Televize Sony KDL-48W705

Výrobce: Sony, Kategorie: LED televize, LED televize Sony, Kód produktu: 01082156

Je nám líto, ale toto zboží se již neprodává.
Zkuste vybrané alternativní produkty.

Popis a parametry

Nahoru

Hmotnost: 15 kg
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Sony
3D: Ne
Úhlopříčka: 121 cm
Smart TV: Ano
Tuner: DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2
Rozlišení: Full HD
Úhlopoíeka obrazovky: 121 cm (48")
Rozlišení displeje: Full HD
3D: Ne
Frekvenení index: 200 Hz
Zobrazovací frekvence panelu (Hz): 50
Jas (cd/m2):
Technologie displeje: LED
Poeet tuneru: 1 tuner (s nahráváním)
Smart TV: Ano
HbbTV: ANO
Wifi: Integrovaná
TV tuner: DVB-C; DVB-S; DVB-S2; DVB-T; DVB-T2
Integrovaný DVD poehrávae: NE
Nahrávání dig.TV vysílání: ano
Dual Play: NE
Prohnutá obrazovka: Ne
Chytrý ovladae: Ne
IPS panel: NE
Konverze z 2D na 3D: NE
Operaení systém TV: OS znaeky
Ovládání hlasem: Ne
Ovládání gesty: Ne
Upscaling do rozlišení UHD: Ne
web kamera: Ne
Výkon L+R (W): 20
HDMI vstup: 4
Scart AV: 1
LAN (Ethernet): ANO
USB 2.0: 2
USB 3.0: 0
Sluchátkový výstup: Ano
Energetická toída: A++
Poíkon v zapnutém stavu prum. (W): 46
Poíkon v pohotovostním režimu (W): 0.5
Poíkon ve vypnutém stavu (W): 0.5
Napájení autozapalovae 12V: NE
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok (Ke): 242
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let (Ke): 1209
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let (Ke): 2418
Hotelový mód: ANO
Hmotnost bez podstavce (kg): 11.3
Výška bez podstavce (cm): 63.2
Šíoka bez podstavce (cm): 108.9
Hloubka bez podstavce (cm): 5.7
Rozšíoená záruka:
VESA standard uchycení (mm): 300x200
Distribuce: oficiální ER
Televize pro nároené: Ne
Barva TV: eerná

Provedení výrobku: eerná barva

Dopoejte si lepší zážitek ze sledování s obrazem Full HD a mimooádni tenkým designem

Televizor s rozlišením Full HD, technologiemi X-Reality PRO a Motionflow XR, funkcí One-Flick Entertainment a reproduktory Bass Reflex

• Dostupné velikosti obrazovky: 121 cm (48”)
• X-Reality PRO
• Vestaviná technologie Wi-Fi®

Kvalita Full HD 1080p
Zažijte detaily rozlišení Full HD 1080p u veškeré zábavy. Od disku Blu-ray Discs™ poes službu Catch-up TV až po fotografie ze smartphonu – vše uvidíte v dokonalé ostrosti na velké obrazovce tohoto televizoru BRAVIA®.

X-Reality™ PRO: Objevte znovu každý detail
Seznamte se s úžasným svitem výjimeené eistoty obrazu všeho, co sledujete. Výkonná technologie pro zpracování obrazu jedineeným zpusobem vylepšuje každý pixel. Jednotlivé eásti každé scény jsou analyzovány a porovnávány se speciální obrazovou databází, která se vinuje samostatni struktuoe, kontrastu, barvi a okrajum obrazu. Užijte si výrazni omezený obrazový šum ve všem, co sledujete.

Technologie Motionflow™ XR se stará o plynulé zobrazení akeních scén
Užívejte si hladké a ostré detaily i ve velmi rychlých scénách díky technologii Motionflow™ XR. Tato inovativní technologie vytváoí další snímky filmu a vkládá je mezi puvodní snímky. Porovnává klíeové vizuální prvky sousedících snímku a vzápití poeítá chybijící akci v sekvenci. Nikteré modely disponují také možností vkládání eerného snímku, která brání rozmazání a vytváoí dojem skuteeného zážitku jako v kini.

Vychutnejte si své chvíle slávy s funkcí Photo Share
Sdílejte fotografie prostoednictvím televizoru BRAVIA® a vaši poátelé si z nich budou moci uložit ty nejoblíbenijší. Bezdrátové poenosy ve vaší síti jsou rychlé a stabilní. Fotografie lze sdílet v puvodní velikosti pomocí smartphonu se systémem Android (Android 2.3 a novijší) nebo iOS (iOS5 a novijší). Nepotoebujete poipojení k internetu ani žádné aplikace.

Promiote televizor v digitální rekordér: ZÁZNAM USB HDD
Ukládejte si oblíbené televizní pooady na externí pevný disk USB a poehrávejte si je, kdy se vám to hodí. Funkce záznamu USB HDD umožouje nahrávání digitálního vysílání jedním dotykem nebo na základi nastaveného easovaee na poipojené zaoízení USB HDD s kapacitou až 2 TB. Poi sledování staeí stisknout tlaeítko nahrávání. Záznam bude automaticky ukoneen poi skoneení programu.

Stvooeno k poslechu: Režim ClearAudio+
Zvuk stejni živý jako obraz. Technologie ClearAudio+ dokáže vyladit zvuk televizoru na pusobivý, citovi obohacující zážitek, který vás zdánlivi obklopí. Poslouchejte hudbu, dialogy a prostorové efekty s vitší eistotou a zoetelni bez ohledu na to, co právi sledujete.

Zvuk jako v kini s technologií S-Force Front Surround
Užijte si pohlcující zvukovou scénu, která vás vtáhne do stoedu diní. Technologie S-Force Front Surround napodobuje zpusob, jakým mozek harmonizuje zdroje zvuku pro tvorbu správné hlasitosti, easové prodlevy a spektra zvukových vln – a potoebuje k tomu pouze kanál levého a pravého reproduktoru. Díky poirozené emulaci trojrozmirných zvukových polí si mužete užít bohatý a vysoce virný zvuk napoíe vitší poslechovou oblastí.

Technologie Clear Phase pro plynulé a vyvážené frekvence
Televizory BRAVIA® používají výkonný poeítaeový model pro analýzu a kompenzaci nepoesností odezvy reproduktoru. Provádijí takzvané „vzorkování“ frekvence reproduktoru s vyšší poesností. Získané údaje jsou využívány k odstraniní rušivých stoupání a poklesu v poirozené odezvi reproduktoru. Výsledkem je eistý, poirozený zvuk s plynulou a rovnomirnou reprodukcí všech frekvencí.

Reproduktor Bass Reflex pro mohutnijší a lepší basy
Vychutnejte si zvuk z kompaktní reproduktorové skoíni s intenzivním smirovým zvukem. Reproduktor s technologií Bass Reflex vytváoí eistý, bohatý zvuk od jasných výšek po mohutné hloubky. Samostatná konstrukce zvukové skoíni zajiš?uje velmi efektivní zvukovou reprodukci, aby byl každý detail dokonale slyšet.

Tenké provedení pro snazší upevniní na zei
Tenký design elegantni zapadne do vašeho obývacího pokoje a jednodušeji jej upevníte na stinu. Obrazovka je ohranieena pouze minimálním rámem; mužete se tedy plni soustoedit na svou zábavu a vychutnat si obraz témio na celé ploše. Jedná se o dokonalé spojení formy a funkce, jehož výsledkem je pohlcující zážitek ze sledování.

Zobrazte si smartphone na velké obrazovce pomocí funkce MHL
Zobrazujte na obrazovce televizoru média a aplikace ze smartphonu pomocí kabelu MHL (Mobile High-Definition Link). Prohlížejte si videa a fotografie v kvaliti HD a využívejte aplikace na velké obrazovce nebo prostoednictvím reproduktoru televizoru poslouchejte skladby mp3. Jediný kabel se poipojí k televizoru BRAVIA® poi dobíjení baterie telefonu. Mužete dokonce používat dálkový ovladae televizoru k procházení kompatibilních smartphonu prostoednictvím technologie HDMI-CEC.

Zlepšete požitky ze sledování s aplikací TV SideView
Díky aplikaci SideView mužete vyhledávat, nahrávat a diskutovat o svých oblíbených televizních pooadech. Pomocí tabletu nebo smartphonu (Android nebo iOS) si prostudujte aktuální rozpis programu a podívejte se, jaké oblíbené pooady jsou právi v kurzu. Když najdete, co byste chtili sledovat, mužete si nastavit budík, aby vám oblíbené pooady neunikly. Tweetujte své názory a podívejte se, co si myslí ostatní diváci.

Procházejte a nacházejte. Rychle: Funkce One-Flick Entertainment
Ovládejte svit svého obsahu díky rychlému a intuitivnímu rozhraní BRAVIA®. Pohybem prstu smirem vzhuru mužete vyhledávat televizní nabídku, internetová videa, aplikace, fotografie nebo jiný požadovaný obsah, pohybem dolu si zobrazíte doplokové funkce, které rozšíoí možnosti sledování.

Režim Fotbal Live: pro všechny fotbalové nadšence
Užijte si den velkého zápasu, se vším, co je k fotbalu potoeba. Zvuková nastavení se automaticky upraví tak, aby vytváoela dojem skuteeného fotbalového stadionu.

S funkcí Sound Photo si mužete poslechnout zvuk svých fotografií
Díky funkci Sound Photo si na vybraných smartphonech Xperia™ a fotoparátech Sony mužete také poslechnout atmosféru a emoce každého snímku – momentek z dovolené nebo oblíbených selfie. Vaše fotografie tak získají zcela nový rozmir, nebo? si mužete znovu vyvolat skuteené zvuky, které jste slyšeli v okamžiku fotografování. Staeí poipojit fotoaparátk televizoru prostoednictvím USB nebo HDMI® ei bezdrátovi poes DNLA a mužete si poehrávat snímky i se zvukem.

Bezdrátový subwoofer vyrobený pro televizory BRAVIA®
S hlubokými a výraznými basy dodáte filmum na pusobivosti. Nepotoebujete žádné kabely nebo speciální nastavení – bezdrátový subwoofer se u nových modelu BRAVIA® nastavuje automaticky. Kompaktní a stylovi zpracovaná skoío se dá diskrétni umístit do jakékoli místnosti.

Zrcadlení obrazovky
Poeneste si oblíbený obsah ze smartphonu na velkou obrazovku pomocí technologie Miracast™. Jednoduše spárujte televizor se svým zaoízením a mužete sledovat filmy a televizní pooady online, prohlížet si uložené fotografie ei videa a používat oblíbené aplikace. Jelikož je spojení zajištino technologií Wi-Fi Direct™, nemusíte se ani poihlašovat do síti Wi-Fi®.

X-Protection PRO: vylepšená ochrana televizoru
Váš televizor je nyní odolný. Ochrana proti blesku jej chrání proti poepití zpusobenému zásahem blesku a hlavní kondenzátory chrání poed výkyvy elektrického napití. Obvody jsou opatoeny ochranným nátirem proti vlhkosti, který brání zkratum.

Skvilé poehrávání ruzných formátu z rozhraní USB
Vychutnejte si svuj oblíbený digitální obsah z jakéhokoli pami?ového zaoízení USB. Poehrávejte hudbu, videoklipy a prohlížejte sbírky fotografií na televizoru díky skvilému poehrávání ruzných formátu z rozhraní USB. Díky podpooe celé oady kodeku mužete zažít naprostou univerzálnost formátu – staeí jen zapojit a mužete zaeít.

Streamujte hry pro PlayStation® 3 poímo do televizoru
Soukromá pilotní verze služby PlayStation® Now je nyní k dispozici. Nabízíme vám ochutnávku služby PlayStation® Now, která fantastický svit her pro PlayStation® vylepšuje o streamovací technologii. Vybrané hry pro PlayStation®3 mužete streamovat poímo do televizoru Sony TV i bez herní konzole. Staeí spárovat ovladae DUALSHOCK®4 s televizorem, v nimž je aktivována služba PlayStation® Now, a mužete se pustit do hry.

Specifikace

Velikost a hmotnost
Televizor bez stojanu na stul (Š x V x H) Poibl. 108,9 x 63,2 x 5,7 (1,6) cm
Televizor se stojanem na stul (Š x V x H) Poibl. 108,9 x 67,1 x 19,5 cm
Rozmiry krabice (Š x V x H) Poibl. 118,7 x 73,2 x 15,8 cm
Televizor bez stojanu na stul Poibl. 11,3 kg
Televizor se stojanem na stul Poibl. 11,7 kg

Speciální funkce
Electronic Programme Guide (EPG) ANO
Easovae zapnutí a vypnutí ANO
BRAVIA® Sync ANO
Rodieovská kontrola ANO
Poehrávání z rozhraní USB Ano (podporovaný systém souboru: FAT16/FAT32/NTFS)
Záznam USB HDD ANO
Podpora více jazyku na obrazovce Bulharština / Katalánština / Eeština / Dánština / Nimeina / Oeetina / Anglietina / Španilština / Estonština / Finština / Francouzština / Hebrejština / Chorvatština / Maiarština / Italština / Kazaština / Litevština / Lotyština / Nizozemština / Norština / Polština / Portugalština / Rumunština / Ruština / Slovenština / Slovinština / Srbština / Švédština / Tureetina / Ukrajinština
Poirozený vzhled pleti (pouze 2K) ANO
OSD pro externí vstup ANO

Funkce obrazu a zvuku
Audio Zvukový výstupní výkon 2x 10 W
Funkce obrazu X-Reality PRO™
Reproduktor typu Clear Phase ANO
Zvukový výstupní výkon 10 W+10 W
Nastavení zvukových režimu Standard / Kino / Sport / Hudba / Hra / Komprimovaný zvuk
S-Master ANO
Dolby® Digital / Dolby® Digital Plus / Dolby® Pulse ANO
NICAM/A2 ANO
X-Reality PRO™ ANO
Režim obrazu Živé barvy / Grafika / Sport / Standardní / Vlastní / Živé foto / Standardní foto / Vlastní foto / Kino 1 / Kino 2 / Standardní hra / Originální hra / Originální foto / Animace
Širokoúhlý režim Plný / Normální / Široký zoom / Zoom / Popisek / 14:9
Širokoúhlý režim pro poeítae Normální / Plné 1 / Plné 2 pro poeítaee
Automatický širokoúhlý režim ANO
Technologie pro lepší vykreslení pohybu Motionflow XR 200 Hz
Advanced Contrast Enhancer (ACE) ANO
Funkce Scene Select Fotografie / Hudba / Kino / Hra / Grafika / Sport / Animace
24p True Cinema™ ANO
CineMotion / Rež. film / Jedn. kina ANO

Displej
Rozlišení Full HD (1920 x 1080)
LCD ANO
Velikost obrazovky 121 cm (48")
Pomir stran Pomir stran obrazu 16:9
Dynamický kontrastní pomir Poes 1 milión
Pozorovací úhel (zprava/zleva) 178 (89/89) stupou
Pozorovací úhel (shora/zdola) 178 (89/89) stupou

Poipojení k síti
Zrcadlení obrazovky ANO
Sony Entertainment Network ANO
Webový prohlížee ANO (Opera)
Poímé rozhraní Wi-Fi® ANO
Obsah DLNA MPEG1 / MPEG2PS / MPEG2TS / AVCHD / MP4Part10 / MP4Part2 / AVI(XVID) / AVI(MotinJpeg) / MOV / WMV / MKV / WEBM / 3GPP / MP3 / WMA / LPCM / JPEG / MPO

Designové funkce
Konstrukce stojanu Stoíbrný matný stojan
Kompatibilita se standardy VESA ANO

Videosignál
1080/24p (pouze HDMI®) ANO
480/60i ANO
480/60p ANO
576/50i ANO
576/50p ANO
720/24p (pouze HDMI®) ANO
720/30p (pouze HDMI®) ANO
720/60p ANO
1080/60i ANO
1080/50i ANO
1080/30p (pouze HDMI®) ANO
1080/60p (HDMI® / komponentní) ANO
1080/50p (HDMI® / komponentní) ANO

Rozhraní
Vstup HDMI® 4 (1 boení / 3 dolní)
Vstup kompozitního videa 1 zadní
Komponentní vstup videa 1 zadní – hybridní komponentní/kompozitní
Vstup poipojení RF 1 spodní
Vstup SCART 1 zadní bez funkce Smartlink
Vstup pro sí? Ethernet 1 zadní
Vstup USB 2 boení
výstup audia 1 boení – hybridní s výstupem na sluchátka a subwoofer
Digitální výstup audia 1 zadní
Vstupní a výstupní konektory HDCP (1.4); vstup napájení AC (napájecí adaptér); vstup poipojení RF (1 dolní); vstup IF (BS/CS) (1 dolní); vstup kompozitního videa (1 dolní hybridní s komponentním); vstup komponentního videa (Y/Pb/Pr) (1 dolníhybridní s kompozitním); vstup SCART bez funkce Smartlink (1 zadní); konektor HDMI™ (1 boení/3 dolní); výstup videa SCART (1 zadní); analogový vstup zvuku (2 zadní); digitální výstup zvuku (1 zadní); výstup zvuku (1 boení/hybridní s HP); výstup na sluchátka (1 boení/hybridní s výstupem zvuku); USB (2 boení); poipojení Ethernet (1 zadní); slot pro karty PCMCIA (1 horní); poeítaeový vstup HDMI™

Vestaviné tunery
DVB-T (digitální pozemní) ANO
DVB-T2 (digitální pozemní) ANO
DVB-S (digitální satelitní vysílání) ANO
DVB-S2 (digitální satelitní) ANO
DVB-C (digitální kabelové) ANO
CI+ ANO
Analogový ANO

Kompatibilita
Volitelné poíslušenství Bezdrátový subwoofer (SWF-BR100), kabel MHL (DLC-MC10, DLC-MC20), držák pro instalaci na zei (SU-WL450 H:60mm, H: 20mm)

Eco funkce a úspora energie
Energetické hodnocení A++
Velikost obrazovky (úhlopoíeka) 48 palcu, 120,9 cm
Spotoeba energie (bihem provozu / standardní) 46,0 W
Spotoeba energie (bihem provozu / Vivid) 92,0 W
Roení spotoeba energie* 64 kWh
Poítomnost Ano
Spotoeba energie (pohot. režim) 0,50 W
Pomir špiekové svítivosti 71 %
Obsah rtuti 0,0 mg
Svitelný snímae ANO
Režimy úspory energie ANO
Dynamické nastavení podsvícení ANO
Režim bez podsvícení ANO
Spotoeba energie (v pohotovostním režimu síti) – Konektory 1,50 W (Wi-Fi®) / 1,50 W (LAN)

Rozmiry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm):
Šíoka (cm):
Hloubka (cm):

Rozmiry balení:
Hmotnost (kg): 15.000
Výška (cm): 72.00
Šíoka (cm): 16.00
Hloubka (cm): 118.00
EAN: 4548736002173

Záruení doba: 24 misícu

Úhlopoíeka 121 cm, LED, rozlišení Full HD, 200 Hz, WiFi integrovaná,DVB-C/S/S2/T/T2,HbbTV, HDMI vstup 4x, Energetická toída A++

Recenze uživatelů

Nahoru

Buďte první kdo vloží recenzi k tomuto produktu.

Přidat vlastní recenzi

: *

:

1 nejhorší, 5 nejlepší 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *

: *

:


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Z kategorie TV, audio, video / Televize Vám můžeme doporučit produkt Televize Sony KDL-48W705. Přečtěte si podrobné informace o produktu Televize Sony KDL-48W705. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz k produktu Televize Sony KDL-48W705, napište do diskuze na této stránce. Naši pracovníci se Vám budou snažit co nejdříve odpovědět.

Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím