O nás

Elektro Spáčil je společnost s dlouholetou tradicí od roku 1990 a stále jsme ryze českou společností bez zahraničního vedení a kapitálu nadnárodního koncernu.

Na naší prodejně Vám rádi poradí odborní asistenti prodeje s mnohaletou praxí a vysokou odborností v daném úseku zboží. Naším cílem je poskytovat zákazníkům špičkové produkty a služby za výhodné ceny. V našem širokém sortimentu najdete televize, pračky, sušičky, myčky, chladničky a mrazničky, domácí elektrospotřebice, kuchyňské přístroje a širokou škálu elektroniky včetně mobilních telefonů, tabletů a notebooků. 

Mimo jiného nabízíme dopravu zakoupeného zboží vlastní, případně smluvní dopravou až k Vám domů, nebo možnost nakupovat na dobírku, či na splátky.

Naše firma se neustále vyvíjí a rozšiřuje své služby, aby splňovala potřeby a požadavky našich zákazníků a vybíráme pouze ty nejkvalitnější a nejspolehlivější výrobky, abychom zajistili maximální spokojenost našich zákazníků. 

Naše začátky byly skromné, ale díky kvalitním produktům a spolehlivému servisu jsme si získali důvěru a loajalitu našich zákazníků. Společnost začala svoji činnost v Újezdě u Brna jako servis televizorů, kterou po čase rozšířila také o možnost zakoupení přístroje nového. Postupem času došlo k zanechání servisních prací a společnost začala prodávat také bílou techniku. Následovalo rozšíření nabízeného sortimentu na kompletní spektrum elektrospotřebičů.


Řídíme se heslem: "NAŠÍM CÍLEM JE VAŠE SPOKOJENOST"

a dodáváme, že: "ŠETŘIT S NÁMI JE FAJN".

Elektro Spáčil - Království plné elektra

Fotografie z roku 2015
Fotografie z roku 2015
Fotografie z roku 2019
Fotografie z roku 2019
Fotografie z roku 2024
Fotografie z roku 2024