Vinotéka – to je vlastně speciální lednice přizpůsobená pro skladování lahví vína v pro víno ideálních podmínkách. K nim přispívá především vhodná teplota, temno a možnost uložení lahví ve správné poloze.

 

Jak vybrat správnou velikost vinotéky?

Krom vnějších rozměrů chladničky, který udávají všichni výrobci si povšimněte také maximálního počtu lahví, které je schopna vinotéka pojmout. Toto číslo vypovídá také o řešení vnitřního prostoru lednice.

 

Které značky vyrábějí vinotéky?

Lenice na víno - vinotéky má ve svém sortimentu řada předních výrobců bílě techinky. Za zmínku rohodně stojí vinotéky Whirlpool, vinotéky Mora, nebo vinotéky Nordline.Ty mají se svými modely zastoupení i v nabídce našeho e-shopu, kde se dá také objednat vinotéka Candy, nebo vinotéka Fagor.

 

Jak vypadají police, které má vinotéka?

Přední výrobci osazují lednice na víno dvěma typy poliček. Může to být buď zvlněná chromovaná police, do jejíhož vlnění lahve přesně zapadnou, nebo luxusní dřevěné police na víno. Jejich zásluhou moderní chladnička na víno získává přírodní design, který se skvěle hodí právě k vínu.

 

Kolik stojí lednice na víno?

Vinotéka již dnes není luxusní záležitostí a může si ji dovolit v podstatě každý opravdový milovník dobrého vína. Nejlevnější modely, které pojmou 18 litrových lahví se dají na našem e-shopu pořídit už od necelých 3 tisíc. Vybírat samozřejmě můžete i lepší a větší vinotéky za které si připlatíte, ovšem za perfektní servis pro Vaše oblíbená vína to určitě stojí!

  

Není lednička na víno příliš hlučná?

Vinotéky, které vynikají krom funkčních vlastností, také poutavým designem jsou často zajímavým prvkem místnosti kde trávíme více času. Právě proto kladou výrobci důraz na co možná nejnižší hlučnost chladničky, tak aby nerušila příjemné chvíle trávené nejen nad sklenkou vína.

 

Jaké víno patří do vinotéky a jaké ne?

Podmínky, které vytváří moderní chladničky na víno jsou ideálním prostředím pro krátkodobé i dlouhodobé uchovávání červeného i bílého vína, stejně tak i pro uložení perlivých vín a sektů.


Zákaznická linka: 775 862 229, info@spacil.cz Prodejny Kontakt

Přihlášení Registrace

Košík je prázdný 0

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím