTV: ANO
Wifi: Integrovaná
TV tuner: DVB-C; DVB-S; DVB-S2; DVB-T; DVB-T2 (H.265)
Integrovaný DVD přehrávač: NE
Nahrávání dig.TV vysílání: ano
Dual Play: NE
Prohnutá obrazovka: Ne
Chytrý ovladač: Ano (lze dokoupit)
IPS panel: NE
Konverze z 2D na 3D: NE
Operační systém TV: Android
Ovládání hlasem: Ano (s chytrým ovladačem)
Ovládání gesty: Ne
Upscaling do rozlišení UHD: Ne
web kamera: Ne
Výkon L+R (W): 20
HDMI vstup: 4
Scart AV: 1
LAN (Ethernet): ANO
USB 2.0: 3
USB 3.0: 0
Sluchátkový výstup: Ano ( nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV)
Energetická třída: A+
Příkon v zapnutém stavu prům. (W): 75
Příkon v pohotovostním režimu (W): 0.5
Příkon ve vypnutém stavu (W): 0.5
Napájení autozapalovač 12V: NE
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok (Kč): 394
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let (Kč): 1971
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let (Kč): 3942
Hotelový mód: ANO
Hmotnost bez podstavce (kg): 17
Výška bez podstavce (cm): 71.5
Šířka bez podstavce (cm): 123
Hloubka bez podstavce (cm): 6.1
Rozšířená záruka:
VESA standard uchycení (mm): 400x300
Distribuce: oficiální ČR
Televize pro náročné: Ne
Barva TV: černá

Provedení výrobku: černá barva

Televizor W75C s rozlišením Full HD a platformou Android TV
Nechte se pohltit rozlišením Full HD a jednoduchým přístupem k veškeré zábavě
Televizor s rozlišením Full HD, platformou Android TV, technologií X-Reality PRO a řadou propojovacích funkcí.

• Dostupné velikosti obrazovky: 139 cm (55")
• X-Reality PRO
• Android TV

X-Reality™ PRO: Objevte znovu každý detail
Seznamte se s úžasným světem výjimečné čistoty obrazu všeho, co sledujete. Výkonná technologie pro zpracování obrazu jedinečným způsobem vylepšuje každý pixel. Jednotlivé části každé scény jsou analyzovány a porovnávány se speciální obrazovou databází, která se věnuje samostatně struktuře, kontrastu, barvě a okrajům obrazu. Užijte si výrazně omezený obrazový šum ve všem, co sledujete.

Technologie Motionflow™ XR se stará o plynulé zobrazení akčních scén
Užívejte si hladké a ostré detaily i ve velmi rychlých scénách díky technologii Motionflow™ XR. Tato inovativní technologie vytváří další snímky filmu a vkládá je mezi původní snímky. Porovnává klíčové vizuální prvky sousedících snímků a vzápětí počítá chybějící akci v sekvenci. Některé modely disponují také možností vkládání černého snímku, která brání rozmazání a vytváří dojem skutečného zážitku jako v kině.

Televizory BRAVIA® s platformou Android TV
Váš chytrý televizor je nyní ještě chytřejší. Pomyslete na všechno, co rádi děláte na svém smartphonu nebo tabletu – nyní na velké, krásné obrazovce BRAVIA®. Zcela nový televizor Sony s platformou Android TV vám umožní připojení a potěšení z jakéhokoli obsahu, od aplikací přes filmy, mezi různými zařízeními se systémem Android – je to jednoduché a snadné jako nikdy dříve.

Služba Google Play™: Svět obsahu a aplikací
Objevujte filmy a televizní pořady, virální videa, hry a další obsah ve službě Google Play™. Zcela novým způsobem si můžete vychutnat obrovskou a stále rostoucí nabídku aplikací v televizoru.

Google Cast™: Pohodlné přehrávání na dalších zařízeních
Televizory BRAVIA® podporují službu Google Cast, takže můžete snadno přenášet oblíbenou zábavu ze služby YouTube™ ve svém osobním zařízení na úchvatnou obrazovku televizoru BRAVIA®. Můžete použít zařízení se systémem Android či iOS nebo notebook.

Hlasové vyhledávání – řekněte, co chcete sledovat
Neztrácejte čas vyhledáváním a můžete o to déle sledovat vybraný obsah. Hlasové vyhledávání na zařízeních s platformou Android TV™ umožňuje hledání obsahu v různých službách, aniž byste se museli natahovat pro dálkový ovladač. Můžete si také nechat obsah doporučit. Pokud například zadáte dotaz „romantické komedie“, zobrazí se seznam vhodných možností.

Zrcadlení obrazovky pro bezdrátové zobrazení displeje vašeho smartphonu na televizoru BRAVIA®
Bezdrátově zrcadlete displej vašeho mobilního zařízení na velké, krásné obrazovce BRAVIA®. Zrcadlení obrazovky funguje se smartphony a tablety Xperia™ a ostatními zařízeními kompatibilními s technologií Miracast™. Znásobte svou radost s rodinou a přáteli při společném sledování videí, procházení internetu či vybírání příští dovolenkové destinace na mapě. A pokud máte volitelný dálkový ovladač One-Flick, stačí se jím dotknout smartphonu nebo tabletu Xperia™ s technologií NFC a vmžiku spárovat zařízení za účelem zrcadlení obrazovky.

Zobrazte si smartphone na velké obrazovce pomocí funkce MHL
Zobrazujte na obrazovce televizoru média a aplikace ze smartphonu pomocí kabelu MHL (Mobile High-Definition Link). Prohlížejte si videa a fotografie v kvalitě HD a využívejte aplikace na velké obrazovce nebo prostřednictvím reproduktorů televizoru poslouchejte skladby mp3. Jediný kabel se připojí k televizoru BRAVIA® při dobíjení baterie telefonu. Můžete dokonce používat dálkový ovladač televizoru k procházení kompatibilních smartphonů prostřednictvím technologie HDMI-CEC.

Zlepšete požitky ze sledování s aplikací TV SideView
Díky aplikaci SideView můžete vyhledávat, nahrávat a diskutovat o svých oblíbených televizních pořadech. Pomocí tabletu nebo smartphonu (Android nebo iOS) si prostudujte aktuální rozpis programů a podívejte se, jaké oblíbené pořady jsou právě v kurzu. Když najdete, co byste chtěli sledovat, můžete si nastavit budík, aby vám oblíbené pořady neunikly. Tweetujte své názory a podívejte se, co si myslí ostatní diváci.

Proměňte televizor v digitální rekordér: ZÁZNAM USB HDD
Ukládejte si oblíbené televizní pořady na externí pevný disk USB a přehrávejte si je, kdy se vám to hodí. Funkce záznamu USB HDD umožňuje nahrávání digitálního vysílání jedním dotykem nebo na základě nastaveného časovače na připojené zařízení USB HDD s kapacitou až 2 TB. Při sledování stačí stisknout tlačítko nahrávání. Záznam bude automaticky ukončen při skončení programu.

Stvořeno k poslechu: Režim ClearAudio+
Zvuk stejně živý jako obraz. Technologie ClearAudio+ dokáže vyladit zvuk televizoru na působivý, citově obohacující zážitek, který vás zdánlivě obklopí. Poslouchejte hudbu, dialogy a prostorové efekty s větší čistotou a zřetelně bez ohledu na to, co právě sledujete.

Technologie DSEE obnovuje detaily digitální hudby
Internetová videa s nízkým rozlišením, služba Catch-up TV nebo jiné komprimované zvukové soubory se často nemohou chlubit vysokou kvalitou zvuku. Při komprimaci digitálního signálu se často velký objem informací ztrácí. Technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) dokáže ztracené frekvence (především vysoké) obnovit a vytvořit tak zpět přirozený zvuk s prostorovějším efektem.

Zvuk jako v kině s technologií S-Force Front Surround
Užijte si pohlcující zvukovou scénu, která vás vtáhne do středu dění. Technologie S-Force Front Surround napodobuje způsob, jakým mozek harmonizuje zdroje zvuku pro tvorbu správné hlasitosti, časové prodlevy a spektra zvukových vln – a potřebuje k tomu pouze kanál levého a pravého reproduktoru. Díky přirozené emulaci trojrozměrných zvukových polí si můžete užít bohatý a vysoce věrný zvuk napříč větší poslechovou oblastí.

Technologie Clear Phase pro plynulé a vyvážené frekvence
Televizory BRAVIA® používají výkonný počítačový model pro analýzu a kompenzaci nepřesností odezvy reproduktorů. Provádějí takzvané „vzorkování“ frekvence reproduktoru s vyšší přesností. Získané údaje jsou využívány k odstranění rušivých stoupání a poklesů v přirozené odezvě reproduktorů. Výsledkem je čistý, přirozený zvuk s plynulou a rovnoměrnou reprodukcí všech frekvencí.

Reproduktor Bass Reflex pro mohutnější a lepší basy
Vychutnejte si zvuk z kompaktní reproduktorové skříně s intenzivním směrovým zvukem. Reproduktor s technologií Bass Reflex vytváří čistý, bohatý zvuk od jasných výšek po mohutné hloubky. Samostatná konstrukce zvukové skříně zajišťuje velmi efektivní zvukovou reprodukci, aby byl každý detail dokonale slyšet.

Tenké provedení pro snazší upevnění na zeď
Tenký design elegantně zapadne do vašeho obývacího pokoje a jednodušeji jej upevníte na stěnu. Obrazovka je ohraničena pouze minimálním rámem; můžete se tedy plně soustředit na svou zábavu a vychutnat si obraz téměř na celé ploše. Jedná se o dokonalé spojení formy a funkce, jehož výsledkem je pohlcující zážitek ze sledování.

Procházejte a nacházejte. Rychle. Funkce One-Flick Entertainment
Ovládejte svět svého obsahu díky rychlému a intuitivnímu rozhraní BRAVIA®. Pohybem prstu směrem vzhůru můžete vyhledávat televizní nabídku, internetová videa, aplikace, fotografie nebo jiný požadovaný obsah, pohybem dolů si zobrazíte doplňkové funkce, které rozšíří možnosti sledování. Jedinečný dálkový ovladač One-Flick umožňuje rychlé a intuitivní ovládání, které vás neruší při sledování.

Jednoduše intuitivní: dálkový ovladač One-Flick
Ovládání televizoru je nyní maximálně intuitivní. Procházejte pohodlně obsah obrazovky pomocí touchpadu – není ani třeba mířit dálkovým ovladačem na televizní obrazovku. Zapomeňte na pracné zadávání textu: stačí promluvit na dálkový ovladač One-Flick. Podporuje technologii NFC, takže můžete například bezdrátově přenášet snímky ze smartphonu na televizní obrazovku – a to jediným dotykem.

Režim Fotbal Live: pro všechny fotbalové nadšence
Užijte si den velkého zápasu, se vším, co je k fotbalu potřeba. Zvuková nastavení se automaticky upraví tak, aby vytvářela dojem skutečného fotbalového stadionu.

S funkcí Photo Sharing Plus si můžete užívat své okamžiky slávy
Každý se teď může podělit o své vzácné vzpomínky na velké obrazovce. Až deset různých osob v místnosti může bezdrátově zasílat snímky nebo krátké videoklipy ze smartphonu na obrazovku televizoru BRAVIA®, kde si je můžete vychutnat podbarvené vybranou hudbou na pozadí. Váš televizor dokonce dokáže vytvořit vlastní síť Wi-Fi® – skvělá funkce pro vaše hosty.

S funkcí Sound Photo si můžete poslechnout zvuk svých fotografií

Díky funkci Sound Photo si na vybraných smartphonech Xperia™ a fotoparátech Sony můžete také poslechnout atmosféru a emoce každého snímku – momentek z dovolené nebo oblíbených selfie. Vaše fotografie tak získají zcela nový rozměr, neboť si můžete znovu vyvolat skutečné zvuky, které jste slyšeli v okamžiku fotografování. Stačí připojit fotoaparát k televizoru prostřednictvím USB nebo HDMI® či bezdrátově přes DNLA a můžete si přehrávat snímky i se zvukem.

Bezdrátový subwoofer vyrobený pro televizory BRAVIA®

S hlubokými a výraznými basy dodáte filmům na působivosti. Nepotřebujete žádné kabely nebo speciální nastavení – bezdrátový subwoofer se u nových modelů BRAVIA® nastavuje automaticky. Kompaktní a stylově zpracovaná skříň se dá diskrétně umístit do jakékoli místnosti.

Bezdrátový subwoofer vyrobený pro televizory BRAVIA®

S hlubokými a výraznými basy dodáte filmům na působivosti. Nepotřebujete žádné kabely nebo speciální nastavení – bezdrátový subwoofer se u nových modelů BRAVIA® nastavuje automaticky. Kompaktní a stylově zpracovaná skříň se dá diskrétně umístit do jakékoli místnosti.

Skvělé přehrávání různých formátů z rozhraní USB

Vychutnejte si svůj oblíbený digitální obsah z jakéhokoli paměťového zařízení USB. Přehrávejte hudbu, videoklipy a prohlížejte sbírky fotografií na televizoru díky skvělému přehrávání různých formátů z rozhraní USB. Díky podpoře celé řady kodeků můžete zažít naprostou univerzálnost formátu – stačí jen zapojit a můžete začít.

Specifikace

Velikost a hmotnost
Televizor bez stojanu na stůl (Š x V x H)123 x 71,5 x 6,1 cm
Televizor se stojanem na stůl (Š x V x H)123 x 75,3 x 21 cm
Rozměry krabice (Š x V x H)Přibl. 132,8 x 82,8 x 16,9 cm
Televizor bez stojanu na stůlPřibl. 17 kg
Televizor se stojanem na stůlPřibl. 18 kg

Speciální funkce
Electronic Programme Guide (EPG)ANO
Časovač zapnutí a vypnutíANO
BRAVIA® SyncANO
Funkce Picture and Picture (PAP)ANO (2 velikosti)
Rodičovská kontrolaANO
Přehrávání z rozhraní USBANO
Záznam USB HDDANO
Podpora více jazyků na obrazovce
BUL/CAT/CZE/DAN/GER/GRE/ENG/SPA/EST/FIN/FRE/HEB/HRV/HUN/ITA
/KAZ/LIT/LAV/DUT/NOR/POL/POR/RUM/RUS/SLO/SLV/SRP/SWE/TUR/UKR/BOS/MAC
i-ManualANO
OSD pro externí vstupANO

Funkce obrazu a zvuku
AudioZvukový výstupní výkon 2x 10 W
Funkce obrazuX-Reality PRO™
Reproduktor typu Clear PhaseANO
Zvukový výstupní výkon10 W+10 W
Nastavení zvukových režimůStandardní / Kino / Fotbal Live / Hudba
Dolby® Digital / Dolby® Digital Plus / Dolby® PulseANO
NICAM/A2ANO
X-Reality PRO™ANO
Režim obrazuŽivé barvy / Standardní / Vlastní / Cinema Pro / Domácí kino / Sport / Animace / Živé foto / Standardní foto / Vlastní foto / Hra / Grafika
Širokoúhlý režimPlný / Normální / Široký zoom / Zoom / 14:9
Širokoúhlý režim pro počítačNormální / Plné 1 / Plné 2 pro počítače
Automatický širokoúhlý režimANO
Technologie pro lepší vykreslení pohybuMotionflow XR 800Hz
Advanced Contrast Enhancer (ACE)ANO
Funkce Scene SelectAuto / Auto 24P / Vyp.
24p True Cinema™ANO
CineMotion / Rež. film / Jedn. kinaANO

Displej
Funkce displejePodsvícení Edge LED
RozlišeníANO
LCDANO
Podsvícení LEDEdge LED
Velikost obrazovky139 cm (55")
Poměr stranPoměr stran obrazu 16:9
Pozorovací úhel (zprava/zleva)178 (89/89) stupňů
Pozorovací úhel (shora/zdola)178 (89/89) stupňů

Připojení k síti
Android TVAndroid 5.0
Bezdrátové možnostiPřímé rozhraní Wi-Fi®
Zrcadlení obrazovky
Zrcadlení obrazovkyANO
TV SideViewANO
Standard bezdrátové sítě LANIntegrováno
AplikaceANO
Webový prohlížečANO (Opera)
Přímé rozhraní Wi-Fi®ANO

Designové funkce
Konstrukce stojanuČerný matný stojan
Osvětlení LEDANO
Kompatibilita se standardy VESAANO

Videosignál
1080/24p (pouze HDMI®)ANO
480/60iANO
480/60pANO
576/50iANO
576/50pANO
720/24p (pouze HDMI®)ANO
720/30p (pouze HDMI®)ANO
720/60pANO
1080/60iANO
1080/50iANO
1080/30p (pouze HDMI®)ANO
1080/60p (HDMI® / komponentní)ANO
1080/50p (HDMI® / komponentní)ANO

Rozhraní
Vstup HDMI®4
Vstup kompozitního videa1 zadní
Komponentní vstup videa1 spodní – hybridní komponentní/kompozitní
Vstup připojení RF1 spodní
Vstup SCART1 zadní bez funkce Smartlink
Vstup pro síť Ethernet1 zadní
Vstup USB3 porty
výstup audia1 boční – hybridní s výstupem na sluchátka a subwoofer
Digitální výstup audia1 zadní
Vstupní a výstupní konektoryMHL (verze 2); HDCP (1.4); Bluetooth® (HID/HOGP/3DSP/A2DP/AVRCP/HSP/HFP/SPP); vstup napájení AC (napájecí adaptér); vstup připojení RF (1 spodní); vstup IF (BS/CS) (1 spodní); vstup kompozitního videa (1 zadní hybridní s komponentním); vstup komponentního videa (Y/Pb/Pr) (1 spodní hybridní); SCART bez funkce Smartlink (1 zadní); konektor HDMI™ (4); výstup videa SCART (1 zadní); analogový vstup zvuku (2 zadní); digitální výstup zvuku (1 zadní); výstup zvuku (1 boční/hybridní s HP a výstupem subwooferu); výstup na sluchátka (1 boční/hybridní s výstupem zvuku a výstupem subwooferu); USB (3 porty); slot PCMCIA (1 horní); počítačový vstup HDMI™

Vestavěné tunery
DVB-T (digitální pozemní)ANO
DVB-T2 (digitální pozemní)ANO
DVB-C (digitální kabelové)ANO
CI+ANO
AnalogovýANO

Kompatibilita
Volitelné příslušenstvíBezdrátový subwoofer (SWF-BR100); kabel MHL (DLC-MC10, DLC-MC20); dotykový dálkový ovladač (RMF-TX100E); držák pro instalaci na zeď (SU-WL450 H: 60mm, H: 20mm)

Eco funkce a úspora energie
Energetické hodnoceníA+
Velikost obrazovky (úhlopříčka)55", 138,8 cm
Spotřeba energie (během provozu / standardní)75,0 W
Spotřeba energie (během provozu / Vivid)119 W
Roční spotřeba energie*104 kWh
PřítomnostAno
Spotřeba energie (pohot. režim)0,50 W
Poměr špičkové svítivosti70%
Obsah rtuti0,0 mg
Světelný snímačANO
Režimy úspory energieANO
Dynamické nastavení podsvíceníANO
Režim bez podsvíceníANO
Spotřeba energie (v pohotovostním režimu sítě) – Konektory2,00 W (Wi-Fi®) / 2,00 W (LAN) / 0,50 W (Bluetooth®)

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 18.000
Výška (cm): 71.50
Šířka (cm): 123.00
Hloubka (cm): 21.00

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 31.000
Výška (cm): 82.80
Šířka (cm): 132.80
Hloubka (cm): 16.90
EAN: 4548736002968

Záruční doba: 24 měsíců

Úhlopříčka 139 cm, LED, rozlišení Full HD, 800 Hz, WiFi integrovaná,DVB-C/S/S2/T/T2,HbbTV, HDMI vstup 4x, Energetická třída A+

Recenze uživatelů

Nahoru

Buďte první kdo vloží recenzi k tomuto produktu.

Přidat vlastní recenzi

: *

:

1 nejhorší, 5 nejlepší 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *

: *

:


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Z kategorie TV, audio, video / Televize Vám můžeme doporučit produkt Sony KDL 55W755C FULL HD LED TV. Přečtěte si podrobné informace o produktu Sony KDL 55W755C FULL HD LED TV. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz k produktu Sony KDL 55W755C FULL HD LED TV, napište do diskuze na této stránce. Naši pracovníci se Vám budou snažit co nejdříve odpovědět.

Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím