Televize Sony KDL-50W756

Výrobce: Sony, Kategorie: LED televize, LED televize Sony, Kód produktu: 01082158

Je nám líto, ale toto zboží se již neprodává.
Zkuste vybrané alternativní produkty.

Popis a parametry

Nahoru

Hmotnost: 24 kg
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Sony
3D: Ne
Úhlopříčka: 126 cm
Smart TV: Ano
Tuner: DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2
Rozlišení: Full HD
Úhlopříčka obrazovky: 126 cm (50")
Rozlišení displeje: Full HD
3D: Ne
Frekvenční index: 800 Hz
Zobrazovací frekvence panelu (Hz): 50
Jas (cd/m2):
Technologie displeje: LED
HDR: Ne
Počet tunerů: 1 tuner (s nahráváním)
Smart TV: Ano
HbbTV: Ano
Wifi: Integrovaná
TV tuner: DVB-C; DVB-S; DVB-S2; DVB-T; DVB-T2 (H.265)
Integrovaný DVD přehrávač: NE
Nahrávání dig.TV vysílání: ano
Dual Play: NE
Prohnutá obrazovka: Ne
Chytrý ovladač: Ano (lze dokoupit)
IPS panel: NE
Konverze z 2D na 3D: NE
Operační systém TV: Android
Ovládání hlasem: Ano (s chytrým ovladačem)
Ovládání gesty: Ne
Upscaling do rozlišení UHD: Ne
web kamera: Ne
Výkon L+R (W): 20
HDMI vstup: 4
Scart AV: 1
LAN (Ethernet): ANO
USB 2.0: 3
USB 3.0: 0
Sluchátkový výstup: Ano ( nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV)
Energetická třída: A+
Příkon v zapnutém stavu prům. (W): 72
Příkon v pohotovostním režimu (W): 0.5
Příkon ve vypnutém stavu (W): 0.5
Napájení autozapalovač 12V: NE
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok (Kč): 378
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let (Kč): 1892
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let (Kč): 3784
Hotelový mód: ANO
Hmotnost bez podstavce (kg): 13.7
Výška bez podstavce (cm): 65.4
Šířka bez podstavce (cm): 111.6
Hloubka bez podstavce (cm): 5.9
Rozšířená záruka:
VESA standard uchycení (mm): 400x300
Distribuce: oficiální ČR
Televize pro náročné: Ne
Barva TV: stříbrná

Provedení výrobku: stříbrná barva

Nechte se pohltit rozlišením Full HD a jednoduchým přístupem k veškeré zábavě

Televizor s rozlišením Full HD, platformou Android TV, technologií X-Reality PRO a řadou propojovacích funkcí.

• Dostupné velikosti obrazovky: 126 cm (50")
• X-Reality PRO
• Android TV

X-Reality™ PRO: Objevte znovu každý detail
Seznamte se s úžasným světem výjimečné čistoty obrazu všeho, co sledujete. Výkonná technologie pro zpracování obrazu jedinečným způsobem vylepšuje každý pixel. Jednotlivé části každé scény jsou analyzovány a porovnávány se speciální obrazovou databází, která se věnuje samostatně struktuře, kontrastu, barvě a okrajům obrazu. Užijte si výrazně omezený obrazový šum ve všem, co sledujete.

Technologie Motionflow™ XR se stará o plynulé zobrazení akčních scén
Užívejte si hladké a ostré detaily i ve velmi rychlých scénách díky technologii Motionflow™ XR. Tato inovativní technologie vytváří další snímky filmu a vkládá je mezi původní snímky. Porovnává klíčové vizuální prvky sousedících snímků a vzápětí počítá chybějící akci v sekvenci. Některé modely disponují také možností vkládání černého snímku, která brání rozmazání a vytváří dojem skutečného zážitku jako v kině.

Televizory BRAVIA® s platformou Android TV
Váš chytrý televizor je nyní ještě chytřejší. Představte si veškerou zábavu, kterou si užíváte na smartphonu nebo tabletu, na velké obrazovce televizoru BRAVIA®. Zcela nová platforma Android TV od společnosti Sony umožňuje propojit a užívat si libovolný obsah od aplikací až po filmy na různých zařízeních se systémem Android, a to mnohem jednodušeji než dříve.

Služba Google Play™: Svět obsahu a aplikací
Objevujte filmy a televizní pořady, virální videa, hry a další obsah ve službě Google Play™. Zcela novým způsobem si můžete vychutnat obrovskou a stále rostoucí nabídku aplikací v televizoru.

Google Cast™: Pohodlné přehrávání na dalších zařízeních
Televizory BRAVIA® podporují službu Google Cast™, takže můžete snadno přenášet oblíbenou zábavu ze služby YouTube™ nebo Pandora™ ve svém osobním zařízení na úchvatnou obrazovku televizoru BRAVIA. Můžete použít zařízení se systémem Android™ či iOS™ nebo notebook.

Hlasové vyhledávání – řekněte, co chcete sledovat
Neztrácejte čas vyhledáváním a můžete o to déle sledovat vybraný obsah. Hlasové vyhledávání na zařízeních s platformou Android TV™ umožňuje hledání obsahu v různých službách, aniž bystese museli natahovat pro dálkový ovladač. Můžete si také nechat obsah doporučit. Pokud například zadáte dotaz „romantické komedie“, zobrazí se seznam vhodných možností.

Dotyk, zobrazení a sdílení přes NFC™
Stačí se dotknout smartphonem nebo tabletem Xperia™ s funkcí NFC dálkového ovladače televizoru a můžete jej bezdrátově zrcadlit na úžasné obrazovce BRAVIA®. Není nutné žádné obtížné nastavování – ihned si můžete užívat rychlé a stabilní bezdrátové připojení a dokonce zasílat snímky k zobrazení na televizoru BRAVIA® v nativním rozlišení 4K.

Zobrazte si smartphone na velké obrazovce pomocí funkce MHL
Zobrazujte na obrazovce televizoru média a aplikace ze smartphonu pomocí kabelu MHL (Mobile High-Definition Link). Prohlížejte si videa a fotografie v kvalitě HD a využívejte aplikace na velké obrazovce nebo prostřednictvím reproduktorů televizoru poslouchejte skladby mp3. Jediný kabel se připojí k televizoru BRAVIA® při dobíjení baterie telefonu. Můžete dokonce používat dálkový ovladač televizoru k procházení kompatibilních smartphonů prostřednictvím technologie HDMI-CEC.

Zlepšete požitky ze sledování s aplikací TV SideView
Díky aplikaci SideView můžete vyhledávat, nahrávat a diskutovat o svých oblíbených televizních pořadech. Pomocí tabletu nebo smartphonu (Android nebo iOS) si prostudujte aktuální rozpis programů a podívejte se, jaké oblíbené pořady jsou právě v kurzu. Když najdete, co byste chtěli sledovat, můžete si nastavit budík, aby vám oblíbené pořady neunikly. Tweetujte své názory a podívejte se, co si myslí ostatní diváci.

Proměňtetelevizor v digitální rekordér: ZÁZNAM USB HDD
Ukládejte si oblíbené televizní pořady na externí pevný disk USB a přehrávejte si je, kdy se vám to hodí. Funkce záznamu USB HDD umožňuje nahrávání digitálního vysílání jedním dotykem nebo na základě nastaveného časovače na připojené zařízení USB HDD s kapacitou až 2 TB. Při sledování stačí stisknout tlačítko nahrávání. Záznam bude automaticky ukončen při skončení programu.

Stvořeno k poslechu: Režim ClearAudio+
Zvuk stejně živý jako obraz. Technologie ClearAudio+ dokáže vyladit zvuk televizoru na působivý, citově obohacující zážitek, který vás zdánlivě obklopí. Poslouchejte hudbu, dialogy a prostorové efekty s větší čistotou a zřetelně bez ohledu na to, co právě sledujete.

Technologie DSEE obnovuje detaily digitální hudby
Internetová videa s nízkým rozlišením, služba Catch-up TV nebo jiné komprimované zvukové soubory se často nemohou chlubit vysokou kvalitou zvuku. Při komprimaci digitálního signálu se často velký objem informací ztrácí. Technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) dokáže ztracené frekvence (především vysoké) obnovit a vytvořit tak zpět přirozený zvuk s prostorovějším efektem.

Zvuk jako v kině s technologií S-Force Front Surround
Užijte si pohlcující zvukovou scénu, která vás vtáhne do středu dění. Technologie S-Force Front Surround napodobuje způsob, jakým mozek harmonizuje zdroje zvuku pro tvorbu správné hlasitosti, časové prodlevy a spektra zvukových vln – a potřebuje k tomu pouze kanál levého a pravého reproduktoru. Díky přirozené emulaci trojrozměrných zvukových polí si můžete užít bohatýa vysoce věrný zvuk napříč větší poslechovou oblastí.

Technologie Clear Phase pro plynulé a vyvážené frekvence
Televizory BRAVIA® používají výkonný počítačový model pro analýzu a kompenzaci nepřesností odezvy reproduktorů. Provádějí takzvané „vzorkování“ frekvence reproduktoru s vyšší přesností. Získané údaje jsou využívány k odstranění rušivých stoupání a poklesů v přirozené odezvě reproduktorů. Výsledkem je čistý, přirozený zvuk s plynulou a rovnoměrnou reprodukcí všech frekvencí.

Reproduktor Bass Reflex pro mohutnější a lepší basy
Vychutnejte si zvuk z kompaktní reproduktorové skříně s intenzivním směrovým zvukem. Reproduktor s technologií Bass Reflex vytváří čistý, bohatý zvuk od jasných výšek po mohutné hloubky. Samostatná konstrukce zvukové skříně zajišťuje velmi efektivní zvukovou reprodukci, aby byl každý detail dokonale slyšet.

Tenké provedení pro snazší upevnění na zeď
Tenký design elegantně zapadne do vašeho obývacího pokoje a jednodušeji jej upevníte na stěnu. Obrazovka je ohraničena pouze minimálním rámem; můžete se tedy plně soustředit na svou zábavu a vychutnat si obraz téměř na celé ploše. Jedná se o dokonalé spojení formy a funkce, jehož výsledkem je pohlcující zážitek ze sledování.

Procházejte a nacházejte. Rychle. Funkce One-Flick Entertainment
Ovládejte svět svého obsahu díky rychlému a intuitivnímu rozhraní BRAVIA®. Pohybem prstu směrem vzhůru můžete vyhledávat televizní nabídku, internetová videa, aplikace, fotografie nebo jiný požadovaný obsah, pohybem dolů si zobrazíte doplňkové funkce, které rozšíří možnosti sledování. Jedinečný dálkový ovladač One-Flick umožňuje rychlé a intuitivní ovládání, které vás neruší při sledování.

Jednoduše intuitivní: dálkový ovladač One-Flick
Ovládání televizoru je nyní maximálně intuitivní. Procházejte pohodlně obsah obrazovky pomocí touchpadu – není ani třeba mířit dálkovým ovladačem na televizní obrazovku. Zapomeňte na pracné zadávání textu: stačí promluvit na dálkový ovladač One-Flick. Podporuje technologii NFC, takže můžete například bezdrátově přenášet snímky ze smartphonu na televizní obrazovku – a to jediným dotykem.

Režim Fotbal Live: pro všechny fotbalové nadšence
Užijte si den velkého zápasu, se vším, co je k fotbalu potřeba. Zvuková nastavení se automaticky upraví tak, aby vytvářela dojem skutečného fotbalového stadionu.

S funkcí Photo Sharing Plus si můžete užívat své okamžiky slávy
Každý se teď může podělit o své vzácné vzpomínky na velké obrazovce. Až deset různých osob v místnosti může bezdrátově zasílat snímky nebo krátké videoklipy ze smartphonu na obrazovku televizoru BRAVIA®, kde si je můžete vychutnat podbarvené vybranou hudbou na pozadí. Váš televizor dokonce dokáže vytvořit vlastní síť Wi-Fi® – skvělá funkce pro vaše hosty.

S funkcí Sound Photo si můžete poslechnout zvuk svých fotografií
Díky funkci Sound Photo si na vybraných smartphonech Xperia™ a fotoparátech Sony můžete také poslechnout atmosféru a emoce každého snímku – momentek z dovolené nebo oblíbených selfie. Vaše fotografie tak získajízcela nový rozměr, neboť si můžete znovu vyvolat skutečné zvuky, které jste slyšeli v okamžiku fotografování. Stačí připojit fotoaparát k televizoru prostřednictvím USB nebo HDMI® či bezdrátově přes DNLA a můžete si přehrávat snímky i se zvukem.

Bezdrátový subwoofer vyrobený pro televizory BRAVIA®
S hlubokými a výraznými basy dodáte filmům na působivosti. Nepotřebujete žádné kabely nebo speciální nastavení – bezdrátový subwoofer se u nových modelů BRAVIA® nastavuje automaticky. Kompaktní a stylově zpracovaná skříň se dá diskrétně umístit do jakékoli místnosti.

Bezdrátový subwoofer vyrobený pro televizory BRAVIA®
S hlubokými a výraznými basy dodáte filmům na působivosti. Nepotřebujete žádné kabely nebo speciální nastavení – bezdrátový subwoofer se u nových modelů BRAVIA® nastavuje automaticky. Kompaktní a stylově zpracovaná skříň se dá diskrétně umístit do jakékoli místnosti.

Skvělé přehrávání různých formátů z rozhraní USB
Vychutnejte si svůj oblíbený digitální obsah z jakéhokoli paměťového zařízení USB. Přehrávejte hudbu, videoklipy a prohlížejte sbírky fotografií na televizoru díky skvělému přehrávání různých formátů z rozhraní USB. Díky podpoře celé řady kodeků můžete zažít naprostou univerzálnost formátu – stačí jen zapojit a můžete začít.

Specifikace

Velikost a hmotnost
Televizor bez stojanu na stůl (Š x V x H) 111,6 x 65,4 x 5,9 cm
Televizor se stojanem na stůl (Š x V x H) 111,6 x 69,1 x 19,1 cm
Rozměry krabice (Š x V x H) Přibl. 121,4 x 76,4 x 15,5 cm
Televizor bez stojanu na stůl Přibl. 13,7 kg
Televizor se stojanem na stůl Přibl. 14,6 kg

Speciální funkce
Electronic Programme Guide (EPG) ANO
Časovač zapnutí a vypnutí ANO
BRAVIA® Sync ANO
Funkce Picture and Picture (PAP) ANO (2 velikosti)
Rodičovská kontrola ANO
Přehrávání z rozhraní USB ANO
Záznam USB HDD ANO
Podpora více jazyků na obrazovce BUL / CAT / CZE / DAN / GER / GRE / ENG / SPA / EST / FIN / FRE / HEB / HRV / HUN / ITA / KAZ / LIT / LAV / DUT / NOR / POL / POR / RUM / RUS / SLO / SLV / SRP / SWE / TUR / UKR / BOS / MAC
i-Manual ANO
OSD pro externí vstup ANO

Funkce obrazu a zvuku
Audio Zvukový výstupní výkon 2x 10 W
Funkce obrazu X-Reality PRO™
Reproduktor typu Clear Phase ANO
Zvukový výstupní výkon 10 W+10 W
Nastavení zvukových režimů Standardní / Kino / Fotbal Live / Hudba
Dolby® Digital / Dolby® Digital Plus / Dolby® Pulse ANO
NICAM/A2 ANO
X-Reality PRO™ ANO
Režim obrazu Živé barvy / Standardní / Vlastní / Cinema Pro / Domácí kino / Sport / Animace / Živé foto / Standardní foto / Vlastní foto / Hra / Grafika
Širokoúhlý režim Plný / Normální / Široký zoom / Zoom / 14:9
Širokoúhlý režim pro počítač Normální / Plné 1 / Plné 2 pro počítače
Automatický širokoúhlý režim ANO
Technologie pro lepší vykreslení pohybu Motionflow XR 800Hz
Advanced Contrast Enhancer (ACE) ANO
Funkce Scene Select Auto / Auto 24P / Vyp.
24p True Cinema™ ANO
CineMotion / Rež. film / Jedn. kina ANO

Displej
Funkce displeje Podsvícení Edge LED
Rozlišení ANO
LCD ANO
Podsvícení LED Edge LED
Velikost obrazovky 126 cm (50")
Poměr stran Poměr stran obrazu 16:9
Pozorovací úhel (zprava/zleva) 178 (89/89) stupňů
Pozorovací úhel (shora/zdola) 178 (89/89) stupňů

Připojení k síti
Android TV Android 5.0
Bezdrátové možnosti Přímé rozhraní Wi-Fi®, Zrcadlení obrazovky
Zrcadlení obrazovky ANO
TV SideView ANO
Standard bezdrátové sítě LAN Integrováno
Aplikace ANO
Webový prohlížeč ANO (Opera)
Přímé rozhraní Wi-Fi® ANO
Obsah DLNA MPEG1 / MPEG2PS / MPEG2TS / AVCHD / mp4Part10 / mp4Part2 / AVI(XVID) / AVI(MotinJpeg) / MOV / WMV / MKV / WEBM / 3GPP / mp3 / WMA / LPCM / JPEG / FLAC

Designové funkce
Konstrukce stojanu Stříbrný matný stojan
Osvětlení LED ANO
Kompatibilita se standardy VESA ANO

Videosignál
1080/24p (pouze HDMI®) ANO
480/60i ANO
480/60p ANO
576/50i ANO
576/50p ANO
720/24p (pouze HDMI®) ANO
720/30p (pouze HDMI®) ANO
720/60p ANO
1080/60i ANO
1080/50i ANO
1080/30p (pouze HDMI®) ANO
1080/60p (HDMI® / komponentní) ANO
1080/50p (HDMI® / komponentní) ANO

Rozhraní
Vstup HDMI® 4
Vstup kompozitního videa 1 zadní
Komponentní vstup videa 1 spodní – hybridní komponentní/kompozitní
Vstup připojení RF 1 spodní
Vstup SCART 1 zadní bez funkce Smartlink
Vstup pro síť Ethernet 1 zadní
Vstup USB 3 porty
výstup audia 1 boční – hybridní s výstupem na sluchátka a subwoofer
Digitální výstup audia 1 zadní
Vstupní a výstupní konektory MHL (verze 2); HDCP (1.4); Bluetooth® (HID/HOGP/3DSP/A2DP/AVRCP/HSP/HFP/SPP); vstup napájení AC (napájecí adaptér); vstup připojení RF (1 spodní); vstup IF (BS/CS) (1 spodní); vstup kompozitního videa (1 zadní hybridní s komponentním); vstup komponentního videa (Y/Pb/Pr) (1 spodní hybridní); SCART bez funkce Smartlink (1 zadní); konektor HDMI™ (4); výstup videa SCART (1 zadní); analogový vstup zvuku (2 zadní); digitální výstup zvuku (1 zadní); výstup zvuku (1 boční/hybridní s HP a výstupem subwooferu); výstup na sluchátka (1 boční/hybridní s výstupem zvuku a výstupem subwooferu); USB (3 porty); slot PCMCIA (1 horní); počítačový vstup HDMI™

Vestavěné tunery
DVB-T (digitální pozemní) ANO
DVB-T2 (digitální pozemní) ANO
DVB-C (digitální kabelové) ANO
DVB-S (digitální satelitní vysílání) ANO
DVB-S2 (digitální satelitní) ANO
CI+ ANO
Analogový ANO

Kompatibilita
Volitelné příslušenství Bezdrátový subwoofer (SWF-BR100); kabel MHL (DLC-MC10, DLC-MC20); dotykový dálkový ovladač (RMF-TX100E); držák pro instalaci na zeď (SU-WL450 H: 60mm, H: 20mm)

Eco funkce a úspora energie
Energetické hodnocení A+
Velikost obrazovky (úhlopříčka) 50", 125,7 cm
Spotřeba energie (během provozu / standardní) 72,0 W
Spotřeba energie (během provozu / Vivid) 110 W
Roční spotřeba energie* 100 kWh
Přítomnost Ano
Spotřeba energie (pohot. režim) 0,50 W
Poměr špičkové svítivosti 81 %
Obsah rtuti 0,0 mg
Světelný snímač ANO
Režimy úspory energie ANO
Dynamické nastavení podsvícení ANO
Režim bez podsvícení ANO
Spotřeba energie (v pohotovostním režimu sítě) – Konektory 2,00 W (Wi-Fi®) / 2,00 W (LAN) / 0,50 W (Bluetooth®)

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 14.600
Výška (cm): 69.10
Šířka (cm): 111.60
Hloubka (cm): 19.10

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 24.000
Výška (cm): 76.40
Šířka (cm): 121.40
Hloubka (cm): 15.50
EAN: 4548736003866

Záruční doba: 24 měsíců

Úhlopříčka 126 cm, LED, Rozlišení Full HD, 800 Hz, Smart TV, WiFi integrovaná, DVB-C/S/S2/T/T2, HbbTV, HDMI vstup 4x, Energetická třída A+

Recenze uživatelů

Nahoru

Buďte první kdo vloží recenzi k tomuto produktu.

Přidat vlastní recenzi

: *

:

1 nejhorší, 5 nejlepší 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

: *

: *

:


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Dotazy na prodejce

Nahoru

Buďte první kdo vloží dotaz k tomuto produktu.

Položit dotaz

: *

:

: *


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

na vaše dotazy odpovídají odborní prodejci Elektro Spáčil na vaše dotazy odpovídají odborní prodejci Elektro Spáčil

Z kategorie TV, audio, video / Televize Vám můžeme doporučit produkt Televize Sony KDL-50W756. Přečtěte si podrobné informace o produktu Televize Sony KDL-50W756. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz k produktu Televize Sony KDL-50W756, napište do diskuze na této stránce. Naši pracovníci se Vám budou snažit co nejdříve odpovědět.

Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím